Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 17:53   #1411
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny śliczne włoski i pazurki

Wstawiam foty, w rzeczywistości to wcale tak dobrze nie wygląda...
Moje wlosy sa takie szare,a te doczepiane są takie złote, na zdjęciu moje też wyszły na złote
Pierwsze foto przed przedluzeniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14213.jpg (48,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14215.jpg (41,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14216.jpg (47,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14218.jpg (48,6 KB, 76 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:58   #1412
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka ja sprawdzam sklad mleczek do twarzy tonikow oraz kremow do ciala nie sprawdzam oj zebys wiedziala w jak wielu kremach do twarzy jest potworna chemia a najgorsze te z najwyzszej polki

princeska
nooo loki to loki odrazu piekniej a kolor dopinki czy jak to tam sie zwie troche sie rozni ..sa bardziej zolte od twoich takie sloneczne
aa zapomnialam dodac fajna opaska..tez nosze podobne .;a teraz poluje na jakas fajna z kwiatem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-13 o 18:00
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:05   #1413
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka ja sprawdzam sklad mleczek do twarzy tonikow oraz kremow do ciala nie sprawdzam oj zebys wiedziala w jak wielu kremach do twarzy jest potworna chemia a najgorsze te z najwyzszej polki

princeska
nooo loki to loki odrazu piekniej a kolor dopinki czy jak to tam sie zwie troche sie rozni ..sa bardziej zolte od twoich takie sloneczne
aa zapomnialam dodac fajna opaska..tez nosze podobne .;a teraz poluje na jakas fajna z kwiatem
ja tez chce teraz jakas z kwiatem
no wlasnie i teraz chce pofarbowac swoje tylko nie wiem jaka farba
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:21   #1414
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny włoski piękne jak zawsze ,a pazurki odważne ale ciekawe lubie takie pomysłowe wzory
Princeska włoski fajnie wyglądają, ale faktycznie róznia się odcieniem od twoich. Może poprostu dorobisz sobie na swoich naturalkach trochę złocistych pasemek i wtedy nie będzie się to tak rzucać w oczy
Cascada fajnego masz synka skoro pomaga ci przy zakupach ja mam dwóch i niestety zakupy z nimi to ciężka praca nieraz to jeszcze ja muszę tachać ich zabawki bo im się nie chce nieść
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:24   #1415
zuzanna_anna
Przyczajenie
 
Avatar zuzanna_anna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczyny powiedzcie jaką farbą uzyskać taki jasny, mleczny blond jak na fotce z linku
http://moda.allegro.pl/7333-queencul...402090860.html
Zależy mi na jakiejś dobrej farbie, bo rozjaśniacz niszczy włosy. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo mam jakieś problemy z wyświetlaniem zdjęc na wizazu i cięzko mi cokolwiek wyszukać
zuzanna_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:29   #1416
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez zuzanna_anna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny powiedzcie jaką farbą uzyskać taki jasny, mleczny blond jak na fotce z linku
http://moda.allegro.pl/7333-queencul...402090860.html
Zależy mi na jakiejś dobrej farbie, bo rozjaśniacz niszczy włosy. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo mam jakieś problemy z wyświetlaniem zdjęc na wizazu i cięzko mi cokolwiek wyszukać
Sądze że samą farbą nie uzyskasz takiego efektu a jaki masz kolor swoich naturalnych włosków?
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:33   #1417
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez zuzanna_anna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny powiedzcie jaką farbą uzyskać taki jasny, mleczny blond jak na fotce z linku
http://moda.allegro.pl/7333-queencul...402090860.html
Zależy mi na jakiejś dobrej farbie, bo rozjaśniacz niszczy włosy. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo mam jakieś problemy z wyświetlaniem zdjęc na wizazu i cięzko mi cokolwiek wyszukać
Gdybys czegokolwiek szukala to wiedzialabys,ze pytajac jaka farba masz zrobisz musisz wstawic zdjecie naturalnego koloru i tego,ktory masz obecnie
a zdjecia na wizazu nie dzialaja (te sprzed awarii). Mysle,że Kotka ma podobny kolor, poszukaj sobie jej zdjec i farby ktora robila, powinno byc pare stron wczesniej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 18:37   #1418
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez zuzanna_anna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny powiedzcie jaką farbą uzyskać taki jasny, mleczny blond jak na fotce z linku
http://moda.allegro.pl/7333-queencul...402090860.html
Zależy mi na jakiejś dobrej farbie, bo rozjaśniacz niszczy włosy. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo mam jakieś problemy z wyświetlaniem zdjęc na wizazu i cięzko mi cokolwiek wyszukać
przeciez to zwykla platyna
polowa na tym watku taka ma

