Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 17:10   #3541
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

My zapłaciliśmy tyle za Hib. i DTP Moze duzo, moze nie, ale nie kupowaliśmy szczepionek w aptece, tylko braliśmy z przychodni.
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 17:14   #3542
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame - a czemu chcesz zmienic z NAN ? ja nie mamya ale dla mnie bebilon jest słodki i taki bardzo mdły
starszy synek pije - młodszego jak narazie nie dokarmiam potem wolałabym żeby pił jakieś tańsze mleko ale zobaczymy co wybierze starszy nie chciał nic innego niż bebilon



elcia - o0 matko ! pierwsze słyszę ! trzymam kciuki, żeby to było nie to albo żeby szybko się wyleczyło/naprawiło


simka - w jakiej aptece tak ? - w Częstochowie jest taka apteka św. Łukasza na ul. Focha i podobno tam jest najtaniej -ale nie wiem czy to jakaś większa sieć aptek czy tylko w czewie

Edytowane przez kularek
Czas edycji: 2014-07-25 o 17:28
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 17:57   #3543
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Mamaya, my też bierzemy z przychodni i koszt 130 zł wiec widać nie ma reguły.

Mała śpi, ja czekam na Tż. Jesteśmy zaproszeni za tydzień na wesele i mam dylemat czy w ogóle jechać. Mam z kim zostawić Małą na noc, ale im częściej o tym myślę tym bardziej sobie tego nie wyobrażam... z drugiej strony miło byłoby wyrwać się choć na kilka godzin. Co myślicie o tym? Mała budzi się w nocy max dwa razy. Ogólnie jest grzeczna, mało marudzi. Jeszcze nie podjęłam decyzji a już mam wyrzuty sumienia. Głupia ja
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:00   #3544
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

5w1 u nas 140 żółtaczka 65 rota 340...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:21   #3545
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Dziewczyny, ja po wizycie i znów skierowanie do szpitala, ale pójdę jutro.
Na początku tygodnia cesarka prawdopodobnie, ale to się okaże.

Pszczola podzieliłam Twój los
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:55   #3546
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Mamaya, my też bierzemy z przychodni i koszt 130 zł wiec widać nie ma reguły.

Mała śpi, ja czekam na Tż. Jesteśmy zaproszeni za tydzień na wesele i mam dylemat czy w ogóle jechać. Mam z kim zostawić Małą na noc, ale im częściej o tym myślę tym bardziej sobie tego nie wyobrażam... z drugiej strony miło byłoby wyrwać się choć na kilka godzin. Co myślicie o tym? Mała budzi się w nocy max dwa razy. Ogólnie jest grzeczna, mało marudzi. Jeszcze nie podjęłam decyzji a już mam wyrzuty sumienia. Głupia ja
Ja poszłam na wesele jak córa miała niespełna dwa miesiące z tym że ona wtedy już przesypiala noce.. a daleko macie z domu na sale? Pamiętam że przydało mi się wtedy wyrwać, choć nie oszukujmy się - myślałam o niej cały czas..





Cytat:
Napisane przez TaTekla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja po wizycie i znów skierowanie do szpitala, ale pójdę jutro.
Na początku tygodnia cesarka prawdopodobnie, ale to się okaże.

Pszczola podzieliłam Twój los
Czemu cesarka? Oby wszystko było ok

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:17   #3547
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć

Zaraz poczytam

Póki co to odnośne szczepionek - my synka szczepiliśmy tylko refundowanymi i teraz też tak będzie. Chyba, że pediatra załatwi darmowe skojarzone, bo pneumokoki dostaniemy na pewno

U nas fajnie - była dzisiaj położna na ostatniej obowiązkowej wizycie ( mówiła, że musi konktrolować póki nie odpadnie pępek i waga dojdzie do 3 kg). Nasza Zuzka ma już 3220 g czyli na maminym mleczku przybrała 370 g przez tydzień położna zachwycona, stwierdziła, że nie mam mleka tylko śmietankę kremówkę

No i teraz w razie problemów mam dzwonić.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 21:01   #3548
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

DDomi - gdybym miała okazję gdzieś wyjść z zostawieniem dzieci nie byłoby problemu to teraz z perspektywy dwójki dzieci poszłabym zdecydowanie ! kocham moje dzieci najbardziej na świecie ale muszę czasem od nich odpocząć - wtedy jestem zdecydowanie lepszą matką a im też krzywda się nie stanie przez te kilka godzin i jeszcze być sam na sam z tż... strasznie brakuje mi teraz tej bliskości ... :/
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 21:02   #3549
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez elcia_ Pokaż wiadomość
Druga przypadłość to straszny ból brodawek przy napływaniu mleka. Z pierwszą córą miałam delikatne kłucia a teraz jakby mi ktoś sutki pod 220v podpiął ałć. To już 3 tydzień więc obawiam się że może ten ból już nie minąć
Też to niestety mam i czasem, aż zęby zaciskam z bólu... ale to się pojawiło z tydzień temu, a Mała ma prawie 4.

