Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 16:20   #631
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

mala_czarna_21
ijaa
nasturcja1308
ysia
Kaigara

Dziewczyny życzę Wam cudownej pogody, dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości

A ja witam serdecznie w nowym wątki i obiecuję częstszą obecnośc na wątku Zdziałałam dziś pierwszą winietkę - kwiatuszka. Nie ma jeszcze karteczki z imieniem i nazwiskiem, która będzie wbita na górze. Co myślicie? Może być coś takiego?


Na zdjęciu nie widać dobrze, ale bibułka jest srebrna, tasiemka również.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BeautyPlus_20140425170613_save.jpg (62,0 KB, 56 załadowań)
__________________

Edytowane przez positive rebel
Czas edycji: 2014-04-25 o 16:28
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:24   #632
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość

i dobrze rozumiem? Jedna para około 20 zł - kuracja 7 dni czyli 140 zł * 2 = 280 zł ???
Nie nie! Zakładasz tylko raz, z tym, że one mają "opóźnione działanie", zaczynają działać po kilku dniach dopiero od pierwszego (i jedynego!) założenia


Dzięki dziewczyny

Pysia, jak siedzieliśmy z Tż z tymi skarpetkami to on w pewnym momencie "ej ale nogi chyba nam nie odpadną przed samym ślubem, co??"

Positive, nie widać na zdjęciu, bo w ogóle nie widać zdjęcia
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:29   #633
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Enzunio naprawione
__________________
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:42   #634
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie, żeby podziekować rodzicom przed peirwszym tańcem? Rodzice moi i mojego S. finansuja nam wesele i chciałabym im podziękowac nas samym początku i powiedzieć, że to rownież dzięki nim możemy się bawić i cieszyć ? bylo by sto lat i prezenty bez tańców ...
Bardzo dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
o kurcze, to dobra jesteś!


a ja wczoraj zgodnie z tym, co zapowiedziałam.... powiedziałam tż, że wszyscy Wasi Tż idą na manikiur i się ZGODZIŁ
Każdy sposób jest dobry ważne że się zgodził
za zmianę kodu!

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do dzisiaj w Esotiq jest promocja -50% na zakupy powyżej 300 zł, tylko trzeba wysłac sms do klubu Esotiq. Nasz ulubiony wizażowy stanik kosztuje 119 zł + fajne majtki to i tak zapłacicie 150 zł a za tą cenę dziś można mieć zakupy za trzy stówki!
Ja dziś po pracy pędzę do sklepu
O kurcze! szkoda że tak późno weszłam u mnie w już dzisiaj zamknięte

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mieliśmy plan jutro oglądać salę w wydaniu weselnym, ale lipa z tego. Menadżerka napisała do nas, że wesele się nie odbędzie, bo młodzi się rozstali na kilka dni przed ślubem po wielkiej kłótni. Zadatek i 2 raty zaliczki poszły się paść
O masakra! Ale powiem ci że lepiej teraz niż za kilka m-cy.... (Mój znajomy własnie będzie się rozwodził, ślub był w lipcu, a już w październiku jego żona znalazła sobie zastępstwo... Gdyby postawił na swoim kilka dni przed ślubem a nie posłuchał się matki to nie przechodziłby teraz tego co przechodzi...)


Enzunio menu zapowiada się super! Ten deser będzie podawany w kieliszkach? Jakaś ciemna jestem i nie ogarniam

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Btw mój TŻ raz na parę dni jak siedzimy w salonie, nagle ni z tego ni z owego rzuca:
- to co, mierzymy?
I tak sobie przymierzamy obrączki
Hehe nieźle

Lusija bardzo ładna, oryginalna suknia! TŻ na pewno będzie zachwycony!
Jedyne co to zmniejszyłabym odrobinę kokardę bo bardzo rzuca się w oczy.

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Moja teściowa nie lubi swojej bratowej i chciała, żebyśmy w zaproszeniu napisali "zapraszamy Jana Kowalskiego z żoną i dziećmi"
Niezła wredota z twojej teściowej!

