9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-27, 12:28   #391
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dzieki dziewczyny za rady. Poki co pomogl espumisan i lezenie na brzuszku.


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:34   #392
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Iza, miedzy innymi własnie dlatego zrezygnowałam z TinyLove. Poza tym on ma w ogole kiepskie opinie Ostatecznie kupiłam Jimmkowi Bright Stars do 18 kg


Wysłane z iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:52   #393
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Iza, miedzy innymi własnie dlatego zrezygnowałam z TinyLove. Poza tym on ma w ogole kiepskie opinie Ostatecznie kupiłam Jimmkowi Bright Stars do 18 kg


Wysłane z iPhone
Ogólnie to jestem mega zadowolona. Nie znalazłam innego lezaczka, w którym Mikołaj mógłby spac. A to jest jak łóżeczko prawie.
Tylko syn mi trochę rośnie za szybko mam nadzieje, ze jak przyjdzie czas i
złoże to ustrojstwo do pozycji siedziacej to sie jednak Mikos zmieści
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:06   #394
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Ogólnie to jestem mega zadowolona. Nie znalazłam innego lezaczka, w którym Mikołaj mógłby spac. A to jest jak łóżeczko prawie.
Tylko syn mi trochę rośnie za szybko mam nadzieje, ze jak przyjdzie czas i
złoże to ustrojstwo do pozycji siedziacej to sie jednak Mikos zmieści
Też mamy Tiny Love i młoda za nim przepada funkcje kołyski jeszcze troche postosujemy obstawiam ze 2 mies. Mamaya a co zlego o nich słyszałaś bo jakoś nie natknęłam się na nic?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:15   #395
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Też mamy Tiny Love i młoda za nim przepada funkcje kołyski jeszcze troche postosujemy obstawiam ze 2 mies. Mamaya a co zlego o nich słyszałaś bo jakoś nie natknęłam się na nic?
My mamy Bright starts lew i żyrafka do 9 kg. Kupiliśmy w promocji i jesteśmy zadowoleni nad Tiny love myśleliśmy. I właśnie też nie znalazłam złych opinii, gdzie takie są?
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:17   #396
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja mialam tez wziac bright startsa ale w końcu zdecydowalam sie na fisher price'a tez do 18 kg
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:27   #397
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cinilla ja nie wzięłam do 18kg bo z obserwacji dziecka mojej szwagierki stwierdziłam, że dziecko które zaczyna się na poważnie przemieszczać juz nie chce siedzieć w leżaczku jak Młoda podrosnie to zainwestujemy pewnie w fajne krzesełko do karmienia ale na pewno są dzieci które leżaczki lubią i długo z nich korzystają
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 13:29   #398
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

O Tiny Love słyszałam negatywne opinie od 5 osób, które mają już większe Dzieciaczki i przeszły przez wszystkie jego „etapy”. Podobno „zużywa” się błyskawicznie. Ale to tylko opinie 5 użytkowników




Wysłane z iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:37   #399
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Iza no włąśnie to takie bardziej łożeczko, na pierwsze tygodnie/miesiące, później gdzieś po 3 miesiącu dzidzia woli leżeć w pozycji półleżącej, żeby móc widzieć co się dzieje wokół niej
Eydrith ja mam pralkę Electroluxa i jestem bardzo zadowolona, 5 lat już hula bez zastrzeżeń, seria EWF model 12670W jak kupowałam i czytałam tryliony opinii to właśnie tą serię polecano no ale to było5 lat temu teraz są już pewnie lepsiejsze egzemplarze
joanna daj Laurce chwilkę na ponowne zaadoptowanie się w domu, Ty tam mieszkasz już X lat, ona niecałe 2 miesiące, może jeszcze od progu nie poczuć że to home sweet home

