Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 08:43   #3421
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

malwiska gratulacje piekna cora

framboise sliczny Mikus

iza u nas wlasnie jest podobnie, albo je, albo spi na mnie, odlozony robi sie glodny, a na rekach to i 2h pospi i nic nie mowi tylko ze ja mam jeszcze jedno dziecko w domu i jak to bedzie tak wygladac, to niestety bede musiala karmic mieszanie albo przejde na butle, bo nie moge karmic 24/dobe (tak jak z corka bylo).
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 09:03   #3422
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
malwiska gratulacje piekna cora

framboise sliczny Mikus

iza u nas wlasnie jest podobnie, albo je, albo spi na mnie, odlozony robi sie glodny, a na rekach to i 2h pospi i nic nie mowi tylko ze ja mam jeszcze jedno dziecko w domu i jak to bedzie tak wygladac, to niestety bede musiala karmic mieszanie albo przejde na butle, bo nie moge karmic 24/dobe (tak jak z corka bylo).
Podziwiam Cie, napewno bym nie dała rady z drugim dzieckiem. Juz teraz sie boje co bedzie jak moj M. Wróci do pracy.... Chyba bede musiała zrezygnować w ogóle z czasu dla siebie. Narazie ja ogarniam dom i bobasa on zajmuje sie zakupami i jedzeniem i jeszcze mama czasami podrzuci jakas zupke.
W ogóle wydaje mi sie ze wszystkie matki sobie tak fajnie radzą a tylko ja działam jak we mgle
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 09:32   #3423
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Podziwiam Cie, napewno bym nie dała rady z drugim dzieckiem. Juz teraz sie boje co bedzie jak moj M. Wróci do pracy.... Chyba bede musiała zrezygnować w ogóle z czasu dla siebie. Narazie ja ogarniam dom i bobasa on zajmuje sie zakupami i jedzeniem i jeszcze mama czasami podrzuci jakas zupke.


W ogóle wydaje mi sie ze wszystkie matki sobie tak fajnie radzą a tylko ja działam jak we mgle

moim zdaniem kazda matka potrzebuje chwili dla siebie moze to byc chociaz polgodzinna kawka przy ulubionej gazecie albo cokolwiek innego. To jest potrzebne dla naszej psychiki.








Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 10:10   #3424
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Nie pociesze mam synalkow kp wczoraj akurat gadalam z polozna o tym apropo tego ze moj sie tak wydziera przy kapaniu i zmianie pampka. Plwiedziala ze tak wlasnie czesto sie zdarza ns etapie noworodka i wczesnego niemowlecia chlopcy kp sa bardziej delikatni potrzebuja duzo bliskosci kazda ingerencja w ich przestrzen dziala na nie drazniaco. Stad te uwieszenia na cycu i checi spania z mama blisko niej. Dziewczynkom zdarza sie to rzadziej i jest lzejsze w przebiegu.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 11:04   #3425
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

z nudów chyba dzisiaj umre
dobrze ze jutro jade na ktg do miasta b o inaczej bym chyba wykitowala na tej wsi;/ najgorsze ze nie mam nic do roboty zostaje mi siedzenie przed tv lub internet a Tż będzie dopiero po 18
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 12:19   #3426
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Moje Dziecko chyba mnie odchudza Dzisiaj chce jak nie na rączki, to na łózko, to na rączki znów i tak w kółko

Dzisiaj wybieramy się na zakupy Musimy w końcu zaopatrzyć się w huśtawkę hybrydową, bo tak zwlekałam z jej zakupem i w końcu do dzisiaj nie kupiłam
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 12:31   #3427
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

MAMAYA witaj w klubie! Moja mała jak obudziła się dziś o 9 tak dopiero co zasnela i też jakaś taka marudna, sama nie wie co chce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 12:37   #3428
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Malwiska gratulacje

Iza mi dziś położna powiedziała to samo, że jak mało pije tzn że nie potrzebuje, ja go karmie trochę piersią trochę mm, z przewagą mm, ale widocznie wystarcza mu picia z kp.

