Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-28, 09:11   #1171
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Wisienka wszystkiego dobrego!
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:40   #1172
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć dziewczyny, witam się i ja. Nadal w dwupaku. Nie wiem skąd wy macie siły na sprzatania, mnie we wtorek opuścily i do dzis nie wrócily a codziennie spie ile się da. Wczoraj nawet 13 godzin.
U mnie też pogoda do kitu. Słonka nie ma, niebo szare a chciałam gdzieś wybrać się z mężem.
Miłego dnia, jak dam radę to będe pisała. Jak narazie udaje mi się czytać was na bierząco a i dzięki Malwiska za przywrócenie mnie do listy mamuś już nie zaginionych
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:40   #1173
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
skąd wiesz ? dzień się jeszcze dobrze nie zaczął
hehe no tak ale znając moje szczęście to w tym tyg nie urodzę


Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Nie wiem kto powiedzial, ze ciaza to super stan. Dla mnie to od poczatku katorga...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też się zastanawiam.. Pewnie facet

Jakieś słabe ciśnienie dziś mam

Robimy zakłady? która teraz urodzi?! Ja obstawiam DEBESCIARE

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:55   #1174
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame ja licze na Ciebie!

Czop zaczal mi odchodzic!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:56   #1175
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość

Nie wiem kto powiedzial, ze ciaza to super stan. Dla mnie to od poczatku katorga.
To ja powiedziałam i podtrzymuje nawet po wczorajszych bolach tylko nie bijcie
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Robimy zakłady? która teraz urodzi?! Ja obstawiam DEBESCIARE
Hehe zapomnij! Mówiłam że ja z chęcią przepuszcze w kolejce i w ogóle to mam zamiar urodzić w lipcu, także min. wtorek :P: Trochę się boję żeby mi dziś ta ginka TAM nie namieszala Może jej powiem żeby byla delikatna bo jestem dziewicą?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:58   #1176
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez viki_22_83 Pokaż wiadomość
Zarejestrowałam się x miesięcy na pare stronek producentów hipp nivea itp. Chchciałam próbki i do tej pory niemam czy któraś z mam rejestrowała się i dostała?
Mi poprzednio chyba dopiero po porodzie przysłali.

Wisienka - wszystkiego naj
-------------
Cześć

Ehh... czuję się kiepsko głowa pęka, gardło coś drapie i ogólnie jakaś rozbita jestem w nocy nie mogłam spać, śniły mi się pierdoły itd.

Teraz mama zabrała synka na spacer, ja wstawiłam pranie i chyba się n chwilę położę.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:03   #1177
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Moje dziecko nie lubi swojego łóżeczka normalnie. Najlepiej jej się śpi na naszym łóżku opatulona bananem dla bezpieczeństwa. Szkoda tylko że wtedy miejsca dla nas braknie...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 10:09   #1178
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej
witam z rana, chciałam na zakupy z dziecmi na ryneczek isc, a tu kropi

wisienka 100 lat...


Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
wisienka 100 lat!



niestety ja nie pomogę w tej kwestii, bo mam tylko paczkę pampersów 1. które kupiłam tanio w Auchan, bo promocja była NIEOZNACZONA.. myślałam, że kosztują 22zł a one kosztowały tylko 19,49 /za 43szt.
dwójek nie zdążyłam kupić, bo też czekałam na jakąś promocję, ale jej nie spotkałam do tej pory
wiem, że mój tż patrzył już na all jakieś pieluchy, że się bardziej opłaca wziąć większą ilość i taniej wychodzi, ale nie zagłębiałam się w temat jeszcze



ja dzisiaj sprzątam (znowu ), wybieramy się z tż na zakupy potem, bo pusta lodówka a wieczorem zrobię ciasto z malinami
dzięki - chyba w rossmanie są teraz na tę kartę rossnę, ale muszę zobaczyć po ile wychodzi sztuka no i do kiedy to - wczoraj widziałam, ale forsy nie miałam tyle żeby kupić

