Wieczór kawalerski:( - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 12:56   #241
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
... żeby tylko jakiś Tż czytając to nie pomyśał że to na poważnie
łeee tam, niech sobie pomyśli
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 12:58   #242
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Niech myśli że na poważnie może sie przestraszy i dwa razy pomysli zanim coś zrobi Mam sikierę i nie zawacham się jej urzyć:P:P:P
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 13:30   #243
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Wieczór kawalerski:(

sikiera, phi
jak walic to z grubej rury : http://allegro.pl/item227496932_najw..._kg_bydle.html
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 13:34   #244
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
sikiera, phi
jak walic to z grubej rury : http://allegro.pl/item227496932_najw..._kg_bydle.html
Dobre..mi to przypomina słynną w Polsce maczugę Herkulesa...jedna osoba już kupiła..ciekawe czy jakaś Wizażanka;-) trochę wysoka cena..ale nie ma wątpliwości że po uderzeniu takim czymś bolałaby faceta głowa i wpadłby w kompleksy
..to jest dopiero optymistyczny, duży akcent
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 13:35   #245
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
sikiera, phi
jak walic to z grubej rury : http://allegro.pl/item227496932_najw..._kg_bydle.html
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:58   #246
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wieczór kawalerski:(

przeczytałam wątek

i normalnie cieszę się, że jestem sama
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 16:31   #247
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
sikiera, phi
jak walic to z grubej rury : http://allegro.pl/item227496932_najw..._kg_bydle.html
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 20:22   #248
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wieczór kawalerski:(

BTW, 4 lata temu na ślub bardzo dobrej koleżanki i kumpla szliśmy całą paczką, i jeden z kumpli zrobił pannie młodej taką wielką, drewnianą maczugę Pan młody piał ze śmiechu, a panna młoda się raczej, hmmmm.... obraziła
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 20:56   #249
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
sikiera, phi
jak walic to z grubej rury : http://allegro.pl/item227496932_najw..._kg_bydle.html

