olk - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 14:05   #31
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
No dobrze, ja również nie pozwolilabym zeby doszlo do zblizenia jakbym nie czula sie swiezo i zgadzam sie z tym, ze nawyk utrzymania higieny jest niezbedny ale autorka napisala, ze niekiedy czuje nieprzyjemny zapach, wiec wyobrazcie sobie sytuacje, gra wstepna,piescicie sie calujecie ,ogolnie jest bardzo przyjemnie i w momencie,kiedy poczujecie nieprzyjemny zapach wysylacie TZ zeby sie umyl???Nie badzmy takie bulke przez bibulke Ja bym go oblala jakims sokiem albo piwem w ramach oczywiscie urozmaicenia
Nie nie, jakbym poczuła nieprzyjemny zapach to jak najbardziej wysłałabym go pod prysznic, ale szczerze powiedziawszy jak jestem 4,5 roku w związku nie zdarzyła mi się taka sytuacja, bo mój partner jak czuje,że jest nieświeży to idzie się wykąpać i tyle, i zanim go dotknę to informuje mnie np poczekaj muszę się podmyć czy coś. Nigdy nie pozwoli mi się dotknąć nieświeży a i ja nie wyobrażam sobie seksu oralnego jak coś śmierdzi...zwymiotowałaby m
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:32   #32
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
No dobrze, ja również nie pozwolilabym zeby doszlo do zblizenia jakbym nie czula sie swiezo i zgadzam sie z tym, ze nawyk utrzymania higieny jest niezbedny ale autorka napisala, ze niekiedy czuje nieprzyjemny zapach, wiec wyobrazcie sobie sytuacje, gra wstepna,piescicie sie calujecie ,ogolnie jest bardzo przyjemnie i w momencie,kiedy poczujecie nieprzyjemny zapach wysylacie TZ zeby sie umyl???Nie badzmy takie bulke przez bibulke Ja bym go oblala jakims sokiem albo piwem w ramach oczywiscie urozmaicenia
No jak by już akcja była "w toku" to bym go nie wysłała, ale też nie byłoby wtedy seksu oralnego. To nie jest żadne bycie "bułkę przez bibułkę", po prostu nie będę się zmuszała do seksu oralnego jeśli facet jest nieświeży.

Już to widzę jak lecę do kuchni po sok, oblewam go, a następny dzień poświęcam na pranie łóżka Dziękuję, postoję

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Nie nie, jakbym poczuła nieprzyjemny zapach to jak najbardziej wysłałabym go pod prysznic, ale szczerze powiedziawszy jak jestem 4,5 roku w związku nie zdarzyła mi się taka sytuacja, bo mój partner jak czuje,że jest nieświeży to idzie się wykąpać i tyle, i zanim go dotknę to informuje mnie np poczekaj muszę się podmyć czy coś. Nigdy nie pozwoli mi się dotknąć nieświeży a i ja nie wyobrażam sobie seksu oralnego jak coś śmierdzi...zwymiotowałaby m
No i to mu się chwali, sam o to dba i pilnuje. Ma takie podejście jak ja Ja też jeszcze zanim się coś zacznie dziać w razie potrzeby idę do łazienki i się szybko myję (trwa to dosłownie minutkę).
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:31   #33
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No jak by już akcja była "w toku" to bym go nie wysłała, ale też nie byłoby wtedy seksu oralnego. To nie jest żadne bycie "bułkę przez bibułkę", po prostu nie będę się zmuszała do seksu oralnego jeśli facet jest nieświeży.