Dziś Ignaś ma melodię do spania, usnął po 23, pobudka 5:30 i następna 10:30, Matyldka wstaje ostatnio koło 7, już dawno się tak nie wysypiałam Od 11 byliśmy na dworze, też większość czasu tam przespał...
W ogóle moja pannica dziś w ramach zasady "nie spuszczaj mnie z oka", lub "sprawdzaj zawsze o robię gdy jest cicho".. gdy matka poszła dwa piętra niżej zrobić kawę, wysmarowała się Tanno Hermalem (taki podro-krem, stosujemy go antyświądowo głównie, zleciła pediatra jak mały po urodzeniu miał rumień) strasznie cięzko to dziadostwo domyć, a ona nie dość że siebie to jeszcze przy okazji kanapę.. dobrze że pokrycia nadają się do prania... Ehh moje dziecko lubi eksperymenty, był już Sudocrem, pasta do zębów, mój krem do twarzy, Emolium... ehhh, dzieci są urocze
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:48   #400
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

u mnie mała była spokojna a od godziny nie mogę uspokoić
dziś była położna chyba ostatni raz...
wczoraj nam wyszlo ze w ostatni dzień będziemy o to becikowe skladac, bo mój pytal i mu powiedzieli ze do piątku chcą 2012, a lekarz dopiero w czw będzie i się okazało, że położna mi dziś to zaświadczenie dała

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
aga_tka, pozycja przodem do swiata na rekach

Jimmek wczoraj wieczorem był dosłownie nieprzytomny ze zmęczenia, zasnął o 22:00, obudził się o 1:30 i do 3:30 nie spał Teraz obudził się o 6:00 i świruje Cieszy się jak wariat


Wysłane z iPhone
ja na rękach często w takiej półleżącej przodem noszę... Zawitkowskiego trochę ogladalam przy poprzednich dzieciach i stwierdziłam ze nasza polozna wyedukowana, bo fajne pozycje które on poleca znalam tez od niej

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Hej Kochane!
Mała przez 2 dni grzeczna tylko wieczorami brzuszek ją boli.

Dzisiaj pogrzeb, trochę dziwne będzie... Nie wiem jak dam radę
Wiecie co, zrozumiałam ostatnio jak nasze maleństwa odczuwają emocje.. W wieczór śmierci teścia Mała strasznie ryczala ze względu na ten brzuszek, nie mogłam jej uspokoić, a gdy nadchodziła już powoli przykra godzina Mała momentalnie się uspokoila i leżała wpatrzona w ścianę przez dobre 30 min. I wtedy w drugim pokoju umarł jej dziadek..

niestety odczuwają
jak zmarła moja Mama, to Jeremi (8msc) z dziecka otwartego, "idącego do kazdego" (byliśmy akurat na wyjeździe i u naszych znajomych na rękach mógł zostać a ja mogłam sobie iśc gdziekolwiek) w jedną noc tak się zmienił, że tylko ze mną, nawet mąż go kilka dni nie mógł uspokoić jak mnie nie było 1m od niego, nie wspominając o reszcie rodziny, nawet tej którą znał bardzo dobrze i bez problemu z nią zostawał (np. mój Tata, czy Teściowa), niestety nałożyło się to lęk 8go miesiąca i skutki widać do dziś...

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Kupa jest choc tak jakby na raty. Wysle tż po kminek, nie chce Igora faszerowac specyfikami chce aby cos trafialo do niego z moim mlekiem i delikatnie wspomagalo


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
biogaia lub inne prebiotyki to tylko wspomaganie organizmu do naturalnej pracy wiec sa lepsze od espumisanu itp., które sa jednak lekiem i dzialaja na skutki problemów - dziecku jest lepiej, ale jeśli można to moim zdaniem lepiej podawać prebiotyk w celu szybszego rozwoju flory bakteryjnej, a doraźnie espumisan
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:52   #401
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

debesciara, chyba Ignaś się z Jimmkiem zmówił
Normalnie jakbym Dziecka nie miała. Aż zaczęłam sie martwić czy On nie jest chory


Wysłane z iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 14:03   #402
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

U nas było pierwsze podejście do mm i klapa... Jakiś smakosz mi się trafił...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 14:43   #403
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Które miały dziś grzeczne dzieci? Bo Basia już spakowana, tylko adresu nie mam dokąd ją wysłać oczywiście z troski żeby Wam się od grzecznych dzieci w głowach nie poprzewracało
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 15:07   #404
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

aga_tka, dawaj Basię do mnie Narzeczony czeka W swoim łożu Tylko taki śpiący Królewicz dzis z Niego


