Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-24, 09:31   #631
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Witam sie z patologii, przeniesli mnie tu kolo 1 w nocy, juz nie wiem czy Wam pisalam czy nie, z godzine temu skurcze ustaly, bo cala noc meczyly z tym, ze od 7 rano coraz slabsze, za to w dalszym ciagu leca ze mnie jakies brunatne sluzopodobne farfocle, dlatego jeszcze chyba mnie tu trzymaja.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj to moze pomoga ci jakos i jeszcze dzis urodzisz
Eh ta twoja uparta szyjka i skurcze...
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:32   #632
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Witam sie z patologii, przeniesli mnie tu kolo 1 w nocy, juz nie wiem czy Wam pisalam czy nie, z godzine temu skurcze ustaly, bo cala noc meczyly z tym, ze od 7 rano coraz slabsze, za to w dalszym ciagu leca ze mnie jakies brunatne sluzopodobne farfocle, dlatego jeszcze chyba mnie tu trzymaja.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Biedna... ja już myślałam, że urodziłaś, a tu jeszcze nie..
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:35   #633
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

ines oz kurka tobie to juz nalezy sie porod bezbolowy za te skorcze. Co do tych farfcli to ze mnie lecialy caly tydz takie brazowe dopiero w sob przed samym wyjazdem do szpit podbarwily sie nitkami krwi.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:36   #634
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

agnes mi kazali przystawiac nawet jak mi krwawily sutki :/ i o ile dziecku to nie szkodzi, to bol byl nie do zniesienia

Z toaleta to niestety tez mialam problem, blokada na tydzien, po tym czasie wspomoglam sie czopkiem.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:39   #635
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Drogie Dziewczęta

Jeszcze przed wyjściem na badania napiszę tylko, że dostałam ostatnie materiały z SR o połogu i masażu shantala (moim zdanie naprawdę super napisane i rozwinięte) więc jak wrócę to wyślę wszystkim mamuśkom, do których mam adresy mailowe . Gdyby któraś jeszcze chciała jakieś zaległe materiały, albo czegoś ode mnie nie dostała to piszcie w pw

Ines

robaczek zazdroszczę też chcę już w swoje jeansy
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:39   #636
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć

Kolejna nocka do kitu - tak mnie zaczął boleć krzyż + skurcze, że masakra, już miałam budzić męża. Ale po no-spie wszystko się uspokoiło.

Tyle, że czuję już chyba większość symptomów, które miałam przy synku, więc obstawiam, że w przyszłym tygodniu urodzę

oby nie w tym, chociaż dzisiaj koniec remontu korytarz jeszcze, ale to byle do chrzcin.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:41   #637
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Ines, ja wiem co Ty kombinujesz Czekasz na doktora B. Nie ma tak dobrze, szybko rodź i za dwa tygodnie widzimy sie na spacerze
Trzymam kciuki

Moje Dziecko przespalo dziś cała noc Dopiero teraz TŻ Go karmi. Aż sie przestraszylismy w nocy, bo przywykliśmy do pobudki około 2:00
mi położne przy 1 ciąży nie pozwalały przespać małej całej nocy, kazały budzić na karmienie.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 09:42   #638
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
agnes mi kazali przystawiac nawet jak mi krwawily sutki :/ i o ile dziecku to nie szkodzi, to bol byl nie do zniesienia

Z toaleta to niestety tez mialam problem, blokada na tydzien, po tym czasie wspomoglam sie czopkiem.
No mi tez kazali tylko ja sie boje bo kol tak zrobila i maly nalykal sie krwi a ona nie widziala i jej zwymiotowal ta krwia. Nie chcialabym takich atrakcji.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:42   #639
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Cześć

Kolejna nocka do kitu - tak mnie zaczął boleć krzyż + skurcze, że masakra, już miałam budzić męża. Ale po no-spie wszystko się uspokoiło.

