WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-20, 19:05   #2731
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
nie bardzo
dro¿d¿e mi nie smakuj± a pokrzywy piæ nie mogê, bo dzia³a moczopêdnie a tabletki, które biorê nie mo¿na ³±czyæ z niczym moczopêdnym
dla w³osów jem mnóstwo orzechów, t³uszczy ro¶linnych (awokado, oliwa i oleje), sporo bia³ka. my¶lê o suplemencie jakim¶, bo ostatnio czujê siê odwitaminizowana
dro¿d¿e mo¿na te¿ ³ykaæ, s± fajne dro¿d¿e piwne w kapsu³kach sama siê zastanawiam czy siê na nie nie przerzuciæ, bo piwne s± podobno bardziej warto¶ciowe od piekarniczych, i nie trzeba siê mêczyæ
moje qmpele polecaj± suplement l'biotica, podobno jest dobry, jak skoñczê revalidacjê to tez siê chyba na niego przerzucê
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!

Edytowane przez agison
Czas edycji: 2010-11-20 o 19:07
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:03   #2732
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
moje qmpele polecaj± suplement l'biotica, podobno jest dobry, jak skoñczê revalidacjê to tez siê chyba na niego przerzucê
a co to za suplement?
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:25   #2733
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
a co to za suplement?
a taki, niez³y podobno chocia¿ sama jeszcze nie testowa³am
w SPh chyba jest w promocji, w ka¿dym razie niedawno jeszcze by³
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!

Edytowane przez agison
Czas edycji: 2010-11-21 o 13:26
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:06   #2734
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

JA teraz na wlosy biore tyle rzeczy.. Rano jedna tableta zincas forte, dwie spiruliny i dwie drozdzowe tabsy. Spiruline biore 6 dziennie, drozdzy tez. I nadal uzywam neoptide, masaz glowy wykonuje i uzywam szamponu Dermena, oraz aloesowa odzywka.

Rosna mi male klaczki, ale ogolny stan moich wlosow jest marny.

Drozdze i spiruline biore od kilku dni, ciekawe jakie beda efekty pozniej.
__________________
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:45   #2735
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ

mo¿esz wcieraæ jakie¶ olejki przeciwko wypadaniu (hinduskie, ³opianowy itd) albo sok ze ¶wie¿o wyci¶niêtej rzepy czy to stare wypadaj± - to ciê¿ko powiedzieæ ... a zauwa¿asz u siebie jakie¶ nowe bejbihery?

poza tym uwa¿am ¿e zawsze warto zbadaæ hormony je¶li co¶ jest z nimi nie tak, to niezale¿nie jakie cuda na patyku bêdziesz stosowaæ, to w³osy niestety i tak bêd± wypadaæ zaczê³abym od tarczycy, a je¶li masz jakie¶ problemy ze skór± g³owy (³upie¿, swêdzenie, sucho¶æ, przet³uszczanie) to i dermatolog by siê przyda³

By³am w pi±tek u dermatologa i jestem zatrwo¿ona nasz± s³u¿b± zdrowia. Gdy powiedzia³am pani "doktor" o moim problemie, ta ironicznie stwierdzi³a, ¿e w³osy maj± prawo wypadaæ, a przecie¿ nie liczê tych, które spadaj± na ulicy, a okres dwóch tygodni to bardzo krótko. Nawet nie wsta³a, ¿eby spojrzeæ na skórê g³owy, chocia¿ zza biurka podnios³a siê, ¿eby zaparzyæ sobie kawê. Przepisa³a mi wzmacniaj±cy szampon "w aptekach jest takich sporo, proszê sobie jaki¶ kupiæ", Vitapil i silny tonik na... ³ysienie androgenowe. Recepty nie zrealizowa³am, kupi³am szampon i ¿el z firmy Novoxidyl. Jutro robiê badanie krwi na ¿elazo i TSH. Mam nadziejê, ¿e to co¶ wyja¶ni.
Ju¿ sama my¶l o dzisiejszym myciu g³owy mnie stresuje. Przyzwyczai³am siê do codziennego mycia, teraz postaram siê ograniczyæ do 3 dni, bo po umyciu jest najgorzej. Muszê popracowaæ nad zmian± podej¶cia, bo chce mi siê p³akaæ za ka¿dym razem jak przejadê d³oni± po w³osach. Zawsze mia³am gêste w³osy, a teraz bojê siê ich dotkn±æ, zwi±zaæ...Ale kiedy¶ to przejdzie, musi siê unormowaæ w przeci±gu najbli¿szych tygodni.
pannanikt3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:22   #2736
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomo¶ci: 223
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Powracam do w±tku, zdesperowana i gotowa na wszystko