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Była była, gdzieś w połowie maja w Lidlu, także przegapiłaś Ja wtedy kupiłam 3 albo 4 paczki w cenie 29,90 za 72 szt. a więc wychodziło niecałe 0,42 zł/szt. i uważam że to dobra cena Często bywają w Kauflandzie za ok 33-34zł, no i właśnie w Lidlu bywają dobre promocje, czasem w Tesco czy Auchanie, tylko w Tesco to zwykle w tym dużym pudełku 3 paczki razem

wisienka Twoje zdrowie

Dziś trochę lenistwa, w południe ginka, trochę się stresuję bo teściowa mnie postraszyła kobita ginekolog to najgorsze co może być, bo Cię ocenia No cóż obaczym a później właśnie do teściów jedziemy chyba na noc, oby nie stało się zadość tradycji.. bo w ciąży z Matyldką też spaliśmy u teściów i tam mi odeszły wody, hehe lepiej tego nie mogłam zaplanować
Miłego dnia laseczki
dzięki za info - zaraz będę rózne opcje przeliczać

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
Masz racje. Ja kupiłam akurat tę maść bo poleciła mi ją położna - doradca laktacyjny z naszej szkoły rodzenia. Smaruję nią brodawki od 32 tygodnia i noszę wkładki formujące. Następne opakowanie, jeśli będzie potrzebne, poszukam już w niższej cenie, bo też nie widzę sensu przepłacać za jeden składnik. Podobno można nawet w niektórych aptekach po prostu czystą lanolinę zamówić.
też tak słyszałam, ale słyszałam też że w niektórych nie chcą sprzedać, mimo że mają bo robią maści robione a one są na lanolinie głównie... niby zawsze można poprosić lekarza żeby przepisał np z wit A

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie lubi swojego łóżeczka normalnie. Najlepiej jej się śpi na naszym łóżku opatulona bananem dla bezpieczeństwa. Szkoda tylko że wtedy miejsca dla nas braknie...
my mamy duże łóżko jak kupowaliśmy to już mieliśmy synka i doświadczenie że dziecko najbardziej lubi z nami/w łóżku rodziców spać... kupiliśmy sobie zdaje się 1.8x2m i mieścimy się teraz spokojnie w 4 (dzieci mają swoje łózka co prawda, ale rano zawsze jest nas już czworo...) myślę że w piątkę na tę godzinę z rana się w razie czego też zmieścimy, ostatecznie będę do małej nad ranem wstawać na chwilę i odkładać potem do łóżeczka jak zaśnie bo będzie blisko
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:30   #1179
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Fame ja licze na Ciebie!

Czop zaczal mi odchodzic!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje
A co do mnie to ja jakaś chyba trefna jestem


Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Hehe zapomnij! Mówiłam że ja z chęcią przepuszcze w kolejce i w ogóle to mam zamiar urodzić w lipcu, także min. wtorek :P: Trochę się boję żeby mi dziś ta ginka TAM nie namieszala Może jej powiem żeby byla delikatna bo jestem dziewicą?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
warto spróbować! Może akurat uwierzy hahaha


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:33   #1180
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

nie mam już siły - pół nocy nie spałam bo nie mogłam znaleźć pozycji, wszystko mnie ciągnie.
teraz musialam wrócić ze spaceru (tz z mala poszli sami) bo ja nie daje rady juz chodzic - po 5 minut musze robic przerwe
((
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:34   #1181
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie lubi swojego łóżeczka normalnie. Najlepiej jej się śpi na naszym łóżku opatulona bananem dla bezpieczeństwa. Szkoda tylko że wtedy miejsca dla nas braknie...
Z nas byli surowi rodzice od początku i mała nie spala z nami wcale bezduszna jestem, wiem ;p Oczywiście jak już była większa i tak jest do teraz, że rano do nas przychodzi, albo wcześniej ja przynosiłam Może też tak było bo szybko nam całe noce przesypiala, więc nie było takiej potrzeby. No i łóżko mamy właśnie małe.. trochę się balam że jej krzywdę zrobimy. Jak chorowała to wyganialam tż i mała spala ze mną ale to dosłownie z 4-5 takich nocy było
Dziecku najlepiej przy rodzicach, to naturalne.. a że ją kladliscie ze sobą to się przyzwyczaiła do dobrego mała cwaniarka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 10:57   #1182
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Mam nadzieję że po 3 razach jeszcze się nie przyzwyczaiła. O poranku i w środku dnia jej najlepiej poza tym w swoim łóżku śpi. Nie wiem co za zależność. Jeszcze jej materac przekręcę może to o to chodzi?