Wysłane z iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 15:13   #405
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
Które miały dziś grzeczne dzieci? Bo Basia już spakowana, tylko adresu nie mam dokąd ją wysłać oczywiście z troski żeby Wam się od grzecznych dzieci w głowach nie poprzewracało
Haha ja nie biorę moja zjadła 40mm i ma tak spięty brzuch... No i ryczała ze 2 godzinny. Testowaliśmy bebilon HA jakaś masakra...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 15:39   #406
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Fame - współczuję śmierci teścia

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
no taniej, ja się zastanawiam, bo nie mam pomysłu jak się ubrać do lokalu przy karmieniu [
Przy synku miałam sukienkę z luźniejszą górą, sprawdzi się też kopertowy dekold, koszula....
Teraz miałam normalną kiecke i mogłam spokojnie podciągnąć

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Polecacie jakąś matę edukacyjną? My jeszcze nie kupiliśmy, a przydałoby się znaleźć jakieś zajęcie dla Młodej.
Ja będę kupować FP rainforest tą większą sporo dobrych opinii słyszałam o niej.
Dla synka miałam używkę FP rainforest ale tą podłużną, niestety niekompletną.

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
aaa wczoraj odebrałam wyniki Ignasia no i niestety bilirubina 5,6 a norma jest do 1,2 moja pediatra będzie dopiero w czwartek i nie wiem co o tym myśleć.. wydaje mi się że to wysoki poziom w 7 tyg. ...
Oby szybko zeszła mój synek był żółtawy ok. 2 miesięcy, ale nie kazali robić badań. No i to zima było więc mało słońca :/

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
a z negatywów to pralka nam właśnie padła i musimy coś jak najszybciej kupić bo małej się czyste ubranka kończą widziałam że polecacie samochody, może polecicie nam jakąś pralkę? najlepiej w bardzo przystępnej cenie, bo lodówka też już dogorywa
Niedawno kupowaliśmy i pralkę i lodówkę, obie firmy Beko. Bosha nam pralkę odradzano, że teraz gorsza jakość niż kilka lat temu.

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Ja tak na chwilę.. Ratujcie!!
Mala ma chyba ciemieniuche nie mam jak pójść teraz do lekarza. Co mogę zrobić? Czymś smarować??
Oliwką, na to czapeczka i po myciu wyczesać szczoteczką.

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ile przebywacie ze swoimi szkrabami.na dworzu? Ja chodze na spacery 2 razy dziennie na minimum godzine za kazdym razem, ale dzisiaj juz jestem 2,5h bo mala nadal spi i nie wiem czy to nie za dlugo... czasami uzbieraja sie 4-6 h na dworzu w ciagu dnia... nie zawsze spi.
Z tego co wiem, nie ma limitu przebywania dziecka na dworze.
U nas spacery to 2xok. 2 godziny.

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Pakuje się idziemy do domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
w następny piątek mamy wesele, mam odciągnięte prawie 400ml mleka, mam nadzieje że to starczy no i zamówiłam sobie 3 buteleczki tego mleczka co w szpitalu piła


oczywiscie wesele u nas w miescie wiec i tak w trakcie będę ściągać mleko i albo je zawioze do domu albo ktoś po nie przyjedzie
Powinno wystarczyć

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradzcie co moge jesc badz pic co wspomoze trawienie u malego. Boli go brzuszek :-( nie moze usnac przez to:-( juz nie wiem jak mu pomoc:
U mnie parzony kminek codziennie + doraźnie bobotic zlikwidowały problemy


Piszecie, że Wasze dzieci nie śpią w dzień za dużo... moja poza karmieniami nie śpi ok. 3-4 godzin w sumie
------------------
Córa śpi, ale chyba po 17 będę ją budzić na spacer, bo chciałam podejsć do sklepu oddać białą szatkę, bo chrzestna kupiła. Poprzednio gdybym nie kupiła, to by nie było, więc teraz wolałam mieć.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 15:55   #407
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Wyglada fajnie, tylko zastanawiam sie czy taka bardziej okrągła jednak nie jest lepsza, ze względu na to, ze dzieciaki sie moga swobodniej przemieszczać na większej powierzchni i przyjmować rożne pozycje.



