Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na drogach! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 19:46   #811
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Janis jeszcze nie wiem, dopiero będę szła się zapisać.

Co do exa.. dziwne zachowanie.. ale pomyślałam właśnie, że pokłócił się z borsukiem i chciał jej zrobić na złość.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:49   #812
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
Honey a kiedy będziesz mieć egzamin?

Wygrałam dziś tusz L'oreal Architect 4D

Wiecie co? Wczoraj po tych naszych rozmowach eks ponownie wysłał mi zaproszenie na fb. Teraz patrzę i co widzę - znów mnie usunął
Albo raczej ona to za niego zrobiła, może nawet bez jego wiedzy Widać wyraźnie, że tymi wczorajszymi telefonami do mnie chciał się na niej jakoś odegrać, co jest absolutnie żałosne. A może on traktuje mnie jak 'ostatnią deskę ratunku'? Sama nie wiem, po tym, co wczoraj do mnie mówił byłam w szoku, choć na szczęście nie zamieszał mi w głowie, chyba już za dużo czasu minęło i naprawdę traktuję tę naszą wspólną przeszłość z wielkim dystansem.

żałosne.
wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że ona Cię usunęła bez jego wiedzy.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:51   #813
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

A moze ex faktycznie poklocil sie z borsukiem, a potem zaczal sobie przypominac o tych dobrych chwilach spedzonych z Janis, wzielo go na wspomnienia i zadzwonil?
W zwiazku z tym wyslal wczoraj zaproszenie, dzis z borsukiem wszystko wrocilo do normy, wiec zaradna babka szybko usunela slady jego wczorajszych zwatpien...
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:52   #814
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Borsuk widać musi mieć nad nim władzę, skoro sobie usuwa jego znajomych.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:56   #815
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
Łącze sie w bolu z tymi ktore maja zapracowanych a potem...zmeczonych tżtow
ja tak samo
Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
Honey a kiedy będziesz mieć egzamin?

Wygrałam dziś tusz L'oreal Architect 4D

Wiecie co? Wczoraj po tych naszych rozmowach eks ponownie wysłał mi zaproszenie na fb. Teraz patrzę i co widzę - znów mnie usunął Albo raczej ona to za niego zrobiła, może nawet bez jego wiedzy Widać wyraźnie, że tymi wczorajszymi telefonami do mnie chciał się na niej jakoś odegrać, co jest absolutnie żałosne. A może on traktuje mnie jak 'ostatnią deskę ratunku'? Sama nie wiem, po tym, co wczoraj do mnie mówił byłam w szoku, choć na szczęście nie zamieszał mi w głowie, chyba już za dużo czasu minęło i naprawdę traktuję tę naszą wspólną przeszłość z wielkim dystansem.
wiesz co ja to bym chyba nawet juz z nim nie gadala, niech idzie do niej pozatym to strasznie dziecinne, on wysyla Ci zaproszenie a ona usuwa chyba jest bardzo zazdrosna o Ciebie
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:02   #816
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wow, jestem w szoku...
I wcale Ci sie nie dziwie, ze tak zareagowalas.
Ja pewnie tez bym juz sobie jakies glupoty wbila do glowy.

Caro, a gdzie szukasz? Chcesz cos zwiazanego z Twoimi studiami czy np do sklepow tez wysylasz?
nafi sle wszedzie jak leci, nie tylko do biur, urzedow ale do sklepow tez.. jak widze jakies wywieszki w sklepach, ze szukaja kogos do pracy to wchodze i pytam (o ile nie pisze, ze studentow ani dziennych ani zaocznych nie szukaja) a tam mi mowia, ze nie szukaja studentow bo chca osoby dyspozycyjne, najlepiej po zawodowkach... moja kumpela, ktora jest po licencjacie, dalej nie poszla na mgr a wiec dyspozycyjna jest, tez pytala o prace w sklepach i jej natomiast mowili, ze ma za wysokie wyksztalcenie no ale ona chociaz dostala sie na polroczny staz teraz, a ja nie moge bo mam za wysoki o chyba 20 zl dochod - rente rodzinna po tacie, ktora przeznaczam na oplacenie studiow zaocznych zarejestrowana w UP tez nie moge z tego powodu byc...

a w CV zdjecie i inne potrzebne dane, umiejetnosci, zainteresowania mam LM tez pisze rozne w zaleznosci gdzie je wysylam...