W³osiêta przerzedzaj± mi siê od jakich¶ 3-4 lat, na pocz±tku tego roku zdiagnozowali u mnie niedoczynno¶æ tarczycy (ale niewielk±, TSH 5,1 by³o), ³udzi³am siê, ¿e po blisko 10 miesi±cach ³ykania euthyroxu cokolwiek siê na mojej g³owie poprawi, a tymczasem chorecia jak jest, tak by³o. Teraz jedynie TSH mam w granicach 2,5.

Wciera³am takie ustrojstwo ¶mierdz±ce z pilokarpin±, przepisane przez moj± dermatolo¿kê i wówczas w³osy nie wypada³y, ale po odstawieniu zaczyna³y na nowo lecieæ. W ci±gu tych ostatnich miesiêcy wciera³am te¿ Seboradin - efekty marne. Szampony przeciw wypadaniu odstawi³am, ale chyba do jakiego¶ wrócê, bo ju¿ nie wiem co robiæ. Z suplementów to tylko Silica, ale mo¿e ma³o regularnie, herbatka z pokrzywy i Humavit (jak mi siê przypomnia³o ).
Generalnie przez lato mo¿e by³o odrobniê lepiej, ale teraz znowu leniê siê jak pies - moje kud³y s± w ca³ym mieszkaniu i same wiecie jak to jest, cz³owiek nie wie ju¿ czy p³akaæ czy siê ¶miaæ.
To co mi odrasta na g³owie jest miêtkie, delikatne i cieniutkie i szczerze mówi±c nie mam pojêcia co robiæ, ¿eby by³o lepiej
Ostatnio stwierdzi³am, ¿e mo¿e zrezygnujê z od¿ywek na rzecz czego¶ bardziej naturalnego i kupi³am olejek Heenara. Po zu¿yciu ca³ej butelki w³osy mam zdecydowanie zdrowsze na d³ugo¶ci, ale je¶li chodzi o gêsto¶æ - bingo! Znowu bez zmian Teraz zaopatrzy³am siê w Amlê Gold i olej kokosowy - cudów ju¿ nie oczekujê, ale zdecydowanie polubi³am olejowanie.

Jak obserwujê na ulicy czy w pracy kole¿anki, to stwierdzam ku memu przera¿eniu, ¿e coraz wiêcej kobiet ma problemy z ³ysieniem. Ale to marna pociecha dla moich prze¶witów..

Dziêkujê za uwagê, wygada³am siê, trochê mi l¿ej . Teraz idê opracowaæ jaki¶ skuteczny program przywracaj±cy gêsto¶æ w³osów (no chyba tylko przeszczep czupryny mi pozosta³ )
nikita1213 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:20   #2737
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

