dwudniowe minimalne krwawienie ?! .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 10:51   #1
ibelieveinangels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3

dwudniowe minimalne krwawienie ?! ..


Witam, to znowu ja tylko teraz mam troche bardziej kłopotliwy problem.. napisze to samo co napisałam na innym forum, i tam nie dostałam zbyt konkretnej odpowiedzi.. i nadal sie martwię..


'' otóż to.. 7 stycznia ginekolog zapisał mi tabletki antykoncepcyjne Novynette. Cały czas czekałam na miesiączkę aby zażyc pierwszą.. Wczoraj podczas kąpieli zauważyłam wypływajace z pochwy krwiste ' nitki ' jakby krew w połączeniu ze śluzem. Przyjęłam, że to okres i odrazu po kąpieli zażyłam pierwszą tabletkę. Przez noc na podpasce nie pojawiła się ani jedna kropelka krwi.. Od rana do tej godziny równiez czyściutko.. ale w środku pochwy cały czas miała krew, tak jak by była to miesiączka która niewypłyna na zewnatrz...Zaczynam się martwić że błędnie oceniłam że to okres.. Mój problem tkwi w tym iż nie wiem co mam zrobić.. czy dalej zażywac tabletki, czy przestać.. boje się, że jeżeli to nie okres a coś innego mogę być niezabezpieczona przez całe opakowanie.. dodam że te dziwne krwawienie zaczęło się 13 stycznia, a dzisiaj 15 stycznia nie ma już po nim ani śladu ..

Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże.. bo zaczynam się nie nażarty martwić, nigdy nie miałam takiej sytuacji, zawsze miałam obfite miesiączki.. fakt faktem nieregularne, to krwawienie pojawiło się w 36 dniu cyklu...


pozdrawiam..
ibelieveinangels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 10:54   #2
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: dwudniowe minimalne krwawienie ?! ..

Chyba najlepiej to ci pomoże lekaż ginekolog i nie pisze tego złośliwie. Trduno ocenić co się stało. Może krew była powodem jakieś otarcia/urazu wewnątrz pochwy. A może zaburzenie hormonalne? Czasem też się tak dzieje, że gdy się zbyt niecierpliwie czeka na okres to pod wpływem stresu on się odsuwa.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 11:01   #3
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: dwudniowe minimalne krwawienie ?! ..

To będziesz zabezpieczona od drugiego opakowania... bierz dalej... jaki sens przerywać... nie wiadomo kiedy znowu dostaniesz okres... a może znowu sytuacja się powtórzy.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.