hehe
zwrot "sPAŁOwać kogoś" nabiera nowego znaczenia
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 21:08   #250
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
hehe
zwrot "sPAŁOwać kogoś" nabiera nowego znaczenia
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 17:09   #251
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Ja nie wiem czy ja i większośc Wizażanek jesteśmy z innej bajki i czy świat się do góryy nogami nie przekręca - dzwoniła do mnie siostra mojego eksa, za tydzień ma wesele,a wczoraj jeż narzeczony urządzał kawalerski i ona SAMA mi opowiada,że były na nim dwie "panienki"(panie z agencji) i koledzy narzeczonego dawali mu prezerwatywy - spytałam czy sie nie boi że coś zaszło, a ona no cos Ty Mój narzeczony by tego nigdy nie zrobił...Hmm ok powiedzmy,że do nieczego nie doszło w każdym razie ja bym chyba go zamordowała, że zgodził sie na takie wątpliwe rozrywki w swój wyjątkowy wieczór!!!A potem jego kolegów... A przyszła panna młoda jeszcze tak jakby sie tym chwaliła, że wieczór kawalerski z atrakcjami był...
Zatem uważam Ptysiu, że postapiłaś dobrze nie wtrącając się, bo niektóre kobiety tolerują takie zachowanie i ślepo ufają...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 17:23   #252
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy ja i większośc Wizażanek jesteśmy z innej bajki i czy świat się do góryy nogami nie przekręca - dzwoniła do mnie siostra mojego eksa, za tydzień ma wesele,a wczoraj jeż narzeczony urządzał kawalerski i ona SAMA mi opowiada,że były na nim dwie "panienki"(panie z agencji) i koledzy narzeczonego dawali mu prezerwatywy - spytałam czy sie nie boi że coś zaszło, a ona no cos Ty Mój narzeczony by tego nigdy nie zrobił...Hmm ok powiedzmy,że do nieczego nie doszło w każdym razie ja bym chyba go zamordowała, że zgodził sie na takie wątpliwe rozrywki w swój wyjątkowy wieczór!!!A potem jego kolegów... A przyszła panna młoda jeszcze tak jakby sie tym chwaliła, że wieczór kawalerski z atrakcjami był...
Zatem uważam Ptysiu, że postapiłaś dobrze nie wtrącając się, bo niektóre kobiety tolerują takie zachowanie i ślepo ufają...
No właśnie. Tego się obawiałam. Dziekuję Ci Gwen za te słowa
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 18:08   #253
asiunia_744
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Po przeczytaniu tych tej dyskusji nasuwa mi sie jedno pytanie, czym jest zaufanie?
Niestety jakis miesiac temu mój ślubny miał wieczór kawalerski, chłopcy sprawili mu niespodzianke i zabrali go na weekend,aby sie wyszaleć.
Gdy wyjeżdżał nawet przez głowe mi mysl nie przeszła,aby go ostrzegac aby nie robił czegos głupiego tak mu ufałam.
Wszystko zmieniło sie po tym jak wrócił i przywiózł mi strój tej striptizerki, jak stwierdził na pamiatke po udanym wieczorze.
Byłam wtedy zła,ale w tym całym zamecie przygotowań slubnych odpuściłam ten temat, jednak jak odbył sie nasz slub i emocje z tym zwiazane opadły mysli powróciły niestety....
Okazało się,że ta striptizerka była tez prostytutka do tego piekną i wiem,że jego koledzy i brat opłacili mu ja i namawiali do skozystania z tej niewatpliwej przyjemności. od tego momentu moje zaufanie spadło delikatnie mówiąc bardzooooo. Caly czas dręcza mnie mysli czy on z tego skozystał???????
W lakonicznej rozmowie twierdził,że nie i nie do konca mnie to przekonało.
Dopiero ostatnio długa nocna rozmowa ( przyłapał mnie jak chlipałam w poduszke) o tym co sie stało uświadomiła mu jak ważne jest dla mnie to co sie tam stało i jak mnie to boli,że jakas pani była tam na miejscu.
W historii naszego zwiazku NIGDY nie przeprowadziłam z nim tak ważnej i głebokiej rozmowy na temat zaufania. I wiecie co, nigdy nie widziałam go tak przerazonego faktem,że przez swoje postrpowanie mogł narazic na szwank nasze małżeństwo.
Dopiero szczera rozmowa otworzyła mu oczy na to jak kobiety odbieraja tego typu imprezy i powiedział,że gdyby wiedział taki wieczów nie miał by miejsca.
Uwierzyłam mu, wyrzucilismy ów pamiatkowy strój, jest mi o niebo lepiej bo czuje,że to co mi opowiedział o tym wieczorze jest prawdą i nic oprócz tańca tam sie nie wydarzyło.
asiunia_744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:19   #254
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez asiunia_744 Pokaż wiadomość
Dopiero szczera rozmowa otworzyła mu oczy na to jak kobiety odbieraja tego typu imprezy i powiedział,że gdyby wiedział taki wieczów nie miał by miejsca.
Uwierzyłam mu, wyrzucilismy ów pamiatkowy strój, jest mi o niebo lepiej bo czuje,że to co mi opowiedział o tym wieczorze jest prawdą i nic oprócz tańca tam sie nie wydarzyło.
z doświadczenia wiem,że faceci tak mają.tzn.kobieta musi mężczyźnieotworzyć oczy i pokazać punkt widzenia, swoją perpektywę często bolesną, dla niego nieświadomą
myślę, że Twój mąż powiedział Ci prawdę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:39   #255
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
z doświadczenia wiem,że faceci tak mają.tzn.kobieta musi mężczyźnieotworzyć oczy i pokazać punkt widzenia, swoją perpektywę często bolesną, dla niego nieświadomą
mam nadzieję, że jednak nie wszyscy tak mają
bo mi sie już to "uświadamianie" znudziło.
Misie bez rozumku?!
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:52   #256
mara_m
Rozeznanie
 
Avatar mara_m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 916
GG do mara_m
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Po lekturze tego wątku aż mnie zmroziło.
A szczerze mówiąc to zastanawia mnie sens brania ślubu przed którym trzeba się w taki sposob wyszumieć. A tak wogóle to skoro on/ona może tak sie zachować przed slubem mając za nic uczucia wybranki/a to rownie dobrze znajdzie sie dobre tłumaczenie zdrady po ślubie. Alkohol, chwila słabości, koledzy? Wydaje mi sie że taki wieczór może mieć ogromny wpływ na przyszłe życie przecież jeden taki skok w bok to jest zdrada!!! A może to ja jestem jakaś nie z tej epoki.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
hehe
zwrot "sPAŁOwać kogoś" nabiera nowego znaczenia
__________________
Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, i mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę, do kogo byś zadzwonił? z kim byś spędził ten czas?
I dlaczego jeszcze zwlekasz?
mara_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 22:48   #257
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Dziewczyny trafiłam na ten wątek
i sama zaczęłam się zastanawiać...