Ja mam wlosy rozjasniane rozjasniaczem ,a odrosty robie ost. garnier nutrisse 111 jak Kotka
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:42   #1419
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

swoja droga to niedlugo chyba ta modelka zostanie lysa patrzac na jej cienkie wloski..szkoda ze takim kosztem

dziewczyny chyba kolacje robia swoim tz ze taka cisza na wizazuja tez uciekam z kompa bo tz patrzy dziwnym wzrokiem ze latam w ta i z powrotem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:59   #1420
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agata synek mi towarzyszy na zakupach jest bardzo przydatny potrzyma cos pomoze a nawet chetnie niesie torbe
do przedszkola jeszcze nie chodzi bo doszlismy z tz do porozumienia ze skoro siedze w domu to nie ma sensu oddawac go pod opieke komusale nastepny rok koniec juz mu wakacji

eee tam takie zakupy dzis to jutro siamto tez mialam problem z mleczkiem bo wszedzie chemia dlatego sprawdze ta nowa wersje nivea"pure&natural" i dalam juz sklad mleczka do analizy jak spisze sie dobrze to moze i krem sobie kupie taki skoro tak chwala ze 95% ze skladnikow naturalnychbez parabenow silikonow kolorantow oleji mineralnych no zobacze niedlugo jaka to natura
Nie tyle chodzi o opiekę, a o to żeby hartował zdrówkoi żeby nauczył się relacji z rówieśnikami

A co do kremów to mnie załamałaś..
Ja używam tego, ale nie jestem przekonana czy właśnie tego powinnam używać. Całkiem mi pasuje, ale czasem muszę poprawiać i dodatkowo się posmarować bo np skóra się łuszczy :/
A do ciała używam balsamu neutrogeny bo mam suchą skórę (używałam już przeróżnistych balsamów i nivei z masłem shea i garniera tego czerwonego i żaden nie dawał takich efektów) ale też nie wiem jak składowo Jestem najzwyczajniej zacofana w temacie składu kremów

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny śliczne włoski i pazurki

Wstawiam foty, w rzeczywistości to wcale tak dobrze nie wygląda...
Moje wlosy sa takie szare,a te doczepiane są takie złote, na zdjęciu moje też wyszły na złote
Pierwsze foto przed przedluzeniem
No kochana troszkę widać faktycznie. To są naturalne włoski? Bo tak troszkę się świecą. Możeby tak je delikatnie jakimś tonerem - albo szampon fioletowy ?

I w ogóle to taką zatroskaną masz minkę na tym zdjęciu - tymi włoskami się tak zmartwiłaś - czy po prostu tak na zdjęciu wyszłaś ?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
swoja droga to niedlugo chyba ta modelka zostanie lysa patrzac na jej cienkie wloski..szkoda ze takim kosztem

dziewczyny chyba kolacje robia swoim tz ze taka cisza na wizazuja tez uciekam z kompa bo tz patrzy dziwnym wzrokiem ze latam w ta i z powrotem
Bawią mnie te "sukienki" Tuniki.. Naciągną je maxymalnie, żeby tyłek modelce zakryć do zdjęcia a człowiek potem kupi założy i w połowie pośladka się kończy ładna mi sukienka