jak to jest z TSH, tylko niedoczynno¶æ powoduje wypadanie w³osów, czy nadczynno¶æ te¿?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 18:58   #2738
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez illegale Poka¿ wiadomo¶æ
jak to jest z TSH, tylko niedoczynno¶æ powoduje wypadanie w³osów, czy nadczynno¶æ te¿?
przez nadczynno¶æ te¿ mog± wypadaæ
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:18   #2739
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am w pi±tek u dermatologa i jestem zatrwo¿ona nasz± s³u¿b± zdrowia. Gdy powiedzia³am pani "doktor" o moim problemie, ta ironicznie stwierdzi³a, ¿e w³osy maj± prawo wypadaæ, a przecie¿ nie liczê tych, które spadaj± na ulicy, a okres dwóch tygodni to bardzo krótko. Nawet nie wsta³a, ¿eby spojrzeæ na skórê g³owy, chocia¿ zza biurka podnios³a siê, ¿eby zaparzyæ sobie kawê. Przepisa³a mi wzmacniaj±cy szampon "w aptekach jest takich sporo, proszê sobie jaki¶ kupiæ", Vitapil i silny tonik na... ³ysienie androgenowe. Recepty nie zrealizowa³am, kupi³am szampon i ¿el z firmy Novoxidyl. Jutro robiê badanie krwi na ¿elazo i TSH. Mam nadziejê, ¿e to co¶ wyja¶ni.
Ju¿ sama my¶l o dzisiejszym myciu g³owy mnie stresuje. Przyzwyczai³am siê do codziennego mycia, teraz postaram siê ograniczyæ do 3 dni, bo po umyciu jest najgorzej. Muszê popracowaæ nad zmian± podej¶cia, bo chce mi siê p³akaæ za ka¿dym razem jak przejadê d³oni± po w³osach. Zawsze mia³am gêste w³osy, a teraz bojê siê ich dotkn±æ, zwi±zaæ...Ale kiedy¶ to przejdzie, musi siê unormowaæ w przeci±gu najbli¿szych tygodni.
Pamiêtam swoj± zesz³oroczn± wizytê u prywatnego dermatologa...mówiê mu ¿e wypada mi po 300 w³osów dziennie , ¿e ci±gn± siê dos³ownie jak u lalki..a ten do mnie- "hmnn wygl±da pani jak Claudia Schiffer wiêc o co pani chodzi?" yyyyyyy ju¿ wiêcej do niego nie posz³am
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:23   #2740
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
przez nadczynno¶æ te¿ mog± wypadaæ
no to siê przynajmniej wyjasni³o, mam nadziejê, ¿e w miarê jedzenia tabletek przestan± wypadaæ
by³oby piêknie...
w ogóle odk±d stwierdzono u mnie nadczynno¶æ tarczycy (TSH=0,007) wszystkie moje problemy siê wyja¶ni³y, nie tylko fizyczne ale i psychiczne
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 09:21   #2741
agentkamartina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam,

jakie sk³adniki z tych znajduj±cych siê w popularnych preparatach do w³osów i paznokci pomagaj± na paznokcie, a jakie na w³osy?

Stosujê ró¿ne preparaty i mimo tego, ¿e tak jak np. Capivit Piêkne W³osy i Hair Okey, powinny dzia³aæ przede wszystkim na w³osy, u mnie dzia³aj± tylko na paznokcie. Nie ma ¿adnej poprawy na w³osach. Czy oznacza to, ¿e w organizmie potrzebny jest jaki¶ dodatkowy sk³adnik dla w³osów, którego nie ma w tych preparatach (zawsze jest skrzyp, pokrzywa, dro¿d¿e)? dziêkujê za pomoc.
agentkamartina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 09:28   #2742
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Straci³am ju¿ wszelkie nadzieje! Zaczyna³o byæ ok, nie chcia³am zapeszaæ. W³osy ca³y czas lecia³y, ale w nie tak zastraszaj±cych ilo¶ciach. To co siê dzieje od kilku dni przerasta mnie. Odstawi³am tabletki anty miesi±c temu, pierwszy naturalny okres dosta³am i w³a¶nie odk±d on siê zacz±³ zbieram takie ilo¶ci w³osów, ¿e ju¿ nie pamiêtam kiedy ostatnim razem tyle ich by³o. Nie dojrz, ¿e to co mam na g³owie wygl±da jak wielkie niewiadomo co (mnóstwo prze¶witów), to jeszcze wypadaj± ich takie ilo¶ci... Wiem, ¿e po odstawieniu szalej± hormony i to normalne, ale dopóki nie dosta³am okresu by³o w miarê ok. Niech kto¶ m±dry mi to wyt³umaczy.
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:02   #2743
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

tyneczka, mo¿e dlatego ¿e organizm jaki¶ czas po odstawieniu tabsów jest jeszcze pod ich wplywem, poziom estrogenów spada powoli, wiêc mo¿e w trakcie pierwszego cyklu estrogeny spadaly, teraz jest ju¿ ich mniej, i dlatego w³osy lec± dopiero teraz bo mniej estrogenów = mniej w³osów

