Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 15:33   #4261
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
ZWYCIĘŻYŁAM WALKE O ZDROWE WŁOSY
nie chcę straszyć ale tej walki wygrać się nie da walczy się stale- nie można osiąść na laurach Ale najważniejsze, że znalazłaś swoją pielęgnację
Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
Gratulacje!

to teraz ja pokaze moje maleństwa jak obiecałam :
rozczesane, a 2 nie. moj chyba max skret na zel, latwo sie krecą ale tez łatwo rozprostowują...
cudne i jakie gęste pozazdrościć
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 15:57   #4262
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
nie chcę straszyć ale tej walki wygrać się nie da walczy się stale- nie można osiąść na laurach Ale najważniejsze, że znalazłaś swoją pielęgnację

ja nie mowie ze przestane je pielegnowac bo odnioslam juz pewien sukces...tylko zwyciezylam w walce z ozdwajajacymi sie koncowkami w walce z suchymi wlosami a uwazam ze wygralam bo juz takie nie sa...sa coraz zdrowsze.....i wiem ze beda takie bo nadal bede je intensywnie pielegnowac...
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 16:04   #4263
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
ja nie mowie ze przestane je pielegnowac bo odnioslam juz pewien sukces...tylko zwyciezylam w walce z ozdwajajacymi sie koncowkami w walce z suchymi wlosami a uwazam ze wygralam bo juz takie nie sa...sa coraz zdrowsze.....i wiem ze beda takie bo nadal bede je intensywnie pielegnowac...
nie to miałam na myśli
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:41   #4264
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

jestem zachwycona tym forum, poniewaz ostanio po farbowaniu mam okropne włosy i staram się je odzywić jak tylk moge Dziekuje zapomysły wiekszosc napewno wykorzystam ;**
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:15   #4265
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Na forum o szamponetkach zadalam pytanie, ale nie otrzymalam pytania. Z gory przepraszam, ze zadaje je znow planuje kupic szmaponetke (max do 8 myc) i zastanawiam sie czy taka szamponetka bardzo zle wplywa na wlosy? Jestem w trakcie picia pokrzywy, skrzypu, planuje kupic wax, uzywam seboradinu.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:29   #4266
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Kochane wizażanki, mam wielką prośbę, czy mogłybyście pomóc mi w doborze odżywki bez spłukiwania? Wiem, że te, które należy spłukać po myciu są lepsze i nie obciążają włosów, ale ja niestety myję je zawsze rano i nie berdzo mam czas na dodatkowe nakładanie odżywek, nie mówiąc już o maseczkach, które trzeba potrzymać znacznie dłużej mam zamiar raz w tygodniu, przynajmniej w weekend taką maseczkę nałożyć, ale w ciągu tygodnia potrzebuję odżywki, którą nałożę szybciutko na włoski. Nie mam pojęcia, jaką kupić, byłam dzisiaj w drogerii i widziałam na półce takie odżywki w spray'u firmy Marion, czy jakoś tak zerknęłam na składzik, nie bardzo się na tym znam,ale NIE miały czegoś w stylu alcohol denat, więc to chyba dobrze czy któraś z Was zna te odżywki? Są godne uwagi? Myślałam jeszcze o BIOSILKU FAROUK taka mała buteleczka, też w spray'u, Gliss Kur równiez ma szeroką ofertę odżywek bez spłukiwanie, ale czy te produkty są w ogóle czegoś warte? A może któraś mogłaby mi polecić jakąś dobrą odżywkę w rozsądnej cenie? Dodam, że mam włosy przesuszone, puszące się, więc raczej poluję na coś do suchych i zniszczonych. BARDZO PROSZĘ O RADĘ
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 19:10   #4267
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o tym? http://www.allegro.pl/item438443699_...ych_250ml.html

moja mama kupiła go u fryzjera, raz jej podebrałam pachnie wspaniale, po umyciu z włosów tez bylam bardzo zadowolona. Ale nie wiem co po dalszym stosowaniu... Moja mama ma krótkie i bardzo suche włosy, myje je raz w tygodniu więc zanim doczekam sie jakichś efektów płynacych z wielokrotnego mycia to mnie zima nastepnego roku zastanie... ale zapach mnie uwiódł i tyle nie wytrzymam

