dłuższy język, czy to możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 08:32   #1
aci_amaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6

dłuższy język, czy to możliwe?


witam! jestem mężczyzną, mam krótki język, chciałbym sprawiać kobiecie więcej przyjemności... pytanie...czy jest jakaś metoda na wydłużenie sobie języka poprzez jakieś ćwiczenia lub coś?? nie piszcie mi o hirurgi, bo to nie wchodzi w grę... dzięki !
aci_amaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:48   #2
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

tak...przywiąż sobie ciężarek do języka... z penisem też tak można podobno
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:57   #3
er4z0r
Raczkowanie
 
Avatar er4z0r
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 51
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
tak...przywiąż sobie ciężarek do języka... z penisem też tak można podobno

a od kiedy to dlugosc jezyka ma jakiekolwiek znaczenie ? :rot fl:
er4z0r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:54   #4
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

śmiejscie się śmiejcie z niego, ale wcale to nie musi być śmieszne. Języka sobie drogi kolego nie przedłużysz bo to wogóle śmieszne zapytanie, ale może być tak że masz problem bo wiązadełko pod językiem masz za daleko przyrośnięte. Jeśli wyciągasz język i nie potrafisz go dłużej wysadzić niż powiedźmy warga dolna, górna...to możesz udać się spokojnie do stomatologa (pewnie musi to być jakiś specjalny, nie wiem czy każdy to robi) i on ci to podetnie. Potem to już kwestia ćwiczeń z wyciąganiem go, bo to zarasta dośc szybko jeśli nie trenujesz.
Sama urodziłam się z czymś takim i nigdy nie pokazywałam dzieciakom języka :P Potem zaczęły się pierwsze randki, pocałunki i postanowiłam to zrobić. Nic nei bolałao, byłam potem bardzo dumna z tego że potrafię nim bardziej manewrować. Niestety nie trenowałam wyciągania tak dużo i zarósł bardzo szybko (może po prostu mam taki organizm, bo wiem że niektórym wcale nie zarasta znowu) i w tej chwili szczerze mówiąc wcale mi to nie potrzebne do szczęścia, bo zarówno ja jak i TŻ nie mamy z tym problemu Ale przyznam że czasem chciałabym mieć dłuższy język i nie tylko sfera intymna tu ma znaczenie ale także prosta wizyta u stomatologa, który drze się na mnie "taka dorosła kobieta a języczka wystawić na aaaa nie umie" " :/
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:58   #5
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
śmiejscie się śmiejcie z niego, ale wcale to nie musi być śmieszne. Języka sobie drogi kolego nie przedłużysz bo to wogóle śmieszne zapytanie, ale może być tak że masz problem bo wiązadełko pod językiem masz za daleko przyrośnięte. Jeśli wyciągasz język i nie potrafisz go dłużej wysadzić niż powiedźmy warga dolna, górna...to możesz udać się spokojnie do stomatologa (pewnie musi to być jakiś specjalny, nie wiem czy każdy to robi) i on ci to podetnie. Potem to już kwestia ćwiczeń z wyciąganiem go, bo to zarasta dośc szybko jeśli nie trenujesz.
Sama urodziłam się z czymś takim i nigdy nie pokazywałam dzieciakom języka :P Potem zaczęły się pierwsze randki, pocałunki i postanowiłam to zrobić. Nic nei bolałao, byłam potem bardzo dumna z tego że potrafię nim bardziej manewrować. Niestety nie trenowałam wyciągania tak dużo i zarósł bardzo szybko (może po prostu mam taki organizm, bo wiem że niektórym wcale nie zarasta znowu) i w tej chwili szczerze mówiąc wcale mi to nie potrzebne do szczęścia, bo zarówno ja jak i TŻ nie mamy z tym problemu Ale przyznam że czasem chciałabym mieć dłuższy język i nie tylko sfera intymna tu ma znaczenie ale także prosta wizyta u stomatologa, który drze się na mnie "taka dorosła kobieta a języczka wystawić na aaaa nie umie" " :/
Ciekawe ? Nigdy o tym nie słyszałam
Człowiek się całe życie uczy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:53   #6
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

I takie wlasnie posmiechujki sobie robicie, a kolega naprawed moze miec problem.
Wogole zauwazylam, ze w ostatnim czasie modne na forum robie sie wysmiewanie postow innych ludzi, badz tez podejrzewanie i oskrazanie kazdej dziwnej osoby o bycie trollem
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:05   #7
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez er4z0r Pokaż wiadomość
a od kiedy to dlugosc jezyka ma jakiekolwiek znaczenie ? :rot fl:
nie rozumiem z czego sie śmiejesz
jeśli chłopak ma faktycznie zbyt krótki jezyk to jak ma zaspokoić dziewczynę seksem oralnym?

