Ginekolog - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 18:08   #1
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397

Ginekolog


Hey. Może byj juz taki wątek , nie wiem. Ale mam problem.
Otóz mam 20 lat i strasznie sie wstyzę i boje iśc do ginekologa (nawet Pani Ginekolog) wiem ze kiedys musze isc ale wstydze się (szczególnie tej pozycji na krześle) Co mam robic???
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:33   #2
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Ginekolog

Iść i się przemóc. Możesz być chora i o tym nie wiesz, np. rak przebiega zazwyczaj bezobjawowo... dopiero w zaawansowanych stadiach coś się dzieje. Zrób to dla swojego zdrowia, tyle miliardów kobiet na świecie to robi. W tym wieku to już najwyższy czas, ja przy pierwszej wizycie miałam 16 lat

ps. jest o tym wątek zbiorczy, wystarczy poszukać.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 20:26   #3
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Ginekolog

Hm...moze rzeczywiscie macie racje , a ja przesuwam ta chwile na potem ö) bo wstydze sie 'rozebrana' tak siedziec...:O
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 20:50   #4
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Ginekolog

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Hm...moze rzeczywiscie macie racje , a ja przesuwam ta chwile na potem ö) bo wstydze sie 'rozebrana' tak siedziec...:O
Zdecydowanie mam rację najgorsza jest pierwsza wizyta, później już z górki. Popytaj wśród koleżanek o dobrego lekarza, na początek może kobietę, bo wtedy jest zdecydowanie łatwiej przełamać. Ubierz spódnicę-wtedy tylko siup majtki w dół i komfortowo możesz przejść do fotela i siedzieć na nim lekko przykryta Lekarze tyle tego widzą dziennie, że nie zwracają uwagi, pacjent to pacjent.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 21:22   #5
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Ginekolog

A ja odradzam kobiety ginekologów juz na 2 się przejechałam.. obie były niedelikatne, niemiłe, nie dbały o pacjentów i w ogóle jakieś nie do onca kompetentne.. faceci sa delikatni maja wyczucie sa dowcipni bynajmniej ci panowie ginekolodzy u ktorych bylam..
a do tematu 1wizyty... ja bylam jak mialam 18lat.. zaraz po 1 stosunku.. tez sie bałam. poszłam z mama ktora itak przed gabinetem zaczekała pan pierw mnie wypytał co i jak pozniej zbadał, przepisał leki( bo mialam nadżerke) i antykoncepcje byl bardzo mily od tamtego czasu juz sie nie balam wiec na prawde warto isc chocby poto by sprawdzic czy wszystko OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 21:27   #6
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Ginekolog

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
A ja odradzam kobiety ginekologów juz na 2 się przejechałam.. obie były niedelikatne, niemiłe, nie dbały o pacjentów i w ogóle jakieś nie do onca kompetentne.. faceci sa delikatni maja wyczucie sa dowcipni bynajmniej ci panowie ginekolodzy u ktorych bylam..
a do tematu 1wizyty... ja bylam jak mialam 18lat.. zaraz po 1 stosunku.. tez sie bałam. poszłam z mama ktora itak przed gabinetem zaczekała pan pierw mnie wypytał co i jak pozniej zbadał, przepisał leki( bo mialam nadżerke) i antykoncepcje byl bardzo mily od tamtego czasu juz sie nie balam wiec na prawde warto isc chocby poto by sprawdzic czy wszystko OK
Wszystko zależy od lekarza i jego podejścia. Ja chadzam do kobiety, super babka, zawsze ze mną pogada, pośmiejemy się, co najważniejsze, nfz na pewno łatwiej się dziewczynie rozebrać przed inną panią, niż mezczyzna
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 21:30   #7
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Ginekolog

ja mam taki strach/wstyd przed TYM lekarzem ze siłą by mnie nawet trudno bylo tam zaciągnąc :O
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 21:33   #8
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Ginekolog

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
ja mam taki strach/wstyd przed TYM lekarzem ze siłą by mnie nawet trudno bylo tam zaciągnąc :O
To już Twoja sprawa, każdy sam decyduje o swoim zdrowiu i życiu. Wiedz, że to naprawdę nic strasznego, sama byś się po wizycie z siebie śmiała, że miałaś taki lęki ogroomny, a to nic takiego...
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:42   #9
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Ginekolog

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
A ja odradzam kobiety ginekologów juz na 2 się przejechałam.. obie były niedelikatne, niemiłe, nie dbały o pacjentów i w ogóle jakieś nie do onca kompetentne.. faceci sa delikatni maja wyczucie sa dowcipni bynajmniej ci panowie ginekolodzy u ktorych bylam..
Oj, nie zawsze tak jest. Ja jestem obecnie w ciąży i zmieniłam lekarza właśnie z Pana dr na Panią dr i dopiero teraz jestem zadowolona. Facet do którego chodziłam (prywatnie) najchętniej poświęcałby pacjentce jak najmniej czasu, teraz chodzę do Pani dr na nfz i wiem, że z każdą wątpliwością mogę się do niej zwrócic, czuję że Pani dr się mną interesuje i przede wszystkim jej ufam.

Zresztą myślę, że większość dziewczyn na 1 wizytę woli iść do lekarza kobiety, ja też na 1 wizycie byłam u Pani a potem to różnie.
Autorko, musisz się przemóc i zapisać do lekarza, jak już będzie po wszystkim to odetchniesz z ulgą że masz to już za sobą. Czas szybko ucieka, będziesz zwlekac a potem jeszcze dojdzie wstyd, że masz tyle lat a jeszcze nigdy nie byłaś u ginekologa. Poza tym warto się przebadac, chocby dla własnego spokoju.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 11:14   #10
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Ginekolog

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Hey. Może byj juz taki wątek , nie wiem. Ale mam problem.
Otóz mam 20 lat i strasznie sie wstyzę i boje iśc do ginekologa (nawet Pani Ginekolog) wiem ze kiedys musze isc ale wstydze się (szczególnie tej pozycji na krześle) Co mam robic???
autorka robi sobie ewidentnie jaja. Poczytajcie posty sprzed kilku miesięcy, wałkowanie o tym samym.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.