Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 399 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-07, 14:03   #11941
ciotka_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: powiększenie piersi

Czy aby nie przesadzasz ? ja sama wiem po sobie ze mamy tendencje do przesadzania, dla nas brak piersi, to dla innych calkiem wystarczajace
Wiadomo ze faceci zawsze na cycki patrza, ale czasem sie zdarzy wyjatek, ze sie spodobasz "temu jedynemu" wlasnie taka jaka jestes i wtedy nie bedziesz sie zamartwiac i poczujesz sie kobieco Ja sama wiem po sobie jak bylo, i dlatego staram sie jakos pomoc Dlatego moja rada- znajdz sobie faceta i dopiero mysl o powiekszaniu
ciotka_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 14:08   #11942
Sandy24
Raczkowanie
 
Avatar Sandy24
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 239
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witajcie dziewczyny! Sorry, ze sie nie odzywam, ale moje dziecie bywa absorbujace do op pozostało 16 dni... Ograniczylam palenie do 6papierosow na dzien.jestem z siebie dumna. Od poniedziałku wprowadzam plan 0 papierosów zaczynam sie panicznie bać narkozy i pierwszych dni po zabiegu... Czy ktoś przeżywał to tak jak ja?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juz sa! Mentor 350cc
23.09.13 M.M.K
Sandy24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 14:46   #11943
elizabeth387
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth387
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
GG do elizabeth387
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Sandy24 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Sorry, ze sie nie odzywam, ale moje dziecie bywa absorbujace do op pozostało 16 dni... Ograniczylam palenie do 6papierosow na dzien.jestem z siebie dumna. Od poniedziałku wprowadzam plan 0 papierosów zaczynam sie panicznie bać narkozy i pierwszych dni po zabiegu... Czy ktoś przeżywał to tak jak ja?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witajcie dziewczyny.ja strasznie balam sie norkozy i to jak bedzie juz po operacji.Bardzo sie zdziwilam bo naprawde nic mnie nie bolalo-nie wzielam nawet jednej tabletki przeciwbolowej (gdybym nie miala bandazy i cycuszkow to bym nie pomyslala ze ktos tam majstrowal ,czulam tylko jakby slon mi usiadl na klatce ale szybko minelo to uczucie.Samej operacji niewiele pamietam,dali mi jakis zastrzyk,przykryli zebym nie zmarzla i dalej nie pamietam.

ale mam problem.niedlugo beda 2 miesiace a moje szwy zrobily sie czerwone ,i sie jakby rozeszly w szerokosci.Zaraz wloze zdjecia.Czy to znaczy ze cos jest nie tak?jak masuje palcem to czuje szew wew ,boje sie ze wyjdzie na zew i bedzie dziura a i tak mam paskudne blizny.umowilam sie z lekarzem na wizyte w poniedzialek az sie boje ze cos jest nie tak.Prosze o opinie ,co sadzicie o tych szwach.Cycuchy zrobily sie miekciejsze ale jeden jest duzo mniejszy,czy to sie wyrowna czy juz tak zostanie?
__________________
**24.07.2013-W-wa 315cc anat.POLITECH **
elizabeth387 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 14:58   #11944
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Wstaw zdjecia cycorkow


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:03   #11945
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

33 dni!!!

Selenko to mam to samo co Ty - gruczolakowlokniaki. Dobrze ze nie dalam sie namowic na wyciecie tego.
Ma to ok 80-90 % kobiet i w biopsji cienkoigłowej nic nie wyjdzie, jedynie, że są komórki gruczołowe oraz włókna, nic poza tym, jeśli chcesz zbadać czy nie ma tam komórek nowotworowych to tylko biopsja gruboigłowa. Ja nie muszę biopsji, bo moja "biopsja" to czas 5 lat, przez jaki je badałam
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:13   #11946
elizabeth387
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth387
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
GG do elizabeth387
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

wstawilam zdjecia.Zapraszam i prosze o opinie
__________________
**24.07.2013-W-wa 315cc anat.POLITECH **
elizabeth387 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:27   #11947
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
Ma to ok 80-90 % kobiet i w biopsji cienkoigłowej nic nie wyjdzie, jedynie, że są komórki gruczołowe oraz włókna, nic poza tym, jeśli chcesz zbadać czy nie ma tam komórek nowotworowych to tylko biopsja gruboigłowa. Ja nie muszę biopsji, bo moja "biopsja" to czas 5 lat, przez jaki je badałam
mnie Pani radiolog , po zrobieniu usg zapewnila, że to są gruczolakowłókniaki i nie ma sensu robić biopsji.
Czekam po weekendzie na telefon od doktorka,żeby potwierdził, że to nie jest przeciwwskazanie do operacji.

Właśnie robie przelew na rezerwację terminu

zrobione ! jeszcze do zapłacenia w dniu operacji zostało mi 10 200 .

W ogóle mam w "instrukcji" napisane ,że do 9 rano mogę pić i zjeść lekkie śniadanie. Także nie będę na głodzie po nocy .
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-09-07 o 15:43
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 15:44   #11948
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

UWAGA !!!

W związku z dojściem do 400str. założyłam nowy wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42683588 #post42683588

Nie pisałam w tytule Myi, jej tu z nami nie ma, a ja nie chcę się posługiwać jej nickiem Wszystkie zasady i info są te same, tylko tytuł inny

Zapraszam
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 00:44   #11949
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez majka.bzzz Pokaż wiadomość
kochana wysłąłam zaproszenie, mam nadzieje ze przyjmiesz i moze zobaczysz co sie dzieje...Swoim okiem!

a u Ciebie co się działo na poczatku, ze bylas niezadowolna??

TYsiaczek..tak mam pod mięsien
u mnie byla calkiem spora masakra, zajrzyj do mnie tylko sie nie przeraz, niektore fotki sa dla ludzi o mocnych nerwach w kazdym razie wszystko sie zagoilo i cycorki sa fajne, kazdy inny ale je uwielbiam
Bylam u Ciebie i jak dla mnie to lekarz dobrze mowi ze chce Cie za jakis czas zobaczyc. Teraz za wczesnie by cokolwiek stwierdzic. One musza sie ulozyc.
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.