Uniwersytet Łódzki część III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 06:56   #781
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
No niestety wolno im idzie sprawdzanie ale jestem dobrej mysli
A jak by (odpukać i tfu tfu!) się coś nie udało to dopiero wrzesień i i tak masz wakacje?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:03   #782
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A jak by (odpukać i tfu tfu!) się coś nie udało to dopiero wrzesień i i tak masz wakacje?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:46   #783
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Współczuję Wam i trzymam kciuki. Ja skończyłam sesję tydzień temu, indeks oddany, mam wakacje i szukam pracy
Ale masz fajnie Ja mam wszystko zaliczone, ale nie udało mi się wyrobić z obroną, więc trochę lipa... zostaje wrzesień
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 11:43   #784
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie Ja mam wszystko zaliczone, ale nie udało mi się wyrobić z obroną, więc trochę lipa... zostaje wrzesień
No ale i tak masz wakacje
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 11:51   #785
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No ale i tak masz wakacje
Niby tak, ale z rekrutacją na drugi stopień może być lipa
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 12:20   #786
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

A wy jak odrabialiście praktyki, to w wakacje czy w ciągu roku? Kurczę ja zaczynam niebawem i tak się stresuję, nigdy nie pracowałam w takim miejscu i mimo, że miałam milion planów to jak zobaczyłam ofertę tych praktyk to wzięłam w ciemno, a teraz mam max cykora. Wiem już, że mogę liczyć na stałych pracowników, że mi pomogą itd. Ale mimo wszystko nie chciałabym co chwila z kimś do kogoś latać, ale może nie będzie źle

EDIT: To przecież logiczne, że nigdy nie pracowałam w takim miejscu... po co ja to ciągle wszystkim powtarzam... :|
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 12:45   #787
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Niby tak, ale z rekrutacją na drugi stopień może być lipa
A nie biorą pod uwagę takiej sytuacji i później się kończy czy jakoś tak, że możesz nie dać rady? może wtedy od zimowego semestru?

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
A wy jak odrabialiście praktyki, to w wakacje czy w ciągu roku? Kurczę ja zaczynam niebawem i tak się stresuję, nigdy nie pracowałam w takim miejscu i mimo, że miałam milion planów to jak zobaczyłam ofertę tych praktyk to wzięłam w ciemno, a teraz mam max cykora. Wiem już, że mogę liczyć na stałych pracowników, że mi pomogą itd. Ale mimo wszystko nie chciałabym co chwila z kimś do kogoś latać, ale może nie będzie źle

EDIT: To przecież logiczne, że nigdy nie pracowałam w takim miejscu... po co ja to ciągle wszystkim powtarzam... :|
Jak nie jesteś pewna miejsca to licz się z tym, że może być tak, że będziesz od ksero i robienia kawy. Niestety, na praktykach jest wyzysk.
Ja w technikum robiłam w małej firmie żeby właśnie nie mieć takiej masakry, że np. mam sprzątać a na studiach planuję śródroczne na moim wydziale albo w firmie zajmującej się światłowodami.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 12:52   #788
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
A wy jak odrabialiście praktyki, to w wakacje czy w ciągu roku? Kurczę ja zaczynam niebawem i tak się stresuję, nigdy nie pracowałam w takim miejscu i mimo, że miałam milion planów to jak zobaczyłam ofertę tych praktyk to wzięłam w ciemno, a teraz mam max cykora. Wiem już, że mogę liczyć na stałych pracowników, że mi pomogą itd. Ale mimo wszystko nie chciałabym co chwila z kimś do kogoś latać, ale może nie będzie źle

EDIT: To przecież logiczne, że nigdy nie pracowałam w takim miejscu... po co ja to ciągle wszystkim powtarzam... :|
Mało kto wcześniej pracował tak stricte w zawodzie Ja robiłam w ciągu roku, na 4 semestrze, więc w czasie kiedy jest najwięcej zajęć. A godziny trzeba było wyrobić Ale dałam radę i Ty też dasz
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A nie biorą pod uwagę takiej sytuacji i później się kończy czy jakoś tak, że możesz nie dać rady? może wtedy od zimowego semestru?
Wiesz, u nas to dosyć skomplikowane, bo jest mało chętnych i oni nie uznają takiej opcji, że przesuną rekrutację :/ U nich jest system "nie to nie" i jeśli się nie otworzy kierunek po 1 rekrutacji (czyli na koniec lipca jakoś) to nie będzie też drugiej. Druga jest we wrześniu, a najwcześniejsza obrona na początku wrzesnia, więc też na styk. Takie buty. A od zimowego to chyba wcale nie ma rekrutacji do nas
__________________