Agnes mój pierwszy synek tez krzyczał w niebogłosy przy zmianie pieluchy i przy kąpieli. Z pieluchą to trwało z miesiąc i przeszło samo, kąpiele polubił dopiero jak zaczęłam się kąpać razem z nim w dużej wannie, miał wtedy 4 miesiące. Ze dwie takie kąpiele i potem jak kąpaliśmy go w jego wanience to już było ok. Pomocne też było kółko do pływania dla niemowląt, uwielbiał się w nim kąpać. Witek na szczęście póki co spokojnie znosi te zabiegi oby tak zostało

Co do karmienia, to u mnie przy mieszanym Witek śpi najczęściej 3h, czasami 5h ale to najczęściej między 3 a 8 rano. Gdyby to było częściej to chyba musiałabym się rozdwoić bo Andrzej jest w takim wieku, że wymaga dużo uwagi.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 12:48   #3429
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame, w Warszawie zbiera się na burzę, więc zachowanie Jeremiego zwalam na pogodę, ale jest ekstremalnie Ucałuj Izulkę ode mnie i Małego i powiedz, żeby nie rozrabiała
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 13:01   #3430
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
jaki cudny


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
jaki śliczny
Cytat:
Napisane przez TaTekla Pokaż wiadomość
Framboise jaki On cudowny
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość

framboise sliczny Mikus
Dziękujemy!! czuję, że będzie z niego łamacz niewieścich serc
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 13:06   #3431
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ja już po pysznym obiadku, co to za mną już miesiąc chodził - pulpeciki w sosie koperkowym z młodą marchewką i ziemniaczkami.

A na deser mąż zrobił skubańca z wiśniami

Moje dziecko dziś jak zawsze kochane, byliśmy na spacerze, zaliczyliśmy karmienie na ławeczce

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Aaa... pierwszy raz od 2 tygodni pada deszcz
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 13:11   #3432
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Fame, w Warszawie zbiera się na burzę, więc zachowanie Jeremiego zwalam na pogodę, ale jest ekstremalnie Ucałuj Izulkę ode mnie i Małego i powiedz, żeby nie rozrabiała
dzięki od nas też macie całuski
w sumie ja też mogę zgonić na pogodę, bo pochmurno od rana i dwa razy była straszna zlewa i grad


malwiska odezwij się bom ciekawa
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 13:42   #3433
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Malwiska, gratulacje! śliczna córeczka
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 14:09   #3434
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ogladam porodowke i chyba nie zdaje sobie sprawy z tego ze mnie tez niedlugo to czeka


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 14:10   #3435
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

I po burzy na szczęście. Trochę zmokłyśmy... :p młoda też była marudna ale po burzy też więc ja to na jej dzisiejszego focha zwalam.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 14:13   #3436
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Czy ktoś jeszcze się bardziej przeterminował?

Dziś 3 dzień po terminie. Mam skierowanie do szpitala, jutro mam się stawić. Żadnych skurczów… cisza.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2014-07-23 o 14:59
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 15:08   #3437
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Pod Wroclawiem burza


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 15:15   #3438
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze się bardziej przeterminował?

Dziś 3 dzień po terminie. Mam skierowanie do szpitala, jutro mam się stawić. Żadnych skurczów… cisza.
Ja urodziłam tydzień po terminie, a RYBKA to w ogóle chyba jeszcze dalej więc 3 dni to jeszcze nie tragedia choć wiem doskonale jak to się dluzy



Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Pod Wroclawiem burza


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
To w całym kraju chyba tak deszczowo, bo i w Wawie, i na Lubelszczyźnie.. Ale fajnie, bo powietrze się fajne zrobiło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 15:27   #3439
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze się bardziej przeterminował?

Dziś 3 dzień po terminie. Mam skierowanie do szpitala, jutro mam się stawić. Żadnych skurczów… cisza.
3dni? To tyle co i nic
Ja 10 dni, a rekord pobila i like it.

Wlasnie co z i like it, chyba juz urodzila tak czy inaczej, bo juz 14 dni po terminie.

Edytowane przez rybka13
Czas edycji: 2014-07-23 o 15:29
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 18:26   #3440
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
irsin, robimy w podziemiach przy Centralnym Sama boję się robić

Celebrinfea, ja też muszę zgłosić się do Brown'sa po wynagrodzenie za reklamę Jimmy akceptuje tylko Brown'sa
podziemia przy Centralnym ))
mega chcialabym wyprobowac, dasz znac dokladniej gdzie to jest? to jakis salon? jestes zadowolona?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

ok, coraz nas mniej i ja jestem w tej mniejszosci :brzyda l:
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 19:01   #3441
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

ale Mała daje mi dzisiaj popalić... cały dzień spała może łącznie 3h teraz na szczęście zasnęła i śpi już z godzinę..
najpierw nie mogło jej się porządnie odbić, a teraz nie może zrobić kupki. herbatki nie za bardzo chce pić, ale położyłam ją na brzuszku i tak usnęła.. zobaczymy czy coś "zniesie".
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 19:01   #3442
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
O 2:55 przez sn przyszla na swiat Oliwia wazaca 3kg i mierzaca 54 cm