ale nie wiem czy mam racjê tak hipotetyzujê
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:35   #2744
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Te¿ tak przeczyta³am w internecie, ale z regu³y mówi siê, ¿e albo - do 1.miesi±czki lec±, albo, ¿e po 3-ech miesi±cach, a tu ni w t± ni w drug±. Chyba powinnam i¶æ do gina, ale i tak nie mam co robiæ badañ hormonów, bo wyjd± zafa³szowane Siedzê i czujê, ¿e nie mam w³osów na g³owie :smarkam:
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 13:18   #2745
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez tyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak przeczyta³am w internecie, ale z regu³y mówi siê, ¿e albo - do 1.miesi±czki lec±, albo, ¿e po 3-ech miesi±cach, a tu ni w t± ni w drug±. Chyba powinnam i¶æ do gina, ale i tak nie mam co robiæ badañ hormonów, bo wyjd± zafa³szowane Siedzê i czujê, ¿e nie mam w³osów na g³owie :smarkam:
na to chyba nie ma jakiej¶ okre¶lonej regu³y, bo u mnie by³o jeszcze inaczej
poczekaj troszkê, mo¿e jak hormony przestan± tak szaleæ to i w³osy siê uspokoj±
ale nie zaszkodzi zacz±æ dzia³aæ, jakie¶ suplementy, wcierki, itd ... mo¿e wzmocni± siê cebulki
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 13:31   #2746
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
na to chyba nie ma jakiej¶ okre¶lonej regu³y, bo u mnie by³o jeszcze inaczej
poczekaj troszkê, mo¿e jak hormony przestan± tak szaleæ to i w³osy siê uspokoj±
ale nie zaszkodzi zacz±æ dzia³aæ, jakie¶ suplementy, wcierki, itd ... mo¿e wzmocni± siê cebulki
Kochana, dzia³am ju¿ prawie od roku i nadal jestem w czarnej du**e! Wszystko jak dzia³a, to na chwilê, a w³osów z dnia na dzieñ coraz mniej. Nie powiem, bo liniê czo³a mam ca³± w antenkach, ale tylko tutaj. W³oski s± tak króciutkie i niepouk³adane, ¿e to ¿e s± czy ich nie ma, to efekt objêto¶ciowy jest taki sam.
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:33   #2747
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 345
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja na wypadanie w³osów stosujê tak± kuracjê zalecon± przez dermatolo¿kê, mianowicie kapsu³ki Revalid, szampon Neril i p³yn do wcierania równie¿ Neril jak na razie efekty s± zdumiewaj±ce, pomimo tak krótkiego stosowania w³osy naprawdê przesta³y wypadaæ, a wypada³y mi naprawde gar¶ciami i nie pomog³y ¿adne przereklamowane od¿ywki czy tabletki. A teraz jestem naprawdê zadowolona z tej kuracji
pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez agentkamartina Poka¿ wiadomo¶æ

Stosujê ró¿ne preparaty i mimo tego, ¿e tak jak np. Capivit Piêkne W³osy i Hair Okey, powinny dzia³aæ przede wszystkim na w³osy, u mnie dzia³aj± tylko na paznokcie. Nie ma ¿adnej poprawy na w³osach. Czy oznacza to, ¿e w organizmie potrzebny jest jaki¶ dodatkowy sk³adnik dla w³osów, którego nie ma w tych preparatach (zawsze jest skrzyp, pokrzywa, dro¿d¿e)? dziêkujê za pomoc.
ja stosuj±c wcze¶niej np. Belisse zauwa¿y³am tylko szybszy wzrost paznokci i nic wiêcej, na w³osach ¿adnej poprawy, ale nie wiem czym to jest spowodowane,¿e dzia³a tylko na jedno czy drugie. Ale moim zdaniem te wszystkie przereklamowane tabletki to jedna wielka ¶ciema, do kitu z tym na³yka³am siê tego chyba z tonê i nic nie dzia³aj±.
rebeccaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:23   #2748
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na wypadanie w³osów stosujê tak± kuracjê zalecon± przez dermatolo¿kê, mianowicie kapsu³ki Revalid, szampon Neril i p³yn do wcierania równie¿ Neril jak na razie efekty s± zdumiewaj±ce, pomimo tak krótkiego stosowania w³osy naprawdê przesta³y wypadaæ, a wypada³y mi naprawde gar¶ciami i nie pomog³y ¿adne przereklamowane od¿ywki czy tabletki. A teraz jestem naprawdê zadowolona z tej kuracji
pozdrawiam



