Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 13:51   #151
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Witamy Eti
A co znaczy, że jesteście stworzone do urlopów?
No jak to, jak to? Po prostu najchętniej zamieniłybyśmy czas pracy na urlop a urlop an pracę.

Cytat:
Napisane przez polelavendove
Eti dobrze,że Cię widzę,bo chcialam pięknie podziękować za kolczyki.
Zdolna bestia z Ciebie,bo jak wieść gminna niesie zrobilaś je sama
Cieszę się, że Ci się podobają. Robiłam je na szybko, bo jak wiesz spotkanie w Krakowie z wtorku było przeniesione wcześniej na niedzielę. Czekałam na inne półprodukty i gdybym mogła zrobić je w poniedziałek, byłyby może fajniejsze.

Cytat:
Eti, coś w tym jest ... my z qmpelą już na studiach doszłyśmy do wniosku że praca na etat to nie dla nas ... i że nas dobije i jak na razie sprawdza się to u nas obu
No mnie w ogóle dobija ostatnio i całymi dniami myślę jaki tu można własny biznes otworzyć. Od tego myslenia jeszcze bardziej nie chcę mi się pracować.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:06   #152
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
No przecież aż tak zaburzone nie jesteśmy chyba Różu i cekinów

Twojego kohabitanta potraktuję delikatnie, żeby potem się jeszcze do użytku nadawał
A ja właśnie się dowiedziałam, że Pan Konserwator tylko do dzisiaj jest, bo był na zastępstwie za jakiegoś starszego gościa Aż mi opadła motywacja do pracy od razu. Przecież człowiek potrzebuje odrobiny stymulacji, a mi właśnie moją zabierają

A co złego w spędzaniu dnia na jedzeniu w kuchni? Zwłaszcza dnia pracy
cekinów ...
ćwieki to rozumiem, ale cekiny?
nie zasnę dziś przez te koszmary które przede mną roztaczacie

dziękuję Ci za obietnice łaskawego traktowania mojego kohabitanta niemniej jednak zastrzegam sobie możliwość reklamacji, jeśli zwrócisz mi go w stanie zbyt zużytym ... odeślę z powrotem, po prostu

przykro mi z powodu konserwatora namiary jakieś trzeba było wziąć! co zrobisz jeśli zepsuje Ci się kolanko/żeberko/oponka?
ja być może podzielę Twój nieszczęsny los, no chyba że moj przystojniak jest tylko na urlopie ... tak czy siak zlew, główna moja bolączka, jest już naprawiony

a w qchni nie ma hotSpota i jest się odciętym od świata
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 09:07   #153
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Eti tak czy siak masz zręczne paluszki...prawie jak hydraulik...
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:14   #154
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
No jak to, jak to? Po prostu najchętniej zamieniłybyśmy czas pracy na urlop a urlop an pracę.
A to nie wszyscy tak mają?

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
cekinów ...
ćwieki to rozumiem, ale cekiny?
nie zasnę dziś przez te koszmary które przede mną roztaczacie

dziękuję Ci za obietnice łaskawego traktowania mojego kohabitanta niemniej jednak zastrzegam sobie możliwość reklamacji, jeśli zwrócisz mi go w stanie zbyt zużytym ... odeślę z powrotem, po prostu

przykro mi z powodu konserwatora namiary jakieś trzeba było wziąć! co zrobisz jeśli zepsuje Ci się kolanko/żeberko/oponka?
ja być może podzielę Twój nieszczęsny los, no chyba że moj przystojniak jest tylko na urlopie ... tak czy siak zlew, główna moja bolączka, jest już naprawiony

a w qchni nie ma hotSpota i jest się odciętym od świata
Mam nadzieję, że jednak dobrze spałaś, moja droga
Reklamacja obowiązuje tylko przez 30 dni, pamiętaj. Jak wyjdą jakieś zmiany z opóźnionym zapłonem w Twoim koh., to ja już za nie nie odpowiadam To samo się tyczy mojego

Jakbym wzięła namiary na pana konserwatowa, to to byłby przecież już grzech ciężki Chyba, że mogłabym udawać, że potrzebuję go do umycia roweru TŻ (własnego brak ) maszyną pod ciśnieniem
Solidarnie jednak trzymam kciuki za powrót Twojego ciacha do kolanka.... od zlewu, rzecz jasna
To co to za kuchnia bez hotspotu? Zgłoś szefowi to niedopatrzenie