Na razie lecimy na dadach odkąd już w rozmiarze 1 się mieścimy. Jeszcze muszę wykombinować co z pozostałymi 0 zrobić. Idę szukać promocji bo poniżej 3kg to w wielo się nie zmieścimy...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 11:00   #1183
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Z nas byli surowi rodzice od początku i mała nie spala z nami wcale bezduszna jestem, wiem ;p Oczywiście jak już była większa i tak jest do teraz, że rano do nas przychodzi, albo wcześniej ja przynosiłam Może też tak było bo szybko nam całe noce przesypiala, więc nie było takiej potrzeby. No i łóżko mamy właśnie małe.. trochę się balam że jej krzywdę zrobimy. Jak chorowała to wyganialam tż i mała spala ze mną ale to dosłownie z 4-5 takich nocy było
Dziecku najlepiej przy rodzicach, to naturalne.. a że ją kladliscie ze sobą to się przyzwyczaiła do dobrego mała cwaniarka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
3 lata wspolnego spania, 3 lata!
dopiero od miesiaca/dwoch ma swoje lozeczko
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 11:05   #1184
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
To ja powiedziałam i podtrzymuje nawet po wczorajszych bolach tylko nie bijcie

Hehe zapomnij! Mówiłam że ja z chęcią przepuszcze w kolejce i w ogóle to mam zamiar urodzić w lipcu, także min. wtorek :P: Trochę się boję żeby mi dziś ta ginka TAM nie namieszala Może jej powiem żeby byla delikatna bo jestem dziewicą?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez uwazam, ze ciaza to piekny stan, mam nadzieje ze kiedys jeszcze doswiadcze tego spojenie na pewno da rade
I ja pisze sie na lipiec
Z ta dziewica to probuj, a noz widelec uwierzy

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie lubi swojego łóżeczka normalnie. Najlepiej jej się śpi na naszym łóżku opatulona bananem dla bezpieczeństwa. Szkoda tylko że wtedy miejsca dla nas braknie...
Dobrze, ze w ogole spi moja spala tyko przy mnie na naszym lozku

Bry
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 11:43   #1185
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

dzień dobry

i like it - ja mam działalność i raz dostałam już pieniążki, teraz powinnam dostać za niecały miesiąc bo dalej wchodzi mi już macierzyński

joanna, irsin - współczuję złego samopoczucia - też się tak czułam pod koniec kompletny brak sił na wszystko ... więc niedługo


debesciara - chyba tak można ja miałam termin porodu na 28 czerwiec a zwolnienie lekarz wypisał mi do 6 lipca


Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Najlepiej się sprawdza własne mleko i wietrzenie sutków
popieram własne mleko najlepsze



wisienka - STO LAT !!!


smarowanie pupy - do szpitala wziełam chusteczki z hippa, krem na odparzenia hipp, próbka sudocremu, puder .... i z niczego nie korzystałam ... bo teraz się w szpitalu zmieniło i niczym nie pozwalali........... ale może i dobrze, bo teraz używam tylko dużych płatków kosmetycznych i wody i dupcia śliczna