Tyle, że czuję już chyba większość symptomów, które miałam przy synku, więc obstawiam, że w przyszłym tygodniu urodzę

oby nie w tym, chociaż dzisiaj koniec remontu korytarz jeszcze, ale to byle do chrzcin.
Kochana ja bym ta nospe odstawiła już teraz
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:47   #640
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Oj współczuję. Ja dostałam taką diete jak mała była w szpitalu że tylko się przekręcić. Białe pieczywo, ziemniaki, ryż, indyk, wieprzowina, pomidor, jabłka. No i woda. Bez soli bez przypraw. Ze szpitalnego wiktu niestety nic się nie nadawało oprócz pieczonych jabłek.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
wow, to ekstra - ja np nie jem mięsa więc będę jadła chleb z masłem

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Simka a próbowałaś masażu antykolkowego w ciagu dnia? Jest tez ten cały Kateter czy jakoś tak, który się wkłada w pupila żeby dzieciak baka puscil i się wyproznil. Z tym ze jego należy używać sporadycznie i w ekstremalnie trudnych sytuacjach jak widzisz ze kolka jest spowodowana brakiem wydalania i oddawania gazów bo inaczej można rozleniwic jelito i większa szkodę sobie zrobić. Może podpytaj o to położna albo pediatrę..



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
my tego uzwalismy, ale masz racje - w sytuacji, gdy juz bylo naprawdę mega źle i mała bardzo płakała i cierpiała - normalnie robiłam masaże brzuszka.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
simka ja polecam BioGaję doscyć drogie ok 40zł, ale u nas naprawdę skuteczne, po pierwszej aplikacji mała tak się odblokowała że kupa z pieluchy wypłynęła, brudząc moje spodnie i jeszcze robiąc kałużę na podłodze Od tej pory problem brzuszka zaginął, było to koło 3 tyg. jej życia, a BioGaję podawałam do końca 3 miesiąca
u nas biogaja nie działała, natomiast ten niemiecki lek, ktory nei jest dostepny w polsce - zapomnialam nazwy - owszem działał, no i cukier winogronowy.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:49   #641
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ja tylko na chwilę. Zaraz wchodzę i okropnie się boję.. Nie wiem czemu. Dopiero z gabinetu wyszła dziewczyna i się rozplakala i ma też termin taki jak ja. Ciekawe co się stało boję się teraz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 09:50   #642
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilę. Zaraz wchodzę i okropnie się boję.. Nie wiem czemu. Dopiero z gabinetu wyszła dziewczyna i się rozplakala i ma też termin taki jak ja. Ciekawe co się stało boję się teraz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

bedzie dobrze
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:51   #643
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

TaTekla sesja była u poleconej przez kolezankę fotografki. Takie klimatyczne robi zdjęcia www.kasiadus.com

Ines bidulko mogli by ci pomóc żebyś wreszcie urodziła.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 10:06   #644
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
wow, to ekstra - ja np nie jem mięsa więc będę jadła chleb z masłem

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



my tego uzwalismy, ale masz racje - w sytuacji, gdy juz bylo naprawdę mega źle i mała bardzo płakała i cierpiała - normalnie robiłam masaże brzuszka.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------



u nas biogaja nie działała, natomiast ten niemiecki lek, ktory nei jest dostepny w polsce - zapomnialam nazwy - owszem działał, no i cukier winogronowy.
Hehe nie ma tak dobrze, masła nie bardzo co by krowiego mleka nie przepuszczać... Dobrze, że już w domu jesteśmy, bo jedyną radą było: trzeba obserwować dziecko... Mega pomysł w szpitalu jak jeszcze sama nie karmiłam...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 10:15   #645
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Część witam się z łóżka oj lenia mam strasznego wstać mi się nie chce wcale
INES czemu oni ci oxy. eszcze nie podali? Biedulko....