PS: TŻ mi przed chwilą patrzył przez ramię, więc go ochrzaniłam, na co on stwierdził, że chyba omawiamy tu jakieś tajne plany zapanowania nad światem i że po zmieszaniu odzywki marchewkowej z jakimś balsamem do ciała na pewno powstaje materiał wybuchowy

Cytat:
Napisane przez polelavendove Pokaż wiadomość
Eti tak czy siak masz zręczne paluszki...prawie jak hydraulik...
Zręczność może i ta sama, ale inne cechy zdecydowanie dyskwalifikują Eti w roli hydraulika
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:52   #155
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

nadrabiam zaleglosci... i wcale sie nie dziwie podejrzeniom pinsleepowego TZ
ale juz chyba sama zostalam na watku

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Przyjedź do Krakowa, to Ci pokażę jednego A do żeglarzy zawsze miałam słabość
tylko jednego??? jak jechac taki kawal to juz zeby kilku przynajmniej bylo
a to w Krakowie morze albo ocean jest kurcze... musze chyba sie wziac za prasowke bo cos przegapilam

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
legginsy i mini może jeszcze legginsy z koronką na dole, a mini z dżinsu?
ja myślałam że to spotkanie towarzyskie ma byc, a nie bal przebierańców, i to jeszcze z gwałtem na osobowości ...
i wspominany roz- wszedzie gdzie sie da- na wlosach tez
biedna agison...
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:55   #156
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Reklamacja obowiązuje tylko przez 30 dni, pamiętaj. Jak wyjdą jakieś zmiany z opóźnionym zapłonem w Twoim koh., to ja już za nie nie odpowiadam To samo się tyczy mojego

Jakbym wzięła namiary na pana konserwatowa, to to byłby przecież już grzech ciężki Chyba, że mogłabym udawać, że potrzebuję go do umycia roweru TŻ (własnego brak ) maszyną pod ciśnieniem
Solidarnie jednak trzymam kciuki za powrót Twojego ciacha do kolanka.... od zlewu, rzecz jasna
spałam jak zabita, przez co totalnie popsuły mi się wczorajsze fajne lokasy, bo kręciłam się na wszystkie strony w nocy a dziś imprezka
bosch muszę uważać na język, trochę mnie on stresuje chociaż mój piercer() mówił że mogę zachowywać się normalnie

w takim razie trzeba opanować sztuczki chińskich producentów, takie że towar psuje się dwa dni po upływie czasu gwarancyjnego
a mój rower też jest strasznie brudny ... tylko mycie pod ciśnieniem da rdę, obawiam się
ach, niech on wroci to taki koleś w typie Fredzia dursta, tylko mniej potatuowany i dużo ładniejszy tudzież wyższy i szczuplejszy.
czemuś mnie i kolanko me opuścił?
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
PS: TŻ mi przed chwilą patrzył przez ramię, więc go ochrzaniłam, na co on stwierdził, że chyba omawiamy tu jakieś tajne plany zapanowania nad światem i że po zmieszaniu odzywki marchewkowej z jakimś balsamem do ciała na pewno powstaje materiał wybuchowy
nienawidzę jak ktoś patrzy mi przez ramię na początku strasznie się kłociliśmy o to z TŻtem, bo on twierdził że na pewno prowadzę jakieś tajne rozmowy z pcią męską, a ja twierdziłam że po prostu mam silnie rozwinięte poczucie ...... eee ... dyskrecji

a co do odżywki marchewkowej i balsamu ... to nie wiem, ale po ugnieceniu odżywki z trotylem i benzyną na pewno wyszłoby coś fajnego
[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;21523398]
ale juz chyba sama zostalam na watku [/QUOTE]ależ skąd! wielki brat czuwa
a właściwie wielki agison w wielkiej czapce z wielce śmierdzącą amlą pod spodem
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 11:30   #157
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
spałam jak zabita, przez co totalnie popsuły mi się wczorajsze fajne lokasy, bo kręciłam się na wszystkie strony w nocy a dziś imprezka
bosch muszę uważać na język, trochę mnie on stresuje chociaż mój piercer() mówił że mogę zachowywać się normalnie

w takim razie trzeba opanować sztuczki chińskich producentów, takie że towar psuje się dwa dni po upływie czasu gwarancyjnego
a mój rower też jest strasznie brudny ... tylko mycie pod ciśnieniem da rdę, obawiam się
ach, niech on wroci to taki koleś w typie Fredzia dursta, tylko mniej potatuowany i dużo ładniejszy tudzież wyższy i szczuplejszy.
czemuś mnie i kolanko me opuścił? nienawidzę jak ktoś patrzy mi przez ramię na początku strasznie się kłociliśmy o to z TŻtem, bo on twierdził że na pewno prowadzę jakieś tajne rozmowy z pcią męską, a ja twierdziłam że po prostu mam silnie rozwinięte poczucie ...... eee ... dyskrecji