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Ja polecam Enfamil dobre, ale też drogie mleko
Mój synek też je pił, ale za względu na cenę tylko pierwsze miesiące przy karmieniu mieszanym, a potem już do końca Bebiko i od razu przestał ulewać
No, ale mleczko dobre, nam mocno je polecano,

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Mała śpi, ja czekam na Tż. Jesteśmy zaproszeni za tydzień na wesele i mam dylemat czy w ogóle jechać. Mam z kim zostawić Małą na noc, ale im częściej o tym myślę tym bardziej sobie tego nie wyobrażam... z drugiej strony miło byłoby wyrwać się choć na kilka godzin. Co myślicie o tym? Mała budzi się w nocy max dwa razy. Ogólnie jest grzeczna, mało marudzi. Jeszcze nie podjęłam decyzji a już mam wyrzuty sumienia. Głupia ja
My pierwszy raz zostawiliśmy synka na noc u babci jak miał 3 miesiące, właśnie na wesele.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 21:28   #3550
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

TaTekla a Ty czemu cesarka?




Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 21:31   #3551
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

moj brzuch zmienil ksztalt - wypchany na gorze -na dole jest skora i miejsce

mam nadzieje, ze mala sie nie przesuunela jakos w gore bo nigdy nie urodze
a moje bogi juz wygladaja jak banki
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 22:23   #3552
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Przed chwilą miałam skurcz.. Bolało :/




Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 05:32   #3553
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Boli mnie jak na okres gdzies od 6:-( i nie chce przejsc:-(


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 05:54   #3554
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Debesciara , Pszczola, okazało się, że jak mnie wypisali w tamten piątek to pojawiło się białko w moczu, mało bo 0,02 , ale jak mój gin to zobaczył to zrobił wielkie oczy, że nie sprawdzili czy idzie w górę czy nie. Białko + nadciśnienie+ obrzęki to już nie przelewki. Dziecko nie pcha się na świat, a mój gin twierdzi, że nie ma co czekać z takimi dolegliwościami, bo ciąża donoszona i jak będzie we wtorek , środę w szpitalu to będziemy działać, a że jest nadciśnienie to przewiduje, że zrobi cesarkę, bo wywoływanie u pierworódek trwa długo, a i widać, że dziecko spore ( chociaż dokładnie tego nikt nie sprawdził ). Teraz mam dylemat, czy iść dziś, czy jutro, bo i tak tego białka mi nie sprawdzą w weekend

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
moj brzuch zmienil ksztalt - wypchany na gorze -na dole jest skora i miejsce

mam nadzieje, ze mala sie nie przesuunela jakos w gore bo nigdy nie urodze
a moje bogi juz wygladaja jak banki
Irsin ja mam podobne ułożenie , mały zawiesił mi się na żebrach, niby położenie główkowe, ale widać, że lekarze mają wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez pszczola189 Pokaż wiadomość
Przed chwilą miałam skurcz.. Bolało :/




Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
Pszczola i jak tam Ciebie ?

Ja dziś znów wstałam o 4tej Pewnie dlatego, że mam dylemat z tym czy iść do szpitala dziś czy jutro ehhh... nie ma lekko.