Fame - dobrze, że nie na co dzień bo wtedy w razie czego to trzeba używać jeszcze czegoś silniejszego



aga__tka - mi pampersy premium care wyszły po 0,56 groszy a dada wyszła po 0,54 gr - jeśli dobrze pamiętam



a u nas: Jasiul już lepiej, z Franusiem wczoraj byliśmy pierwszy raz na spacerze 15 min i wczoraj też odpadła resztka pępowiny

i jestem troszkę załamana cenami szczepionek ... to co poleciła pani doktor, że dobrze by było zaszczepić to cena ok. 1400 nam wyjdzie :/
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:22   #1186
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
nie mam już siły - pół nocy nie spałam bo nie mogłam znaleźć pozycji, wszystko mnie ciągnie.
teraz musialam wrócić ze spaceru (tz z mala poszli sami) bo ja nie daje rady juz chodzic - po 5 minut musze robic przerwe
((
No to witaj w klubie.. Mi od wczoraj się tak porobiło.. Spacer z małą na plac zabaw ok 300m w jedną stronę to było wczoraj prawdziwe wyzwanie.. no ale po wizycie już wiem jaka jest tego przyczyna




Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
dzień dobry

i like it - ja mam działalność i raz dostałam już pieniążki, teraz powinnam dostać za niecały miesiąc bo dalej wchodzi mi już macierzyński

joanna, irsin - współczuję złego samopoczucia - też się tak czułam pod koniec kompletny brak sił na wszystko ... więc niedługo


debesciara - chyba tak można ja miałam termin porodu na 28 czerwiec a zwolnienie lekarz wypisał mi do 6 lipca




popieram własne mleko najlepsze



wisienka - STO LAT !!!


smarowanie pupy - do szpitala wziełam chusteczki z hippa, krem na odparzenia hipp, próbka sudocremu, puder .... i z niczego nie korzystałam ... bo teraz się w szpitalu zmieniło i niczym nie pozwalali........... ale może i dobrze, bo teraz używam tylko dużych płatków kosmetycznych i wody i dupcia śliczna



Fame - dobrze, że nie na co dzień bo wtedy w razie czego to trzeba używać jeszcze czegoś silniejszego



aga__tka - mi pampersy premium care wyszły po 0,56 groszy a dada wyszła po 0,54 gr - jeśli dobrze pamiętam



a u nas: Jasiul już lepiej, z Franusiem wczoraj byliśmy pierwszy raz na spacerze 15 min i wczoraj też odpadła resztka pępowiny

i jestem troszkę załamana cenami szczepionek ... to co poleciła pani doktor, że dobrze by było zaszczepić to cena ok. 1400 nam wyjdzie :/
Ze ile?! Masakra! No ale my wszystkich szczepionek nie zamierzamy podawać
A co do zwolnienia to niestety w mojej lokalnej przychodni zwolnienia poza termin nie dają, położona wysłała mnie do lekarza ogólnego, że on mi może dalej zwolnienie wypisać..

---
No dobra, relacja z wizyty w skrócie.. zdaje się że będę rodzić Fame Ty krakaczu jeden Rozwarcie na dobre dwa palce czyli 2cm jak powiedziała ginka, główka bardzo nisko. Zaleca dużo ruchu, spacery, sprzątanie itp itd I zdaje się zrobiła mi pindzia masaż szyjki Tak bez pytania, nie przyszło jej do głowy że może ja wcale jeszcze nie chcę rodzić?! Bezczelna
Takze do poniedziałku wieczorem leżę i pachne
Aha waga 3600-3700

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:13   #1187
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
A co do zwolnienia to niestety w mojej lokalnej przychodni zwolnienia poza termin nie dają, położona wysłała mnie do lekarza ogólnego, że on mi może dalej zwolnienie wypisać..

---


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A powiedziała Ci dlaczego? Kurczę mnie strasznie drażni taka jawna niesprawiedliwość. 1. Zwolnienie w związku z ciaza jest 100% płatne inne z tego co wiem nie sa.
2. Nie ma takiego przepisu ktory by tego zakazywał!
3. Wszystkie kobiety powinny byc traktowane tak samo w całym kraju...
Dziewczyny walczcie trochę.

Jestem momentami wściekła na nasza służbę zdrowia. Nie dość ze zabierają mi prawie polowe pensji razem z zusem, to jeszcze i tak jak przychodzi potrzeba to bule za wizyty prywatnie. W szpitalach to niektórzy łaskę robią ze sie tobą zaopiekuja a na koniec jeszcze działają na twoja niekorzyść bo im sie nie chce udokumentować przed ZUS konieczności zwolnienia...