Kaigara super zakupy!

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
mój sam mi powiedział, że przed weselem idzie na depilacje brwi nie jestem przeciwna, bo ma takie krzaki jak Józef Piłsudski, więc w sumie mi to na ręke ale sie zdziwiłam.
Ja mojemu sama robię Generalnie ma ładne i równe brwi, ale czasem wyrośnie mu kilka niepokornych długich włosków i sama mu wyrywam Ale brawo dla TŻ że o tym pomyślał\

Cytat:
Napisane przez wiosnaachtoty Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY - GDZIE MOGĘ KUPIĆ FAJNE GRZEBIENIE DO WŁOSÓW W PRZYSTĘPNEJ CENIE????
Chodzi mi o takie, które wyglądają jak biżuteria. Znacie jakieś strony internetowe z takimi dodatkami???
Co myślicie o tych??
Te co wrzuciłaś są w przystępnej cenie Ja swoje kupowałam na ebay i cenowo wyszły podobnie. Poszukaj TUTAJ.
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:42   #635
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
mala_czarna_21
ijaa
nasturcja1308
ysia
Kaigara

Dziewczyny życzę Wam cudownej pogody, dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości

A ja witam serdecznie w nowym wątki i obiecuję częstszą obecnośc na wątku Zdziałałam dziś pierwszą winietkę - kwiatuszka. Nie ma jeszcze karteczki z imieniem i nazwiskiem, która będzie wbita na górze. Co myślicie? Może być coś takiego?


Na zdjęciu nie widać dobrze, ale bibułka jest srebrna, tasiemka również.
mnie się bardzo podobają


Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Nie nie! Zakładasz tylko raz, z tym, że one mają "opóźnione działanie", zaczynają działać po kilku dniach dopiero od pierwszego (i jedynego!) założenia


Dzięki dziewczyny

Pysia, jak siedzieliśmy z Tż z tymi skarpetkami to on w pewnym momencie "ej ale nogi chyba nam nie odpadną przed samym ślubem, co??"

Positive, nie widać na zdjęciu, bo w ogóle nie widać zdjęcia
Ale nie odpadły Mu?

Kurde, cały dzien mnie tak łeb nak***wia ze nawet przy komputerze ciezko mi sie sie siedzi zaraz. Tz z pracy przychodzi, a w domu burdel i nic nie zrobione bo nie mam sily
Nie wiem czy wam kiedys juz pokazywałam czy nie, ale podoba mi sie taka fryzura, co myslicie?

A co do dziwnych historii....mój Tż w trakcie trwania naszego związku był na dwóch kawalerskich...dwa razy u tego samego chłopa w ciagu dwóch lat facet sie dwa razy chajtał

niektorym ludziom to sie w dupach poprzewracało sprzedaje na all pare niepotrzebnych rzeczy w tym nieuzywane buty za zawrotna kwote 29,90 i babka sie mnie pyta czy jest mozliwy odbiór osobisty...no to z niechęcią piszę jej, ze jak jej bardzo zalezy no to tak, a ona do mnie czy przed zakupem moze je zmierzyć no k****, a co to ja jestem sklep obuwniczy of kors napisałam jej, ze nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (22,3 KB, 45 załadowań)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-04-25 o 16:50
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:49   #636
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość

A ja witam serdecznie w nowym wątki i obiecuję częstszą obecnośc na wątku Zdziałałam dziś pierwszą winietkę - kwiatuszka. Nie ma jeszcze karteczki z imieniem i nazwiskiem, która będzie wbita na górze. Co myślicie? Może być coś takiego?


Na zdjęciu nie widać dobrze, ale bibułka jest srebrna, tasiemka również.
moim zdaniem są super! i ten srebrny kolor świetny
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 17:33   #637
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Jaka cisza z tego co wiem to tylko kilka PMkem bierze jutro slub, a nie wszystkie

Ale wlasnie tak leże i myślę co ja bede robiła przed dzień mojego ślubu
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 17:33   #638
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Pysia fryzura nie jest do końca w moim stylu, ale jest ładna. Tylko ja bym chyba zrezygnowała z welonu, bo za dużo tam się dzieje. I chyba zmniejszyłabym rozmiary koka, bo robi efekt drugiej głowy...
__________________
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 17:37   #639
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Emdzik super ta sukienka na poprawiny!