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 10:24   #646
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ojejku co tu sie dzieje ale my cierpimy

Ja się tak źle czuje, wszystko mnie boli, wczoraj zrobilam sobie ostra gimnastyke, rano poszlam na zakupy, pozniej poprawialam sciane w pokoju malego i malowalam;D pozniej mycie podłog , odkurzanie , robienie obiadu dla mego meza od nienarodzonego dziecka w ramach dnia ojca, pieczenie muffinek, spacer, wizyta u rodziców i jak wrocilismy do domu to zgon........wszystko mnie boli, krzyz i spojenie i chodze jak kaczka i czuje sie jakby ktos mnie skopal masakra

W tym tygodniu nie chce rodzic , od weekendu moge

Feme , Ines trzymam kciuki i łacze sie z Wami
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:09   #647
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Simka w sumie na Twoim miejscu zrobiłabym tak samo - dla maluszka wszystko. Ale witaminy dla karmiących bierzesz?
Trzymam kciuki, żeby wszystko u Was się unormowało

Celebrinfea no tak to jest z tymi szpitalnymi dietami Chociaż dziwi mnie ten pomidor, moja szefowa jak była w ciąży jadła kilogramami pomidory i mi tak wpoiła, że podczas karmienia nie można

Pszczola tak czy siak intensywnie spędzasz czas Ja już dziś zdążyłam zaliczyć 2 godzinną drzemkę a dopiero 12ta. Niezły pracuś z Ciebie

Joanna żeby wszystko było po Twojej myśli.

Agnes dobrze, że piszesz o tych krzykach. Wbiję sobie to do głowy. Generalnie boję się, że wykrzyczę coś głupiego lub kogoś obrażę mam jeszcze chwilę, żeby się nastawić w odpowiednim kierunku

Ines dziwny przypadek z Ciebie , szkoda bo się tylko omęczysz

Debesciara może Matyldkę trzeba wziąć jakimś sposobem, kupić jakąś przytulankę, która ' musi spać grzecznie aż mama wstanie ' lub coś w tym stylu, tak, żeby malutka chciała chociaż troszkę po przebudzeniu spędzić jeszcze w łóżeczku. Dla Ciebie to zawsze 0,5 - 1 h snu więcej. Czy nie z Twoją córcią takie numery ?

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Część witam się z łóżka oj lenia mam strasznego wstać mi się nie chce wcale
INES czemu oni ci oxy. eszcze nie podali? Biedulko....

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Lilian to masz tak jak ja, też mam teraz czas lenistwa ciekawe kiedy ruszy nas z łóżek, a termin mamy na ten sam dzień
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:37   #648
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Odzywam się jak obiecałam . Skurcze to jeszcze nie to, są pojedyncze i nie jest to poród uff ale po badaniu szyjka się skróciła i rozwarcie 2 cm :banghead: Czeka mnie leżenie plackiem w domu do 5 lipca jak nie chcę urodzić wcześniej. I muszę tak zrobić bo mam pełno w gaciach po tek nocy. Wracam zaraz do domku to nadrobie Was

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:43   #649
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mi położne przy 1 ciąży nie pozwalały przespać małej całej nocy, kazały budzić na karmienie.
Moje Dziecko je tyle, ze spokojnie mozna pozwolić Mu przespać noc (tj. od 00:00 do 6:00 mniej więcej). Konsultowalam sie z moją ginekolog i z pediatrą, nie ma przeciwwskazań.
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 11:51   #650
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Simka to może być nawet niezależne od tego co jesz
Ines biedna, tyle się namęczysz z tymi skurczami, trzymam kciuki żeby jednak rozwinęła się z tego akcja porodowa.
Ecencia choć nie przepadam za pozowanymi sesjami, to zdjęcie na prawdę bardzo mi się podoba, śliczna pamiątka.

A u mnie już spokojniej, Andrzejek obudził się dziś pierwszy dzień bez temperatury, na razie jeszcze stan podgorączkowy, ale już bez stresu. Tyle się ostatnio nadźwigam i nabiegam za synkiem że czasem się dziwię że jeszcze nie urodziłam
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:52   #651
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Dziewczyny, jedziemy z Małą na IP. Na ktg zbyt szybko bije serduszko. Trzymajcie kciuki, proszę.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:55   #652
Xelia
Raczkowanie
 
Avatar Xelia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 83
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Irsin

u nas biogaja nie działała, natomiast ten niemiecki lek, ktory nei jest dostepny w polsce - zapomnialam nazwy - owszem działał, no i cukier winogronowy.[/QUOTE]

Właśnie mój tz jest u Niemców i mi przywiezie. Mam sprawdzone-to są kropelki SabSimplex. Dwójkę dzieci na nich przetestowałam.
Można zamówić przez neta, wtedy polecam czeskie apteki, tam też są dostępne.

