Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 18:58   #4231
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Może była zagubiona?
Może nie okazywał jej czułości?
Może był złym partnerem?
Może pchnął ją w ramiona innego?
Może jej nie rozumiał?
Może wcale ze sobą już nie spali?
Przecie wtedy każdy normalny człowiek zdradza i jest w 100% rozgrzeszony.
A co Cię to obchodzi. Zapewne chciałaś być ironiczna, a wyszło jak "zastaw się, a postaw się". Swoją drogą, zdrada jest winą obojga, mniejszą, lub większą.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-01-06 o 18:59
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:03   #4232
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A co Cię to obchodzi. Zapewne chciałaś być ironiczna, a wyszło jak "zastaw się, a postaw się". Swoją drogą, zdrada jest winą obojga, mniejszą, lub większą.
w tym akurat przypadku zdrada była winą obojga- jej, bo nie umiała utrzymać majtek na miejscu i jego, bo przywiózł ją ze sobą.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:15
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:05   #4233
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A co Cię to obchodzi. Zapewne chciałaś być ironiczna, a wyszło jak "zastaw się, a postaw się". Swoją drogą, zdrada jest winą obojga, mniejszą, lub większą.
zdrada jest winą obojga masakra co za bzdury
nie, zdrada jest winą tego, który zdradza, ot tyle
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:07   #4234
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A co Cię to obchodzi. Zapewne chciałaś być ironiczna, a wyszło jak "zastaw się, a postaw się". Swoją drogą, zdrada jest winą obojga, mniejszą, lub większą.
zdrada jest winą obojga? Usprawiedliwiasz się czy jak?

BTW, to powiedzenie ma ciut inne znaczenie...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:10   #4235
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

piszcie proszę o skąpych facetach.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 11:41   #4236
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
w tym akurat przypadku zdrada była winą obojga- jej, bo nie umiała utrzymać majtek na miejscu i jego, bo przywiózł ją ze sobą.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:44   #4237
ZapałkeY*.*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

nie wiem, czy temat dalej sie ciagnie, ale napisze cos od siebie.


zabieral mnie do kina. nigdy nawet nie zaoferowal zeby zaplacic.
raz kupil mi kawe po czym powiedzial, ze wisze mu 2.30 zl i chce zebym ja mu teraz cos kupila.
generalnie kiedy nie mialam przy sobie pieniedzy to kawe kupowal sobie sam. tak bylo ze wszystkim innym... z jedzeniem, z woda, z herbata.
duzo razy pytal czy chce z nim kupic cos wspolnie, bo on ma ochote sprobowac.
dlugo mnie prosil, zebym jechala z nim w gory choc wiedzial, ze jestem studentka i ciezko u mnie z kasa. pojechal w koncu po 2 miesiach proszenia sie z kolegami (nawet nie zaoferowal, ze mi postawi - w koncu tak bardzo chcial, zebym z nim jechala )
zabral mnie za to na inny wyjazd, a kiedy powiedzialam, ze jmnie na to nie stac stwierdzil, ze mi postawi bo mu bardzo zalezy zebym z nim jechala (pierwszy raz w zyciu zaofeorwal). oczywiscie domagal sie ode mnie zwrotu pieniedzy w ostatni dzien
na owym wyjezdzie... jeszcze spalam kiedy mruknal, ze idzie po jedzenie, bo jest glodny. nawet mnie nie zapytal czy cos chce, czy ja jestem glodna. to co kupil musial zjesc zanim w ogole sie zorientowalam ze wrocil dodam, ze najblizszy sklep byl ponad 20 minut drogi od nas. pozniej musialam sama po cos isc
na nowy rok zapytalam czy kupimy jakies fajerwerki. powiedzial: "chyba oszalalas?! za drogie". kupilam sama. po czym wszystkim mowil jaki to byl swietny pomysl i on je oczywiscie przejal. bohater.
NIGDY nie dostalam prezentu na urodziny/ imieniy/ dzien kobiet/ walentynki/ swieta. choc w sumie raz dostalam roze na walentynki. jeszcze mi sie pochwalil, ze szedl z imprezy w nocy i wstapil do tesco po drodze.
nigdy nie mial pieniedzy, ale nie szukal pracy, bo powiedzial ze z jego ambicjami byle gdzie pracowac nie bedzie. mieszkal z rodzicami, bo powiedzial ze tak jest taniej, a on i tak nie ma pieniedzy. na imprezy co tydzien i na piwo z kolegami mial.