Miłego dnia Dziewczyny

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Boli mnie jak na okres gdzies od 6:-( i nie chce przejsc:-(


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk

Iris może jeszcze przejdzie! Mnie już kilka razy łapało i nic
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 06:40   #3555
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

TaTekla, powiem Ci z własnego doświadczenia, ze na Twoim miejscu poszłabym do szpitala jak najszybciej. W ciąży nadciśnienie może wyskoczyć w każdej chwili, te wartości mogą w ciagu 15 minut wywalić drastycznie w górę niestety. A w szpitalu reakcja jest natychmiastowa.
No i jeszcze białko... Mnie po porodzie w dobowej zbiórce moczu dopiero wyszło, w podstawowych badaniach nie.
Szkoda, ze szpital bagatelizuje powagę sytuacji na ten moment
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 06:51   #3556
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

26.07.2014 o godzinie jeszcze nie wiem dokładnie której przyszedł na świat Adam, waga 2600, malutka kruszynka poród CC - szybko, zwięźle i na temat





Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 06:52   #3557
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze mnie jeszcze nie zapomnialyscie:p

Kazdego dnia sobie obiecuje, ze do Was napisze, bo zajrzec to zagladam. Ale Jacek mnie pochlonal calkowicie. Dzis konczy juz miesiac

Utuczylismy dziecko urodzil sie 3195g, a dzis rano przy przebieraniu wlozylam golasa na wage, a tam 4860.

Z laktacja nadal srednio, czego to ja nie robilam, zeby pobudzic, ale juz sie z tym pogodzilismy, ze z cyca wysysa co sie da, a reszte mm dokarmiamy. Z reszta bardzo mi to pasuje, bo jak czasem jestem mega zmeczona to opuszczam jedno karmienie piersia i maz malego karmi butla a ja spie.

Brzuch po cc sie zagoil, nic juz nie boli, ledwo co skonczyly mi sie odchody pologowe a tu wczoraj... miesiaczka coz poradzic...

Gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom i trzymam kciuki za jeszczee oczekujace!

Obiecuje poprawe w zagladaniu na forum i prosze o rozgrzeszenie

Pszczola swietnie, gratulacje
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Ines3037200
Czas edycji: 2014-07-26 o 06:56
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 08:08   #3558
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze mnie jeszcze nie zapomnialyscie:p

Kazdego dnia sobie obiecuje, ze do Was napisze, bo zajrzec to zagladam. Ale Jacek mnie pochlonal calkowicie. Dzis konczy juz miesiac

Utuczylismy dziecko urodzil sie 3195g, a dzis rano przy przebieraniu wlozylam golasa na wage, a tam 4860.

Z laktacja nadal srednio, czego to ja nie robilam, zeby pobudzic, ale juz sie z tym pogodzilismy, ze z cyca wysysa co sie da, a reszte mm dokarmiamy. Z reszta bardzo mi to pasuje, bo jak czasem jestem mega zmeczona to opuszczam jedno karmienie piersia i maz malego karmi butla a ja spie.

Brzuch po cc sie zagoil, nic juz nie boli, ledwo co skonczyly mi sie odchody pologowe a tu wczoraj... miesiaczka coz poradzic...

Gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom i trzymam kciuki za jeszczee oczekujace!

Obiecuje poprawe w zagladaniu na forum i prosze o rozgrzeszenie

Pszczola swietnie, gratulacje
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to daliście czadu! A z miesiączką mogę Ci rękę podać. Już 2 za mną.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 09:13   #3559
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Witam

Przeszlo bo usnelam bolalo mnie okolo 40 minut staly bol jak na okres, a ze mialam zawsze mocne bole to to tez bardzo bolalo:-( ale czy to juz skurcz?

Pszczola gratuluje


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 09:20   #3560
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

PSZCZOŁA gratulacje!!

INES odzywaj się częściej

Co do połogu/miesiączki, ostatnio wysyłam tż po podpaski a on zaskoczony "okresu dostalas?!" dopiero mu wytlumaczylam pobieżnie ci to jest połóg...

Powiem Wam że na prawdę dopada mnie depresja.. Nie potrafię cieszyć się macierzyństwem, bo chodzę cały czas zestresowana z powodu mojego dziecka
KULAREK pytałas czego chcę zmienić mleko ( a propos to Babilon dzisiaj jej posmakowal już), bo od tygodnia Mała tylko płacze, spina się, boli brzuszek, a to nie może jej się odbić, a to bez przerwy puszcza gazy i do tego ciągle zatwardzenie
Jeszcze wczoraj usłyszałam przykre słowa ze to wszystko przeze mnie bo nie karmię piersią i weź się człowieku nie zalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Fame
Czas edycji: 2014-07-26 o 09:22
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 09:25   #3561
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Dzień dobry wszystkim

Pszczoła, gratuluję serdecznie!