nikt nie uzywał?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 19:45   #4268
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Dziekuje wam Moje włosy to ogolem jeden wielki miks. Malo przewidywalne. od spodu faktycznie mam takie wlosy jak pokazałas tulipanno i im dluzsze tym bardziej sie kreca/faluja...ale sa dni ze tylko konce sie powywijają a reszta prosta, a w inne cale sie pofaluja. ciezko mi to okreslic.kazdego dnia inaczej wygladaja i zwykle nie udaje mi sie osiagnac tego samego efektu za kazdym razem. ostatnio musialam bardziej radykalnie obciac jakies 10-15 cm zeby pozbyc sie resztek farby i tych wiekszych zniszczen ale pociesza mnie to ze minely juz ponad 2 mies. a konce wygladaja tak jak po obcieciu wiec fryzjera jeszcze nie musze odwiedzac

..Kurcze, kto by pomyslal ze pielegnacja włosów tak uzeleznia hihi
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 20:05   #4269
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

carlo_rossi prześliczne masz włosy, normalnie ...
i jakie kręciołki, pozazdrościć


Ja dziś użyłam odżywki Pantene gęste i mcne, ładne włosy mam po niej
Ale trzymałam ją pół godziny ponad żeby był lepszy efekt
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:50   #4270
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
Skoro zdrwowe i piękne to postanowiłam Was zapytać mam nadzieję, że ktoś pomoże

a mianowicie, kupiłam nisim, wiadomo, zapuszczam włosy, chcę żeby były długie..r
ale ;p chce sobie zrobić 3 warkoczyki tzn jakby przedłużyć te moje włosy włosami sztucznymi i czy coś złego stanie się z moimi włosami ?jak sądzicie ?
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:18   #4271
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Heh, za to Ty masz dostęp do kosmetyków, o których my możemy pomarzyć ...
Jeśli to pełny skład, i mając na uwadze fakt, że to kosmetyk indyjski, zrobiłabym dokładnie tak, jak opisujesz - czyli stosowanie przed myciem. Nałożyłabym ją nawet na całą noc, na długość raczej, chociaż myślę, że i na skórę nie zaszkodzi [albo np wetrzeć w samą skórę na godzinę przed myciem, a resztę wcześniej, na noc/kilka godzin].
Konserwantów może nie być - w końcu to oleje a one tak szybko się nie psują.
Pamiętaj również o tym, że naturalna pielęgnacja to długotrwały proces i efektów natychmiastowych nie będzie, ale może zrób fotkę obecnie i porównaj ją z fotografią zrobioną po 3 miesiącach, aby ocenić, czy wybrany wariant dbania o włosy jest efektywny
Dziekuje slicznie, a pomysl z fotka rewelacyjny. Staram sie jak moge wytrwac w zmudnej pielegnacji, choc to droga pelna upadkow ktore zawsze zwalam na brak czasu przy dzieciaczkach

A swoja droga to dziewczyny w polsce macie wieksze mozliwosci kupowania zagranicznych kosmetykow, bo zazwyczaj na zagranicznych stronach nie maja problemow z wysylaniem worldwide to z polski ciezko mi cos sprowadzic bo wiekszosc osob na allegro nie chce wysylac za granice
to ten krem:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=310084156034
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 07:55   #4272
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Wczoraj byłam w sklepie ze zdrową żywnościa i znalazłam i oczywiście kupiłam olejek Oleofarm Skrzypolen taki - http://www.marii.pl/product_info.php/products_id/462
Z opisu wydaje się fajny, nie długo go przetestuje w swoich miksach olejowych
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:23   #4273
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
jestem zachwycona tym forum, poniewaz ostanio po farbowaniu mam okropne włosy i staram się je odzywić jak tylk moge Dziekuje zapomysły wiekszosc napewno wykorzystam ;**
Fajnie, że udało Ci się znaleźć chwilkę i przejrzeć wątek
Pomysłów faktycznie mnóstwo i co chwila pojawiają się nowe będzie zatem zajęcie na kolejne miesiące ja juz nie nadążam

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Na forum o szamponetkach zadalam pytanie, ale nie otrzymalam pytania. Z gory przepraszam, ze zadaje je znow planuje kupic szmaponetke (max do 8 myc) i zastanawiam sie czy taka szamponetka bardzo zle wplywa na wlosy? Jestem w trakcie picia pokrzywy, skrzypu, planuje kupic wax, uzywam seboradinu.
Obawiam się, że ciężko będzie uzyskać odpowiedź, bo pewnie niewiele tu osób, które tak farbują włosy.
Z moich przemyśleń - ponieważ to łagodny środek koloryzujący, spustoszeń uczynić nie powinien, prawdopodobnie nie zawiera utleniaczy [lub zawiera te niskostężone] ani amoniaku, natomiast wiele zależy od indywidualnej reakcji Twojej skóry głowy, która może po prostu nie tolerować niektórych składników, przez co może [choć nie musi] pojawić się podrażnienie, czasem wzmożone wypadanie.

