Jak zacząć współżycie bezbolesnie? Okropny ból przy pierwszych próbach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-16, 13:54   #1
klementyna980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 1

Jak zacząć współżycie bezbolesnie? Okropny ból przy pierwszych próbach


Hej wam, dziś rano miałam swój drugi 'pierwszy raz' i tak jak w pierwszym razie penis wchodzi jedynie może na 3 cm i już jest jakby 'ściana' i dalej już taki duży ból że nie da rady dalej włozyć. Próbowaliśmy trzech pozycji i i tak jest źle. Kiedy już probojemy dwoma palcami to jest ok, ale i tak już bardzo boli przy tej 'ścianie' wewnątrz (szyjka macicy?). Błona chyba została przebita za pierwszym razem, bo wcześniej bolało nawet po ok.2 cm wewnątrz, a był taki nagły ból i już później penis wszedł bez problemu tylko właśnie okropnie boli jak już jest wewnątrz (mocno kłucie i uczucie jakby już dalej się nie dało). Kupiliśmy żel nawilżający, ale czy to normalne? Czy wy też tak miałyście? Po jakim czasie ten ból ustępował i było można włożyć cały / przynajmniej większą część członka? Już nie mówiąc o poruszaniu

Ginekolożka ostatnio powiedziała że mam dwurożną macicę (na pierwszy rzut oka nieznacznie) ale może to przyczyna?

Mam 25 lat, więc jest już dojrzała

Jest podejrzenie dwurożnej macicy
klementyna980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-08, 06:33   #2
AdenoEndoHash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zacząć współżycie bezbolesnie? Okropny ból przy pierwszych próbach

A może mięśnie masz spięte? Sama byłam zdziwiona ile mini mięśni mamy w miednicy i jak te małe s☠☠☠☠ysyny mogą boleć. Nie zaszkodzi udac się do fizjoterapeutki uroginekologicznej, która fajnie wszystko rozluźni, nauczy oddychać itp.
AdenoEndoHash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-08 07:33:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.