Chyba mi hormony znowu szaleją...


PS. Jak nie chcesz dzisiaj rodzic to ja z chęcią cie zastąpie. Tylko jakies czary trzeba odprawić bo objawów zeeeerooooo
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:49   #1188
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

debesciara 2 palce to 4 cm.... kochana jeśli tak to jesteś już w połowie jeśli nie chcesz urodzić to na prawdę musisz przeleżeć
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:13   #1189
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
debesciara 2 palce to 4 cm.... kochana jeśli tak to jesteś już w połowie jeśli nie chcesz urodzić to na prawdę musisz przeleżeć
Lekarka powiedziała że 2cm=2 palce i w jej przypadku to bardzo możliwe bo szczupłe palce miała

Iza nie będę walczyć, gra niewarta świeczki, a lekarz ogólny może wystawić zwolnienie ciążowe tj 100% płatne, zależy to tylko od jego dobrej woli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-06-28 o 14:16
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 14:15   #1190
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

haha to jeszcze nie tak źle 3maj się
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:34   #1191
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Bry

Wisienka wszystkiego naj naj ślicznego bobaska i szybkiego porodu
Debeściara zaciśnięte. Trzymaj się

Ja dzisiaj miałam ostatni egzamin chociaż czuje, że go skopałam, więc nie wiem czy nie będzie poprawki we wrześniu no ale trudno ciąża to taki czas, że nawet poprawka się człowiekowi może zdarzyć
Przeziębienie mnie dobija, dzisiaj chyba zrobie sobie inhalacje, żeby jakoś sobie skutecznie ulżyć a tymczasem obijam się i nie robię dosłownie nic taki ze mnie leń
Nadal jestem bez kompa, tablet to nie to samo
__________________
Olinek 14.07.2014r.
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:35   #1192
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Wisienka 100 lat!
Debesciara my też jesteśmy bezwzględni jeśli chodzi o spanie, mały ma swoje łóżeczko i tylko czasami rano, głównie w weekendy go przynosimy do swojego.
W ogóle to my jestesmy wyrodni rodzice bo synek od urodzenia ma swój pokoik. Oczywiście mieliśmy na niego podgląd na niani video i z monitorem oddechu. U mnie w rodzinie jest dużo takich przypadków że kobieta śpi z dzieckiem a facet oddzielnie i z tż sobie obiecalismy że u nas do tego nie dojdzie. No i młody bardzo ładnie i szybko zaczął przesypiać noce, ale nie wiem czy to kwestia tego że nauczył się samodzielnego spania, czy po prostu kwestia jego charakteru.

Dziś ostatnia tura prasowania, poza tym pokój Witusia jest gotowy
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:35   #1193
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Kularek dzięki za odpowiedź, zaczyna mnie konkretnie irytowac ten zus bo płace dalej składki bo ani decyzji ani kontroli a cokolwiek się od nich dowiedzieć to graniczy z cudem... o pieniadzach to nie wspomne.

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie.. Mi od wczoraj się tak porobiło.. Spacer z małą na plac zabaw ok 300m w jedną stronę to było wczoraj prawdziwe wyzwanie.. no ale po wizycie już wiem jaka jest tego przyczyna

Ze ile?! Masakra! No ale my wszystkich szczepionek nie zamierzamy podawać
A co do zwolnienia to niestety w mojej lokalnej przychodni zwolnienia poza termin nie dają, położona wysłała mnie do lekarza ogólnego, że on mi może dalej zwolnienie wypisać..