a co do odżywki marchewkowej i balsamu ... to nie wiem, ale po ugnieceniu odżywki z trotylem i benzyną na pewno wyszłoby coś fajnego
ależ skąd! wielki brat czuwa
a właściwie wielki agison w wielkiej czapce z wielce śmierdzącą amlą pod spodem
to podesle i moj rower do czyszczenia- a sama chetnie popatrze
ja nienawidze jak ktos lazi za moimi plecami, a zagladanie przez ramie w monitor- wlaczaja mi sie odruchy mordercze
wielka brata agison- powiesz cos wiecej o tej mieszance z trotylem i benzyna- temacik interesujacy mam plan co do pewnego mostu...
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 11:41   #158
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;21523398]nadrabiam zaleglosci... i wcale sie nie dziwie podejrzeniom pinsleepowego TZ
ale juz chyba sama zostalam na watku

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------


tylko jednego??? jak jechac taki kawal to juz zeby kilku przynajmniej bylo
a to w Krakowie morze albo ocean jest kurcze... musze chyba sie wziac za prasowke bo cos przegapilam [COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Hehe, nie powiedziałam, że mam słabość do żeglarzy z Krakowa A poza tym po rzece też się pływa, a coś takiego posiadamy w Krakowie akurat, o ile pamiętasz
To jak dasz znać, że przyjeżdżasz, zacznę poszukiwania przystojnych konserwatorów, hydraulików itp.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
spałam jak zabita, przez co totalnie popsuły mi się wczorajsze fajne lokasy, bo kręciłam się na wszystkie strony w nocy a dziś imprezka
bosch muszę uważać na język, trochę mnie on stresuje chociaż mój piercer() mówił że mogę zachowywać się normalnie

w takim razie trzeba opanować sztuczki chińskich producentów, takie że towar psuje się dwa dni po upływie czasu gwarancyjnego
a mój rower też jest strasznie brudny ... tylko mycie pod ciśnieniem da rdę, obawiam się
ach, niech on wroci to taki koleś w typie Fredzia dursta, tylko mniej potatuowany i dużo ładniejszy tudzież wyższy i szczuplejszy.
czemuś mnie i kolanko me opuścił? nienawidzę jak ktoś patrzy mi przez ramię na początku strasznie się kłociliśmy o to z TŻtem, bo on twierdził że na pewno prowadzę jakieś tajne rozmowy z pcią męską, a ja twierdziłam że po prostu mam silnie rozwinięte poczucie ...... eee ... dyskrecji

a co do odżywki marchewkowej i balsamu ... to nie wiem, ale po ugnieceniu odżywki z trotylem i benzyną na pewno wyszłoby coś fajnego
ależ skąd! wielki brat czuwa
a właściwie wielki agison w wielkiej czapce z wielce śmierdzącą amlą pod spodem
O tak, na język uważaj, nie wystawiaj go na zewnątrz, a tym bardziej nie umieszczaj w żadnych obcych jamach.... ustnych rzecz jasna Qrde, źle na mnie działa chyba to forum
A co znaczy "zachowywać się normalnie"? Spowiadałaś się panu piercerowi ze swojego normalnego zachowania? Bo on może nie wiedzieć, że Twoje normalne zachowanie i tak raczej odbiega od normy

Patrzenia przez ramię też nie cierpię i uważam, że każdy ma prawo do prywatności i bycie w związku tego akurat nie zmienia

W typie Freda powiadasz? To trafiłam z tym ciachem, a raczej biszkopcikiem Zrób mu może zdjęcie jak przyjdzie następnym razem, w razie czego będzie na pamiątkę No i na pożywkę dla koleżanek z forum

Idę nałożyć marchewkę, ale trotyl i benzynę sobie na razie odpuszczę Chyba, że kiedyś stracę cierpliwość do moich włosów... Właśnie - może będziemy polecać taką mieszankę wszystkim początkującym kręconowłosym narzekającym na swoje włosy i tym, które nie czytają pigułki i FAQ?
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 12:01   #159
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;21524395]
wielka brata agison- powiesz cos wiecej o tej mieszance z trotylem i benzyna- temacik interesujacy mam plan co do pewnego mostu...[/QUOTE]
ale jakiego mostu? jeśli w ams to nic nie powiem, bo jeszcze poniszczysz moje ulubione miasto
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
O tak, na język uważaj, nie wystawiaj go na zewnątrz, a tym bardziej nie umieszczaj w żadnych obcych jamach.... ustnych rzecz jasna Qrde, źle na mnie działa chyba to forum
A co znaczy "zachowywać się normalnie"? Spowiadałaś się panu piercerowi ze swojego normalnego zachowania? Bo on może nie wiedzieć, że Twoje normalne zachowanie i tak raczej odbiega od normy