Mój TŻ był na wieczorze kawalerskim
swojego najelpszego przyjaciela
(wtedy jeszcze nie byliśmy razem,
ale już coś się "kręciło" między nami.

Po tym wieczorze zaczęłam go
delikatnie wypytywać,
wiecie co mi powiedział:
że o wieczorze absolutnie
nie powinno się mówić
płci żeńskiej.
Moje prośby o to, żeby mi powiedzial
że przecież nikt inny sie nie dowie
spełzły na niczym.

Powiedział mi, że nic się nie działo,
że popili sobie tylko,
pochodzili, powygłupiali się
(było to w domku w górach)
i że nawet nie byłoby ich stać
na wynajęcie jakiejś panienki
tymbardziej że musieliby
doliczyć do kosztów jej dojazd.
( i właśnie teraz do mnie dotarło,
że brali taką ewentualność
pod uwagę, ze kalkulowali
bądź co bądź koszty takiej "atrakcji")

Wracajać do tego, że powiedział
mi że nic takiego nie miało miejsca,
to po pewnym czasie znów
wrociłam do tematu
i tym razem powiedział mi,
że itak mi nic nie powie
na ten temat,
w ramach "męskiej solidarności".

Choć ufam mojemu TŻowi,
boję się najbardziej tego,
że w przyszłości mogę
żyć w nieświadomości,
bo przecież obowiązuje
"męska solidarność"...

Przykre, ale prawdziwe..

Jeśli chodzi o autorkę wątku,
to uważam, że dobrze zrobiła
nic nie mówiąc,
bo znając życie
obróciłoby się to
przeciwko niej.
Choć sama nie wiem
czy nie wysłałabym
jakiegoś anonimowego smsa
w takiej sytuacji..

Edytowane przez olilina
Czas edycji: 2007-09-03 o 22:50 Powód: dopisek;)
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 22:57   #258
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Cytat:
Napisane przez asiunia_744 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tych tej dyskusji nasuwa mi sie jedno pytanie, czym jest zaufanie?
Niestety jakis miesiac temu mój ślubny miał wieczór kawalerski, chłopcy sprawili mu niespodzianke i zabrali go na weekend,aby sie wyszaleć.
Gdy wyjeżdżał nawet przez głowe mi mysl nie przeszła,aby go ostrzegac aby nie robił czegos głupiego tak mu ufałam.
Wszystko zmieniło sie po tym jak wrócił i przywiózł mi strój tej striptizerki, jak stwierdził na pamiatke po udanym wieczorze.
Byłam wtedy zła,ale w tym całym zamecie przygotowań slubnych odpuściłam ten temat, jednak jak odbył sie nasz slub i emocje z tym zwiazane opadły mysli powróciły niestety....
Okazało się,że ta striptizerka była tez prostytutka do tego piekną i wiem,że jego koledzy i brat opłacili mu ja i namawiali do skozystania z tej niewatpliwej przyjemności. od tego momentu moje zaufanie spadło delikatnie mówiąc bardzooooo. Caly czas dręcza mnie mysli czy on z tego skozystał???????
W lakonicznej rozmowie twierdził,że nie i nie do konca mnie to przekonało.
Dopiero ostatnio długa nocna rozmowa ( przyłapał mnie jak chlipałam w poduszke) o tym co sie stało uświadomiła mu jak ważne jest dla mnie to co sie tam stało i jak mnie to boli,że jakas pani była tam na miejscu.
W historii naszego zwiazku NIGDY nie przeprowadziłam z nim tak ważnej i głebokiej rozmowy na temat zaufania. I wiecie co, nigdy nie widziałam go tak przerazonego faktem,że przez swoje postrpowanie mogł narazic na szwank nasze małżeństwo.
Dopiero szczera rozmowa otworzyła mu oczy na to jak kobiety odbieraja tego typu imprezy i powiedział,że gdyby wiedział taki wieczów nie miał by miejsca.
Uwierzyłam mu, wyrzucilismy ów pamiatkowy strój, jest mi o niebo lepiej bo czuje,że to co mi opowiedział o tym wieczorze jest prawdą i nic oprócz tańca tam sie nie wydarzyło.
Faceci sa jednak glupi... Wspolczucia. I ten happy end wcale nie jest pocieszajacy, niestety...