Rabbitka ta bielizna na noc poślubną jest boska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
tż będzie w niebo wzięty \

Lussija Twoja bielizna też piękna! a zakłdasz ją pod suknię?? A biżuteria jest urocza Sukienka jest piękna ale mi też jakoś ta kokarda psuje efekt

Dziewczyny nie wiecie może czy można przebić ponownie uszy po zrośnięciu się?

Ysia ten stanik nie zjeżdża bez ramiączek?

Mimi_77 dużo spraw załatwiliście

TysiaBB1989 buerzesz ślub w tym samym dniu co ja co masz już załatwione?

My też nie będziemy mieć podziękowań na sali z kółeczkiem. Ani błogosławieństwa. Po pierwze dlatego że bierzemy tylko cywilny a po drugie dlatego że skoro tż poprosił o moją rękę i wszyscy rodzice się zodzili to uważam że błogosławieństwo już mamy podziękowania będą pewnie przed wyjazdem na ślub jakoś. na sali tylko sto lat

Kaigara wspaniale musisz się czuć dziś!

Enzunio apetycznie się Twoje wesele zapowiada a z tortem to faktycznie dziwnie się zachowali... Ja też nie lubie takich niedomówień

antonina_bielska Zaroszenia zapowiadają się super. W ogole podziwiam, że same się do tego zabieracie ja to na pewno zamówię gotowce bo sama bym wszystko zrobiła nie tak
Tak pod suknie ta bielizna xD nie schyle się w niej ale w sukni też nie xD

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 106 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 17:41   #640
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Pysia fryzura nie jest do końca w moim stylu, ale jest ładna. Tylko ja bym chyba zrezygnowała z welonu, bo za dużo tam się dzieje. I chyba zmniejszyłabym rozmiary koka, bo robi efekt drugiej głowy...
Nie no welon to jest dla mnie mus poszłabym w welonie nawet jakbym była łysa
A tak poza tym u mnie na glowie zawsze dużo się dzialo (doslownie), mam gęste, przewaznie nastroszone, roztrzepane wlosy, nosze ozdoby jakies, piorka, opaski itd wiec nie dla mnie gladkie, skromne fryzurki bo czulabym się jakbym serio byla lysa poza tym jestem duża baba więc pasuja mi takie "bogate" fryzury bo w ulizanych wyglądam na jeszcze większą, dodatkowo moj Tz jest 30cm wyższe ode mnie, więc nie boję sie, zę będe za duza
Aha, chociaz do tej fryzury musiałabym dodac jeszcze grzywke...bez grzywki ani rusz bo mam wysokie czoło

Ale dzięki za opinie
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 17:42   #641
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Jaka cisza z tego co wiem to tylko kilka PMkem bierze jutro slub, a nie wszystkie

Ale wlasnie tak leże i myślę co ja bede robiła przed dzień mojego ślubu
fryzura jest MEGAAAAAAAAAA ZA☠☠☠ISTA!!!!!!!!!
fantastyczna
ja tez bede miala wysoki kok, bo tej mojej kiecy pasuje typowy klasyczny duży kok i welon tez bede
miala

*NO PROSZEnie wiedzialam, ze nawet takie zwykle slowo bedzie cenzurowane
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%

Edytowane przez bardorja
Czas edycji: 2014-04-25 o 17:44
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 17:45   #642
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Enzunio naprawione
Ale super Bardzo mi się to podoba!!