PM 2020

Edytowane przez dobrusia8e
Czas edycji: 2015-06-24 o 12:54
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 12:55   #789
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Tez zaczynam od 1 lipca, tez się troche stresuje ale w koncu od tego sa praktyki zeby czlowieka nauczyć
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:02   #790
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tez zaczynam od 1 lipca, tez się troche stresuje ale w koncu od tego sa praktyki zeby czlowieka nauczyć
Wbrew pozorom, wcale nie. Jak mówiłam, rzadko się trafia firma, w której faktycznie się czegoś nauczysz poza parzeniem kawy i zamiataniem. Takie doświadczenia i znajomych z uczelni i z technikum.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Mało kto wcześniej pracował tak stricte w zawodzie Ja robiłam w ciągu roku, na 4 semestrze, więc w czasie kiedy jest najwięcej zajęć. A godziny trzeba było wyrobić Ale dałam radę i Ty też dasz


Wiesz, u nas to dosyć skomplikowane, bo jest mało chętnych i oni nie uznają takiej opcji, że przesuną rekrutację :/ U nich jest system "nie to nie" i jeśli się nie otworzy kierunek po 1 rekrutacji (czyli na koniec lipca jakoś) to nie będzie też drugiej. Druga jest we wrześniu, a najwcześniejsza obrona na początku wrzesnia, więc też na styk. Takie buty. A od zimowego to chyba wcale nie ma rekrutacji do nas
O, no to faktycznie nieciekawa sytuacja. Czyli co, od następnego roku dopiero a teraz praca?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:09   #791
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom, wcale nie. Jak mówiłam, rzadko się trafia firma, w której faktycznie się czegoś nauczysz poza parzeniem kawy i zamiataniem. Takie doświadczenia i znajomych z uczelni i z technikum.
A ja się dużo nauczyłam na swoich i jestem z nich zadowolona Ani razu nie parzyłam kawy, chyba że dla siebie

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
O, no to faktycznie nieciekawa sytuacja. Czyli co, od następnego roku dopiero a teraz praca?
Nie no, wiadomo, będę się starać żeby jakoś się wbić na ten drugi stopień, chociaż na inny wydział albo coś. Więc trzymajcie kciuki żeby się udało
Swoją drogą ciekawa polityka, na razie na drugi stopień zapisało się 6 osób, na inny wydział chyba 9 i 1, także szału nie ma. Na drugi stopień to jakoś powinno być brane pod uwagę, że obrony się opóźniają U mnie na roku przed wakacjami obronią się tylko chyba 2 osoby...
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 13:19   #792
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tez zaczynam od 1 lipca, tez się troche stresuje ale w koncu od tego sa praktyki zeby czlowieka nauczyć
Piąteczka! Misiaki, ja od razu jestem rzucona na głęboką wodę. Jestem sama, bo pani z tego stanowiska emigruje na 2 tyg. Część obowiązków przejęła taka pani, co ma mniej roboty. Niby mogę pytać dookoła ludzi, ale.... wiecie jak to jest.
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:23   #793
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Piąteczka! Misiaki, ja od razu jestem rzucona na głęboką wodę. Jestem sama, bo pani z tego stanowiska emigruje na 2 tyg. Część obowiązków przejęła taka pani, co ma mniej roboty. Niby mogę pytać dookoła ludzi, ale.... wiecie jak to jest.
Sami Cię nie zostawią, za duże ryzyko, nie martw się
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:24   #794
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Sami Cię nie zostawią, za duże ryzyko, nie martw się
Dzięki, też na to liczę. Przecież na bank będzie ktoś do mnie zaglądał, bez przesady nie?
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:27   #795
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom, wcale nie. Jak mówiłam, rzadko się trafia firma, w której faktycznie się czegoś nauczysz poza parzeniem kawy i zamiataniem. Takie doświadczenia i znajomych z uczelni i z technikum.[COLOR="Silver"]
U mnie w technikum czegoś takiego się nie robiło i nie słyszałem, żeby ktoś parzył kawę pracownikom lub zamiatał. Jasne, był okresy gdzie się siedziało, bo nie było za wiele do robienia czy puszczali do domu, ale większość osób ode mnie była zadowolonych, może dlatego, że szukali na własną rękę po znajomych firmach, więc to też jest inaczej.

Na studiach niektóre osoby też robiły wcześniej i miały normalnie zadania do wykonania, oczywiście te mniej skomplikowane, bo sam bałbym się robić cash flowy czy inne tego typu nie mając takiej wiedzy i doświadczenia
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:36   #796
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Dzięki, też na to liczę. Przecież na bank będzie ktoś do mnie zaglądał, bez przesady nie?
Jasne, że tak. Powiem więcej, jeśli serio dadzą Ci coś większego do zrobienia to co chwilę będą pytać jak Ci idzie. W końcu Ci to zbrzydnie, zobaczysz
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:36   #797
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

No myślę,że ja popełniłam błąd idąc do liceum, bo w technikum właśnie mieliście te praktyki i nie umiem wytłumaczyć konkretnie o co mi chodzi, ale mieliście kontakt już z przełożonym, nie rówieśnikami, a współpracownikami itd. I lepiej uczyć się czegoś takiego w technikum, a nie na studiach
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:38   #798
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Prawdopodobnie przydzielą Ci też jakiegoś "opiekuna", którego będziesz mogła pytać, jak będziesz miała problemy