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki, mam wielką prośbę, czy mogłybyście pomóc mi w doborze odżywki bez spłukiwania? Wiem, że te, które należy spłukać po myciu są lepsze i nie obciążają włosów, ale ja niestety myję je zawsze rano i nie berdzo mam czas na dodatkowe nakładanie odżywek, nie mówiąc już o maseczkach, które trzeba potrzymać znacznie dłużej mam zamiar raz w tygodniu, przynajmniej w weekend taką maseczkę nałożyć, ale w ciągu tygodnia potrzebuję odżywki, którą nałożę szybciutko na włoski. Nie mam pojęcia, jaką kupić, byłam dzisiaj w drogerii i widziałam na półce takie odżywki w spray'u firmy Marion, czy jakoś tak zerknęłam na składzik, nie bardzo się na tym znam,ale NIE miały czegoś w stylu alcohol denat, więc to chyba dobrze czy któraś z Was zna te odżywki? Są godne uwagi? Myślałam jeszcze o BIOSILKU FAROUK taka mała buteleczka, też w spray'u, Gliss Kur równiez ma szeroką ofertę odżywek bez spłukiwanie, ale czy te produkty są w ogóle czegoś warte? A może któraś mogłaby mi polecić jakąś dobrą odżywkę w rozsądnej cenie? Dodam, że mam włosy przesuszone, puszące się, więc raczej poluję na coś do suchych i zniszczonych. BARDZO PROSZĘ O RADĘ
Dużo zależy od tego, jakie masz włosy - jeśli cienkie i delikatne, to odradzam Gliss Kury i Marion [niektóre z tych były analizowane na wątku składowym, możesz poszukać odnośników na liscie kosmetyków], gdyż mogą obciążyć. Jeśli włosy masz z natury grube, ciężkie, to właściwie mógłby to być dobry sposób, przy czym należy pamiętać, by włosy z silikonów regularnie oczyszczać.
Natomiast od siebie dodam spray Liliputz z Rossmanna - ładny odżywczy skład i minimalna cena [5 zł].
Warto też sobie ukręcić proteinowe psikadło, jeśli masz odrobinę zacięcia do robienia domowych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
nikt nie uzywał?
Niestety, nic o tym nie powiem

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
..Kurcze, kto by pomyslal ze pielegnacja włosów tak uzeleznia hihi
Bardzo
BTW. Śliczne włosy

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie, a pomysl z fotka rewelacyjny. Staram sie jak moge wytrwac w zmudnej pielegnacji, choc to droga pelna upadkow ktore zawsze zwalam na brak czasu przy dzieciaczkach

A swoja droga to dziewczyny w polsce macie wieksze mozliwosci kupowania zagranicznych kosmetykow, bo zazwyczaj na zagranicznych stronach nie maja problemow z wysylaniem worldwide to z polski ciezko mi cos sprowadzic bo wiekszosc osob na allegro nie chce wysylac za granice
to ten krem:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=310084156034
fajnie wygląda ten krem, zupełnie jak kokos w polsce, nawet pakowany tak samo
Niedostępnością polskich kosmetyków się nie przejmuj, na brytyjskim rynku zapewne jest wiele preparatów wartych uwagi i przetestowania , sławetna Tresemme np., której tu ze świeczką szukać, a sprowadzenie jej np. z USA kosztuje majątek.
W razie wątpliwości przed zakupem, zrób np. fotkę składu i wpisz go potem do wątku składowego, przyjrzymy się mu dokładniej
Z marek zagranicznych jeszcze Charles Worrington np. przychodzi mi do głowy. Zapewne również profesjonalne kosmetyki L'anza sa u Ciebie bardziej dostępne.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:08   #4274
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

ja raz na jakis czas uzywam szamponetki wlasnie 4-8 myc z mariona- jestem zadowolona, nie wplywa na kondycje wlosow

o i (sorry) ponawiam pytanie: znacie dobra odzywke bez splukiwania? (mgielki odpadaja- po nich pusza mi sie strasznie wlosy) o swoich kudelkach napisalam na poprzedniej stronie