---
No dobra, relacja z wizyty w skrócie.. zdaje się że będę rodzić Fame Ty krakaczu jeden Rozwarcie na dobre dwa palce czyli 2cm jak powiedziała ginka, główka bardzo nisko. Zaleca dużo ruchu, spacery, sprzątanie itp itd I zdaje się zrobiła mi pindzia masaż szyjki Tak bez pytania, nie przyszło jej do głowy że może ja wcale jeszcze nie chcę rodzić?! Bezczelna
Takze do poniedziałku wieczorem leżę i pachne
Aha waga 3600-3700

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Go go kochana! Niech któras z nas skorzysta z tej pięknej daty a waga konkret

Mamaya dzięki za info jak wrócę do miasta to zaraz biegne do apteki
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:44   #1194
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

i like it, uprzedzam, że Elancyl w aptekach jest trudno dostępny. Gwarancję, że go kupisz masz idąc do Cosmedici lub Super - Pharm
Misio śpi mi na klacie, więc mam luz, żeby trochę Was poczytać
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:47   #1195
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Lekarka powiedziała że 2cm=2 palce i w jej przypadku to bardzo możliwe bo szczupłe palce miała

Iza nie będę walczyć, gra niewarta świeczki, a lekarz ogólny może wystawić zwolnienie ciążowe tj 100% płatne, zależy to tylko od jego dobrej woli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
też bym powiedziała że 2 palce to 4cm(czasami mówią że palec to 1,5cm a czasami że 2cm) bo tak przyjęte jest... jak położna powie lekarzowi rozwarcie na 3 palce to lekarz nie bedzie patrzył jakiej grubosci ma te paluchy :P
a jak masz 2cm to możesz się z nimi bujać i bujać ja mam rozwarcie od dwóch tygodni na pół palca czyli 1cm
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:54   #1196
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
i like it, uprzedzam, że Elancyl w aptekach jest trudno dostępny. Gwarancję, że go kupisz masz idąc do Cosmedici lub Super - Pharm
Misio śpi mi na klacie, więc mam luz, żeby trochę Was poczytać
Hehe witaj w klubie, Kinia wlasnie robi to samo
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 15:10   #1197
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Wisienka 100 lat!
Debesciara my też jesteśmy bezwzględni jeśli chodzi o spanie, mały ma swoje łóżeczko i tylko czasami rano, głównie w weekendy go przynosimy do swojego.
W ogóle to my jestesmy wyrodni rodzice bo synek od urodzenia ma swój pokoik. Oczywiście mieliśmy na niego podgląd na niani video i z monitorem oddechu. U mnie w rodzinie jest dużo takich przypadków że kobieta śpi z dzieckiem a facet oddzielnie i z tż sobie obiecalismy że u nas do tego nie dojdzie. No i młody bardzo ładnie i szybko zaczął przesypiać noce, ale nie wiem czy to kwestia tego że nauczył się samodzielnego spania, czy po prostu kwestia jego charakteru.

Dziś ostatnia tura prasowania, poza tym pokój Witusia jest gotowy
No u nas było dokładnie tak samo z historiami jak np ojciec śpi z 4ro letnim synem a matka z 2letnia córka... dla nas to było i jest nie do przyjęcia No ale nie mówię hop, zobaczymy czy równie pomyślnie pójdzie nam z drugim dzieckiem..

Spadam do teściów, trzymajcie kciuki żeby mały jeszcze choć te dwa dni w brzuchu posiedzial Choć ja nadal mam nadzieję na 7.07

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 15:15   #1198
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
No u nas było dokładnie tak samo z historiami jak np ojciec śpi z 4ro letnim synem a matka z 2letnia córka... dla nas to było i jest nie do przyjęcia No ale nie mówię hop, zobaczymy czy równie pomyślnie pójdzie nam z drugim dzieckiem..

Spadam do teściów, trzymajcie kciuki żeby mały jeszcze choć te dwa dni w brzuchu posiedzial Choć ja nadal mam nadzieję na 7.07

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
chyba [ierwsza ktora nie chce urodzic wczesniej
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 15:21   #1199
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

nie straszcie mnie, ja mam jeszcze miesiac do terminu
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:08   #1200
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

No ja też od małego rygor dzieci u siebie rodzice u siebie niestety jak tż przejął pałeczkę bo mnie nie było na noc to raz dziewczynki położyły się do naszego łóżka wszystkie ulubione pluszaki a mąż miał wybór albo przełożyć dzieci do siebie albo samemu spać w łóżeczku lub takim turystycznym i od tego czasu dzieci śpią u siebie
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.