O taka fajna, ta banda to chyba dobry patent?



U mnie biogaia juz niedostępna w aptece pani powiedziała, ze maja sie w ogóle wycofać z rynku polskiego. Nie wiem ile w tym prawdy, slyszalyscie cos o tym?
Kupiłam cos na F... (Jakoś strasznie tanie to było w porównaniu do innych kropelek) Ale przestałam podawać bo nie podobała mi sie ta zawiesina :/ i chyba juz dam sobie spokój w sumie nie widze żadnej różnicy po odstawieniu....
Mam nadzieje ze ten stan sie nagle nie zmieni


Zostałam uziemiona na kanapie. Mikos wziął mnie podstępem i zamiast odbić to zasnął

A i jeszcze mi sie przypomniało: kupiłam ten leżaczek tinylove, chyba masz taki sam malwiska z tego co pamietam, w ciagu dnia Mikołaj w nim śpi. Myślałam ze posłuży nam długo, a tu nasz mały wielki człowiek juz powoli dorasta do brzegów
już?? kurcze to szybko rośnie, mojej jeszcze trochę brakuje, ale później jako leżaczek przy tym drugim poziomie to powinno być ok bo nóżki mogą wystawać trochę

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
O Tiny Love słyszałam negatywne opinie od 5 osób, które mają już większe Dzieciaczki i przeszły przez wszystkie jego „etapy”. Podobno „zużywa” się błyskawicznie. Ale to tylko opinie 5 użytkowników




Wysłane z iPhone
je jestem zadowolona , choc zobaczymy jak bedzie wieksza... dzięki temu że rozkłada się na płasko to mała może być ze mną i w kuchni i łazience i pokoju.. bo gdyby nie miał tej funkcji to stałby bezużyteczny bo do normalnego leżaczka Oliwka jest jeszcze za mała
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 17:18   #408
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

w ogóle to Basia jakaś nie tego jest od wczoraj, bo w nocy chciałam się wcześniej położyć, wtedy co ona normalnie chodzi spać - czyli ok 24, było trochę po więc zabrałam do sypialni na karmionko, Basia się zabrała jakbym od tygodnia jeść nie dawała po czym sporo tego zwróciła, czego normalnie nie robi i brzuch ją jeszcze męczył 2h... potem standardowo do rana przespana nocka (nawet na karmienie się nie budziła - pewnie dlatego że tak późno zasnęła) - pobudka dopiero o 8 no ale od 8-10 nie spała, potem zasnęła, przyszła ta położna ok 10.40 i od tego czasu nie śpi - tzn drzemie mi na rękach jak odłożę to po 5min ryk - zresztą na rękach co 15min to samo uspokaja się jak trochę ponoszę, podniosę jak do odbicia, albo pomasuję brzuch - różnie, a potem powtórka z rozrywki po 15min... dobrze chociaż że na 10min przed obiadem zasnęła, to mogłam podać i zjeść (miałam mięso tylko do odgrzania na szczęście i tylko kaszę prawie przypaliłam )
trochę się uspokoiła po kąpieli - wykąpałam ją koło 16 bo pomyślałam że może będzie lepiej i rzeczywiście trochę jest...


Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
aga_tka, dawaj Basię do mnie Narzeczony czeka W swoim łożu Tylko taki śpiący Królewicz dzis z Niego


Wysłane z iPhone
już wysyłam... jej chyba jakieś masaże potrzebne, bo po nocy była kupa (tzn po "formie" można przyjąć że była po obudzeniu ) i od tego czasu tylko jakieś pryknięcia, a normalnie to cały dzień co chwila robi... no ale to się dzieciom zmienia, więc może czas na zmianę przyszedł bo brzuszek nie jest jakiś twardy, poza momentami kiedy się budzi jakby "z bólu"