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że jednak nie wszyscy tak mają
bo mi sie już to "uświadamianie" znudziło.
Misie bez rozumku?!
Hmmm...najwyrazniej. A ja tak chcialabym, zeby otaczali mnie MEZCZYZNI. Inteligentni i z klasa.
dubel

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-09-04 o 00:34 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 08:39   #259
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Ech... no bo mi się czasem wydaje że wśród facetów(przynajmniej niektórych) panuje głupie przeświadczenie,że wieczór kawalerski to ostatnia chwila wolności (te żarty o ślubie, że to koniec życia kawalera itp, i teraz się bedzie pantoflarzem) i trzeba się "wyszaleć" i absolutnie spędzić ten wieczór bez swoich bab tylko w męskim gronie na typowo "męskiej" rozrywce (striptiz i gorsze rzeczy), no i że baby nic o tym wiedzieć nie powinny bo to wieczór kawalerski- męskie sprawy..no a poza tym przecież to ostatni raz kiedy się można "zabawić"..potem całe życie ten facet bedzie twój więc chyba na jeden wyskok podczas kawalerskiego możesz przymknąć oko..a najlepiej jak nie chcesz żeby było Ci przykro to udawaj że nic nie wiesz.. takie myślenie i później są panny młode, które usprawiedliwiają swojego przyszego męża mówiąć: przecież to było w ramach kawalerskiego, byy tam jakieś panienki no ale przeciez to ostatni raz co się mógł wyszaleć"... facetom trzeba wprost i jasno powiedzieć i uświadomoić, że to jest zdrada i nie tolerujemy czegoś takiego- niech mają jasny obraz, wtedy może chociaż część z nich uświadomi sobie co jest złe,tak jak mąż asiuni_744.
Ale i tak, szczerze mówiąc, nie wierzę że wszyscy faceci są nieświadomi i trzeba im przedstawić swoją perspektywę.. tak trudno im samym zrozumieć, że panienka (nieważne czy na kawalerskim czy w lesie czy w domu czy w pracy) równa się zdrada?
Bo jeśli wszyscy są tacy niewinni i nieświadomi to trochę nam zajmie żeby wszystkich uświadomić
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 08:57   #260
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Dziewczynki, pomocy, pamietacie jak wam pisałam o znajomym , że niedługo bierze ślub, ale swoją narzeczoną zdradza cały czas( jeżdzi na ku...)
Dostalismy zaproszenie, więc pewnie się wybierzemy. Ale nie w tym problem, boję się , że on zaprosi Mojego TZ na wieczór kawalerski... Tam na 200% będą ku...!!!!!!!!!! Jej ja sie , boje ze on będzie chciał tam iść i nie posłucha się mnie jak go poprosze, bo powie , że on napewno nie będzie korzystał z usług tych ,, Pań" Buuuuuu nie to , ze mu nie ufam , ale bedzie tam alkohol Jej
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 08:58   #261
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Wiem alkohol to nie usprawiedliwienie... ale sama myśl , że one tam beda to aż mnie trzęsie
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 09:05   #262
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
Dziewczynki, pomocy, pamietacie jak wam pisałam o znajomym , że niedługo bierze ślub, ale swoją narzeczoną zdradza cały czas( jeżdzi na ku...)
Dostalismy zaproszenie, więc pewnie się wybierzemy. Ale nie w tym problem, boję się , że on zaprosi Mojego TZ na wieczór kawalerski... Tam na 200% będą ku...!!!!!!!!!! Jej ja sie , boje ze on będzie chciał tam iść i nie posłucha się mnie jak go poprosze, bo powie , że on napewno nie będzie korzystał z usług tych ,, Pań" Buuuuuu nie to , ze mu nie ufam , ale bedzie tam alkohol Jej
Cieżka sprawa zaraz pewnie posypią się głosy że Mu nie ufasz..ale to nie jest tak,sama nie wiedziałabym co zrobić bo ufamTżtowi z jednej strony a z drugiej sama myśl, że tam byłyby takie kobiety, nawet nic z nim nie robiąc, mnie by przerażała.. bo wiadomo, że takie kobiety nie stoją jak kołki- tanczą w prowokacyjnych ciuchach(a Tż przecież nie zamknie oczu), siadają gościom na kolanach, dają całusy.. więc nawet jak Tż nie ma zamiaru zdradzać i nic robić to takie panie po prostu same zrobią coś że Tż nawet zareagować nie zdąży (np. takie siadanie na kolanach, całusy- ok, Tż powie, że mają przestać że mu się to nie podoba-ale bedzie mieć z nimi kontakt a One bedą to robić bo za to im się płaci...poza tym już słyszę innych"nie bądź taki sztywny, nie psuj wieczoru, przecież nic złego nie robisz,posedzą tylko na kolankach itp.)
Może powiedz mu o Twoich obawach, że samo to, że bedą tam takie kobiety Cie denerwuje i nie chodzi tylko o zdradę ale o przebywanie w ich towarzystwie...z drugiej strony przecież nie zabronisz Mu iść tam.. sama nie wiem co Ci doradzić... powiedz Mu o swoich obawach...