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

eve i jak tam?
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-05-09 o 20:03
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:08   #817
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Janis, ja to bym mu napisała coś w wiadomości na fcb, że najpierw dzwoni i wspomina, później zaprasza, usuwa, pijany jest czy jak, oczywiście w żartobliwym, lekkim tonie. Oczywiście koniecznie zawarłabym , że dzwonił i wspominał, żeby ona sobie przeczytała. Niech ma za swoje jak pyra w jego wiadomościach, a on załapie , że nie jesteś jego zabaweczką, co to idzie się wypłakać jak borsuk ma PMS i coś jej nie leży. Może zrozumie też jaką jest...... dając jej sobie manipulować w znajomych itd. Cóż... zawsze z politowaniem patrzyłam na następne dziewczyny moich byłych albo niedoszłych , tyle fajnych dziewczyn nie ma chłopaków ,a tu takie borsuczaste ryje umieją tak omotać faceta. Szok.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 20:11   #818
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A moze ex faktycznie poklocil sie z borsukiem, a potem zaczal sobie przypominac o tych dobrych chwilach spedzonych z Janis, wzielo go na wspomnienia i zadzwonil?
W zwiazku z tym wyslal wczoraj zaproszenie, dzis z borsukiem wszystko wrocilo do normy, wiec zaradna babka szybko usunela slady jego wczorajszych zwatpien...
Wydaje mi się, że taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny
No i może po tej kłótni uświadomił sobie, jaką ja byłam dobrą dziewczyną

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
wiesz co ja to bym chyba nawet juz z nim nie gadala, niech idzie do niej pozatym to strasznie dziecinne, on wysyla Ci zaproszenie a ona usuwa chyba jest bardzo zazdrosna o Ciebie
Następnym razem nie odbiorę już telefonu od niego. Co on sobie wyobraża? Że może mi mówić po tym wszystkim, co mi zrobił takie sentymentalne rzeczy, kiedy jemu się nagle o tym przypomni? Prawdę mówiąc, on nie zachował się wczoraj względem niej fair...
Ona pewnie wciąż widzi we mnie rywalkę To, że byłam w jego znajomych na fb to przecież prawie zdrada!
Jak widać całkowicie go sobie podporządkowała. Może nawet kontroluje jego telefony, maila...

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Janis, ja to bym mu napisała coś w wiadomości na fcb, że najpierw dzwoni i wspomina, później zaprasza, usuwa, pijany jest czy jak, oczywiście w żartobliwym, lekkim tonie. Oczywiście koniecznie zawarłabym , że dzwonił i wspominał, żeby ona sobie przeczytała. Niech ma za swoje jak pyra w jego wiadomościach, a on załapie , że nie jesteś jego zabaweczką, co to idzie się wypłakać jak borsuk ma PMS i coś jej nie leży. Może zrozumie też jaką jest...... dając jej sobie manipulować w znajomych itd. Cóż... zawsze z politowaniem patrzyłam na następne dziewczyny moich byłych albo niedoszłych , tyle fajnych dziewczyn nie ma chłopaków ,a tu takie borsuczaste ryje umieją tak omotać faceta. Szok.
No w sumie chętnie bym do niego napisała i zapytała, a co w tym wszystkim chodzi Po raz kolejny widać, że facet przy niej stał się jakiś nienormalny. Przypomniało mi się jeszcze, że on wczoraj powiedział coś w tym stylu: 'no szkoda, że już jest tak późno, bo inaczej zaraz bym wsiadł w autobus i przyjechał do Ciebie' Poza tym mówił, że ślicznie wyglądam na tych nowych zdjęciach, pytał czy będę w weekend w Krakowie, bo jeśli tak to 'wpadnie do mnie z piwkiem, obejrzymy film, pośmiejemy się i pójdziemy na jakąś super imprezę jak za starych dobrych czasów' Co jak co, ale to wszystko naprawdę nie było w porządku wobec niej... Zresztą, wobec mnie również. Debil i tyle.
Co do pogrubionego -
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę

Edytowane przez Janis_
Czas edycji: 2011-05-09 o 20:20
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:15   #819
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

eve i jak tam?
odp w klubie
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:35   #820
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Kamila po 1,5 roku związku sobie powiedzieliście? Łooo matko,strasznie długo Czemu się tak późno pokochaliście,czy miłość była dużo wcześniej ale nie czuliście potrzeby mówienia o tym?

nie wiem dokladnie chyba nie czulismy potrzeby moj tz nie jest wylewny. A ja podchodzilam do mojego zwiazku z bardzo duzym dystansem poczatkowo. Ot bawilam sie, łapałam chwile a nie starałam zaangazowac.

w poprzednim moim zwiazku facet powiedzial mi ze mnie kocha po hmm.. 2 miesiacach? i powtarzal mi to chyba codziennie. Po rozstaniu powiedzial mi "ja to Cie nigdy nie kochałem"
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:38   #821
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Janis, co za typek. a jego typiara jeszcze lepsza

Ja też wysyłałam wszędzie CV, teraz to nawet nie ma gdzie wysyłać. CV uważam, że też mam dobre, na wątku dla bezrobotnych doświadczone dziewczyny mi pomagały je poprawić. Dupa blada
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 20:43   #822
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
No w sumie chętnie bym do niego napisała i zapytała, a co w tym wszystkim chodzi Po raz kolejny widać, że facet przy niej stał się jakiś nienormalny. Przypomniało mi się jeszcze, że on wczoraj powiedział coś w tym stylu: 'no szkoda, że już jest tak późno, bo inaczej zaraz bym wsiadł w autobus i przyjechał do Ciebie' Poza tym mówił, że ślicznie wyglądam na tych nowych zdjęciach, pytał czy będę w weekend w Krakowie, bo jeśli tak to 'wpadnie do mnie z piwkiem, obejrzymy film, pośmiejemy się i pójdziemy na jakąś super imprezę jak za starych dobrych czasów' Co jak co, ale to wszystko naprawdę nie było w porządku wobec niej... Zresztą, wobec mnie również. Debil i tyle.
Co do pogrubionego -
Względem niej to niech będzie jaki chce, ale względem Ciebie to było okropnie chamskie podejście. Jesteś przez chwilę potrzebna to nieba Ci przychyli, a jak już nie to ,,mówcie mi Borsuk 2" i totalne podporządkowanie. Napisać jej i niech się dziewczyna zdedzi, że jej chłopaczek chciał do byłej z piwem wpadać.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:52   #823
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
nafi sle wszedzie jak leci, nie tylko do biur, urzedow ale do sklepow tez.. jak widze jakies wywieszki w sklepach, ze szukaja kogos do pracy to wchodze i pytam (o ile nie pisze, ze studentow ani dziennych ani zaocznych nie szukaja) a tam mi mowia, ze nie szukaja studentow bo chca osoby dyspozycyjne, najlepiej po zawodowkach... moja kumpela, ktora jest po licencjacie, dalej nie poszla na mgr a wiec dyspozycyjna jest, tez pytala o prace w sklepach i jej natomiast mowili, ze ma za wysokie wyksztalcenie no ale ona chociaz dostala sie na polroczny staz teraz, a ja nie moge bo mam za wysoki o chyba 20 zl dochod - rente rodzinna po tacie, ktora przeznaczam na oplacenie studiow zaocznych zarejestrowana w UP tez nie moge z tego powodu byc...

a w CV zdjecie i inne potrzebne dane, umiejetnosci, zainteresowania mam LM tez pisze rozne w zaleznosci gdzie je wysylam...