aci_amaj czemu chirurgia nie wczodzi w grę? zwłaszcza ze tak jak napisała koleżanka wyżej, to nie jest operacja a dość prosty zabieg.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 11:06   #8
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

A ja odpowiem na poważnie. Myślę, że nie długość Twojego języka ma znaczenie a sposób w jaki pieścisz nim partnerkę. Żeby dziewczynie było dobrze nie musisz wkładać języka głęboko tylko powinieneś skupić się na jej łechtaczce (bo rozumiem że mówisz że dłuższy język jest ci potrzebny do zadowalania partnerki przez sex oralny). ćwicz technikę
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:34   #9
aci_amaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

no właśnie w tym problem, że zabiegów hirurgicznych się boję i poniekąd wstydzę... jeżeli chodzi o takie sprawy. a wyśmiewają się z innych ci, którzy chcą sie podbudować, bo sami mają wad od zalania... dziękuje ! ... hmmm gdzie moge poczytać o technikach? nie macie może przypadkiem jakichś kilku linków?
aci_amaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:41   #10
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez aci_amaj Pokaż wiadomość
no właśnie w tym problem, że zabiegów hirurgicznych się boję i poniekąd wstydzę... jeżeli chodzi o takie sprawy. a wyśmiewają się z innych ci, którzy chcą sie podbudować, bo sami mają wad od zalania... dziękuje ! ... hmmm gdzie moge poczytać o technikach? nie macie może przypadkiem jakichś kilku linków?
ale tu nawet nie czujesz, to żaden zabieg pod narkozą To się nawet robi na fundusz zdrowia i trwa pół minuty
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:31   #11
aci_amaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

hmmm...w takim razie gdzie mogę się z tym udać? ;-)
aci_amaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 12:39   #12
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

idź do zwykłego stomatologa i o to zapytaj. Oczywiście jeśli to jest twoim problemem. Bo może wcale nie masz wiązadełka za bardzo przyrośniętego.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:40   #13
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
I takie wlasnie posmiechujki sobie robicie, a kolega naprawed moze miec problem.
Wogole zauwazylam, ze w ostatnim czasie modne na forum robie sie wysmiewanie postow innych ludzi, badz tez podejrzewanie i oskrazanie kazdej dziwnej osoby o bycie trollem
Jeśli to aluzja do mnie to zły adres Jeśli wyszło ironicznie to nie miało tak być. A temat naprawdę mnie zainteresował i nie chciałam aby ktokolwiek się poczuł urażony
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:44   #14
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

przepraszam, jeśli uważacie, że się podśmiechujemy, ale jeśli ktoś w jednym poście pisze, że jest kobietą a w drugim, że jest facetem, to nie wzięłam tego na poważnie, może po prostu dwie osoby z jednego konta piszą... może.
faktycznie mam wad od zalania, ale nie potrzebuję się podbudowywać tym, że ktoś ma krótszy język
jak ktoś napisał: uczę się całe życie
a kolegę pozdrawiam i życzę powodzenia w wydłużaniu czy co tam chce języka
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:40   #15
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
I takie wlasnie posmiechujki sobie robicie, a kolega naprawed moze miec problem.
Wogole zauwazylam, ze w ostatnim czasie modne na forum robie sie wysmiewanie postow innych ludzi, badz tez podejrzewanie i oskrazanie kazdej dziwnej osoby o bycie trollem

Tez to zauważylam...i szczerze mówiąc nie podoba mi sie takie zachowanie, a osoby, które sa wysmiewane bardzo sie zrażaja do całego forum....
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:37   #16
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Ja dodam tylko to, ze moj TZ tez nie ma dlugiego jezyka, ledwo moze wyciagnac go poza wargi, nawet za zeby i to tylko tyci tyci, ale jaki sprawny jest... Takze jak i w innej kwestii moge powiedziec, ze nie dlugosc sie liczy a technika. Ale jesli jest to problem wedzidelka jezyka to bez chirurga sie niestety nie obedzie. Moj TZ problemu z wedzidelkiem nie ma problemu, po prostu ma genetycznie krotki jezyk, przez co ma wade wymowy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:18   #17
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
śmiejscie się śmiejcie z niego, ale wcale to nie musi być śmieszne.
Dokładnie, Wcale nie jest to śmieszne pytanie. Mój TŻ miał kiedys kompleks "krótkiego języka". Oczywiście nie chodziło tutaj o wystawianie go ale o seks oralny. Był przekonany, że skoro ma krótki język, to nie zaspokaja mnie miłością oralną w dostateczny sposób. A ja przecież szalałam za tym i musiałam sie naprawdę napracować, aby wybić mu z głowy, że nie chodzi o długość języka, a o technikę, i że robi to doskonale.