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość

Enzunio menu zapowiada się super! Ten deser będzie podawany w kieliszkach? Jakaś ciemna jestem i nie ogarniam
Coś w tym stylu:



Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
mnie się bardzo podobają




Ale nie odpadły Mu? [/COLOR]
Jeszcze nie

Prawie się poryczałam Oglądajcie od czwartej minuty



hasło: nataliaradek2013
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:08   #643
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
fryzura jest MEGAAAAAAAAAA ZA☠☠☠ISTA!!!!!!!!!
fantastyczna
ja tez bede miala wysoki kok, bo tej mojej kiecy pasuje typowy klasyczny duży kok i welon tez bede
miala

*NO PROSZEnie wiedzialam, ze nawet takie zwykle slowo bedzie cenzurowane
Cieszę się, ze się podoba

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Ale super Bardzo mi się to podoba!!

Coś w tym stylu:



Jeszcze nie

Prawie się poryczałam Oglądajcie od czwartej minuty



hasło: nataliaradek2013
Ja się poryczałam...i czuje, ze na naszej przysiędze będzie dokładnie to samo. Ja jestem mega płaczek....TŻ troche też tzn Tż jest tylko płaczek jeśli chodzi o nas
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:09   #644
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Kochane!!!
mala_czarna_21
ijaa
nasturcja1308
ysia
Kaigara


W związku z tym, że jutro od rana do wieczora jestem w pracy, już dziś chciałabym Wam życzyć:
W dniu ślubu i każdym następnym:
spełnienia marzeń, szcześcia i radości,
codziennego uśmiechu i młości, miłości, miłości


Będę myśleć jutro o Was cały dzień
Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
To miała niespodziankę Nie przesuwać!
http://www.youtube.com/watch?v=I9VzA_pbmPc
Wzruszyłam się
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:11   #645
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Sandiiiiii! piękny film! Ale się poryczałam na przysiędze! Tego się własnie boję u siebie - że się rozkleję!

edit: Heloł!!! Czy ja dobrze widzę?? czy w 9:14 trzecia para od prawej to nie jest TA para od sławnego teledysku Hallo Beyonce??? KLIK!
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-04-25 o 18:19
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:16   #646
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Sandiiiiii! piękny film! Ale się poryczałam na przysiędze! Tego się własnie boję u siebie - że się rozkleję!
Dziewczyny, ja nie bardzo rozumiem sformułowanie "boję się", że się rozkleję, przecież to jest PIĘKNE, że tak się to przeżywa, ja na pewno będę płakać - jedyne czego się obawiam, to żeby nie rokleić się totalnie, tak na "dziki szloch", bo wtedy nikt nie zrozumie słów przysięgi. Ale łez się nie boję.
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:19   #647
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie bardzo rozumiem sformułowanie "boję się", że się rozkleję, przecież to jest PIĘKNE, że tak się to przeżywa, ja na pewno będę płakać - jedyne czego się obawiam, to żeby nie rokleić się totalnie, tak na "dziki szloch", bo wtedy nikt nie zrozumie słów przysięgi. Ale łez się nie boję.
Ja strasznie głupio wyglądam jak płaczę mam czerwony nos i smarkam więc wolę mieć rozanielony wzrok i być usmiechnięta
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:22   #648
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Sandiiiiii! piękny film! Ale się poryczałam na przysiędze! Tego się własnie boję u siebie - że się rozkleję!

edit:Heloł!!! Czy ja dobrze widzę?? czy w 9:14 trzecia para od prawej to nie jest TA para od sławnego teledysku Hallo Beyonce??? KLIK!
No to oni wiedziałam, ze skąds znam tego chłopa

Ale co do filmiku i moich spostrzezen w ogóle: PM pięknie by wyglądała gdyby nie te rekawiczki jej druhny: fajne te kiecki, ale wszystkie wyglądały jak w ciąży i to już dość zaawansowanej
Ksiądz fajnie mówił, ale jego twarz mi sie kojarzyła z jakimś kibolem, dresiarzem