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

eve i jak tam?
Poczatkowo myslalam, ze wysylasz tylko w odpowiedzi na oferty zwiazane z Twoimi studiami i ze wlasnie w zwiazku z tym nie mozesz znalezc pracy.
Ale skoro tak to u Ciebie wyglada to faktycznie nieciekawie.
No i dodatkowo kiepsko, ze nie mozna polaczyc renty z rejestracja w UP
A masz w ogole jakiekolwiek doswiadczenie?

Nie wiem czy to cos pomaga czy nie, ale ja jak szukalam pracy to nie wysylalam pustego maila tylko i wylacznie z zalacznikiem, ale zawsze w tresci maila pisalam pare zdan do potencjalnego pracodawcy, cos, co przykuwa uwage.
I bardzo czesto dostawalam w ciagu kilku dni odpowiedz.

Coca dobrze mowi odnosnie pomyslu z wyslaniem wiadomosci exowi na facebooku.
Koniecznie ze wspomnieniem o jego wlasnyc slowach dotyczacych np. tego piwa.
Polac jej!!!!

Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2011-05-09 o 20:54
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:54   #824
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Poczatkowo myslalam, ze wysylasz tylko w odpowiedzi na oferty zwiazane z Twoimi studiami i ze wlasnie w zwiazku z tym nie mozesz znalezc pracy.
Ale skoro tak to u Ciebie wyglada to faktycznie nieciekawie.
No i dodatkowo kiepsko, ze nie mozna polaczyc renty z rejestracja w UP
A masz w ogole jakiekolwiek doswiadczenie?

Nie wiem czy to cos pomaga czy nie, ale ja jak szukalam pracy to nie wysylalam pustego maila tylko i wylacznie z zalacznikiem, ale zawsze w tresci maila pisalam pare zdan do potencjalnego pracodawcy.


Coca dobrze mowi odnosnie pomyslu z wyslaniem wiadomosci exowi na facebooku.
Koniecznie ze wspomnieniem o jego wlasnyc slowach dotyczacych np. tego piwa.
Polac jej!!!!
dokładnie.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:02   #825
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Matko Janis to jest taki frajer, że aż mam ochotę borsukowi kwiaty kupić za to, że dzięki niej on nie jest z Tobą
i Coca ma racje, też bym tak zrobiła, może spróbuj, co Ci szkodzi

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

a co do władzy... hm po niej widać że zbyt rozgarnięta może nie jest, ale na pewno go trzyma krótko
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:02   #826
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Polewamy!


Wg mnie pomysł też dobry.. to się borsuk zdziwi.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:09   #827
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Poczatkowo myslalam, ze wysylasz tylko w odpowiedzi na oferty zwiazane z Twoimi studiami i ze wlasnie w zwiazku z tym nie mozesz znalezc pracy.
Ale skoro tak to u Ciebie wyglada to faktycznie nieciekawie.
No i dodatkowo kiepsko, ze nie mozna polaczyc renty z rejestracja w UP
A masz w ogole jakiekolwiek doswiadczenie?

Nie wiem czy to cos pomaga czy nie, ale ja jak szukalam pracy to nie wysylalam pustego maila tylko i wylacznie z zalacznikiem, ale zawsze w tresci maila pisalam pare zdan do potencjalnego pracodawcy, cos, co przykuwa uwage.
I bardzo czesto dostawalam w ciagu kilku dni odpowiedz.