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Ja dodam tylko to, ze moj TZ tez nie ma dlugiego jezyka, ledwo moze wyciagnac go poza wargi, nawet za zeby i to tylko tyci tyci, ale jaki sprawny jest... Takze jak i w innej kwestii moge powiedziec, ze nie dlugosc sie liczy a technika. :
Mogę się podpisać pod tymi słowami dotyczącymi techniki.

aci_amaj jeżeli jest to problem więzadła językowego, to oczywiście skorzystaj z zabiegu, jednak jeśli jest to tylko Twój kompleks, to porozmawiaj ze swoją partnerką, ponieważ być może to tylko Twój wymysł, a ona jest zadowolona z tego, w jaki sposób sprawiasz jej przyjemność.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:10   #18
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Ja dodam tylko to, ze moj TZ tez nie ma dlugiego jezyka, ledwo moze wyciagnac go poza wargi, nawet za zeby i to tylko tyci tyci, ale jaki sprawny jest... Takze jak i w innej kwestii moge powiedziec, ze nie dlugosc sie liczy a technika. Ale jesli jest to problem wedzidelka jezyka to bez chirurga sie niestety nie obedzie. Moj TZ problemu z wedzidelkiem nie ma problemu, po prostu ma genetycznie krotki jezyk, przez co ma wade wymowy
nie znam się na medycynie, ale nie szłam do żadnej kliniki, szpitala, zrobiła mi to dentystka na fundusz zdrowia, więc chyba nie trzeba mieć specjalnych uprawnień. Nie pamiętam jak nazywa się taki stomatolog, wiem jednak że ma jakiś dodatkowy tyuł (o ile się nie mylę). Tak jak pisałam, nie używałabym tu dużych słów, bo cała akcja podcinania tego trwała dosłownie kilka sekund...a bólu nie było żadnego.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 22:18   #19
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Jeśli to aluzja do mnie to zły adres Jeśli wyszło ironicznie to nie miało tak być. A temat naprawdę mnie zainteresował i nie chciałam aby ktokolwiek się poczuł urażony
Akurat aluzja nie tyczyla ciebie. Nie rozumiem tych co potraktowali czyjs problem jako zabawe i perfidnie wysmiali tego pana.

Wpisz w wyszukiwarce napewno znajdziesz odpowienie triki do zadowolenia swojej partnerki internet jest obszerny.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 22:29   #20
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

a ja podziwiam tego Pana, co nie wstydzi się zapytać o tak intymne rzeczy jak seks oralny...., ja sama mam parę intymnych problemów, ale wstydziłabym się zapytać nie tylko koleżanek, czy przyjaciółek, ale nawet na anonimowym forum, właśnie za strachu, że mogę nie być potraktowana powaznie, a nawet wysmiana
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 22:37   #21
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
a ja podziwiam tego Pana, co nie wstydzi się zapytać o tak intymne rzeczy jak seks oralny...., ja sama mam parę intymnych problemów, ale wstydziłabym się zapytać nie tylko koleżanek, czy przyjaciółek, ale nawet na anonimowym forum, właśnie za strachu, że mogę nie być potraktowana powaznie, a nawet wysmiana
Kto pyta nie bladzi
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 22:41   #22
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

to moja kolezanka miala taki problem,ze sie jej jezyk nie miescil w ustach przez co nieco seplenila, nie wiem jak rozwiazala tą sprawe..
ja znow mam taki jezorek, ze moge spokojnie koniuszkiem jezyka dotknąc czubka nosa w szkole nadziwic sie kumpele nie mogly jak ja to robie;D
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 07:59   #23
aci_amaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

witam ! możliwe bardzo, że to tylko ja uroiłem sobie taki problem a w rzeczywistości partnerka szaleje z zachwytu, ale chciałbym mieć nieco dłuższy noo hehehe... a co do tricków itp. szukałem w internecie i szczerze...to znalazłem jakieś badziewia, w których napisane jest co to sex oralny hehe. jakbyście mogli...byłbym wdzięczny ! dzięki
aci_amaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:57   #24
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
ja znow mam taki jezorek, ze moge spokojnie koniuszkiem jezyka dotknąc czubka nosa w szkole nadziwic sie kumpele nie mogly jak ja to robie;D
ja tez, do tego potrafie obracac nim na wszystkie strony i obrucic spodem na wierzch w obie strony. Potrafie zrobic tez z niego falbanke
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:05   #25
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

http://www.hetera.pl/seksoralny-on.php
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:22   #26
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: dłuższy język, czy to możliwe?

Nie wiedziałam, że w tym przypadku rozmiar też ma znaczenie
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.