płyn wokół implantów piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 18:40   #1
nswndindsn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2

płyn wokół implantów piersi


Jestem 2 lata po zabiegu powiększenia piersi. Od jakiegoś czasu lekko mnie bolały na dole obydwie piersi (nie był to jednak mocny ból, normalnie funkcjonowałam) więc udałam się na USG. Dziś badanie USG wykazało że w dolnych okolicach implantów w obydwu piersiach zebrał się wolny płyn z nitkami włóknika. Swojego lekarza zobaczę dopiero we wtorek jednak boję się, że do tego czasu zwariuję stąd moje pytanie - czy świadczy to o odrzuceniu implantów przez mój organizm? Czy możliwa jest konieczność usunięcia implantów?;(
nswndindsn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:51   #2
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 231
Dot.: płyn wokół implantów piersi

Cytat:
Napisane przez nswndindsn Pokaż wiadomość
Jestem 2 lata po zabiegu powiększenia piersi. Od jakiegoś czasu lekko mnie bolały na dole obydwie piersi (nie był to jednak mocny ból, normalnie funkcjonowałam) więc udałam się na USG. Dziś badanie USG wykazało że w dolnych okolicach implantów w obydwu piersiach zebrał się wolny płyn z nitkami włóknika. Swojego lekarza zobaczę dopiero we wtorek jednak boję się, że do tego czasu zwariuję stąd moje pytanie - czy świadczy to o odrzuceniu implantów przez mój organizm? Czy możliwa jest konieczność usunięcia implantów?;(
Witam i jak co powiedział lekarz na temat tego płynu ? Mam nadzieje ze wszystko ok . Pozdrawiam
Littaleya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 21:41   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: płyn wokół implantów piersi

Dzień dobry,
Jest to jedno z możliwych powikłań po zastosowaniu implantów piersi. Leczenie polega na usunięciu płynu oraz torebki wokół implantów. Same implanty pozostawia się na miejscu. Niezależnie od tego co Panią spotkało, obecnie tego typu powikłania zdarzają się bardzo rzadko.
O ew. wykonaniu zabiegu i sposobie leczenia decyduje Pani specjalista na podstawie objawów oraz USG.
Pozdrawiam.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 17:52   #4
doniapo76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: płyn wokół implantów piersi

Do Nswndinds
Mam podobny problem z implantem. Od miesiąca mam płyn przy implancie. Szukam lekarza który sie tym zajmie. Pisałam dorocznych lekarzy i nic
Czy możesz mi podać namiary na lekarza który tym problemem sie zajął?...I jak to sie skończyło?
Bardzo proszę o odpowiedz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Do Nswndinds
Mam podobny problem z implantem. Od miesiąca mam płyn przy implancie. Szukam lekarza który sie tym zajmie. Pisałam dorocznych lekarzy i nic
Czy możesz mi podać namiary na lekarza który tym problemem sie zajął?...I jak to sie skończyło?
Bardzo proszę o odpowiedz
doniapo76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-15 18:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.