EDIT: zapomnialam napisac, ze bylam z nim prawie 2 lata.
kiedy zapytalam dlaczego tak oszczedza powiedzial, ze woli wydac pieniadze na cos co bedzie tego warte. kiedy zapytalam dlaczego chce zebym zwrocila mu pieniadze za wycieczke, to powiedzial ze to jest normalne. wszyscy jego znajomi tak robia, a ma kolege, ktoremu dziewczyna postawila wycieczke do budapesztu. wiec to jest NORMALNE.
przypomniala mi sie pewna sytuacja. w zeszlym roku wyszlismy do miasta, gdzie kupilam sobie loda wloskiego. kosztowal na pewno nie wiecej niz 4 zl. po czym mijalismy budke z hot dogami. powiedzial, ze moglam nie kupowac tego loda to bysmy sie zlozyli na hot doga.
__________________

Edytowane przez ZapałkeY*.*
Czas edycji: 2015-01-07 o 20:53
ZapałkeY*.* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 20:55   #4238
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ZapałkeY*.* Pokaż wiadomość
nie wiem, czy temat dalej sie ciagnie, ale napisze cos od siebie.


zabieral mnie do kina. nigdy nawet nie zaoferowal zeby zaplacic.
raz kupil mi kawe po czym powiedzial, ze wisze mu 2.30 zl i chce zebym ja mu teraz cos kupila.
generalnie kiedy nie mialam przy sobie pieniedzy to kawe kupowal sobie sam. tak bylo ze wszystkim innym... z jedzeniem, z woda, z herbata.
duzo razy pytal czy chce z nim kupic cos wspolnie, bo on ma ochote sprobowac.
dlugo mnie prosil, zebym jechala z nim w gory choc wiedzial, ze jestem studentka i ciezko u mnie z kasa. pojechal w koncu po 2 miesiach proszenia sie z kolegami (nawet nie zaoferowal, ze mi postawi - w koncu tak bardzo chcial, zebym z nim jechala )
zabral mnie za to na inny wyjazd, a kiedy powiedzialam, ze jmnie na to nie stac stwierdzil, ze mi postawi bo mu bardzo zalezy zebym z nim jechala (pierwszy raz w zyciu zaofeorwal). oczywiscie domagal sie ode mnie zwrotu pieniedzy w ostatni dzien
na owym wyjezdzie... jeszcze spalam kiedy mruknal, ze idzie po jedzenie, bo jest glodny. nawet mnie nie zapytal czy cos chce, czy ja jestem glodna. to co kupil musial zjesc zanim w ogole sie zorientowalam ze wrocil dodam, ze najblizszy sklep byl ponad 20 minut drogi od nas. pozniej musialam sama po cos isc
na nowy rok zapytalam czy kupimy jakies fajerwerki. powiedzial: "chyba oszalalas?! za drogie". kupilam sama. po czym wszystkim mowil jaki to byl swietny pomysl i on je oczywiscie przejal. bohater.
NIGDY nie dostalam prezentu na urodziny/ imieniy/ dzien kobiet/ walentynki/ swieta. choc w sumie raz dostalam roze na walentynki. jeszcze mi sie pochwalil, ze szedl z imprezy w nocy i wstapil do tesco po drodze.
nigdy nie mial pieniedzy, ale nie szukal pracy, bo powiedzial ze z jego ambicjami byle gdzie pracowac nie bedzie. mieszkal z rodzicami, bo powiedzial ze tak jest taniej, a on i tak nie ma pieniedzy. na imprezy co tydzien i na piwo z kolegami mial.

EDIT: zapomnialam napisac, ze bylam z nim prawie 2 lata.
kiedy zapytalam dlaczego tak oszczedza powiedzial, ze woli wydac pieniadze na cos co bedzie tego warte. kiedy zapytalam dlaczego chce zebym zwrocila mu pieniadze za wycieczke, to powiedzial ze to jest normalne. wszyscy jego znajomi tak robia, a ma kolege, ktoremu dziewczyna postawila wycieczke do budapesztu. wiec to jest NORMALNE.
przypomniala mi sie pewna sytuacja. w zeszlym roku wyszlismy do miasta, gdzie kupilam sobie loda wloskiego. kosztowal na pewno nie wiecej niz 4 zl. po czym mijalismy budke z hot dogami. powiedzial, ze moglam nie kupowac tego loda to bysmy sie zlozyli na hot doga.
Po co z nim bylas 2 lata?