.
rebecca , mi dermatolog przepisa³a dok³adnie to samo , tzn nertil + revalid, widzê , ¿e te¿ jeste¶ z Lublina, mo¿e by³y¶my u tego samego lekarza... (ja by³am w luxmedzie na nfz u kobitki z podwójnym nazwiskiem
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:33   #2749
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 345
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bojkka Poka¿ wiadomo¶æ
rebecca , mi dermatolog przepisa³a dok³adnie to samo , tzn nertil + revalid, widzê , ¿e te¿ jeste¶ z Lublina, mo¿e by³y¶my u tego samego lekarza... (ja by³am w luxmedzie na nfz u kobitki z podwójnym nazwiskiem
równie¿ by³am w luxmedzie na nfz u kobitki z podwójnym nazwiskiem
rebeccaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 18:39   #2750
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Poka¿ wiadomo¶æ
równie¿ by³am w luxmedzie na nfz u kobitki z podwójnym nazwiskiem
ale¿ ten wiza¿ ma³y tak w ogóle to te¿ mi ta kuracja podpasowa³a, po 1,5 miesi±ca jest du¿o lepiej, pozdrwiam Lubliniankê
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:55   #2751
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 345
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bojkka Poka¿ wiadomo¶æ
ale¿ ten wiza¿ ma³y tak w ogóle to te¿ mi ta kuracja podpasowa³a, po 1,5 miesi±ca jest du¿o lepiej, pozdrwiam Lubliniankê
hehe, no kto by pomy¶la³ ¿e ten wiza¿ taki ma³y
pozdrówki równie¿
rebeccaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:57   #2752
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochê tu, trochê tam, g³ównie z pracy ;)
Wiadomo¶ci: 423
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Poka¿ wiadomo¶æ
równie¿ by³am w luxmedzie na nfz u kobitki z podwójnym nazwiskiem
Z jednej strony super, bo dzia³a u was to co zaleci³a wam pani doktor...z drugiej trochê to zastanawiaj±ce, ¿e dosta³y¶cie dok³adnie to samo...
Robi³a wam jakie¶ wyniki? Ogl±da³a g³owê? Czy polecia³a "standardowym rozwi±zaniem"?

...aaa...w sumie, nie wa¿ne... WA¯NE, ¯E NA WAS DZIA£A (teraz to mnie kusi, ¿eby sprawdziæ czy na mnie te¿ )
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzieñ Reszty Mojego ¯ycia
175cm/64,5 kg
- walczê z cellulitem
- niszczê t³uszcz a zdobywam miê¶nie
- uczê siê zdrowego od¿ywiania
- dbam o cerê
- PIJÊ DU¯O WODY
venealin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:40   #2753
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 57
GG do airish
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

hej dziewczynki, mam pytanko, uzywal ktos z was juz oleju z haszyszu? wszak juz od dwoch lat nie wypadaja mi wlosy, uzywalam jak do tej pory caly czas oleju z weza ale polecono mi ten haszysz...
Slyszalam ze daje jeszcze lepsze efekty, pogrubia wlosy, szybko rosna i nie wypadaja co najwazniejsze...
airish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:13   #2754
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 345
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez venealin Poka¿ wiadomo¶æ
Z jednej strony super, bo dzia³a u was to co zaleci³a wam pani doktor...z drugiej trochê to zastanawiaj±ce, ¿e dosta³y¶cie dok³adnie to samo...
Robi³a wam jakie¶ wyniki? Ogl±da³a g³owê? Czy polecia³a "standardowym rozwi±zaniem"?

...aaa...w sumie, nie wa¿ne... WA¯NE, ¯E NA WAS DZIA£A (teraz to mnie kusi, ¿eby sprawdziæ czy na mnie te¿ )
U mnie zrobi³a najpierw dok³adny wywiad, wypyta³a o wszystko, potem ogl±da³a w³osy i skórê g³owy. Zaleci³a wykonanie badañ ¿eby poznaæ przyczynê wypadania w³osów i pokazanie siê za 2-3 miesiace po zastosowaniu zleconej kuracji i z wynikami badañ.
By³am wcze¶niej u innych dermatologów, to nawet nie spojrza³a nie zapyta³a lekarka o nic, tylko od razu powiedzia³a ¿e to sezonowe i minie, albo ¿eby braæ skrzypovitê i innego tego typu preparaty.
A teraz po tej ostatniej wizycie u dermatolog jestem zadowolona bo widzê wreszcie jakie¶ rezultaty leczenia
rebeccaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:01   #2755
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez venealin Poka¿ wiadomo¶æ
Z jednej strony super, bo dzia³a u was to co zaleci³a wam pani doktor...z drugiej trochê to zastanawiaj±ce, ¿e dosta³y¶cie dok³adnie to samo...
Robi³a wam jakie¶ wyniki? Ogl±da³a g³owê? Czy polecia³a "standardowym rozwi±zaniem"?

