Włosy po rozjaśnianiu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 02:50   #1
Diva1488
Przyczajenie
 
Avatar Diva1488
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1

Włosy po rozjaśnianiu...


Witam! To moj pierwszy post tutaj. Napisałam w nadziei, że znajdę odpowiedź na pytanie: co mogłabym zrobić z moimi włosami... Trzy lata farbowałam się na czarno(palette), ze względu na ową monotonie postanowiłam zmienić swój kolor, marzyły mi się odcienie czerwieni. Postanowiłam więc nie farbować włosów przez 3 miesiące i dopiero potem na poważnie pomyśleć o tej zmianie. Udałam się więc do fryzjera, który za moją namową użył dekoloryzatora L'oreal, zamiast rozjaśniacza ( w przekonaniu, że mniej zniszczy moje włosy). Jednak podczas całego zabiegu, dekoloryzator ten ściagnął kolor tylko minimalnie, więc fryzjer dołożył jeszcze rozjaśniacz (na który w końcu musiałam się zgodzić ), po rozjaśnianiu miałam nałożoną średnioczerwoną farbę, na ktorą po 3 dniach dałam szamponetkę (czerwona wiśnia) jednak aktualnie kolor sie zmył i mam taki jak po pierwszym farbowaniu.Włosy rozjaśniły mi się tak jak widać na załączonym zdjęciu(zdjecie 2 tyg po rozjaśnianiu i 1 farbowaniu)..przednie pasma pozostały czarne, i jedno w środku również, a góra głowy jest prawie ruda. Kilka miesięcy wcześniej gdy miałam całe czarne włosy, rozjaśniłam kilka wiekszych pasem i pofarbowalam je na intensywną czerwień, jednak za jakis czas gdy kolor się sprał, pokryłam je znów na czarno, dlatego teraz nie rozjaśniło ich równomiernie. Moje włosy po rozjaśnianiu w ogóle się nie zniszczyły. Kolor który chcę osiągnąć widnieje na obrazku 2, wybrałam odcień rudości, ponieważ wydaje mi się, iż ciemne czerwienie nie pasują do mojej bardzo jasnej cery. I teraz pytanie do was, co polecacie? Czy powinnam poddać się kolejnemu zabiegowi rozjaśniania, aby wyrównać kolorystycznie moje włosy, czy może poradzicie mi jakieś inne mniej inwazyjne metody aby osiągnąć upragniony efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (56,5 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpz9xaeCDB1qg51uq.jpg (43,4 KB, 77 załadowań)
Diva1488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:11   #2
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Włosy po rozjaśnianiu...

Przepraszam że ja nie na temat ale... masz śliczne włosy i musiałam to napisać! <3
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 19:17   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy po rozjaśnianiu...

Sprobuj zadac pytanie w blondowym lub rudym.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 08:38   #4
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Włosy po rozjaśnianiu...

ale masz piękne włosy ! ;o i kolorek też jest śliczny. jaśniejszy kolor bez rozjaśniania nie wyjdzie
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.