Moj problem z brzuchem- wieeeelki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 07:18   #1
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab

Moj problem z brzuchem- wieeeelki


Prosze Was o porade, w zalaczeniu przesylam zdjecie mojego wielce nieszczesliwego brzucha- taki jak jest.
Mam nadwage, od tygodnia pracuje ciezko, by ja zrzucic, za 4miesiace planuje wyjsc za maz i chcialabym jako tako wygladac.
Moja waga przyrosla ostatnio, gdyz mialam problemy z tarczyca.
Teraz jestem juz zdrowsza i chcialabym pozbyc sie sadla.
Najwiekszy problem to brzuch, jest jakos dziwnie obtluszczony, podczas, gdy wieksze dziewczyny maja przewaznie oponke na dole, moja usadowila sie na gorze, dlaczego tak jest?
Moze ze wzgledu na duzy biust?
Czy to zalezy od typu budowy, czy sama soboe to wyhodowalam swoim trybem zycia?
Od lat probuje go zrzucic, maltretowalam np 4miesiace laweczke brzuszkami normalnymi jak i skosnymi i nigdy nic a nic mi sie nie poprawilo, zawsze jest ta opona do gory i zawsze jest miekki jak galareta.
Podsumowujac, czy moglybyscie mi pomoc, poradzic co moge na niego zrobic? Nigdy nie mialam go ani troche twardego, nawet, gdy wazylam 20kg mniej, dlaczego?
Jakie cwiczenia bylyby dla mnie idealne, by w 4miesiace doprowadzic go do jakiegos wygladu?
Z gory bardzo ale to bardzo Wam dziekuje za porady!

Edytowane przez baobab
Czas edycji: 2013-02-04 o 13:14
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:04   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

na sfd jest dziewczyna co od kwietnia pozbyła się ogromniastego brzucha może poczytasz jej wypowidzi i cały dziennik najlepeij i zasugerujesz się tym co jadła i ćwiczyła .. taka inspiracja

http://www.sfd.pl/Alainaa%2F_blog%2F...F-t491680.html
tu zdjęcie efektów - http://www.sfd.pl/Alainaa%2F_blog%2F...91680-s14.html

ZWykłe robienie brzuszków to najwyżej może mięśnie popawić a ty musisz spalić ten tłuszcz poprzez ćwiczenia ... tłuszcz to zmagazynowana energia więc chyba jasne że trzeba tą energie wykorzystać ... co oprócz tego ćwiczysz i co jesz ?

najlepeij jak byś przez cały dzień zapisywała sobie wszystko co zbliża się do twoich ust to miały byśmy dobry obraz tego co wpływa na taki wygląd

ślub to poważna sprawa i jak chcesz czuć się ładnie i atrakcyjnie musisz osiągnąć cel który sobie zamierzyłaś ... proponuje wziąść się od dziś i nie mówić zaczne od jutra to mój ostatni batonik itp.

jak nie masz blisko domu siłowni to proponuje zakupić sobie orbitreka .. jest to wydatek ale moj juz trzyma sie trzyma juz bardzo długo a jest idealny do areobów ... zakup spodenki neoprenowe ponieważ uważam żew w takim tłuszczu dużo toksyn może siedziec i fajnie by było podczas ćwiczeń je wypocić ... na początku ak wielkiego odchudzania proponuje oczyścić organizm ... ja polecam Denoxinal i picie czerwonej herbaty

dopóki nie masz sprzędu do ćwiczeń polecam ćwiczenia z dvd http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=321389&page=6

proponuje też zakup spalacza http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327064 ale pamiętaj bez ćwiczeń nie będzie efektu

tłuszcz w ciele spala się równomiernie i jak nie zacznisz ćwiczyć na całe ciało to brzuch nie zniknie

polecam też garnier na brzuch z takim masażerem .. codziennie dwa razy masażu poprawiło by trochę jego wygląd .. to musi być silny atak od razu inaczej w tak krótkim czasie jeżeli będziesz robić to leniwie i po woli nie uda się


wklej co dziś zjadłaś pod koniec dnia

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-05-24 o 08:06
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:15   #3
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

dzieki serdeczne za pomoc, mam kolo domu silownie, jutro podrepcze, by zobaczyc co i jak
co do jedzenia, to od paru dni ograniczam sie, moj plan zywieniowy jak zwykle, bez chleba, makaronu, ryzu, cous cous, slodyczy.
Soki typu light, woda, woda, woda, woda z cytryna
Owocki, pelno warzyw- ograniczenie serow (ale mleko pijam) i eliminacja wedlin (czasem typu light)
Miesko, rybki
Od jutro przedstawie Wam co mniej wiecej jadam w ciagu dnia.
Bardzo Ci dziekuje za pomoc!