nawet w jamie własnego TŻta nie mogę(nie powinnam) go na razie umieszczać, a co dopiero w jamach obcych .... no chyba żeby umieścić, a potem szybko przepłukac alkoholem ... qrczę, no źle się to wszystko zapowiada, zwłaszcza że pan piercer z alkoholi pozwolił mi tylko na vodkę
a on też na normalnego nie wygląda, więc podejrzewam że domyślił się o co pytam, zwłaszcza że tylko mrugał i kręcił głową w lewo i w prawo
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
W typie Freda powiadasz? To trafiłam z tym ciachem, a raczej biszkopcikiem Zrób mu może zdjęcie jak przyjdzie następnym razem, w razie czego będzie na pamiątkę No i na pożywkę dla koleżanek z forum

Idę nałożyć marchewkę, ale trotyl i benzynę sobie na razie odpuszczę Chyba, że kiedyś stracę cierpliwość do moich włosów... Właśnie - może będziemy polecać taką mieszankę wszystkim początkującym kręconowłosym narzekającym na swoje włosy i tym, które nie czytają pigułki i FAQ?
ja bym mu chętnie zrobiła fotę choćby na użytek własny, ale się wstydzę a fota zrobiona dyskretnie kiedy nie patrzy, czyli od tyłu, pokaże tylko część jego zalet, także trudne to zadanie
a rada dla nieczytających bardzo dobra i nie wzbudzajaca podejrzeń bo trotyl, benzyna czy nafta to przecież jeden pies
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 12:05   #160
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ale jakiego mostu? jeśli w ams to nic nie powiem, bo jeszcze poniszczysz moje ulubione miasto
to most w Szwecji ams nie rusze- za bardzo mi sie podoba

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość

nawet w jamie własnego TŻta nie mogę(nie powinnam) go na razie umieszczać, a co dopiero w jamach obcych .... no chyba żeby umieścić, a potem szybko przepłukac alkoholem ... qrczę, no źle się to wszystko zapowiada, zwłaszcza że pan piercer z alkoholi pozwolił mi tylko na vodkę
a jamie... smoczej a to przeciez tez obca jama

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Idę nałożyć marchewkę, ale trotyl i benzynę sobie na razie odpuszczę Chyba, że kiedyś stracę cierpliwość do moich włosów... Właśnie - może będziemy polecać taką mieszankę wszystkim początkującym kręconowłosym narzekającym na swoje włosy i tym, które nie czytają pigułki i FAQ?
no wlasnie benzyna, nafta, trotyl, marchewka... ale mnie mysli nachodza
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 12:09   #161
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;21524955]to most w Szwecji ams nie rusze- za bardzo mi sie podoba [/QUOTE]ale Szwecja też jest fajna ... i mają tam superowe konary w typie skandynawskim, czyli z blond dredami
chyba że ewakuujesz biedne konary z mostu i dopiero potem

a czy to most z ikei? [1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;21524955]
a jamie... smoczej a to przeciez tez obca jama [/QUOTE]generalnie zakazane jest umieszczanie języka gdziekolwiek ... pochopnie czy z premedytacją jednym słowem powinnam trzymać język za zębami
ach, trzeba było przekluć jakieś mniej użyteczne miejsce
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 12:12   #162
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Hehe, nie powiedziałam, że mam słabość do żeglarzy z Krakowa A poza tym po rzece też się pływa, a coś takiego posiadamy w Krakowie akurat, o ile pamiętasz
To jak dasz znać, że przyjeżdżasz, zacznę poszukiwania przystojnych konserwatorów, hydraulików itp.
to ja z konserwatorow i hydraulikow wybieram zeglarzy
kurcze nie wiem jak sie ubrac na ogladnie zeglujacych konarow

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ale Szwecja też jest fajna ... i mają tam superowe konary w typie skandynawskim, czyli z blond dredami
chyba że ewakuujesz biedne konary z mostu i dopiero potem

a czy to most z ikei?
nie sprawdzilam metki
a konarami to zajme sie najpierw a most poczeka- przeciez nie ucieknie