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Haha ja nie biorę moja zjadła 40mm i ma tak spięty brzuch... No i ryczała ze 2 godzinny. Testowaliśmy bebilon HA jakaś masakra...
może jej szybko przejdzie?
a co do opcji karmienia jeszcze, jeśli byś chciała oczywiście, to próbowałaś to butelkowe podawać coraz chłodniejsze? może jakbyś codziennie ciut chłodniejsze dawała, to by się nie zorientowała? ja tak "po trochu" odzwyczajałam od cukru waniliowego w zwykłym mleku
ewentualnie jak chcesz do mm przyzwyczaić a i tak sciagasz, to mieszaj swoje i mm i zmieniaj codziennie proporcje...
ja tylko przy synku miałam przygodę z próbą wprowadzenia mm dodatkowo, potem już nawet nie próbowałam... dużo wysiłki mnie to kosztowało i nerwów, on był głodny, mm nie tknął mimo kilku prób i długiego przegłodzenia, poddałam się szybko (po 3 podejściach)... pewnie jakbym nie miała wyjścia, to by się przestawił w końcu, ale tak to mi się nie chciało z nim walczyć

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2014-08-27 o 17:21
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 17:33   #409
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Kurcze, ja juz nie wiem co robić.. Młody strasznie spięty, brzuszek twardy, co chwila krzyczy tylko i spać nie chce.. Wierzga nogami ewidentnie coś mu nie pasuje..




Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 18:41   #410
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez pszczola189 Pokaż wiadomość
Kurcze, ja juz nie wiem co robić.. Młody strasznie spięty, brzuszek twardy, co chwila krzyczy tylko i spać nie chce.. Wierzga nogami ewidentnie coś mu nie pasuje..
Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

poloz na brzuszek przeprasowana pieluche albo termofor





Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 18:50   #411
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

A ja moja Oliwka dzis ciagle spi... je 10-15 min i w komara... o 16 chcialam wprowadzic jej troche aktywnosci i zaczely sie schody... jadla 8 min i nagle placz... wzielam ja do odbicia i ladnie odbila... chcialan przystawic do cycka i ryk. Znow do odbicia i do cycka i placz. Dalam za wygrana i do lezaczka, brzuszek miekki. Kupa poszla przebralam i na spacer. Wkladam do wozka ryk... podnosze uspokajan i nagle zasnela jak kamien. Przed chwila znow ryk i ryczy... biegne do domu

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 18:54   #412
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
A ja moja Oliwka dzis ciagle spi... je 10-15 min i w komara... o 16 chcialam wprowadzic jej troche aktywnosci i zaczely sie schody... jadla 8 min i nagle placz... wzielam ja do odbicia i ladnie odbila... chcialan przystawic do cycka i ryk. Znow do odbicia i do cycka i placz. Dalam za wygrana i do lezaczka, brzuszek miekki. Kupa poszla przebralam i na spacer. Wkladam do wozka ryk... podnosze uspokajan i nagle zasnela jak kamien. Przed chwila znow ryk i ryczy... biegne do domu

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
Moja tak reaguje przed snem. Wyplacze sie, uspokoi wtedy zje i usypia..
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:08   #413
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
Które miały dziś grzeczne dzieci? Bo Basia już spakowana, tylko adresu nie mam dokąd ją wysłać oczywiście z troski żeby Wam się od grzecznych dzieci w głowach nie poprzewracało
Mój dziś aniołek dawaj Basiule
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:34   #414
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Mamy wcześniaczków:
jaki smoczek dawałyście (jesli to robilyscie) swoim maluszkom?



Rzadko tu jestem u was bo moja mala ciagle na mnie wisi - usypia tylko przy cycu lub na rekach, nie chce smoka
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:34   #415
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dziewczyny, całkiem ciekawy artykuł na onecie:
http://m.onet.pl/styl-zycia/kobieta/...chologia,6m1e4

Podsyłam do poczytania przy karmieniach - o współczesnym macierzyństwie

Mi parę kwestii w sumie uświadomił.
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:51   #416
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, całkiem ciekawy artykuł na onecie:


http://m.onet.pl/styl-zycia/kobieta/...chologia,6m1e4





Podsyłam do poczytania przy karmieniach - o współczesnym macierzyństwie


Mi parę kwestii w sumie uświadomił.

czytalam bardzo ciekawy i pouczajacy

Mam pytanie ile warstw ubranek zakladacie maluchom? Tesciowa twierdzi ze malemu jest zimno kazala mi go jutro w spiworek ubrac na spacer dwa kocyki mam brac dzisiaj np mlody mial body na krotki rekaw na to kaftanik bawelniany spiochy welurowe kaftanik welurowy czapeczka skarpetki i przykryty kocykiem. Jade jutro pierwszy raz na zakupy i mlody bedzie w nosidelku i ona sie martwi ze odkryty bedzie bo w gondoli to inaczej.





Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:00   #417
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, całkiem ciekawy artykuł na onecie:
http://m.onet.pl/styl-zycia/kobieta/...chologia,6m1e4

Podsyłam do poczytania przy karmieniach - o współczesnym macierzyństwie

Mi parę kwestii w sumie uświadomił.
Bardzo ciekawy artykuł. Niestety większość to prawda, mnie irytuje kiedy rodzice prześcigają się w zajeciach dodatkowych dla dzieci i przelewaja na nie swoje niespełnione ambicje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:14   #418
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
czytalam bardzo ciekawy i pouczajacy

Mam pytanie ile warstw ubranek zakladacie maluchom? Tesciowa twierdzi ze malemu jest zimno kazala mi go jutro w spiworek ubrac na spacer dwa kocyki mam brac dzisiaj np mlody mial body na krotki rekaw na to kaftanik bawelniany spiochy welurowe kaftanik welurowy czapeczka skarpetki i przykryty kocykiem. Jade jutro pierwszy raz na zakupy i mlody bedzie w nosidelku i ona sie martwi ze odkryty bedzie bo w gondoli to inaczej.





Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk


i Twoja teściowa boi sie, ze wychladzasz Dziecko?
To co by powiedziała o mnie?
Dzisiaj na spacerze był w cienkim rampersie i na to miał rampers na polarze. No i był przykryty kocykiem + miał skarpeteczki.
Jak był mniejszy i było zimniej to ubierałam Go podobnie.
Z tym, ze Jeremi nienawidzi czapek i ja Mu czapek nie zakładam w ogole. Skarpetki tez bardzo rzadko.
Ten rampers na polarze ma kaptur, wiec po prostu przykrywam Mu uszy kapturem.




Wysłane z iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:15   #419
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Mamy wcześniaczków:
jaki smoczek dawałyście (jesli to robilyscie) swoim maluszkom?
Moja dopiero niedawno załapała smoczka - mamy Lovi, bo ponoć nie zaburza odruchu ssania i taki dostałam jako gratis w sklepie.

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Mam pytanie ile warstw ubranek zakladacie maluchom? Tesciowa twierdzi ze malemu jest zimno kazala mi go jutro w spiworek ubrac na spacer dwa kocyki mam brac dzisiaj np mlody mial body na krotki rekaw na to kaftanik bawelniany spiochy welurowe kaftanik welurowy czapeczka skarpetki i przykryty kocykiem. Jade jutro pierwszy raz na zakupy i mlody bedzie w nosidelku i ona sie martwi ze odkryty bedzie bo w gondoli to inaczej.
Moja dziś miała body z krótkim rękawkiem, spodenki, skarpetki + w domu cienka bluzeczka, a na dwór grubsza.

Wydaje mi się, że Twoje dziecko za grubo ubrane, ale to po karczku musisz patrzeć.
-----------
Dzieci już położone spać, ale budzą się na zmianę:/ ehh...
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:45   #420
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

irsin, my od poczatku mamy smoki Hevea, w całości wykonane z kauczukowca. Wy z Wawy, także możesz kupic je tam, gdzie ja - w sklepie stacjonarnym FabrykiWafelków w al. Niepodległości (maja tez sklep internetowy) Jest smok 0 - 3 miesiace i 3 - 36
My je uwielbiamy ze względu na to, ze nie jest to sztuczna guma + plastik. Są wykonane w 100% z naturalnego kauczuku. Dzięki czemu nie odgniatają sie na buziaczku i generalnie, mimo, że jestem wielką przeciwniczką smoczków to jestem spokojniejsza, ze moje Dziecko ssie cos, co jest wykonane z czegoś naturalnego


Wysłane z iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 19:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.