Już to widzę jak lecę do kuchni po sok, oblewam go, a następny dzień poświęcam na pranie łóżka Dziękuję, postoję



No i to mu się chwali, sam o to dba i pilnuje. Ma takie podejście jak ja Ja też jeszcze zanim się coś zacznie dziać w razie potrzeby idę do łazienki i się szybko myję (trwa to dosłownie minutkę).
No dokładnie Przezorny zawsze ubezpieczony
Zresztą ja jak i mój facet mamy manię prysznicową...po prostu jak jest gorąco to ciągle się myjemy...nie lubię być lepiąca...
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:51   #34
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
No tak a myślisz ze on tymi swoimi zbukami
dawno nic mnie tak nie ubawiło

a wracając do tematu- dla mnie to krótka piłka- prysznic i tyle. i jak dla mnie nie potrzeba tu wielkiej filozofii zyciowej- przyjemność OBUPÓLNA to raz, a co za tym idzie higiena.
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:05   #35
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
No dobrze, ja również nie pozwolilabym zeby doszlo do zblizenia jakbym nie czula sie swiezo i zgadzam sie z tym, ze nawyk utrzymania higieny jest niezbedny ale autorka napisala, ze niekiedy czuje nieprzyjemny zapach, wiec wyobrazcie sobie sytuacje, gra wstepna,piescicie sie calujecie ,ogolnie jest bardzo przyjemnie i w momencie,kiedy poczujecie nieprzyjemny zapach wysylacie TZ zeby sie umyl???Nie badzmy takie bulke przez bibulke Ja bym go oblala jakims sokiem albo piwem w ramach oczywiscie urozmaicenia
Nie, nie wysyłałabym mojego TŻta pod przysznic "w środku", ale wtedy seksu oralnego by nie było, i już. On zresztą ma takie same poglądy na temat higieny przed Żadna ze stron nie będzie miała satysfakcji, jeśli jedna osoba wyraźnie będzie musiała się przemóc do pieszczot.
Co do pomysłu z sokiem - mnie by się nie chciało tak kombinować, wolałabym delikatnie powiedzieć, o co chodzi, niż raz po raz przed pieszczotami oblewać czymś TŻta czekając, aż zrozumie aluzję...
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:20   #36
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: olk

Nie nie ja nie dalabym rady gdyby cos mi niezbyt milo pachnialo zaraz bym wyslala go pod prysznic, choc ja i Tz mamy obsesje na punkcie bycia swiezym wiec nie mam tego problemu, ale wydaje mi sie ze powinnas mu to delikatnie zasugerowac,ze moze jakis prysznic zeby sie odswiezyc czy cos w tym stylu
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:37   #37
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: olk

Wsadz mu tic taca w cewke, będzie miał świeży oddech tam. A tak poważnie, to kurcze dziwie się że wstydzisz się mu o tym powiedzieć, chyba jesteście krótko ze sobą?.Ja ze swoim facetem jakoś na luzie do tych spraw podchodziliśmy zawsze.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 16:55   #38
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: olk

jesteś z facetem i nie wstydzisz się uprawiać z nim seksu, ale powiedzieć mu delikatnie, żeby wziął prysznic, bo jest nieświeży, to już wstyd? Jak mu powiesz raz to może zapamięta to na zawsze i nigdy nie będziesz miała podobnego problemu. Ja bym chyba najpierw padła, gdybym miała to zrobić TŻ, który wcześniej nie wziął prysznica/kąpieli.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
hehehe jak powie facetowi " sluchaj umyj sie bo śmierdzisz" to dopiero bedzie kłopot, nawet jezeli ubierze to w delikatniejsze slowa
jeśli ubierze się to w kulturalne słowa, a facet jest myślący to kłopotu nie będzie.
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:26   #39
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: olk

Mój facet myje się 2 razy dziennie, do tego myje się zawsze przed( kiedy wie,że 'coś' będzie) i po. Jednak niekiedy i tak dawało się wyczuć "smrodek", właśnie gdy nie umył się "przed" bo go znienacka zaatakowałam Zwracam mu wtedy uwagę, że ooo Kochanie, woni mi tu Camembertem:p on się śmieje i idzie się szybko umyć. Nigdy się nie obraził za zwrócenie uwagi.
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:31   #40
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Mój facet myje się 2 razy dziennie, do tego myje się zawsze przed( kiedy wie,że 'coś' będzie) i po. Jednak niekiedy i tak dawało się wyczuć "smrodek", właśnie gdy nie umył się "przed" bo go znienacka zaatakowałam Zwracam mu wtedy uwagę, że ooo Kochanie, woni mi tu Camembertem:p on się śmieje i idzie się szybko umyć. Nigdy się nie obraził za zwrócenie uwagi.
o fffuuuuj, ale dałaś porównanie ble
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:49   #41
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: olk