bede baaaardzo wdzieczna za odpowiedz
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:48   #4275
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

właśnie dostałam przesyłkę z tak zachwalaną przez Was odżywka Pollena Malwa
zaraz ją zastosuję i poczekam na efekt
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:56   #4276
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
właśnie dostałam przesyłkę z tak zachwalaną przez Was odżywka Pollena Malwa
zaraz ją zastosuję i poczekam na efekt
Przepraszam za OT - długo czekałaś na realizację?
Planuję zamówić i ciekawa jestem, ile trzeba czekać.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:59   #4277
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Długo mnie z Wami nie było Trochę zaniedbałam ten wątek...

Żeby porządnie odżywić moje włosięta... to ŚCIĘŁAM JE na krótko

i teraz mam silne postanowienie nie farbowania (3mać kciuki)

Przerzuciłam się też dzisiaj z szamponu przeciwłupieżowego na szampon ziołowy...nie wiem czy to dobry pomysł przy pofarbowanych włosach ale... Po umyciu moich włosów BARWĄ rumiankową zaczęły mi się na nowo kręcić..co przy moich krótkich losach wygląda komicznie

Są też dużo bardziej miękkie niż po przeciwłupieżowym.
Stosuję też mgiełkę wzmacniającą FARMONY ze skrzypem, wyciągiem z herbaty, przenicą i B5

A od miesiąca biorę CAPIVIT WŁOSY I PAZNOKCIE... za 5 dni mi się kończy..

I zastanawiam się: Przerzucić się na ziołową Belissę?? czy zostać przy Capivicie jesze z 2 miesiące (on nie jest ziołowy i można go stale brać)!


Doradzicie???

__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:04   #4278
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

I zastanawiam się: Przerzucić się na ziołową Belissę?? czy zostać przy Capivicie jesze z 2 miesiące (on nie jest ziołowy i można go stale brać)!


Doradzicie???

ja bralam belisse i szczerze powiem ze zadnych zmian nie zauwazylam :/ od kilku dni stosuje vitapil
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:36   #4279
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Przepraszam za OT - długo czekałaś na realizację?
Planuję zamówić i ciekawa jestem, ile trzeba czekać.
zamówiłam na allegro, za pobraniem. czekałam 4 dni od licytacji.
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:24   #4280
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
on nie jest ziołowy i można go stale brać
Przepraszam, że się wtrącę - ale to tak z własnego nie najlepszego
doświadczenia i ku przestrodze :
żadnych tabletek nie powinno się stale brać, bo każde : te dobre. lepsze i najlepsze mają nie najlepszy wpływ na naszą wątrobę. Chyba, ze jest
jakaś nowość, która nie jest przez nią filtrowana ?!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:13   #4281
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
znów zaczynam wątpić, więc proszę Was o radę.
jak gdziesik już tutaj pisałam, mam cienkie włosy i rzadkie, do tego cholernie beznadziejnie wycieniowane, co powoduje, że są jeszcze cieńsze (przynajmniej wg mnie). w końcu zaczęły wyrastać nowe, ale wiem, że cudu nie będzie, po prostu od dziecka mam takie rzadkie i cienkie. no i.. od zawsze marzę o długich włosach, lepiej się czuję w takich, w choć troszkę krótszych czuję się jakby mi czegoś brakowało w tej chwili odrastają po poprzedniej wizycie u fryzjera (były za łopatki), teraz najdłuższe ledwo dotykają łopatek, a ta "wierzchnia" warstwa jest wystopniowana do połowy szyi. jeszcze nie odrosły "starej" długości, a ja już w tą sobotę mam umówioną wizytę u fryzjera. i sama nie wiem co robić. zawsze chciałam mieć włosy do pasa, ale co mi z nich, skoro i tak nie mogę ich rozpuścić, bo wyglądają.. no kilka sklejonych cienkich pasm. w kucyku z jednej strony widać mi po prostu skórę między włosami. zastanawiam się, czy ich nie ściąć, ale już czuję, jak będę żałować, a teraz nie mogę na nie patrzeć i tak w kółko..
wiem, rozpisałam się, ale sama nie wiem czego od nich chcę. co o tym myślicie?
dziewczyny, proszę.
w sobotę mam umówioną wizytę, a ja ciągle się waham między radykalnym cięciem gdzieś na równo z brodą (żeby zlikwidować ten stopień, który ma być cieniowaniem), a podcięciem tradycyjnym i zrobieniem coś z grzywką. warto mieć długie włosy, jeśli wyglądają jak..
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:19   #4282
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dziewczyny, proszę.
w sobotę mam umówioną wizytę, a ja ciągle się waham między radykalnym cięciem gdzieś na równo z brodą (żeby zlikwidować ten stopień, który ma być cieniowaniem), a podcięciem tradycyjnym i zrobieniem coś z grzywką. warto mieć długie włosy, jeśli wyglądają jak..
wklej fotke wlosow to podpowi ci co bedzie lepsze
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:15   #4283
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
wklej fotke wlosow to podpowi ci co bedzie lepsze
wklejam. tylko, że w słabej jakości, lecz niestety nie posiadam aparatu cyfrowego, zdjęcia robione przed chwilą telefonem. są lekko naturalnie spuszone, przez co niby jest ich więcej. ale na zdjęciu, gdzie spiełam je gumką widać, jaka to cieniutka kitka..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00267.JPG (7,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00268.JPG (6,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00271.JPG (8,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00272.JPG (8,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00274.JPG (7,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00276.JPG (7,7 KB, 34 załadowań)
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:16   #4284
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