Ja sie juz nauczyłam z tym zyć ze na przysiedze będe ryczeć
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:30   #649
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Ja strasznie głupio wyglądam jak płaczę mam czerwony nos i smarkam więc wolę mieć rozanielony wzrok i być usmiechnięta
Jak będzie dobrze zrobiony makijaż to nos czerwony się nie zrobi, wycieramy go tylko tyle o ile podcierając chusteczką tlyko od spodu, łez nie wycieramy wcale, przy dobrym makiajżu wyschną bez śladu (a jak będziemy je wycierać na mokro, to się zrobią plamy), nie zaciskamy oczy (bo wtedy rzęsy się odbiją), po za tym nic nie ma prawa się wydarzyć, najważniejsze żeby od płaczu się nie powstrzymywać, bo wtedy rzeczywiście wygląda się głupio, jak się "walczy" mięśnie wykrzywiają się w nienaturalny sposób ot i cała zagadka średniego wyglądu w czasie chwil wzruszeń
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 18:33   #650
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

mala_czarna_21
ijaa
nasturcja1308
ysia
Kaigara
Paris

Wszystkiego co najlepsze dla Was w tym ważnym dniu !
Dużo miłości, miłości i jeszcze raz miłości w nowym życiu !!
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:42   #651
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Przepraszam, no musiałam się z wami podzielić Ja się rzadko wzruszam, więc...

Lemon jedna u drugiej była świadkową z tego co widziałam.

A ta świadkowa faktycznie była w zaawansowanej ciąży
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:43   #652
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Wszystkim jutrzejszym PM życzę powodzenia, oby ten dzień był taki jaki sobie wymarzycie

Ja idę się troszkę ogarnąć i spakować, bo jutro jedziemy na ślub kuzyna także nie będzie mnie do poniedziałku
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:46   #653
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Przepraszam, no musiałam się z wami podzielić Ja się rzadko wzruszam, więc...

Lemon jedna u drugiej była świadkową z tego co widziałam.

A ta świadkowa faktycznie była w zaawansowanej ciąży
No ale to jedna byla w ciazy, a nie wszystkie

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Wszystkim jutrzejszym PM życzę powodzenia, oby ten dzień był taki jaki sobie wymarzycie

Ja idę się troszkę ogarnąć i spakować, bo jutro jedziemy na ślub kuzyna także nie będzie mnie do poniedziałku
Miłej zabawy
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 19:03   #654
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
No ale to jedna byla w ciazy, a nie wszystkie



Miłej zabawy
Nooo taki krój sukienki, ja jako że chciałam długą sukienkę na poprawiny bardzo uważałam, żeby takiego brzuszka mi nie robiła

Zostało już niecałe 6 dni do końcowego terminu potwierdzania przybycia. Chyba nie muszę mówić jak telefon się "rozdzwonił"?? Wcale.
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 19:20   #655
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

mala_czarna_21
ijaa
nasturcja1308
ysia
Kaigara

Kochane wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.!
Jutro się nie stresujcie, trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Waszej myśli

__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 19:24   #656
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość

Dziewczyny nie wiecie może czy można przebić ponownie uszy po zrośnięciu się?
Można - tak mi powiedziała kosmetyczka. Sama mam ten problem bo pół roku temu mi zarosła jedna dziurka w uchu. Próbowałam przebić ją sobie sama ale nie dałam rady i idę do kosmetyczki
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:01   #657
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczyny dzięki za wszystkie życzenia ślubne! Jesteście kochane!

Ja dzisiaj jak po ogień, nie dajcie się zwieść że dzień przed ślubem to maseczki i krem pod oczy. To rzeźnia. Mój dzień zaczął się od 10 na malowaniu paznokci (foto w załączniku), potem pojechałam zrobić zdjęcie do nowego dowodu, bo muszę złożyć wniosek w poniedziałek. Potem pojechałam do babci odebrać suknię, która powiedziała że nie będą z dziadkiem na weselu, bo dziadek ma specjalną dietę i w restauracji nie będzie jedzenia dla niego. Jak powiedziałam że załatwiłam że podgrzeją dziadkowi wcześniej przygotowane przez nią jedzenie, to powiedziała że nie będzie nic przygotowywać bo ma fryzjera. Próbowałam ich przekonać i mam nadzieje że jednak przyjdą

Potem pojechałam z mamą na zakupy i kupiłam buty i biżu na after (w załączniku) wieczorem odbiorę suknie do mam nadzieje że będzie pasować. Potem jeszcze jakieś wina, torebki, pierdoły, więc przed chwilą wróciłam do domu i jestem ledwo żywa. Dałam radę tylko przymierzyć suknię z dodatkami (w załączniku, gorset jest źle zawiązany, nie przytyłam aż tak strasznie) i zaraz idę spać!