Wolę obrócić to w żart, może niesmaczny,ale przynajmniej wiem,że nie sprawiam przykrości TŻtowi. hehe
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 18:11   #42
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: olk

Heh i to właśnie jest rozwiązanie, podejść do tego żartem.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:14   #43
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: olk

Szczerze mówiąc, w moim przypadku seks oralny wchodzi w grę tylko na czysto. Nie miałam nigdy problemu z powiedzeniem Tżtowi, że musi się umyć, bo niezbyt świeży tam jest i mi przeszkadza ten zapaszek. Tż też nigdy się nie obraził, nie marudził czy coś w tym stylu.

Padło gdzieś pytanie jak bym się czuła, gdyby facet mi powiedział, że powinnam się umyć.

1. Nie dopuszczam do takiej sytuacji - gdy coś się "kroi", a ja jestem brudna, informuję o tym Tż i albo idę się umyć, albo zmieniamy rodzaj pieszczot. Nie moglabym czuć się swobodnie wiedząc, że Tż robi mi to, a ja jestem tam nieświeża.

2. Gdyby już zaszła taka sytuacja - byłoby to dla mnie normalne, nie wiem, o co miałabym się obrazić albo zakłopotać? Zdecydowanie gorzej bym zniosła, gdybym się po fakcie dowiedziała, że facet się mną zajmował mimo że najzwyczajniej tam śmierdzę. Tyle. Zresztą, jak mam jakieś wątpliwości odnośnie swojej świeżości (np. dłuższy czas po myciu, a Tż nurkuje między moimi udami), to po prostu się pytam, czy wszystko tam na dole ok, czy może powinnam się iść umyć.

Aha. Zawsze można przy okazji zakupów wrzucić do koszyka żel do higieny intymnej dla mężczyzn i wręczyć Tżtowi ze słowami "Patrz co Ci kupiłam! Wypróbujemy? " Mój Tż uzywa i jest zadowolony (no, oboje jesteśmy ).

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-08-04 o 18:16
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:18   #44
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość

2. Gdyby już zaszła taka sytuacja - byłoby to dla mnie normalne, nie wiem, o co miałabym się obrazić albo zakłopotać? Zdecydowanie gorzej bym zniosła, gdybym się po fakcie dowiedziała, że facet się mną zajmował mimo że najzwyczajniej tam śmierdzę. Tyle. Zresztą, jak mam jakieś wątpliwości odnośnie swojej świeżości (np. dłuższy czas po myciu, a Tż nurkuje między moimi udami), to po prostu się pytam, czy wszystko tam na dole ok, czy może powinnam się iść umyć.

Aha. Zawsze można przy okazji zakupów wrzucić do koszyka żel do higieny intymnej dla mężczyzn i wręczyć Tżtowi ze słowami "Patrz co Ci kupiłam! Wypróbujemy? " Mój Tż uzywa i jest zadowolony (no, oboje jesteśmy ).

zgadzam sie w stu procentach
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:24   #45
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
zgadzam sie w stu procentach
i ja też
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 07:31   #46
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: olk

Ale tu nie chodzi tylko o komfort dla Ciebie, ale i o Twoje zdrowie bo wiadomo pod napletkiem gromadzi sie wiele bakteri wiec tak czy owak warto go troche poganiac pod prysznic!!!!!!!!!
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 07:47   #47
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

Ja mysle, ze wiekszosc mezczyzna ma swoj rozum i nie trzeba im przypominac zeby brali prysznic
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:52   #48
MatyldaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
chyba jesteście krótko ze sobą?
jestem z nim 11 miesięcy

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
.Ja ze swoim facetem jakoś na luzie do tych spraw podchodziliśmy zawsze.
my tez do tych spraw na luzie podchodzimy, ale jakoś powiedzieć mu, że ma nieprzyjemny zapach to nie dzięki ;p

dziekuję za rady, już wiem co zrobię ) na początku pójde z nim pod prysznic, potem zaciągnę go do lóżka ;D DZIEKI WIELKIE ! )
MatyldaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.