2 lata
2 lata
2 lata..
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:04   #4239
ZapałkeY*.*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Po co z nim bylas 2 lata?

2 lata
2 lata
2 lata..

studiowalismy razem, pozniej on skonczyl studia i wprowadzil sie do rodzicow... byl swietna osoba i bardzo wyrozumiala, pozytywna, towarzyska. dlugo tolerowalam skapstwo i nigdy nie zalezalo mi na pieniadzach, ale ta wycieczka, o ktorej wyzej napisalam pobila wszystko. oddalam mu pieniadze i wiecej sie nie odezwalam.
__________________
ZapałkeY*.* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:59   #4240
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ZapałkeY*.* Pokaż wiadomość
nie wiem, czy temat dalej sie ciagnie, ale napisze cos od siebie.


zabieral mnie do kina. nigdy nawet nie zaoferowal zeby zaplacic.
raz kupil mi kawe po czym powiedzial, ze wisze mu 2.30 zl i chce zebym ja mu teraz cos kupila.
generalnie kiedy nie mialam przy sobie pieniedzy to kawe kupowal sobie sam. tak bylo ze wszystkim innym... z jedzeniem, z woda, z herbata.
duzo razy pytal czy chce z nim kupic cos wspolnie, bo on ma ochote sprobowac.
dlugo mnie prosil, zebym jechala z nim w gory choc wiedzial, ze jestem studentka i ciezko u mnie z kasa. pojechal w koncu po 2 miesiach proszenia sie z kolegami (nawet nie zaoferowal, ze mi postawi - w koncu tak bardzo chcial, zebym z nim jechala )
zabral mnie za to na inny wyjazd, a kiedy powiedzialam, ze jmnie na to nie stac stwierdzil, ze mi postawi bo mu bardzo zalezy zebym z nim jechala (pierwszy raz w zyciu zaofeorwal). oczywiscie domagal sie ode mnie zwrotu pieniedzy w ostatni dzien
na owym wyjezdzie... jeszcze spalam kiedy mruknal, ze idzie po jedzenie, bo jest glodny. nawet mnie nie zapytal czy cos chce, czy ja jestem glodna. to co kupil musial zjesc zanim w ogole sie zorientowalam ze wrocil dodam, ze najblizszy sklep byl ponad 20 minut drogi od nas. pozniej musialam sama po cos isc
na nowy rok zapytalam czy kupimy jakies fajerwerki. powiedzial: "chyba oszalalas?! za drogie". kupilam sama. po czym wszystkim mowil jaki to byl swietny pomysl i on je oczywiscie przejal. bohater.
NIGDY nie dostalam prezentu na urodziny/ imieniy/ dzien kobiet/ walentynki/ swieta. choc w sumie raz dostalam roze na walentynki. jeszcze mi sie pochwalil, ze szedl z imprezy w nocy i wstapil do tesco po drodze.
nigdy nie mial pieniedzy, ale nie szukal pracy, bo powiedzial ze z jego ambicjami byle gdzie pracowac nie bedzie. mieszkal z rodzicami, bo powiedzial ze tak jest taniej, a on i tak nie ma pieniedzy. na imprezy co tydzien i na piwo z kolegami mial.