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-13 o 19:00
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:07   #1421
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka dokladnie rozumiem ze potrzebny jest kontakt i zabawa w grupie dla malca jednak wysle go dopiero jak wrocimy do pl tutaj za duzo sie dzieje w przedszkolach nie o to chodzi ze jestem rasistka ale nie chce zeby moj synek chodzil z murzynami czy marokanami do przedszkola zreszta czesto tutaj zdarzaja sie niedopilnowania dzieci czy napady na przedszkola porwania kontakt z dziecmi ma poza przedszkolem


co do kremow to wlasnie one sa odpowiedzialne za stan naszej skory wiele kremow ma sklad zapychajacy skore nawet te apteczne dlatego postanowailam sie temu blizej przyjrzec i juz dzialam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 19:14   #1422
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziekuje


jestem megaa zadowolona na opakowaniu jest ciemniejsza niz wychodzi w rzeczywistości kolor bardziej w tonacji chłodnej, pokryło naturalny ciemny,rudawy odrost , londe kładłam na londe profesional 12/89+ 10/8 wyszło ciepło wtedy tak mi przedobrzyła pani fryzjerka
rudy odrost złocisty został
drogeryjna londa jakas lepsza bo włoski nie wypadaja
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:15   #1423
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka dokladnie rozumiem ze potrzebny jest kontakt i zabawa w grupie dla malca jednak wysle go dopiero jak wrocimy do pl tutaj za duzo sie dzieje w przedszkolach nie o to chodzi ze jestem rasistka ale nie chce zeby moj synek chodzil z murzynami czy marokanami do przedszkola zreszta czesto tutaj zdarzaja sie niedopilnowania dzieci czy napady na przedszkola porwania kontakt z dziecmi ma poza przedszkolem


co do kremow to wlasnie one sa odpowiedzialne za stan naszej skory wiele kremow ma sklad zapychajacy skore nawet te apteczne dlatego postanowailam sie temu blizej przyjrzec i juz dzialam
Matko No to wybacz - w takim razie to zupełnie zrozumiałe - ja też bym się bała dziecko do takiego przedszkola puścić jak tam takie cuda się dzieją :/

No właśnie a ja tą buźkę taką mam Jeszcze na parę mikrodermabrazji przydałoby mi się pójść.. Muszę się zainteresować bliżej tym składem kremików.

Rozumiem, że u nas na forum jest temacik o tym?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:17   #1424
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny śliczne włoski i pazurki

Wstawiam foty, w rzeczywistości to wcale tak dobrze nie wygląda...
Moje wlosy sa takie szare,a te doczepiane są takie złote, na zdjęciu moje też wyszły na złote
Pierwsze foto przed przedluzeniem
slicznie
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:18   #1425
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny śliczne włoski i pazurki

Wstawiam foty, w rzeczywistości to wcale tak dobrze nie wygląda...
Moje wlosy sa takie szare,a te doczepiane są takie złote, na zdjęciu moje też wyszły na złote
Pierwsze foto przed przedluzeniem
dziękuje
Oj widać ten inny kolor i bez kitu on jest za ciepły do twoich włosków...
A myślisz że jak zafarbujesz te sztuczne to one będą miec taki sam kolor jak ty na głowie?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny włoski piękne jak zawsze ,a pazurki odważne ale ciekawe lubie takie pomysłowe wzory
Princeska włoski fajnie wyglądają, ale faktycznie róznia się odcieniem od twoich. Może poprostu dorobisz sobie na swoich naturalkach trochę złocistych pasemek i wtedy nie będzie się to tak rzucać w oczy
Cascada fajnego masz synka skoro pomaga ci przy zakupach ja mam dwóch i niestety zakupy z nimi to ciężka praca nieraz to jeszcze ja muszę tachać ich zabawki bo im się nie chce nieść
dziękuje
I też bym stawiała na to żeby prędzej na swoich robić niż na sztucznych.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:25   #1426
zuzanna_anna
Przyczajenie
 
Avatar zuzanna_anna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
przeciez to zwykla platyna
polowa na tym watku taka ma

Ja mam wlosy rozjasniane rozjasniaczem ,a odrosty robie ost. garnier nutrisse 111 jak Kotka

Włosy naturalne mam ciemny blond, reszta- jasny, platynowy. Poszukuję jakiejś dobrej farby, która nie niszczy mocno włosów (Palette bardzo mi je przesuszyła)
Czy oprócz Garniera znacie jakieś godne polecenia firmy?
Myślałam nad Koleston 12/89 Czy uzyskam nią podobny odcień jak ze zdjęcia? Szukałam przykładu na forum, ale większość zdjęć niestety mi się nie wyświetla, a Wy napewno jesteście doświadczone w temacie
zuzanna_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:25   #1427
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yata tak chyba wyszlam na zdjeciu tak wloski sa naturalne, na poczatku zawsze sa blyszczace