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
Gratulacje:ro za: sliucznotka z Oliwki

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
gratulacje
trzymamy kciuki! daj znać
Malwiska super! Gratulacje, wiem jak czekałaś na to Córcia piękna

A oto mój wcale nie taki mały Mikuś
Kluseczek maly fajniutki taki, na spokojnego wyglada

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
kularek wlasnie chodziło mi o wyjmowania na dworze, w sumie faktycznie moge przecież owijać w teterke

Mój Mikołaj sie zepsuł nie chce spać, no chybaze na mnie...wczesniej spał spokojnie min. 2h po jedzeniu a teraz zje jednego cycka drugiego cycka i 1,5 h kwęka, nawet nie płacze tylko marudzi...jak w końcu zaśnie to za godzinę budzi sie ponownie bo juz znowu głodny jest! Trochę to męczące ale cóż...moze to ta zmiana sposobu żywienia tak na niego wpływa.
Mam nadzieje ze to sie jakoś unormuje bo inaczej ktoś moze zwariować i to nie bedzie moj mały ssak..
Zaczynam mieć wątpliwości czy walka o naturalne KP miała sens bo teraz zamiast na laktatorze to siedzę z balastem na ramieniu albo brzuchu oO na jedno wyszło

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------




tez pije femaltiker, to nawet smaczne jest...poleciła mi go ta babka od laktacji
Hehe tez czasem mam takie wrazenie Malý ciągle je co 2 godz czasem 3 sobie zrobi i to pampka nie mogę spokojnie zmienic bo awantura ale rośnie jak na drożdżach,...
Chociaż ostatnio maruda się zrobiła teraz juz w dzień aktywność włącza powoli zaczyna się interesować otoczeniem
Dziś w nocy 5 karmienia i weź się wyspij
Ehh ciężkie to macierzyństwo

Dziś wykapany w krochmalu i SPI chwila spokoju OOo zapeszalam chyba
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham

Edytowane przez simka234
Czas edycji: 2014-07-23 o 19:17
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 19:20   #3443
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

simka co 2-3h kp to chyba ok, ja bym tak chciala przeciez co tyle to i na mm dzieci jedza. Liczysz, ze bedzie jadl co 5h?
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 19:44   #3444
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej mamusie
Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom!
Widzę, że nie tylko moja córka marudna. Upały nie do zniesienia i dzieci marudzą, eh co poradzić. My dziś po wizycie u pediatry i Laura przytyła z 2850 g do 3480 g w 2 tygodnie. Chyba dobrze ale ma takie potowki na policzkach ze lekarka zaczęła się zastanawiać czy to nie skaza białkowa i kazała mi odstawić do poniedziałku nabiał. Strasznie się boję że to skaza i wariuje normalnie :-/ Nie ma krostek nigdzie tylko na policzkach i lekko na brodzie. Miałyście może styczność ze skazą? Jak to wygląda? U nas to takie kosteczki drobne z białym czymś w środku. Jak ja karmię to robią się czerwone a jak jestesmy na dworze to bledną.
Nie wiem co myśleć.
Buziaki i miłego wieczoru

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:03   #3445
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej poki co to nadrobilam pobieznie... mala niestety ma werflon w glowce bo cukier jej spadl i ma kroplowke z glukozy... przez to spi juz 3h i nie chce ssac bo ma glukoze...
Poki co uwazam ze jest sliczna, ja sie czuje dobrze -peklam i mnie z szywali i przy szyciu darlam sie ze boli hehehe gorzej niz przy skurczach czy partych bo tam bylam zajeta czyms innym a przy zszywaniu skupialam sie na szyciu... to bylo okropne...
Porod opisze jak wroce do domku. Postaram sie nadrobic ale prosze aby jedna z was miala gdzies liste dziewczyn rozpakowanych po moim wyjezdzie do szpitala.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:07   #3446
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