Ines, myślałam, że ja tuczę Dziecko, ale przebiłas mnie
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 09:30   #3562
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame- Wspolczuje, te problemy brzuszkowe to najwieksza zmora. A winy twojej w tym nie ma. Juz przy kp czesciej ma prawo sie czlowiek obwiniac ze moze cos zjadl nieodpowiedniego. Pamietaj, za jak by Ci taki stan depresyjny nie przechodzil to warto isc do lekarza bo depresja po porodzie jest niestety naprawde czesta i wczesnie wykryta znacznie latwiejsza do wyleczenia.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 09:46   #3563
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
TaTekla, powiem Ci z własnego doświadczenia, ze na Twoim miejscu poszłabym do szpitala jak najszybciej. W ciąży nadciśnienie może wyskoczyć w każdej chwili, te wartości mogą w ciagu 15 minut wywalić drastycznie w górę niestety. A w szpitalu reakcja jest natychmiastowa.
No i jeszcze białko... Mnie po porodzie w dobowej zbiórce moczu dopiero wyszło, w podstawowych badaniach nie.
Szkoda, ze szpital bagatelizuje powagę sytuacji na ten moment
Masz rację, ale mnie z tym nadciśnieniem już 2 razy wypuścili do domu. Oczywiście, że się położę do tego szpitala, bo termin się zbliża, wolę być pod obserwacją

Pszczola gratulacje, rzeczywiście kruszynka ale Ci zazdroszczę życzę szybkiego powrotu do domu

Ines no to nieźle pojechaliście z tą wagą!Niech maluch zdrowo rośnie, a Ty zaglądaj częściej

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Witam

Przeszlo bo usnelam bolalo mnie okolo 40 minut staly bol jak na okres, a ze mialam zawsze mocne bole to to tez bardzo bolalo:-( ale czy to juz skurcz?

Pszczola gratuluje


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
O! Czy skurcz, to muszą odpowiedzieć dziewczyny, które urodziły! Mnie generalnie właśnie tak brzuch pobolewa, a jak mam skurcz to raczej tak ciągnie w dole brzucha, a to może trwać i trwać.

Fame Ty się nie przejmuj takimi komentarzami. Mnie właśnie położna środowiskowa ostrzegła, żeby nie słuchać, nie przyjmować do siebie żadnych negatywów., wg Niej matka wie co dla dziecka najlepsze, nie można myśleć negatywnie - tak mi tłukła przez jakieś 30 min, a jakbym miała załamkę to kazała do siebie dzwonić. Teraz będzie taki czas, że Malutka będzie miała problemy jelitkami i nie jest to zależne od Ciebie. Jedne dzieci są czulsze w tym okresie inne mniej. Raczej wmawiaj sobie , że właśnie dla Niej musisz mieć siłę i otaczaj się pozytywnymi ludźmi Trzymam za Ciebie kciuki Kochana
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 09:56   #3564
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame normalnie mogłabym porozmawiać z tym kimś a propos spięć brzucha i kp... Dla mnie to non stop stres dla młodej zawsze potencjalna rewolucja. Nie daj sobie wmówić winy.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 09:59   #3565
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Pszczola gratulacje!
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 10:37   #3566
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Pszczola gratulacje
Fame ja karmie tylko piersia uwazam na to co jem a maly ma kolki tak ze nie win siebie. Jejku jak ja kocham rady tego typu ja ostatnio uslyszalam ze sobie tak nauczylam dziecko na cycu bo z nim lezalam itd to teraz mi nie nie chcenigdzie tylko przy cycku zasypiac a na spacerach placze jak nie spi. Szkoda ze ponacinana po porodzie mialam siedziec i karmic i co niby mam zrobic jak ryczy i fioletowy jest odlozyc do wozka i czekac az sie zaniesie czy jak przepukliny dostanie. Jeszcze troche a zaczne odpowiadac moje dziecko zrobie po swojemu. Teraz na sugestie wszelakie odpowiadam polozna lekarz tak zalecala tak robie oni wiedza lepiej i koniec gadki.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 10:48   #3567
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Część dziewczyny podczytuje was regularnie gratulacje dla roxpakowanych mamus
Fame ludzie a zwłaszcza baby to e dużej mierze zazdrosne s####luki więc szukają u innych wad żeby poczuć się lepiej jak widzisz na wątku wiele mam ma problemy brzuszkowe przejdzie ty jako matka wiesz najlepiej czego twoje dziecko potrzebuje i nie martw się ten okres jak każdy inny przejdzie i będziesz bogata w doświadczenie

