Jadłowstręt- co robić? Pomóżcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 11:21   #1
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553

Jadłowstręt- co robić? Pomóżcie!!


Mam taki problem. Otóż od zawsze chciałam przytyć bo od zawsze byłam chuda. Jednak nigdy nie było tak źle jak jest ostatnio. Już od paru dobrych lat utrzymywałam stałą wagę (przy wzroście 171 cm- 52-53 kg). Niestety ostatnio coś zaczęło sie ze mną dziać. Schudłam już 4 kilo a przy moim wyglądzie widać ubytek każdego kilograma. Najbardziej widzę to po twarzy i... po spodniach. Nie wiem co mam robić. Mam dzień że jest ok, mogę wszystko jeść, mam apetyt. Niestey przychodzą takie dni (jak np. wczoraj i dziś), ze wręcz nie mogę patrzeć na jedzenie. Czuję głód ale jak pomyślę ze mogłabym coś zjeść to czuję ze nic nie przejdzie mi przez gardło. Nigdy się nie odchudzałam i wciąż pragnę przytyć. Ostatnio wciąz słyszę tylko- "schudłaś, zacznij wkoncu jeść." Ale to nie jest taki brak apetytu, gdzie można w siebie wmusić. Poprostu się nie da...Chowam się po kątach by rodzice nie zauważyli że znów schudłam. Znacie moze jakieś dobre leki na apetyt? A moze jakieś inne rady. Pomózcie. Jeśli jest już gdzieś taki temat to proszę o linka. Ja szukałam ale moze nieskutecznie?? Pozdrawiam!!
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.