EDIT: zapomnialam napisac, ze bylam z nim prawie 2 lata.
kiedy zapytalam dlaczego tak oszczedza powiedzial, ze woli wydac pieniadze na cos co bedzie tego warte. kiedy zapytalam dlaczego chce zebym zwrocila mu pieniadze za wycieczke, to powiedzial ze to jest normalne. wszyscy jego znajomi tak robia, a ma kolege, ktoremu dziewczyna postawila wycieczke do budapesztu. wiec to jest NORMALNE.
przypomniala mi sie pewna sytuacja. w zeszlym roku wyszlismy do miasta, gdzie kupilam sobie loda wloskiego. kosztowal na pewno nie wiecej niz 4 zl. po czym mijalismy budke z hot dogami. powiedzial, ze moglam nie kupowac tego loda to bysmy sie zlozyli na hot doga.
Że co? Niektórzy poza tym, że są najbardziej skąpi, są też najbardziej bezczelni.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:58   #4241
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ZapałkeY*.* Pokaż wiadomość
studiowalismy razem, pozniej on skonczyl studia i wprowadzil sie do rodzicow... byl swietna osoba i bardzo wyrozumiala, pozytywna, towarzyska. dlugo tolerowalam skapstwo i nigdy nie zalezalo mi na pieniadzach, ale ta wycieczka, o ktorej wyzej napisalam pobila wszystko. oddalam mu pieniadze i wiecej sie nie odezwalam.
wie dlaczego odeszlas?Ja bym powiedziala, moze chlopak by sie nad soba zastanowil?
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:02   #4242
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wie dlaczego odeszlas?Ja bym powiedziala, moze chlopak by sie nad soba zastanowil?
Jego poziom skąpstwa jest wysoki. Pewnie bardziej kocha swoją gospodarność. Dziewczyna nie miałaby żadnych szans w tej walce
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:29   #4243
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ZapałkeY*.* ucz mnie takiej stoickiej cierpliwości! Ja bym go zastrzeliła za osobowość...
bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:23   #4244
watchout
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 113
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Tak pomijając moją matkę to jestem w szoku jak czytam ten wątek, bo na facetów takich praktycznie nie trafiałam, skąpstwo u faceta uważam za potwornie niemęskie. Nawet jak byłam w sytuacji, że uważałam, że definitywnie wypada, żebym zapłaciła, to faceci mówili mi, żebym się nie wygłupiała i schowała ten portfel. Nawet jak trafiałam na buraków, to z pieniędzmi wyjątkowo wiedzieli, jak się zachować. Miałam nawet sytuację, że burak uciekł z randki, jak byłam w toalecie, ale nawet on uciekając zdążył rzucić kelnerce pieniądze za to, co w sumie tylko ja wypiłam, bo on autem przyjechał. Jakieśtam tylko jednostkowe sytuacje ze skąpiradłami miałam, przytoczę coś:

Miałam takiego kolegę, niby wiecznie bez kasy. Sytuacja, którą opiszę, była za czasów studiów, gdy nie miałam dużo kasy. Zadzwoniłam do niego czy nie wyskoczy ze mną na wino. Zaczął mi jęczeć w słuchawce że nie ma kasy i że o 21 musi być z powrotem w domu. Zależało mi na tym, żeby z nim wyskoczyć na to wino więc powiedziałam, że mu je postawię i że nie ma sprawy, przed 21 skonczymy. Poszliśmy na wino w plener. Ale jak kolega juz napil sie tego zafundowanego wina to tak sie rozochocił, że sie nagle okazalo, że wcale nie musi wracac i ze idziemy na piwo. Idziemy więc do nocnego, on poprosil w sumie więcej piw niż się spodziewałam, a jak pan mu wszystko ładnie zapakował w siatkę i podał, to zwrócił się w moją stronę, czekając, aż zapłacę. Trochę się zdziwiłam, że mnie tak postawił przed faktem dokonanym, tu już piwa wybrane i zapakowane w siatkę, i teraz płać, no ale przełknęłam to i zapłaciłam. No nic, wieczór toczył się dalej, oczywiście po wypiciu tych piw byliśmy już nieźle wstawieni, miał mnie odprowadzić na przystanek, on zaproponował nagle, żeby iść na kebaba, który był obok przystanku. Nie miałam ochoty ale zgodziłam się, domyślałam się, że znowu za to zapłacę, ale myślałam, że weźmie jednego na spółkę dla nas no bo bez przesady. A on zamawia dwa kebaby i jeszcze zagaduje do sprzedawcy "a pomidorka dostanę?" a sprzedawca się pyta: "a X złotych dostanę?" i kolega odwraca się do mnie w tym momencie oczywiście. Następnego dnia jak się obudziłam byłam wściekła, bo się okazało, że na bilet miesięczny nie mam...
Przy następnym spotkaniu już mu nic nie stawiałam oczywiście, ale standardowo twierdził, że nie ma kasy, więc powiedziałam, że pożyczam mu 10 zł. Pół roku upominałam się o zwrot. Kontakt z nim sporadyczny nadal mam, bo go lubię, ale już nigdy nawet grosza mu nie dałam. Ostatnio zorganizował urodziny w pubie i byłam w ciężkim szoku, bo postawił piwo wszystkim gościom. Jego bank też był w szoku, bo zadzwonili do niego, żeby spytać, czy to na pewno on przed chwilą dokonał płatności zbliżeniowej w pubie na 50 zł.