Domi, trzymam kciuki, będzie dobrze!

Edytowane przez Xelia
Czas edycji: 2014-06-24 o 11:57
Xelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:56   #653
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Moje Dziecko je tyle, ze spokojnie mozna pozwolić Mu przespać noc (tj. od 00:00 do 6:00 mniej więcej). Konsultowalam sie z moją ginekolog i z pediatrą, nie ma przeciwwskazań.
Mi też pediatra nie kazała budzić synka do karmienia, spał po 12-13h, ale miał wtedy 4 tygodnie.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:00   #654
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedziemy z Małą na IP. Na ktg zbyt szybko bije serduszko. Trzymajcie kciuki, proszę.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
OJej oby wszystko było dobrze
A wiecie ja wcale nie chodzę na żadne ktg nigdy nie byłam i moja ginka nie dawała mi takiego przykazu. wizytę będę mieć w 38 tc i nie wiem, no wolałabym to kontrolować a teraz tydzień temu miałam wizytę i nic ani widu ani słychu, o żadnym ktg nie mówiła. Nie pewnie się czuję bo wy wszystkie na ktg chodzice a ja nic

Na to trzeba mieć skierowanie czy jak? czy idziesz na Ip i mówisz " poproszę 1 ktg "
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:02   #655
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
OJej oby wszystko było dobrze
A wiecie ja wcale nie chodzę na żadne ktg nigdy nie byłam i moja ginka nie dawała mi takiego przykazu. wizytę będę mieć w 38 tc i nie wiem, no wolałabym to kontrolować a teraz tydzień temu miałam wizytę i nic ani widu ani słychu, o żadnym ktg nie mówiła. Nie pewnie się czuję bo wy wszystkie na ktg chodzice a ja nic

Na to trzeba mieć skierowanie czy jak? czy idziesz na Ip i mówisz " poproszę 1 ktg "
Ja tez jeszcze nie mialam ktg. Dopiero jestem zapisana na ktg na 10 lipca, dzien przed terminem...



Sent from my GT-I9305 using Wizaz Forum mobile app
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:03   #656
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedziemy z Małą na IP. Na ktg zbyt szybko bije serduszko. Trzymajcie kciuki, proszę.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Kciuki w górze!
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:07   #657
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Trzymam kciuki za malutką mocno

Ja karmie co 4godz czasem przez sen bo u noworodków jest bardzo ważna systematyczność a wystarczy że miałam problem z dostosowaniem mleka
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:07   #658
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedziemy z Małą na IP. Na ktg zbyt szybko bije serduszko. Trzymajcie kciuki, proszę.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Trzymam mocno zaciśnięte.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:11   #659
Xelia
Raczkowanie
 
Avatar Xelia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 83
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
OJej oby wszystko było dobrze
A wiecie ja wcale nie chodzę na żadne ktg nigdy nie byłam i moja ginka nie dawała mi takiego przykazu. wizytę będę mieć w 38 tc i nie wiem, no wolałabym to kontrolować a teraz tydzień temu miałam wizytę i nic ani widu ani słychu, o żadnym ktg nie mówiła. Nie pewnie się czuję bo wy wszystkie na ktg chodzice a ja nic

Na to trzeba mieć skierowanie czy jak? czy idziesz na Ip i mówisz " poproszę 1 ktg "
Ktg będę miała dopiero na ostatniej wizycie 10.07, czyli na koniec 38tc. Mój gin ma w gabinecie. Może u Ciebie też zrobi, tylko na razie Ci nie mówiła o tym. Poprzednio to dostałam, na moją prozbę skierowanie i pojechałam legalnie do szpitala na ktg
Xelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:17   #660
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedziemy z Małą na IP. Na ktg zbyt szybko bije serduszko. Trzymajcie kciuki, proszę.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Trzymamy kciuki dawaj znać.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.