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2010-08-21 o 12:13
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 12:35   #163
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;21525091]
kurcze nie wiem jak sie ubrac na ogladnie zeglujacych konarow
nie sprawdzilam metki
a konarami to zajme sie najpierw a most poczeka- przeciez nie ucieknie[/QUOTE]może zarzuć cumę na strategiczne miejsca i już będzie zachęcająco i w klimacie

jeśli w pierwszej kolejności zajmiesz się konarami to inna sprawa trzeba być humanitarnym
a most nie ucieknie, no chyba że ktoś mu zdradzi Twoje niecne plany a powiedz co to za most, że się chcesz go pozbyć?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 13:14   #164
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
No to gratuluję Poison. To pochwal się, czym się teraz zajmujesz?
A pracujesz tak intensywnie i długo, czy to stres związany z nowym otoczeniem po prostu?
Będę rekrutować uczestników na szkolenia finansowane z unii. Przyjmowac zgłoszenia, kompletować dokumentacje, udzielać informacji itp. Ale to od przyszłego tygodnia, bo mój dział jeszcze nie ruszył i przez ostatnie 2 tygodnie pomagałam przy innch rzeczach. Zestresowana nie jestem, tylko przemęczona. Muszę się przyzwyczaić znowu do trybu pracy, bo ostatnio miałam dużo więcej luzu.

Cytat:
Napisane przez polelavendove Pokaż wiadomość
biedna Poisonka to dopiero może narzekać,nie to co my...ma monitorowany dostęp do netu
Na razie dbam o dobre kontakty z informatykami, a potem zobaczymy może coś się uda z tym zrobić Dostałam wreszcie osobistego służbowego lapa więc może będzie z tym trochę lepiej

Kurcze u mnie w pracy nie widziałam jeszcze żadnego konserwatora, czy też hydraulika
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 14:00   #165
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
może zarzuć cumę na strategiczne miejsca i już będzie zachęcająco i w klimacie

jeśli w pierwszej kolejności zajmiesz się konarami to inna sprawa trzeba być humanitarnym
a most nie ucieknie, no chyba że ktoś mu zdradzi Twoje niecne plany a powiedz co to za most, że się chcesz go pozbyć?
rzucac cuma to w co bardziej pociagajace egzemplarze konarow preferuje , siebie to oplatac cuma nie bede., no chyba ze ktos mie oplecze

konary tamtejsze oszczedze nie ze wzgledu na humanitarnosc, ale ich wyglad , a ten most to przez canal gotta- jest za niski

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość

Kurcze u mnie w pracy nie widziałam jeszcze żadnego konserwatora, czy też hydraulika
lacze sie w bolu z Toba- u mnie tez nie ma konserwatora ani hydraulika za to sa inzynierowie (z petrobudowy )


jade ogladac konary i ich jednostki plywajace
milego wieczorka dziewczyny

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2010-08-21 o 14:27
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 08:37   #166
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ale jakiego mostu? jeśli w ams to nic nie powiem, bo jeszcze poniszczysz moje ulubione miasto

nawet w jamie własnego TŻta nie mogę(nie powinnam) go na razie umieszczać, a co dopiero w jamach obcych .... no chyba żeby umieścić, a potem szybko przepłukac alkoholem ... qrczę, no źle się to wszystko zapowiada, zwłaszcza że pan piercer z alkoholi pozwolił mi tylko na vodkę
a on też na normalnego nie wygląda, więc podejrzewam że domyślił się o co pytam, zwłaszcza że tylko mrugał i kręcił głową w lewo i w prawo ja bym mu chętnie zrobiła fotę choćby na użytek własny, ale się wstydzę a fota zrobiona dyskretnie kiedy nie patrzy, czyli od tyłu, pokaże tylko część jego zalet, także trudne to zadanie
a rada dla nieczytających bardzo dobra i nie wzbudzajaca podejrzeń bo trotyl, benzyna czy nafta to przecież jeden pies
To dzisiaj już po imprezce...jak się język miewa? Słuchałaś poleceń pana piercera?
Zrób panu hydraulikowi z ukrycia
Ja wczoraj świętowałam z TŻ rocznicę jego przyjazdu do Krakowa Heh, wszystko fajnie, ale nasz związek na odległość był zdecydowanie bardziej ekscytujący

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Będę rekrutować uczestników na szkolenia finansowane z unii. Przyjmowac zgłoszenia, kompletować dokumentacje, udzielać informacji itp. Ale to od przyszłego tygodnia, bo mój dział jeszcze nie ruszył i przez ostatnie 2 tygodnie pomagałam przy innch rzeczach. Zestresowana nie jestem, tylko przemęczona. Muszę się przyzwyczaić znowu do trybu pracy, bo ostatnio miałam dużo więcej luzu.