joanna mojemu malemu tez qyskoczyly w poniedz. Na obu policzkach w okolicach kosci policzkowej i pod broda ma ze 2 mi polozna wczoraj powiedziala ze to normalne takie wysypki u maluchow. Pytalam bo tez myslalam ze moze jakies uczulenie jak wygooglowalam skaze to raczej inaczej wyglada policzki sa bardzo zaaognione. Mojemu to czerwienieje jak sie zlosci a blednie jak spi i jest spokojny.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:23   #3447
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Joanna, Agnes mi przy wyjściu ze szpitala pediatra opowiadała co moze sie dziać i mówiła ze dzieciaczki często maja trądzik na twarzy i ze to ok i żeby sie nie martwić. Tak samo jak by sie pojawiła ciemieniucha na główce to tez nic strasznego...Mikołaj ma właśnie 2 takie czerwone z białym środkiem krostki na policzku.
Przypomniałam sobie jeszcze ze mam zdjęcia z traktu porodowego dla zainteresowanych lubelskich ciężarówek! to jest boks pierwszy. Widać łóżko porodowe ( ja leżałam obok na zwykłym) na łóżku sprzęt do ktg a za ta pomarańczowa kotarą jest wanna i piłki do skakania.
ImageUploadedByWizaz Forum1406143110.570899.jpgImageUploadedByWizaz Forum1406143138.664357.jpg



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:27   #3448
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

To albo skaza, albo poprostu trądzik niemowlecy. U Wojtka skaza pojawiała się nie tylko wysypki ale też brakiem przyrostu wagi, katarkiem i bardzo sucha skórą. Wysypke mial głównie na buzi, ale też na ciele też się pojawiały
my też chrzciny na 24 sierpnia zaplanowalismy, w koncu chrzesnych wybraliśmy, salę mamy, sukienkę do chrztu odkupilam od znajomej i zaczęłam produkcję zaproszeń, jutro mąż jedzie zamówić catering i odwiedzi księdza
Kinga rośnie, niestety ma jakies rewolucje zoladkowe, bardzo jej się odbija ale nie ulewa, przez co często się wzbudza bo się dlawi, spi prawie caly czas na brzuchu. Ma coraz więcej przerw gdy się rozgląda, próbuje się uśmiechać, kąpiel lubi ale wycieranie do momentu ubrania to ryk straszny.

Może wymyslimy jakis tytuł na odchowalnie już?
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:31   #3449
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

wiewiora, malwiska - gratulacje


debesciara - to ja już nie wiem możliwe, że pani w aptece sie pomyliła ? muszę to chyba sprawdzić ..
tż będzie znikał bo znika do pracy a dziś już po 16 pojechał bo podobno mnóstwo awarii (macie światło?) i jak wszystko będzie ok to wróci o 7 rano mega zmęczony
a Jasuilem jestem pozytynie zaskoczona bo bałam się, że będzie zazdrosny a jak narazie nie jest -może dlatego, że pozwalamy mu we wszystkim uczestniczyć - największe plusy to to, że sam z własnej woli chce spać w swoim pokoju bo mały płacze i mu przeszkadza jedyne z czym narazie mamy problem to to, że Jasiul nie umie cicho mówić



agnes - położna chyba ma rację - chłopcy są bardziej przywiązani do mamusi niż dziewczynki i to nie tylko na etapie niemowlęcym - w tamtym roku jak starszy synuś szedł do przedszkola to żadna dziewczynka nie płakała tylko same chłopaki i znajome też coś takiego zaobserwowały w swoich przedszkolach


Fame - a już myślałam, że tylko mój synuś ma takie przerwy w spaniu i też strasznie marudny tylko na rękach by chciał :/


bambusiek - to jakbyśmy się umówiły ja na obiad dziś to samo zrobiłam


joanna - Laura przytyła tak odpowiednio to co opisujesz mój synuś też ma dokładnie takie samo na policzkach i troszkę na brodzie, uważam i nasza lekarka też, że skaza to nie jest - starszy synek miał i naprawdę wygląda to całkiem inaczej - a nam lekarka powiedziała, że to jest trądzik niemowlęcy -i, że jest strasznie gorąco to lepiej nie smarować żadną maścią kazała na razie rumiankiem przemywać kilka razy dziennie


dzieci jak na razie śpią więc ja też uciekam dobranoc

trzymam kciuki za szybkie porody reszty mamuś, które wciąż czekają
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:42   #3450
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

irsin, wpisz na Facebooku "Eye Now" albo wygoogluj sobie Ja jestem bardzo zadowolona, ale generalnie nitkowaniem trudno zepsuć brwi
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.