...aaa...w sumie, nie wa¿ne... WA¯NE, ¯E NA WAS DZIA£A (teraz to mnie kusi, ¿eby sprawdziæ czy na mnie te¿ )
ogl±da³a moj± skóre g³owy, wywiad by³, kaza³a zrobiæ badania, i pokazaæ siê gdyby badania wysz³y ¼le lub je¶li nie zuwa¿y³abym ¿adnych efektów kuraccji, a ¿e badania wysz³y dobrze a kuracja dzia³a to nie wybieram siê do niej,
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:06   #2756
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

dziewczyny czy która¶ z was bada³a sobie poziom witaminy A we krwi?

kurde ju¿ nie wiem czego mam siê chwytaæ ;/
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:57   #2757
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochê tu, trochê tam, g³ównie z pracy ;)
Wiadomo¶ci: 423
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bojkka Poka¿ wiadomo¶æ
ogl±da³a moj± skóre g³owy, wywiad by³, kaza³a zrobiæ badania, i pokazaæ siê gdyby badania wysz³y ¼le lub je¶li nie zuwa¿y³abym ¿adnych efektów kuraccji, a ¿e badania wysz³y dobrze a kuracja dzia³a to nie wybieram siê do niej,
W takim razie tylko wam zazdroszczê, ¿e trafi³y¶cie jakim¶ cudem na dobrego lekarza i trzyma kciuki za wasze w³oski
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzieñ Reszty Mojego ¯ycia
175cm/64,5 kg
- walczê z cellulitem
- niszczê t³uszcz a zdobywam miê¶nie
- uczê siê zdrowego od¿ywiania
- dbam o cerê
- PIJÊ DU¯O WODY
venealin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:41   #2758
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 430
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

hej .Niestety muszê do³±czyæ do tego w±tku.Ostatnio zauwa¿y³am nadmierne wypadanie w³osów (np. przejadê delikatnie rêk± po w³osach i wychodz±,a najgorsze jest to,¿e potrafi± wyj¶æ np.4 z jednego miejsca.Jestem za³amana ).I najgorsze jest to,¿e:
-od pó³ roku nie suszê i nie farbujê w³osów
-rozczesujê szczotk± z naturalnego w³osia(nie na mokro)
-zmieni³am kosmetyki na naturalne (apteczka babuni z firmy joanna i natura)

Nie wiem czy nie jest to zwi±zane z ³upie¿em ,bo od oko³o 3 tygodni mam ³upie¿ i czasami siê drapiê-no ale bez przesady kiedy¶ mia³am ³upie¿ i nie wychodzi³o mi po 5 w³osów z jednego miejsca.£ama³y siê i kruszy³y -kiedy farbowa³am to owszem-ale nigdy z cebulkami ;/.Kurde a tak dba³am o te w³osy.Chyba jednak wrócê do headandshoulders,bo tylko po nim mam gwarancjê braku ³upie¿u.
ricca166 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:08   #2759
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Jestem przera¿ona, tym co siê dzieje!!! W³osy lec± na potêgê. Przeczesuje je palcami i koñca ich wychodzenia nie ma. A co najlepsze a¿ zrobi³ mi siê ogromny ko³tun w³osów, które ju¿ wypad³y i nie mogê go rozsup³aæ. Po tabletkach spodziewa³am siê wypadania, ale nie a¿ takiego!!!
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:43   #2760
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy która¶ z was bada³a sobie poziom witaminy A we krwi?

kurde ju¿ nie wiem czego mam siê chwytaæ ;/
A po co badaæ poziom witaminy A? Ona siê przecie¿ w t³uszczach magazynuje a nie p³ywa sobie we krwi ca³y czas. Nie ma nawet takiego badania. Jak przez d³ugi czas bra³a¶ wszelakie tabletki na w³osy czy inne witaminki (soki s± czasem sztucznie wzbogacane, mas³a/margaryny/oleje) w³a¶nie z t± witamin± to po prostu odstaw.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.