Bunny myslalam,zeby zafarbowac swoje??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:29   #1428
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez zuzanna_anna Pokaż wiadomość
Włosy naturalne mam ciemny blond, reszta- jasny, platynowy. Poszukuję jakiejś dobrej farby, która nie niszczy mocno włosów (Palette bardzo mi je przesuszyła)
Czy oprócz Garniera znacie jakieś godne polecenia firmy?
Myślałam nad Koleston 12/89 Czy uzyskam nią podobny odcień jak ze zdjęcia? Szukałam przykładu na forum, ale większość zdjęć niestety mi się nie wyświetla, a Wy napewno jesteście doświadczone w temacie

Zdjęcie daj lepiej - to raz. A dwa - palette Ci przesuszyła? A czego używałaś i jak ?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata tak chyba wyszlam na zdjeciu tak wloski sa naturalne, na poczatku zawsze sa blyszczace

Bunny myslalam,zeby zafarbowac swoje??
No to dobrze - więcej uśmiechu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:32   #1429
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
slicznie
dziekuje

Bunny tylko poradz jaka farbka zrobic wloski
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 19:55   #1430
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Szczerze princeska to nie wiem... bo masz teraz zimne i ciepłej farby nie polożysz bo zieleń... musiałabys naturę a potem ciepłą... bez sensu niszczyć swoje włosy do jakiś doczepek
ja bym chyba zdjęła doczepy i tyle.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:01   #1431
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Szczerze princeska to nie wiem... bo masz teraz zimne i ciepłej farby nie polożysz bo zieleń... musiałabys naturę a potem ciepłą... bez sensu niszczyć swoje włosy do jakiś doczepek
ja bym chyba zdjęła doczepy i tyle.
Bunny,ale to jest zrobione na zgrzewy i jak je odczepie to pieniadze pojda w bloto,bo drugi raz ich nie przyczepie
A dopiero w domu zobaczylam jak to wyglada,bo u kolezanki ciemno i nie widzialam roznicy .
A co myslisz o zrobieniu pasemek Excellką??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:02   #1432
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Jak uzyskać taki efekt??

Witam serdecznie!

Od jakiegoś czasu farbuję włosy rozjaśniaczem, w warunkach domowych.
Bardzo podoba mi się odcień blondu "Moniki Zięby" ( Z "na wspólnej") Niestety, ja po rozjaśniaczu (na razie wypróbowałam 2 różne rozjaśniacze) mam odcień żółty.. i nie do końca mnie to satysfakcjonuje. Marzy mi się jaśniutki, wręcz "biały" blond- właśnie taki, jaki posiada ta aktorka.

Jak to osiągnąć? Jakim rozjaśniaczem? A może farbą? Oczywiście chodzi mi o koloryzację w warunkach domowych- nie chcę iść do fryzjera.
Moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond.

Na ostatnim zdjęciu- mój odcień włosów (po rozjaśnianiu).

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i pomoc!!

Pozdrawiam serdecznie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zieba.jpg (25,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zieba3.jpg (15,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) Kopia IMG_0352_zmniejszacz-pl_8952.jpg (6,1 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez maaddzziiaa
Czas edycji: 2011-01-13 o 20:03
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:02   #1433
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Szczerze princeska to nie wiem... bo masz teraz zimne i ciepłej farby nie polożysz bo zieleń... musiałabys naturę a potem ciepłą... bez sensu niszczyć swoje włosy do jakiś doczepek
ja bym chyba zdjęła doczepy i tyle.
Princesska - No a czemu nie spróbujesz doczepek machnąć fioletowym szamponem ? Albo jakimś tonerem?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:12   #1434
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Princesska - No a czemu nie spróbujesz doczepek machnąć fioletowym szamponem ? Albo jakimś tonerem?
A myslisz,ze to cos da?
Moge sprobowac podczas nastepnego mycia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:17   #1435
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A myslisz,ze to cos da?
Moge sprobowac podczas nastepnego mycia
Kiedy potraktowałam włosy rozjaśniaczem joanny i wyszła mi marchewa (czyli kolor dużo ciemniejszy i cieplejszy niż Twoje doczepki) ratowałam się właśnie szamponem Joanny i ona je trochę zgasiła - więc u Ciebie efekt mógłby być lepszy. To taka najmniej inwazyjna metoda.