A żeby było sprawiedliwie, że nie tylko faceci mają takie wieczory kawalerskie oto artykuł http://www.pudelek.pl/artykul/5044/d...zdoba_w_pracy/
ja osobiście brzydzę się striptizerami (są dla mnie zbyt metroseksualni) i nie miałabym żadnej przyjemności z obmacywania ich, poza tym to nie fair tak jak panienki na kawalerskich. Ale widać niektóre panie nie widzą w tym nic złego... tylko nadal wydaje mi się, że ta praktyka jest powszechniejsza u facetów
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 09:17   #263
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
Wiem alkohol to nie usprawiedliwienie... ale sama myśl , że one tam beda to aż mnie trzęsie
Poruszyłaś ważną kwestię- wiele osób zarzucało mi i innym, że nie ufamy Tżtom skoro obawiamy się kawalerskiego bo przecież jak kochają to nie zdradzą..ale tu właśnie nie chodzi tylko o zdradę ale właśnie o to przebywanie w towarzystwie tych pań.. co innego przebywanie w towarzystwie zwykłych dziewczyn a co innego striptizerek itp.-te panie nie mają oporów by uwiesić się na szyi obcemu facetówi czy kręcić przed nim tyłkiem lub się rozebrać... oczywiście Tż może wyjść w takiej sytuacji ale skoro został zaproszony to czy to zrobi...
Myśle, że gdy jest się na sto procent pewnym że na wieczorze kawalerskim bedą panienki to ma się prawo do wyrażenia sprzeciwu i powiedzenia Tżtowi żeby nie szedł,zresztą Tż powinien mieć na tyle rozumu by nie iść na taki wieczór, zresztą gdyby mój Tż dowiedział się że na wieczorze na który ide bedzie striptizer też by pewnie miał obiekcje- i ja to rozumiem, nie poszłabym nie tylko ze względu na niego ale także dlatego że nie uznaję takich rozrywek gdy jestem w związku (Ale mogę zrozumieć że są róże pary i mają różny stopień tolerancji) Oczywiście nic się nie da zrobić kiedy panienki bedą niespodzianką i nikt z zaproszonych nie miał o nich wcześniej pojęcia...
Co do organizatorów takie wieczoru powinni pomyśleć że jeśli bedą tam zajęci faceci to po prostu nie wypada zapraszać striptizerek...wtedy taki facet może poczuć się niezręcznie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 09:26   #264
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Cieżka sprawa zaraz pewnie posypią się głosy że Mu nie ufasz..ale to nie jest tak,sama nie wiedziałabym co zrobić bo ufamTżtowi z jednej strony a z drugiej sama myśl, że tam byłyby takie kobiety, nawet nic z nim nie robiąc, mnie by przerażała.. bo wiadomo, że takie kobiety nie stoją jak kołki- tanczą w prowokacyjnych ciuchach(a Tż przecież nie zamknie oczu), siadają gościom na kolanach, dają całusy.. więc nawet jak Tż nie ma zamiaru zdradzać i nic robić to takie panie po prostu same zrobią coś że Tż nawet zareagować nie zdąży (np. takie siadanie na kolanach, całusy- ok, Tż powie, że mają przestać że mu się to nie podoba-ale bedzie mieć z nimi kontakt a One bedą to robić bo za to im się płaci...poza tym już słyszę innych"nie bądź taki sztywny, nie psuj wieczoru, przecież nic złego nie robisz,posedzą tylko na kolankach itp.)
Może powiedz mu o Twoich obawach, że samo to, że bedą tam takie kobiety Cie denerwuje i nie chodzi tylko o zdradę ale o przebywanie w ich towarzystwie...z drugiej strony przecież nie zabronisz Mu iść tam.. sama nie wiem co Ci doradzić... powiedz Mu o swoich obawach...