Na razie dbam o dobre kontakty z informatykami, a potem zobaczymy może coś się uda z tym zrobić Dostałam wreszcie osobistego służbowego lapa więc może będzie z tym trochę lepiej

Kurcze u mnie w pracy nie widziałam jeszcze żadnego konserwatora, czy też hydraulika
Czyli to praca w jakimś urzędzie, tak? Współczuję przemęczenia, ja w ostatnim tygodniu miałam niewiele do roboty, ale to też jest niedobre, bo wtedy brak mi stymulacji i zasypiam i w ogóle tracę poczucie sensu tego, co robię
O tak, dobry kontakt z informatykami to podstawa Chociaż ja jeszcze żadnego w pracy nie poznałam, ale obstawiam, że to taki koleś, który wygląda na 16 lat i jeździ na motorze i nic nie mówi, jak mnie widzi

To może zepsuj coś - od razu się wtedy zjawi jakiś pan od napraw do pooglądania

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;21526985]rzucac cuma to w co bardziej pociagajace egzemplarze konarow preferuje , siebie to oplatac cuma nie bede., no chyba ze ktos mie oplecze

konary tamtejsze oszczedze nie ze wzgledu na humanitarnosc, ale ich wyglad , a ten most to przez canal gotta- jest za niski [COLOR=Silver]

lacze sie w bolu z Toba- u mnie tez nie ma konserwatora ani hydraulika za to sa inzynierowie (z petrobudowy )

jade ogladac konary i ich jednostki plywajace
milego wieczorka dziewczyny [/QUOTE]

No i jak konary i ich jednostki pływające? Cuma zarzucona?
A most jest za niski dla kogo? Tzn. w jakim sensie to Ciebie dotyczy, bo dalej nie bardzo rozumiem te wybuchowe zamiary
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 10:13   #167
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Czyli to praca w jakimś urzędzie, tak? Współczuję przemęczenia, ja w ostatnim tygodniu miałam niewiele do roboty, ale to też jest niedobre, bo wtedy brak mi stymulacji i zasypiam i w ogóle tracę poczucie sensu tego, co robię
O tak, dobry kontakt z informatykami to podstawa Chociaż ja jeszcze żadnego w pracy nie poznałam, ale obstawiam, że to taki koleś, który wygląda na 16 lat i jeździ na motorze i nic nie mówi, jak mnie widzi

To może zepsuj coś - od razu się wtedy zjawi jakiś pan od napraw do pooglądania
Na szczęście to nie urząd Firma organizująca różne eventy, kongresy, szkolenia. Także na zlecenie innych firm
U mnie informatyków i programistów jest od groma, z kilkoma udało mi się już zakolegować
Faktycznie jakbym coś zepsuła, to może by się konserwator znalazł. Tylko może poczekam, bo w pierwszym miesiącu pracy, to tak trochę głupio
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 10:50   #168
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
To dzisiaj już po imprezce...jak się język miewa? Słuchałaś poleceń pana piercera?
witam imprezka 300% normy, udana aż za bardzo ... język niestety trochę na tym ucierpiał mimo że byłam grzeczna ale warto było. Dziś się w pracy słaniam na nogach, bo wróciliśmy późnym popołudniem, ale jakoś wytrwam
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Ja wczoraj świętowałam z TŻ rocznicę jego przyjazdu do Krakowa Heh, wszystko fajnie, ale nasz związek na odległość był zdecydowanie bardziej ekscytujący

ach, czemu ja Cię rozumiem w sumie to na imprezce zwerbowałam nowe członkinie do naszego związku, więc nie jesteśmy jedyne, moja droga - jest więcej jednostkiń cierpiących na tę przypadłość co my

ale żeby oddać sprawiedliwość biednym TŻtom to można się dopatrzeć i plusów w związku nie na odległość ... kto zna - niech pierwszy rzuci kamień
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:29   #169
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Na szczęście to nie urząd Firma organizująca różne eventy, kongresy, szkolenia. Także na zlecenie innych firm
U mnie informatyków i programistów jest od groma, z kilkoma udało mi się już zakolegować
Faktycznie jakbym coś zepsuła, to może by się konserwator znalazł. Tylko może poczekam, bo w pierwszym miesiącu pracy, to tak trochę głupio
No racja. Ale od drugiego już się nie krępuj
A Ci informatycy i programiści to chociaż fajni jacyś, czy bardziej typ nerdów?