A jak nie da rady to może stockholm na 20 min by je trochę ochłodzić? na same doczepki ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:18   #1436
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A myslisz,ze to cos da?
Moge sprobowac podczas nastepnego mycia
wypróbuj maseczki do włosów blond z Mariona http://www.celux.pl/index.php?produc...t&prod_id=4108 ona doskonale ochładza włoski
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:19   #1437
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Oho. Przyszłam sobie poczytać wątek (robię to również od dawna) i jedna stronę "novelove",druga to samo.
Więc wyjaśnię wszelkie wątpliwości. "Kółko wzajemnej adoracji"-tak to o was. Miałam na myśli TEN wątek. I trochę w tym prawdy jest... Na pierwszy rzut oka super,miło. Dziewczyny przyjaźnie nastawione do siebie. No ale tylko w stosunku do siebie. Zauważyłam niejednokrotnie, gdy przychodzi jakaś "nowa" to odpowiadacie jej zdawkowo i z wielkim bólem, "no bo przecież to już było!"(nie piszę tylko o sobie).
Może i było,ale 100 stron temu,poprzeplatane rozmowami o 10 tyś innych spraw. Musiałabym z tydzień czasu poświęcić,by to znaleźć.

I konkretnie do pewnej Pani, która to 100 razy mówiła mi o tym samym... Yattamanka chyba.
Spytałabym się 101 raz o to samo, gdybym uważała że nadal nie jestem w 100% pewna tego,co i jak chcę zrobić.

Jestem totalnie zielona w kwestii włosów,fryzjerstwa-a szczególności włosów blond. Nie chciałam czegoś spartolić,tylko dlatego że się nie dopytałam. Wy jako doświadczone już w tym temacie dziewczyny, stanowicie skarbnice wiedzy,której ja za grosz nie posiadam.



Nie rzucać się na mnie z pazurkami
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:20   #1438
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kiedy potraktowałam włosy rozjaśniaczem joanny i wyszła mi marchewa (czyli kolor dużo ciemniejszy i cieplejszy niż Twoje doczepki) ratowałam się właśnie szamponem Joanny i ona je trochę zgasiła - więc u Ciebie efekt mógłby być lepszy. To taka najmniej inwazyjna metoda.

A jak nie da rady to może stockholm na 20 min by je trochę ochłodzić? na same doczepki ?
kurde i teraz mi namieszalas w glowie
sproboje najpierw szamponem fioletowym,zobacze czy to cos da.... bo mam zamiar zamowic jeszcze z 40 pasemek wiec narazie nie bede ich farbowac
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:25   #1439
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Oho. Przyszłam sobie poczytać wątek (robię to również od dawna) i jedna stronę "novelove",druga to samo.
Więc wyjaśnię wszelkie wątpliwości. "Kółko wzajemnej adoracji"-tak to o was. Miałam na myśli TEN wątek. I trochę w tym prawdy jest... Na pierwszy rzut oka super,miło. Dziewczyny przyjaźnie nastawione do siebie. No ale tylko w stosunku do siebie. Zauważyłam niejednokrotnie, gdy przychodzi jakaś "nowa" to odpowiadacie jej zdawkowo i z wielkim bólem, "no bo przecież to już było!"(nie piszę tylko o sobie).
Może i było,ale 100 stron temu,poprzeplatane rozmowami o 10 tyś innych spraw. Musiałabym z tydzień czasu poświęcić,by to znaleźć.

I konkretnie do pewnej Pani, która to 100 razy mówiła mi o tym samym... Yattamanka chyba.
Spytałabym się 101 raz o to samo, gdybym uważała że nadal nie jestem w 100% pewna tego,co i jak chcę zrobić.

Jestem totalnie zielona w kwestii włosów,fryzjerstwa-a szczególności włosów blond. Nie chciałam czegoś spartolić,tylko dlatego że się nie dopytałam. Wy jako doświadczone już w tym temacie dziewczyny, stanowicie skarbnice wiedzy,której ja za grosz nie posiadam.



