Wirtualne Studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 00:09   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Wirtualne Studia


Mam może troszke nietypowe pytanie.Czy ktos studiował "wirtualnie" ???
Przebywam za granicami ojczystego kraju i chciałabym podjac ta forme nauczania ale niewiele o niej wiem....
z miła checia przeczytam wiadomosci od doświadczonych ,wirtualnych i nie tylko, studentówPodjęłam pracę w bardzo dobrze płatnej firmie.Obecnie jestem na urlopie dziekańskim, jedak nie jestem pewna czy bede mogła wrócić na studia. Wiem, że powrót do firmy, w której obecnie pracuje nie bedzie już możliwy.Wydaję mi się, że taka korespondencyjna nauka byłaby w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.Niestety człowiek zmuszony jest na kompromisy :/Czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 08:04   #2
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wirtualne Studia

Nie studiowałam w ten sposób, ale dwie moje koleżanki tak, więc trochę podpatrzyłam i napiszę, co wiem.
Obie również są w innych krajach. Pierwsza zdecydowała się na marketing i zarządzanie. W kraju złożyła papiery, dostała konto na stronie uczelni i na nie przysyłali wszystkie informacje łącznie z wykazem przedmiotów, tematami i listą lektur + pracami do napisania. O ile dobrze pamiętam, chyba nie miała żadnego kontaktu z jakimkolwiek nauczycielem (w razie wątpliwości), niektóre książki też ciężko jej było zdobyć. Ale poszło jej nieźle, napisała te prace, sęk w tym, że przyjechała do kraju na egzaminy i pierwszy przesunięto. To ją chyba jakimś dziwnym trafem podłamało, stwierdziła, że i tak nie rozumie materiału, egzaminów nie zaliczy, więc już więcej nie poszła. Do dziś kompletnie nie rozumiem jej podejścia i nie przebierałam w słowach, kiedy jej to mówiłam Mogła spróbować, naprawdę, no ale cóż... :/
Druga kumpela jest w UK, robi w ten sposób magistra, niedługo przybywa na egzaminy. Za dużo szczegółów nie znam, bo tylko chwilę o tym rozmawiałyśmy niedawno, ale mogę ją podpytać.
Pzdr!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 12:03   #3
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Wirtualne Studia

Byłabym wdzięczna Też jestem w UK, własciwie to w Irlandii pn. i myslę ze nie bedzie problemu z przyjazdem na egzaminy.Chyba pozostaje mi taki tryb nauki.Mogłabym posiedziec tu, odłożyć kase, wrócić do Polski i dopiero zacząć studia, ale wtedy co z pracą?Bez studiów mam marne szanse na znalezienie pracy w Polsce.Z tego co wyczytałam w internecie, na zakończenie studiów dostaje się normalny dyplom, który nie "mówi" o tym w jaki sposób konczyłam studia. Tu jest link: http://www.puw.pl/art.html?akcja=studia_zim&P[aid]=146. Najważniejsze jest dla mnie jednak to jak ludzie dają sobie radę, czy taka szkoła jest wiarygodna.Czekam na odp Pozdr!
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 07:38   #4
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wirtualne Studia

Trochę nowych wieści: szkoła jest prywatna, więc trochę kosztuje + extra 700 za indywidualny system nauczania. Koleżanka dogadała się zarówno z wykładowcami, jak i z kolegami - materiały kseruje, a pojawić się może kiedy jej pasuje (chociaż teoretycznie powinna zdawać egzaminy z grupą zaoczną, do której jest przypisana). Wykładowcy są OK i ogólne wrażenie luzu, ale więcej będzie mogła powiedzieć po sesji (pierwsza dopiero przed nią). Dyplom - normalna magisterka, ale jeszcze nie ma pewności, czy nie napiszą, że w trybie indywidualnym.
Pzdr!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:42   #5
Carolinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wirtualne Studia

Hej Laura a czy moglabys sie dowiedziec, co to za szkola, do ktorej uczeszczala twoja kolezanka? jest do dla mnie niezwykle ważne, bo tez wyjezdzam za granice a chce miec jakies studia skonczone.
Carolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 09:36   #6
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wirtualne Studia

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu.
Pzdr!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:26   #7
Carolinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wirtualne Studia

Dziekuje ogromnie za odpowiedz na moj post pozdrawiam!
Carolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.