Mam nadzieje że wpadnę tu jeszcze jutro przed ślubem powiedzieć, czy pojawił się stresik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 25.04.2014, 12 29 07.jpg (46,4 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 25.04.2014, 20 49 44.jpg (42,8 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 25.04.2014, 20 18 20.jpg (40,2 KB, 186 załadowań)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:07   #658
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Można - tak mi powiedziała kosmetyczka. Sama mam ten problem bo pół roku temu mi zarosła jedna dziurka w uchu. Próbowałam przebić ją sobie sama ale nie dałam rady i idę do kosmetyczki
Dzięki za info. a też masz takie guziołki w uszach po dziurkach jeszcze?
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:07   #659
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

mala_czarna_21
ijaa
nasturcja1308
ysia
Kaigara
Paris

Pięknej pogody, radości w sercu, miłości, uśmiechu wszystkiego cudownego!!! Będzie pięknie!!

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Sandiiiiii! piękny film! Ale się poryczałam na przysiędze! Tego się własnie boję u siebie - że się rozkleję!

edit: Heloł!!! Czy ja dobrze widzę?? czy w 9:14 trzecia para od prawej to nie jest TA para od sławnego teledysku Hallo Beyonce??? KLIK!
Taak, to przyjaciółki. One sa moją inspiracją do fryzury ślubnej tylko szukam tej biżu co mają w kokach i znaleźć nie mogę ...

Dziekuję za gratki Dziś doszły tablice , są spoko tylko nie wiem czy nie za duże .

ysia- wyglądasz obłednie!
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2014-04-25 o 20:10
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:09   #660
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za wszystkie życzenia ślubne! Jesteście kochane!

Ja dzisiaj jak po ogień, nie dajcie się zwieść że dzień przed ślubem to maseczki i krem pod oczy. To rzeźnia. Mój dzień zaczął się od 10 na malowaniu paznokci (foto w załączniku), potem pojechałam zrobić zdjęcie do nowego dowodu, bo muszę złożyć wniosek w poniedziałek. Potem pojechałam do babci odebrać suknię, która powiedziała że nie będą z dziadkiem na weselu, bo dziadek ma specjalną dietę i w restauracji nie będzie jedzenia dla niego. Jak powiedziałam że załatwiłam że podgrzeją dziadkowi wcześniej przygotowane przez nią jedzenie, to powiedziała że nie będzie nic przygotowywać bo ma fryzjera. Próbowałam ich przekonać i mam nadzieje że jednak przyjdą

Potem pojechałam z mamą na zakupy i kupiłam buty i biżu na after (w załączniku) wieczorem odbiorę suknie do mam nadzieje że będzie pasować. Potem jeszcze jakieś wina, torebki, pierdoły, więc przed chwilą wróciłam do domu i jestem ledwo żywa. Dałam radę tylko przymierzyć suknię z dodatkami (w załączniku, gorset jest źle zawiązany, nie przytyłam aż tak strasznie) i zaraz idę spać!

Mam nadzieje że wpadnę tu jeszcze jutro przed ślubem powiedzieć, czy pojawił się stresik
matko będziesz pięną PM

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Taak, to przyjaciółki. One sa moją inspiracją do fryzury ślubnej tylko szukam tej biżu co mają w kokach i znaleźć nie mogę ...

Dziekuję za gratki Dziś doszły tablice , są spoko tylko nie wiem czy nie za duże .
a ja nie mogę obejrzec tego filmiku

EDIT czy ten filmik jest równiez na YT? to ten? http://www.youtube.com/watch?v=6tDzXizoeoc
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.