pozostałe:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00286.JPG (6,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00287.JPG (8,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00288.JPG (6,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00289.JPG (6,1 KB, 15 załadowań)
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:59   #4285
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
pozostałe:
szczerze mowiac ciężko cos dostrzec na tych fotkach ale jezeli sa cienkie suche i masz zniszczone konce..(bo jakos takie mi sie wydaja po tych fotkach) to lepiej obetnij tak jak pisalas i zapusczaj zdrowe...bo one beda rosły caly czas "chore"a to nie ma sensu...
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 19:26   #4286
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item430584131_...ywka_wl_s.html


ciekawe czy skład taki sam będzie, chyba się skuszę dobrze ,ze niedługo mam wypłatę
To jest to o czym pisze EJVA?
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 19:33   #4287
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
wklejam. tylko, że w słabej jakości, lecz niestety nie posiadam aparatu cyfrowego, zdjęcia robione przed chwilą telefonem. są lekko naturalnie spuszone, przez co niby jest ich więcej. ale na zdjęciu, gdzie spiełam je gumką widać, jaka to cieniutka kitka..
Nie obraź się, ale ja na Twoim miejscu bym obcięła A potem zapuszczała już zdrowe i ładne
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 20:28   #4288
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Przesylam zdjecia moich włoskow i chcialabym sie dowiedziec czy ich kondycja jest ok, bo ja to juz chyba jestem przewrazliwiona na ich punkcie
Jak widac sa one cieniowane. Ta najkrótsze warstwa wlosow jest taka niezdyscyplinowana, z jednej strony sterczy z drugiej jest ok. Ale chciałabym poznac wasze opinie na ich temat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2080.JPG (30,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2079.JPG (26,2 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Aleksandra 2
Czas edycji: 2008-09-25 o 21:00
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 20:30   #4289
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Nie obraź się, ale ja na Twoim miejscu bym obcięła A potem zapuszczała już zdrowe i ładne
Też jestem za cięciem Szkoda się meczyc, kolo zniszczonych naskaczesz sie i byc moze bedziesz z efektow dosc zadowolona po dluzszym czasie, ale latwiej dzialac prewencyjnie niz stosowac odtrutki. Ja po paru miesiacach takiej walki ze zniszczonymi wlosami w koncu trafilam w rece fryzjera i mysle, ze to byla madra decyzja. Choc gdybym wczesniej wiedziala o myciu odzywka np. niekoniecznie bym ja podjela. Na pewno jednak sciecie oszczedzilo mi roboty.


Dziewczyny, znacie rodzime odpowiedniki czegoś takiego?
http://global.burtsbees.com/webapp/w...=1000000001556

http://www.herbariasoap.com/soaps/so...ba_shampoo.asp

Czy można uznać, że mydła tego typu nadają się jako zamiennik za wyżej wymienione?
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1082

http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=885

http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1173

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-09-25 o 23:14 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 06:00   #4290
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dzcięciem gdzieś na równo z brodą (żeby zlikwidować ten stopień, który ma być cieniowaniem)
Moja rada - obciąć . Z pomocą WIZAZ-u szybko odrosną, nie martw się.
Odrosną zdrowsze i tym samy ładniejsze.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.