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
witam imprezka 300% normy, udana aż za bardzo ... język niestety trochę na tym ucierpiał mimo że byłam grzeczna ale warto było. Dziś się w pracy słaniam na nogach, bo wróciliśmy późnym popołudniem, ale jakoś wytrwam
ach, czemu ja Cię rozumiem w sumie to na imprezce zwerbowałam nowe członkinie do naszego związku, więc nie jesteśmy jedyne, moja droga - jest więcej jednostkiń cierpiących na tę przypadłość co my

ale żeby oddać sprawiedliwość biednym TŻtom to można się dopatrzeć i plusów w związku nie na odległość ... kto zna - niech pierwszy rzuci kamień
Coś ostatnio się dużo imprezujesz, uważaj, bo język w końcu odpadnie Nie no to super, że się dobrze bawiłaś i jeszcze członkinie do związku nam werbujesz Myślę, że skoro organizacja nam się rozrasta, to trzeba by jakieś władze wybrać, oczywiście wiadomo, że my będziemy prezeskami

A co do plusów związków nie na odległość to np. taki, że dzisiaj będzie czekać na mnie w domu zupa ogórkowa, jak wrócę z pracy
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 09:17   #170
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez polelavendove Pokaż wiadomość
Eti tak czy siak masz zręczne paluszki...prawie jak hydraulik...
Hydraulik ma zręczne paluszki?
Kurcze to chyba nie znam żadnego hydraulika.
Narzędzia mam za to podobne, tyle że mniejsze.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:21   #171
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Hydraulik ma zręczne paluszki?
Kurcze to chyba nie znam żadnego hydraulika.
Narzędzia mam za to podobne, tyle że mniejsze.
Z tych opowieści z 1001 nocy dziewcząt wynika,że ma zręczne paluszki tudzież inne przymioty.
A myślałam,że ten czas kiedy polski hydraulik był na wagę złota się skończył...a tu nie dość,że jego złota era trwa to jeszcze dołączył do niego końserwator...
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:30   #172
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Dziewczynki ale takie tematy to raczej na wątku Intymnym

Wy tu gadu gadu a u mnie wody nie ma. O hydrauliku na horyzoncie nie wspomnając
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:38   #173
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Coś ostatnio się dużo imprezujesz, uważaj, bo język w końcu odpadnie Nie no to super, że się dobrze bawiłaś i jeszcze członkinie do związku nam werbujesz Myślę, że skoro organizacja nam się rozrasta, to trzeba by jakieś władze wybrać, oczywiście wiadomo, że my będziemy prezeskami

A co do plusów związków nie na odległość to np. taki, że dzisiaj będzie czekać na mnie w domu zupa ogórkowa, jak wrócę z pracy
och, nie, nie chcę stracić mojego cennego języka czym bym wtedy rozmawiała?
ale mogłabym wstąpić do zakonu o ścisłej regule mniszek niemówiących, zawsze o tym marzyłam

zupka ogórkowa, mniam! to jedna z niewielu zup jaką lubię już się cieszę na myśl o wymiance
Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Wy tu gadu gadu a u mnie wody nie ma. O hydrauliku na horyzoncie nie wspomnając
nie ma nie ma wody na pustyni ...
może skocz do sąsiada pod prysznic, o ile którykolwiek z somsiadów się do tego nadaje
ach, czemu mam takie kosmate myśli
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:48   #174
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Agison Ciebie to bym na Perwersyjne forum odesłała, nie wiem czy na wizażu jest taki wątek bądź co bądź to porządne forum.

A somsiad to niezły nawet-taki jeleń na rykowisku-tylko jego sarna wokół się pląta no i zła wiadomość: w okolicy całej nie ma wody więc niecny plan podupadł

Pewnie znów chemicy magicy coś w wodociągach z chlorem poplątali-łamagi jedne
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:15   #175
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Agison Ciebie to bym na Perwersyjne forum odesłała, nie wiem czy na wizażu jest taki wątek bądź co bądź to porządne forum.
ale ja to tak nieśmiało, w wersji soft ...
bo perwersyjny wątek kiedyś któraś z dzieczyn linkowała, z tego co pamietam to chyba Edith ale wszystkie byłyśmy nim zdegustowane, ja też!
Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
A somsiad to niezły nawet-taki jeleń na rykowisku-tylko jego sarna wokół się pląta no i zła wiadomość: w okolicy całej nie ma wody więc niecny plan podupadł
ano widzisz, takie życie, jak już fajny jeleń się trafi to od razu jakaś sarna wisi mu na porożu