Coca dobrze mowi odnosnie pomyslu z wyslaniem wiadomosci exowi na facebooku.
Koniecznie ze wspomnieniem o jego wlasnyc slowach dotyczacych np. tego piwa.
Polac jej!!!!

no niestety w mojej okolicy jak widac ciezko o jakakolwiek prace... nie tylko ja tak mam, wiekszosc moich znajmomych studiujacych zaocznie nie pracuje, a Ci co pracuja to albo pracuja od 3-4 lat albo dostali teraz prace przez znajomosci...
doswiadczenia niestety nie mam, nigdzie nie pracowalam... bylam raz na stazu (przyznano mi na 3 m-ce, wtedy renta byla dzielona na pol bo siostra sie uczyla i tez dostawala) ale po 2 m-cach staz mi przerwali (bo siostrze juz renta nie przyslugiwala i ja dostalam wiecej) nie wspomne nawet, ze wyplacili mi tylko za 1 miesiac stazu a drugi miesiac caly zapierdzielalam za free bo "za pozno dostali dokumenty z zusu czy skads tam" jakby dostali je miesiac wczesniej to bym chodzic juz od wtedy nie musiala no ale juz za pozno a zaplacic nie moga, cudownie czyz nie jeszcze tego stazu do CV wpisac nie moge bo swiadectwa nie dostalam bo wg nich bylam na stazu tylko miesiac... a jeszcze od tych jakze wielkich pieniedzy, ktore za ten cudowny 1 miesiac dostalam musialam robic zwrot podatku do urzedu skarbowego bo niedouczone panie w up zrobily mi jakas tam ulge podatkowa, ktora juz mialam robiona przy rencie a 2 razy tego robic nie mozna, a ze rente mam wiedzialy
z reszta szkoda gadac...

o widzisz ja slalam takiego, jak piszesz, pustego maila z zalacznikiem, nie wiem nawet za bardzo co mozna by tam w tresci napisac... tym bardziej,z e zawsze wysylam CV i LM, bo jakos na takie wymogi trafiam...

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Janis mysle, ze Coci pomysl z wiadomoscia na fb jest bardzo dobry
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-05-09 o 21:21
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:13   #828
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Polewamy!


Wg mnie pomysł też dobry.. to się borsuk zdziwi.
Ja też chcę
Poproszę martini ze spritem
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:14   #829
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

No to polewajcie

Ja to widzę, wiecie taka wiadomość , zero flirtu, raczej przymrużenie oka na to , że dzwoni i miauczy jak to było dobrze i z tym piwem i , że potem zaprasza, usuwa i o co chodzi. A skąd Janis ma wiedzieć , że tamta przechwyci wiadomość? No skąd? Czy ktokolwiek przypuszcza , że siedzi na jego facebook-u? Zero działania z premedytacją, przecież to niemoralne
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 21:15   #830
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
A ja pije piwko z TZ
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:17   #831
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Hmm skoro tak mówicie, to może faktycznie zaraz skonstruuję jakąś wiadomość i mu wyślę Mam nadzieję, że jej nie usunie po przeczytaniu i borsuk zdąży ją zobaczyć.
Coca

Tak w ogóle, dzięki dziewczyny za te wszystkie słowa, aż mi się humor poprawił
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę

Edytowane przez Janis_
Czas edycji: 2011-05-09 o 21:19
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:17   #832
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Poczatkowo myslalam, ze wysylasz tylko w odpowiedzi na oferty zwiazane z Twoimi studiami i ze wlasnie w zwiazku z tym nie mozesz znalezc pracy.
Ale skoro tak to u Ciebie wyglada to faktycznie nieciekawie.
No i dodatkowo kiepsko, ze nie mozna polaczyc renty z rejestracja w UP
A masz w ogole jakiekolwiek doswiadczenie?

Nie wiem czy to cos pomaga czy nie, ale ja jak szukalam pracy to nie wysylalam pustego maila tylko i wylacznie z zalacznikiem, ale zawsze w tresci maila pisalam pare zdan do potencjalnego pracodawcy, cos, co przykuwa uwage.
I bardzo czesto dostawalam w ciagu kilku dni odpowiedz.