Nie rzucać się na mnie z pazurkami
Nie zamierzam rzucać się na Ciebie z pazurami - gdybym to zrobiła było by to niekulturalne - a nie jestem tego typu osobą to po 1 a po drugie - przyznałabym tym samym, że masz rację.

Jeżeli jak twierdzisz naprawdę czytasz wątek od dawna to powinnaś znać odpowiedź na to pytanie - chyba, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem..

Dodatkowo - wystarczy przeczytać kilka stron do tyłu by zauważyć, że pojawiło się tu kilka nowych osób i bezproblemowo odpowiedziałyśmy i pomogłyśmy na tyle ile się dało.

Nie wiem jaki masz problem, że próbujesz tutaj uskuteczniać jakieś dziwne pomówienia. Ale na pewno nas nie sprowokujesz.
Pozdrawiam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:25   #1440
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
12/9 londa
okropnie ciemno za oknem fotka słabe jak tylko wyjdzie słoneczko dorzucę fotek
jestem pozytywnie zaskoczona włosy miękkie i nie wypadają jak po profesjonalnej londzie
odrost super złapało
prześlicznie i ładnie chłodno

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wkoncu poszla sobie ta moja tesciowa ale sie zasiedziala a ja jeszcze musze do sklepu obiad nadrobic wizaz
hehehe oj wspólczuję

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No wreszcie do was dotarłam...
Mialam dzis mega zalatany dzień- swoje pazurki, potem obiadek, psi obiadek, sprzątanie, zakupy...masakra
Wstawiam obiecane fotki mojego c12 z wczoraj i moje dzisiejsze neonowe pazurki
Komentujcie!

Załącznik 3666793Załącznik 3666794Załącznik 3666795Załącznik 3666796Załącznik 3666797
bardzo łaadnie bierze Ci odrost ta farbka Ale jak Yatta już powiedziała, jednak kolor troszkę różni się od koloru długosci. No a paznokcie bombowe jak zawsze

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pazurki wakacyjne az milo
a wloski ladnie na odroscie zlapalo ale wiesz ja lubie widziec calosc


a ja znowu przytachalam kolejny lup do domu tak mnie skusila ta nowa seria nivea"pure &natural" ze kupilam sobie mleczko do demakijazu ...poluje tez na taka jedna piekna opaske z kwiatem z boku
oo mam taką opaskę z H&M kupioną latem jeszcze na razie leży w szafce i czeka na ciepełko

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja szukam jakichś fajnych kremów nawilzajacych ale w nich sama chemia.

cascada
codziennie na zakupach A synek wtedy w przedszkolu?

blond bunny ładnie jak zwykle, ale ja jak cascada lubię widziec całość
A pazurki bardzo fajne, na kimś super, ale sama bym się na takie długie nie skusiła, na kolor tak Ale na naturalkach ciezkoz robić cos takiego jak sie ma krótkie.
Bardzo fajny nawilżający krem jest z ziajii herbika plant z białej herbaty Lekki, super pod make-up

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny śliczne włoski i pazurki

Wstawiam foty, w rzeczywistości to wcale tak dobrze nie wygląda...
Moje wlosy sa takie szare,a te doczepiane są takie złote, na zdjęciu moje też wyszły na złote
Pierwsze foto przed przedluzeniem
noo rzeczywiście doczepki cieplejsze.. Może spróbuj je pomoczyć w roztworze z płukanki hmm? Albo nałóż na nie szamponu fioletowego i pochodź tak trochę

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny włoski piękne jak zawsze ,a pazurki odważne ale ciekawe lubie takie pomysłowe wzory
Princeska włoski fajnie wyglądają, ale faktycznie róznia się odcieniem od twoich. Może poprostu dorobisz sobie na swoich naturalkach trochę złocistych pasemek i wtedy nie będzie się to tak rzucać w oczy
Cascada fajnego masz synka skoro pomaga ci przy zakupach ja mam dwóch i niestety zakupy z nimi to ciężka praca nieraz to jeszcze ja muszę tachać ich zabawki bo im się nie chce nieść
Dokładnie mam tak samo z moja siostrą zakupy z nią to udręka, jeszcze gorzej jest jak to jej trzeba coś kupić i ma to przymierzyć..:cojest :
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-13 o 20:32
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.