Edytowane przez baobab
Czas edycji: 2009-05-24 o 08:37
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:20   #4
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

soki wywal w ogóle .. woda to najlepsze co może być ... na siłowni jest zawsze jakiś instruktor możesz się go zapytać co ci poleca

Pamiętaj jedz regularnie co 3-2 h ustal sobie godzinny w których jesz .. śniadanie najważniejsze
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:37   #5
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

no wlasnie z tym sniadaniem...jak je jadam to potem zle sie czuje, zawsze przeskakuje do obiadu oko 13:45- czy to baaaardzo zle?
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:42   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

bardzo bardzo bardzo źle ..... źle się czujesz bo nie jesteś przyzwyczajona do jedzenia śniadania ... trzeba małymi kroczkami się przerzucać ... najbardziej kaloryczny posiłek w ciągu dnia to śniadanie i z niego organizm czerpie przez cały dzień .. jak nie zjesz śniadania to będziesz podjadać po 18 i może tu tkwi problem twojego odchudzania ... śniadanie trzeba zjeść do godzinny po przebudzeniu więc jak nie możesz od razu to spróbuj po pół godzinne ... a wszystkie kawki itp od razu możesz wyrzucić do kosza .. najlepsze śniadanie to płatki owsiane dziewczyny mają mnóstwo przepisów poczytaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=212779

jak można jeść dopiero o 2 nie rozumiem omijasz dwa posiłki .. bo jest jeszcze 2 śniadanie .. po obiedzie nie należy już jeść niczego co ma dużo węglowodanów .. czyli same warzywa owoce jogurt naturalny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=221587 poczytaj

jak nie zmienisz sposobu odżywiania to nie ma po co się odchudzać będzie efekt jojo na pewno

edit: zapomniałam powiedzieć że alkohol też raczej odstaw bo to bomba kaloryczna

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-05-24 o 08:50
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:55   #7
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

Ojej, bez kawy?
Bedzie trudniejsze niz myslalam...
Ok, jutro ide zakupic mleko odtluszczone i pare rodajow muesli, platkow- zobaczymy co powie na to moj organizm
Z alkoholem to mam spokoj- po prostu nie lubie niczego procentowego a efektu koncowego to po prostu nie cierpie
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 09:24   #8
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

pomęczysz się trochę i twój organizm zapomni o kawie to jak z rzuceniem palenia

musli to nie to samo co płatki owsiane .. wiele musli i zwykłych płatków jest aż nadto słodzona więc ja bym nie radziła kupować

jak masz zamiar kupić ten spalacz co pokazałam to w nim jest sporo kofeiny i ułatwia ćwiczenia na siłowni masz więcej powera
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 10:25   #9
Gumisio88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdynia :)
Wiadomości: 33
GG do Gumisio88
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

Kawe zastąp zieloną herbatą A zamiast musli lepiej owsiankę. Po treningu najlepiej brązowy ryż z piersią z kurczaka.
Śniadanie jedz koniecznie i poza nim 4 posiłki co 3 h, wśród nich posiłek po siłowni.
Na siłowni ćwiczenia z obciążeniem na wszystkie partie ciała (te męskie ćwiczenia też), zmasowane ćwiczenia na brzuch i interwały na koniec (20 min bieżni lub rowerku ze zmiennym tempem - 1,5 min wolno, 30 sek sprint na zmainę). taki trening 2-3 razy w tyg i poza tym 2 razy w tyg 60 min tradycyjnych aerobów - np. rowerek lub jogging + ćwiczenia na brzuch
PS. Bieganie daje lepsze efekty.
__________________
A ja - Student geografii

Warjat

Karolinko
Kocham Cię
Gumisio88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:13   #10
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

czyżby założycielka się podała bo miała wkleić dietę
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 18:22   #11
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

Co do kawy-wydaje mi sie że łatwiej rzucic palenie niż przestac pic kaweO ile moge sobie wyobrazic dzień bez papierosa to na myśl o braku filiżanki z kofeiną przechodzą mnie dreszcze
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 13:06   #12
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Moj problem z brzuchem- wieeeelki

wcale nie jets tak trudno rzucić kawę, ja zawsze piłam kawę zamiast śniadania, i potem ze dwie albo i trzy w ciągu dnia. pewnego dnia powiedzialam- koniec i nie pije juz kawy. zamiast tego czerwona i zielona herbata. a kawe tylko okazjonalnie, "w gościach" i jakoś żyje
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.