A żeby było sprawiedliwie, że nie tylko faceci mają takie wieczory kawalerskie oto artykuł http://www.pudelek.pl/artykul/5044/d...zdoba_w_pracy/
ja osobiście brzydzę się striptizerami (są dla mnie zbyt metroseksualni) i nie miałabym żadnej przyjemności z obmacywania ich, poza tym to nie fair tak jak panienki na kawalerskich. Ale widać niektóre panie nie widzą w tym nic złego... tylko nadal wydaje mi się, że ta praktyka jest powszechniejsza u facetów
Czytałam ten artykułMnie takie zabawy nie kręcą, i tak samo jak ty nie poszłabym na taki wieczór panieński!!!Niby go jeszcze nie zaprosił, ale sądze , że to jest kwestia czasu... Powiedzcie mi czy juz teraz jeszcze jak go nie zaprosił poprosić , że wrazie co , żeby tam nie szedł... Jak on tam pójdzie i nawet po kawalerskim powie , że był grzeczny, itp. ja nie bede mogłą w to uwierzyc , bo te kur.... to bezczelne baby i beda obłapiać każdego Buuuuuuu
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 09:29   #265
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

ja bym z nim pogadała już teraz... powiedziała, że wiem co dzieje się na takich wieczorach (z Wizażu i nie tylko) , że ufasz Mu ale nie chcesz by przebywał w towarzystwie takich kobiet, bo wiesz jak się takie zachowują, że to dla Ciebie bardzo ważne... nie znam Was więc nie wiem jak Tż zareaguje, mam nadzieję że zrezygnuje ale jeśli bardzo bedzie chcial to pewnie pójdzie ... Powodzenia
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2007-09-04 o 09:30 Powód: poprawki gramatyczne:)
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 09:58   #266
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja bym z nim pogadała już teraz... powiedziała, że wiem co dzieje się na takich wieczorach (z Wizażu i nie tylko) , że ufasz Mu ale nie chcesz by przebywał w towarzystwie takich kobiet, bo wiesz jak się takie zachowują, że to dla Ciebie bardzo ważne... nie znam Was więc nie wiem jak Tż zareaguje, mam nadzieję że zrezygnuje ale jeśli bardzo bedzie chcial to pewnie pójdzie ... Powodzenia
Jesli bęfzie chciał iść bardzo to ja nie wime co wtedy zrobie , bo to nie jest impreza z której mógłby nie zrezygnować:/Echhhh pogadam juz z nim na zapas, ale mam nadzieje , że go jednak nie zaprosi
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:14   #267
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
Jesli bęfzie chciał iść bardzo to ja nie wime co wtedy zrobie , bo to nie jest impreza z której mógłby nie zrezygnować:/Echhhh pogadam juz z nim na zapas, ale mam nadzieje , że go jednak nie zaprosi
No chyba bym tak samo zrobiła...z jednej strony nie chciałabym mu wszystkiego zabronić a z drugiej strony skoro tam ma być taka rozrywka to nie powinien się dziwić że chce żeby nie szedł. Mam nadzieje że albo go nie zaproszą albo nie pójdzie, trzymaj się
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:19   #268
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
No chyba bym tak samo zrobiła...z jednej strony nie chciałabym mu wszystkiego zabronić a z drugiej strony skoro tam ma być taka rozrywka to nie powinien się dziwić że chce żeby nie szedł. Mam nadzieje że albo go nie zaproszą albo nie pójdzie, trzymaj się
Dziękuje Mam nadzieje , że się przez to nie pokłucimyMiłego dnia
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:26   #269
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Dziewczyny ale patrząc z drugiej strony
to jest jednak wieczór kawalerski
jego kumpla/ przyjaciela.
Sama bym się dziwnie poczuła
gdyby mój TŻ zabronił mi iść
na wieczór panieński mojej
koleżanki/ przyajciółki.
Co nie znaczy, że toleruję
jakieś panienki na takim wieczorze,
choć powiem szczerze, że wolalabym
o nich wiedzieć niż żyć w nieświadomości,
bo przecież o tym co się dzieje
na kawalerskim się nie mówi...
Ehh ciężka sprawa...
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:37   #270
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
bo te kur.... to bezczelne baby i beda obłapiać każdego Buuuuuuu
Ale, słuchaj... "tym kur... bezczelnym babom" trzeba jednak ZAPŁACIĆ za to obłapianie. To nie PCK
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.