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
No myślę,że ja popełniłam błąd idąc do liceum, bo w technikum właśnie mieliście te praktyki i nie umiem wytłumaczyć konkretnie o co mi chodzi, ale mieliście kontakt już z przełożonym, nie rówieśnikami, a współpracownikami itd. I lepiej uczyć się czegoś takiego w technikum, a nie na studiach
Ja byłam w liceum i bardzo mi z tym dobrze Nie bój żaby, będzie dobrze, jest mnóstwo takich osób jak Ty i nie będziesz pierwszą praktykantką w tej firmie, a nawet jeśli to tym bardziej Cię samej nie zostawią
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:39   #799
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie przydzielą Ci też jakiegoś "opiekuna", którego będziesz mogła pytać, jak będziesz miała problemy

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------


Ja byłam w liceum i bardzo mi z tym dobrze Nie bój żaby, będzie dobrze, jest mnóstwo takich osób jak Ty i nie będziesz pierwszą praktykantką w tej firmie, a nawet jeśli to tym bardziej Cię samej nie zostawią
O właśnie, takich słów mi trzeba. Bo chyba stresuję się bardziej niż przed maturą. Dziękuję
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 13:44   #800
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
O właśnie, takich słów mi trzeba. Bo chyba stresuję się bardziej niż przed maturą. Dziękuję
Każdy kiedyś przez to przechodził (albo będzie przechodził), nie przejmuj się Pamiętaj, że ci pracownicy też się skądś tam wzięli
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:51   #801
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
U mnie w technikum czegoś takiego się nie robiło i nie słyszałem, żeby ktoś parzył kawę pracownikom lub zamiatał. Jasne, był okresy gdzie się siedziało, bo nie było za wiele do robienia czy puszczali do domu, ale większość osób ode mnie była zadowolonych, może dlatego, że szukali na własną rękę po znajomych firmach, więc to też jest inaczej.

Na studiach niektóre osoby też robiły wcześniej i miały normalnie zadania do wykonania, oczywiście te mniej skomplikowane, bo sam bałbym się robić cash flowy czy inne tego typu nie mając takiej wiedzy i doświadczenia
Ja też szukałam na własną rękę i jestem zadowolona ale wiem też jak było u dużej części ludzi

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
O właśnie, takich słów mi trzeba. Bo chyba stresuję się bardziej niż przed maturą. Dziękuję
Spokojnie, to tylko praktyki
nie pracowałaś jeszcze nigdzie, że się aż tak stresujesz?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:07   #802
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

No nie o to chodzi, jakoś przeraża mnie to, że jak się pomylę, wpiszę nie tą cyferkę i już kaplica. Patrzą mi na ręce, opiniują. Byłam jeden dzień już przed tym 1 lipca. Pokazywała mi co i jak. Potem poszła z koleżanką na kiepurka i mam wrażenie, że na ploty.

Prawda - ktoś kiedyś też musiał zacząć, nawet Ci pracownicy
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:16   #803
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
No nie o to chodzi, jakoś przeraża mnie to, że jak się pomylę, wpiszę nie tą cyferkę i już kaplica. Patrzą mi na ręce, opiniują. Byłam jeden dzień już przed tym 1 lipca. Pokazywała mi co i jak. Potem poszła z koleżanką na kiepurka i mam wrażenie, że na ploty.

Prawda - ktoś kiedyś też musiał zacząć, nawet Ci pracownicy
Spokojnie, każdy ma prawo do błędu a już na pewno nowy pracownik/praktykant/stażysta. Dasz radę
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:17   #804
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Spokojnie, każdy ma prawo do błędu a już na pewno nowy pracownik/praktykant/stażysta. Dasz radę
Prawda.
P.S Ciekawy blog będę wpadać
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 15:03   #805
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Prawda.
P.S Ciekawy blog będę wpadać
A dziękuję
4 tygodnie równo masz praktyk?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 15:14   #806
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Spokojnie, damy rade
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 17:30   #807
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A dziękuję
4 tygodnie równo masz praktyk?
Tak, tak

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Spokojnie, damy rade
Musimy!
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 19:01   #808
xniji
Raczkowanie
 
Avatar xniji
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 291
GG do xniji
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Jak mam już wszystkie oceny to mogę zgłosić do rozliczenia i babeczki z dziekanatu mnie nie pozabijają za to?
xniji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 19:05   #809
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez xniji Pokaż wiadomość
Jak mam już wszystkie oceny to mogę zgłosić do rozliczenia i babeczki z dziekanatu mnie nie pozabijają za to?
U nas zabijają
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 19:37   #810
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez xniji Pokaż wiadomość
Jak mam już wszystkie oceny to mogę zgłosić do rozliczenia i babeczki z dziekanatu mnie nie pozabijają za to?
Daj sobie luz, niech sobie same robią będą jeszcze bardziej zadowolone, że robią według własnego planu i własnym tempem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-26 04:17:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.