może na innej dzielni są jakieś obiekty bez saren, a za to z wodą?
Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Pewnie znów chemicy magicy coś w wodociągach z chlorem poplątali-łamagi jedne
tak to jest z tymi chemikami! albo im coś wybuchnie, albo kolanko zepsują, albo idą na całość i psują całe wodociągi
jak spotkam jakiegoś chemika to od razu mu nakopię
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:35   #176
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez polelavendove Pokaż wiadomość
Z tych opowieści z 1001 nocy dziewcząt wynika,że ma zręczne paluszki tudzież inne przymioty.
A myślałam,że ten czas kiedy polski hydraulik był na wagę złota się skończył...a tu nie dość,że jego złota era trwa to jeszcze dołączył do niego końserwator...
Moje opowieści się skończyły zanim zdążyły się zacząć

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Dziewczynki ale takie tematy to raczej na wątku Intymnym

Wy tu gadu gadu a u mnie wody nie ma. O hydrauliku na horyzoncie nie wspomnając
Może Agison Ci podeśle swoje bożyszcze wodno-kanalizacyjne?

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
och, nie, nie chcę stracić mojego cennego języka czym bym wtedy rozmawiała?
ale mogłabym wstąpić do zakonu o ścisłej regule mniszek niemówiących, zawsze o tym marzyłam

zupka ogórkowa, mniam! to jedna z niewielu zup jaką lubię już się cieszę na myśl o wymiance
nie ma nie ma wody na pustyni ...
może skocz do sąsiada pod prysznic, o ile którykolwiek z somsiadów się do tego nadaje
ach, czemu mam takie kosmate myśli
Niezła by z Ciebie była zakonnica - z kosmatymi myślami, ale za to ze ślubem mileczenia, więc byś ich nawet ujawnić nie mogła, chyba, że na wizażu tylko
A mój kohabitant jest akurat dobry w robienu zup wszelakich, więc polecam wykorzystywanie go w tej kwestii (nad innymi się zastanowię ).
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:35   #177
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

To trzymam Cię za słowo-kopnij porządnie-za tą nudę-bo co tu bez wody można robić??? Tylko na te maski, odżywki, hydrolaty....patrzeć
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:45   #178
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Może Agison Ci podeśle swoje bożyszcze wodno-kanalizacyjne?



Niezła by z Ciebie była zakonnica - z kosmatymi myślami, ale za to ze ślubem mileczenia, więc byś ich nawet ujawnić nie mogła, chyba, że na wizażu tylko
A mój kohabitant jest akurat dobry w robienu zup wszelakich, więc polecam wykorzystywanie go w tej kwestii (nad innymi się zastanowię ).
ja bym się swoim bożyszczem chętnie podzieliła, problem w tym że ono(on) się nie ujawnia może jakaś zołza, widząc jak się gimnastykuje przy kolanku, zamknęła go i nie ma zamiaru wypuścić?
qrczę, chyba zadzwonię na policję

wizaż jak kozetka u psychoanalityka czy w zakonnej celi, czy w każdym innym sympatycznym zakątku, można zawsze wpaść i się pożalić

a co do zup - zazdraszczam zdolności kohabitanta co prawda ja mam mega uraz z dzieciństwa, bo karmiono mnie przymusowo, ale czasem bym sobie zupkę zjadła, zwłascza zimą
ale sama nie umiem ugotować zupy, mimo że dobrze radzę sobie z 2 daniami jedynie zupy babci Zosi mi wychodza
Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
To trzymam Cię za słowo-kopnij porządnie-za tą nudę-bo co tu bez wody można robić??? Tylko na te maski, odżywki, hydrolaty....patrzeć
zawsze można użyć wódki .... to też woda, w przeważającej części
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:54   #179
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Taaa wódka się w porządnym domu zawsze znajdzie idę tylko zapałek poszukać, bo nikt nie pali i beda fajerwerki ale za to pozbędę się zapasów

Pin ale w sieci wodno-kanalizacyjnej to jakieś szczurki trzymacie tak? cos czytałam wczesniej ale chyba się pogubiłam a to zgodne z prawem jest?
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:58   #180
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Taaa wódka się w porządnym domu zawsze znajdzie idę tylko zapałek poszukać, bo nikt nie pali i beda fajerwerki ale za to pozbędę się zapasów
nieee ... w porządnym to nie wódka, raczej whisky, koniaczek, bourbon czy coś a'la ... albo prawdziwy szampan, a nie wino musujace
się nie znam, bo u mnie nic takiego nie uświadczysz, jestem niepijąca
a od palnika w qchni nie możesz? tylko sobie grzywki nie opal
chyba że masz elepstryczną
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 09:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.