Jeszcze miałam do czynienia z jednym skąpiradłem... jego byłą dziewczyną :P Kumplowałam się z nią. To było już po studiach, mieszkałam już wtedy bez rodziców i zapraszałam ją do siebie. Zawsze przychodziła z pustymi rękoma i wyżłopywała mi wino. Jeszcze pytała bezceremonialnie, czy mam coś do jedzenia. I jeszcze komentowała, jak jej smakuje: "Ryż ci się trochę rozgotował..." Za którymś razem jak chciała przyjechać to powiedziałam wprost, żeby przywiozła ze sobą wino, a ona: "No oczywiście, że wezmę ze sobą! Co ty myślałaś, że z pustymi rękoma przyjdę?" Poszłyśmy pić w plenerze to wino i jak się skończyło, to ona zaczepiła obcego gościa (!) i zaczęła go bajerować, żeby wino nam kupił :O Koleś dał się jej urobić, ale był jakiś nieogarnięty - w pobliżu nie było żadnego sklepu i próbował taksówkę zamówić, żeby wino nam kupiono, ale nie umiał tego zrobić, chyba telefonistka się w końcu wkurzona rozłączyła. W dodatku typ był tak beznadziejny i gadał takie głupoty, że ja naprawdę wolałabym sama sobie to wino kupić niż znosić jego towarzystwo. W końcu się wkurzyłam i wprost mu powiedziałam, żeby sobie poszedł.
Innym razem siedzieliśmy w kilku znajomych też z tą moją koleżanką i ona chciała w którymś momencie wracać do domu i spytała jednego z kumpli, czy by jej nie podrzucił do sąsiedniej dzielnicy. On powiedział, że to zrobi, ale za 10 zł (też udany). Moja koleżanka skomentowała to dobitnie, a dalej sobie poradziła jak zawsze - podeszła do obcych ludzi, którzy stali autem na poboczu i spytała, czy jej nie podrzucą i się zgodzili.
Faceta na stałe nie mogła sobie znaleźć jakiś czas i miała co chwila innego i z każdego jak się dało to doiła. Umawiała się na lunche i piwa z facetami, którzy jej się kompletnie nie podobali tylko po to, żeby się najeść i napić za darmo. Raz sobie niezłego łosia znalazła. Zadzwoniła do mnie, czy wpadam na imprezę. Nie chciałam, bo późno, bo daleko, a ona powiedziała, że jej facet mnie zgarnie taksówką i również taksówką odstawi z powrotem. I faktycznie, koleś przyjechał po mnie taksą, ale najlepsze, że koleżanka zażyczyla sobie jeszcze, żeby kupił po drodze sushi, za które oczywiście zapłacił, a potem jeszcze jak wracaliśmy z tym sushi to zadzwoniła, żeby jeszcze wino kupił. I tu już koleś się wkurzył i zaczął się z nią kłócić, skończyło się na tym, że jak wrócił, to dał jej pieniądze i poszła sama kupić to wino. Btw, facet był okropny - zaczął mnie podrywać, potem latać na golasa po mieszkaniu, i jak stwierdziłam w tym momencie, że wracam do domu, to mi jeszcze nawrzucał na odchodnym, a potem... wybiegł za mną na golasa na ulicę. :O Oczywiście taksówkę do domu sama już sobie wzięłam.
watchout jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 00:39   #4245
ZapałkeY*.*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

uwazajcie kobietki na takich facetow. miejcie oczy szeroko otwarte

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wie dlaczego odeszlas?Ja bym powiedziala, moze chlopak by sie nad soba zastanowil?
troszke czasu poswiecilam temu, zeby zdal sobie sprawe ze to NIE bylo taktowne... zasugerowalam, ze moze nie powinien w takich okolicznosciach prosic o zwrocenie pieniedzy... odburknal, ze zyjemy w XXI wieku i kobiety maja takie same prawa jak mezczyzni wiec powinnam sama za siebie placic. on nie jest za tym, zeby mezczyzna placil.
nie wygralam z nim... niestety lub stety.


Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
ZapałkeY*.* ucz mnie takiej stoickiej cierpliwości! Ja bym go zastrzeliła za osobowość...
milosc slepa jest. wspolczuje tylko jego nastepnej kobiecie.
chcialam dodac, ze nie patrzylam na to obiektywnie. ale na szczescie nigdy nie dalam mu sie doic kupowalam mu jakies drobiazgi, przychodzil do mnie na jedzenie, postawilam mu kino i zaplacilam za jego zakupy, bo zapomnial portfela... nigdy jednak nie inwestowalam w niego pokaznych sum, bo wiedzialam, ze sam nic od siebie nie da.
__________________

Edytowane przez ZapałkeY*.*
Czas edycji: 2015-01-09 o 00:48
ZapałkeY*.* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 09:20   #4246
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Jak przeczytalam początek to chciałam napisać, ze my z TŻ tez często składany się na cos, ale potem doszlam do momentu o lodzie i hot dogu i smiechlam. Jak on chciał tego hot doga na pol? On parowke, Ty bułkę?
Tez nie wiem co robilas z nim 2 lata, ale gratuluje, ze odeszlas.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:06   #4247
ZapałkeY*.*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Jak przeczytalam początek to chciałam napisać, ze my z TŻ tez często składany się na cos, ale potem doszlam do momentu o lodzie i hot dogu i smiechlam. Jak on chciał tego hot doga na pol? On parowke, Ty bułkę?
Tez nie wiem co robilas z nim 2 lata, ale gratuluje, ze odeszlas.
haha, nie wiem jak to mialo wygladac. zignorowalam to. pamietam, ze hot doga sobie jednak nie kupil.
__________________
ZapałkeY*.* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:15   #4248
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Hehe, pewnie jak na niego samego to bylo za duzo kasy jednak
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 14:00   #4249
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

tracionera, sorry za offtop, mamy 9 stycznia, a Ty już przeczytałaś 6 książek?! Szacun...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 21:51   #4250
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ZapałkeY*.* Pokaż wiadomość
uwazajcie kobietki na takich facetow. miejcie oczy szeroko otwarte



troszke czasu poswiecilam temu, zeby zdal sobie sprawe ze to NIE bylo taktowne... zasugerowalam, ze moze nie powinien w takich okolicznosciach prosic o zwrocenie pieniedzy... odburknal, ze zyjemy w XXI wieku i kobiety maja takie same prawa jak mezczyzni wiec powinnam sama za siebie placic. on nie jest za tym, zeby mezczyzna placil.
nie wygralam z nim... niestety lub stety.




milosc slepa jest. wspolczuje tylko jego nastepnej kobiecie.
chcialam dodac, ze nie patrzylam na to obiektywnie. ale na szczescie nigdy nie dalam mu sie doic kupowalam mu jakies drobiazgi, przychodzil do mnie na jedzenie, postawilam mu kino i zaplacilam za jego zakupy, bo zapomnial portfela... nigdy jednak nie inwestowalam w niego pokaznych sum, bo wiedzialam, ze sam nic od siebie nie da.
Mnie nie o kasę chodzi, a o buractwo!
bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 23:38   #4251
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;49675768]tracionera, sorry za offtop, mamy 9 stycznia, a Ty już przeczytałaś 6 książek?! Szacun... [/QUOTE]

Juz 9 lubie czytac, wiec to dla mnie przyjemnosc
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 02:45   #4252
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Kiedy moj pierwszy zwiazek zmierzal prosta droga do nikad, to moj uwczesny partner zalowal 2,8pln na bilet komunikacji miejskiej, zeby przyjechac do mnie na kolacje i film... Nie byla to jednorazowa sytuacja Jak to swietnie wyglada, teraz mnie to bawi, ale wtedy plakac sie chcialo
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy

Edytowane przez megustastu
Czas edycji: 2015-01-17 o 16:52
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 12:21   #4253
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 12:57   #4254
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
Szczyt skąpstwa
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 15:37   #4255
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
No, taki teaser, że może nam jednak coś opowiesz?
Facet ma szansę wygrać ten wątek
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 16:11   #4256
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 16:29   #4257
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:34   #4258
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
mistrz
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 20:24   #4259
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
Opowiedz, opowiedz!
bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 21:55   #4260
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
o moim skąpym ex-ie mogłabym rozprawiać godzinami ale pewnych rzeczy po prostu nie chcę pamiętać i do nich nie wracam natomiast ostatnio przy spotkaniu z rodzeństwem przypomnieli mi, że ów EX nawet jak graliśmy w Monopoly nie kupował żadnych nieruchomości bo wolał oszczędzać te pieniądze na później
Jak dla mnie, mamy zwycięzcę
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.