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A co do mnie to... Na30 lipca mam termin i absolutnie żadnych oznak ze coś się dzieje zero skurczyyy w 38tc było zero rozwarcia żadnego czopu nie widzę bardzo bardzo zależy mi na pogodzie 30 bo moja siostra przyjechała z daleka 800 km żeby ukochaną siostrzenicy poznać a tu chyba będzie przeterminowane wszystko.
Mąż boi się przytulać bo ma blokadę ze coś zrobi małej nawet ból krzyża mi przeszedł a liści malin nie pije bo nie mogę dostać! Chociaż wg gina rozwarcir w 1 ciąży powinno być dopiero jak się na serio poród zaczyna, dodatkowo stresa mam co do zielonych wod....
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:02   #3568
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej mamusie
Miałam pisac na pw, ale może kogoś jeszcze zainteresuje temat

Przyszłam do was na chwilę (jestem z sierpniówek), żeby zapytać mamayę o życie z kotem i dzieckiem Sama mam dwa koty i zastanawiam się jak to będzie. Oczywiście moja i męża rodzina nie pochwalają i nie rozumieją, że koty kochamy tak samo jak to nienarodzone jeszcze dziecko. Czy u Ciebie po porodzie też były jakieś uwagi? Jak kot przyjął nowego domownika?


Pozdrawiam
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:16   #3569
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

hej dziewczyny,
ja tylko na chwilę, jestesmy juz w domu choć piewrsza noc nie należala do łatwych to udało się opanowac sytuację. Stres ogromny jak człowiek zaostaje totalnie sam bez asekuracji ale dziś już jest super, głównie dzięki mojemu cudownemu tz, ktory wspiera mnie w kazdej sytuacji Muszę przyznac się bez bicia,iż uważam,że moje dziekco jest najpiękniejsze i najcudowniejsze na świecie - zalaal mnie normalnie fala miłości i zachwytu i nie chce przejść myślę,ze kazda z nas tak ma a o porodzie nie wazne jak straszny by byl szybko się zapomina więc głowy do gory wszystkie nierozpakowane Jutro postaram sie opis porodu wrzucić.
TaTekla trzymam kciuki za Was
Pszczoła GRATULACJE!!!

a jeszcze jedno do mam dziewczynek, mogłybyście mnie dokładnie uświadomić jak dbac o higienę sromu u naszych ksiezniczek. bo mówili mi w szpitalu żeby tylko delikatnie przecierać gorną warstwę ale odkąd mała wali kupsztale, na poł pieluchy muszę ją tam równiez czyścic i do końca nie wiem czy robie to dobrze

Edytowane przez i like it
Czas edycji: 2014-07-26 o 11:18
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:17   #3570
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Dziewczyny ja za niedlugo wychodze.
Fame nie win siebie ja puki co walcze ale w nocy juz rczalam jak mala wpadla w szal, nie mogla zlapac sutka bo mialam za twarde, nie moglam sie uspokoic -ale w.koncu sie udalo. Dzis rano sciagnela. 50ml w 20min po 10min z kazdej piersi aby sutki wyciagnac. Mala idealnie zlapala piers przy takim sutku i miekciejszej piersi i od razu humor wrocil. Wiem ze w domu bedzie latwiej. Czekam az przyniosa mala bo zabrali ja na lampy przed wyjsciem. Slyszalam jak placze i znow mi sie chce plakac jak pomysle ze przyniosa ja taka rostrzesiona..
Co do rad to juz tez od mamy uslyszalam ze ciezmo mi bedzie bo dokarmiam mm.... ale nie rozumie tego ze nie mialam wyjscia bo mala miala niskie cukry i miala wlewy z glukoza... ale ja jej powiedzialam od razu zeby talke teksty zachowala dla siebie bo to nie pomaga i troche lzy mi przy niej polecialy wiec chyba zrozumiala ze to nie jest budujace nawet jak mowi tp w trosce... takze lacze sie w bolu z wami bo wiem jak sie czlowiek czuje bezsilny jak tak dziecko placze i zanosi sie... pierwszy raz sie tak zanosila a ja nie wytrzymalam nerwowo. Juz nie wspominam no znow mi lzy naplywaja
Czekam na core pewnie ja dokarmie i uciekamy do domu. Odezwe sie na komp jak tylko bede.miala chwile. Dzis tz robi pepkowe, przyjezdzaja tesciowie wiec musze byc psychicznie silna bo nieskromnie musze przyznac ze wygladam calkiem dobrze

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.