Coca dobrze mowi odnosnie pomyslu z wyslaniem wiadomosci exowi na facebooku.
Koniecznie ze wspomnieniem o jego wlasnyc slowach dotyczacych np. tego piwa.
Polac jej!!!!

jasne ze tak, jak to pustego maila wyslac?
jesli w załączniku wysylam tylko CV bez listu motywacyjnego to to miejsce w mailu jest jakby naszą mozliwoscią zaprezentowania sie (czyli to co piszemy w LM)

Albo cos w stylu: (z neta)
"W związku z ogłoszeniem, które ukazało się w .....
5 listopada br, dotyczącym rekrutacji na stanowisko .... załączam moje dokumenty aplikacyjne. Uprzejmie proszę o rozważenie mojej kandydatury.
Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji.
Z poważaniem,
XYZ"

nie wyslalabym pustego maila do potencjalnego pracodawcy

kojarzy mi sie to z taką piosenką starą Szczepianika

"A jeśli juz kogoś pokochasz
Przypomnij ostatni nasz dzień
Przesyłaj choć puste koperty
Chcę wierzyć, że wciąż kochasz mnie "


__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:18   #833
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Ja też chcę
Poproszę martini ze spritem
Proszę bardzo !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg martini.jpg (10,3 KB, 3 załadowań)
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:20   #834
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

to ja chce mojito
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:25   #835
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
to ja chce mojito
Mówisz masz


A zresztą .. dziewczyny wszystkim stawiam drinki dzisiaj !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojito.jpg (25,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duze_drinki1.jpg (51,1 KB, 3 załadowań)
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''







Edytowane przez Honey_Girl
Czas edycji: 2011-05-09 o 21:28
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:29   #836
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

dzieki
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:32   #837
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

dziekuje Dziewczyny za życzenia
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:42   #838
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Caro myślę, że problemem może być właśnie Twój brak doświadczenie zawodowego. Z drugiej strony gdzie masz je zdobyć skoro nikt nie chce Cię przyjąć Jeśli podejmowałaś jakieś dorywcze, nawet krótkie prace to je wpisz. Warto też wpisywać np. działalność w kole naukowym, organizację spotkań, wykładów otwartych, to już daje jakiś obraz danej osoby dla pracodawcy. Wolontariaty, ukończone kursy językowe, etc. Ja nie pracowałam nigdy dłużej niż 4 miesiące a takich różnych pierdółek się nazbierało i lepiej to wygląda zawsze niż puste miejsce. Zainteresowania również trzeba się starać wpisać jakoś ciekawiej, zamiast oklepanego "książki, filmy". To już tak ogólnie piszę, nie mówię, że Ty tak masz. Sam szablon graficzny CV też może być ciekawy, w internecie są różne wzory. Pomocne są też różnego rodzaju doradztwa zawodowe (na każdym uniwersytecie coś takiego jest), kursy efektywnego poszukiwania pracy organizowane przez UP. Na wakacje też jest teraz mnóstwo ofert pracy, np wyjazd jako animator do hotelu, praca lekka i łatwa a zarobki w porządku. Gdybym nie miała praktyk sama bym pojechała na coś takiego. Jak szukałam pracy to wchodziłam też do sklepów gdzie nie wisiały ogłoszenia, prosiłam o pokierowanie do kierownika i zostawiałam CV. Dziś nikogo nie szukają, jutro się ktoś zwolni i będzie jak znalazł. Ogólnie nie można się poddawać bo po studiach wcale nie jest łatwiej z pracą.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:44   #839
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Mysza jeszcze ja, jeszcze ja!
NAJLEPSZEGO!


Janis wiadomość wysłana?
Ja poflirtowałabym z nim jeszcze przez smsy
A BORSUK NIECH OBGRYZA PAZURY!
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:46   #840
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Proszę bardzo !

No to sie upije i będę wyć w poduszkę
Impreza na forum, jak za starych, dobrych czasów


Wypijmy za...borsuka, a raczej za to, żeby zmieniła fryzjera I na drugą nóżkę
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14

Edytowane przez PurBlanka
Czas edycji: 2011-05-09 o 21:47
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.