Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 21:20   #61
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
a i dzis Filip ma imprezę rośnij maluchu

Jako jedyny jest z 19-stego.
O jak miło

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Aż spojrzałam na kalendarz,rzeczywiście.Ba bku pewnie świętuje
Świętuję, świętuję wyjmując i wkładając małego do łóżeczka. Ale palcem nie pokażę przez kogo

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Hejka mamusie

Dzięki z całego serca za kciukasy i dalej trzymać - ślicznie proszę
Jest serducho w niedzielę byłam na usg i ślicznie pikało Aż się boję cieszyć bo wiem że będzie trudno. Cukrzyca dalej atakuje i już schudłam 3 kg ale pewnie skończy się insuliną jak dzidziol będzie większy. Na razie mam lekkie mdłości na szczęście bez wymiotów i czuję się zmęczona , ta ciąża od samego początku jest inna od poprzedniej i mam nadzieję że to dobry znak . Muszę też niestety robić codziennie zastrzyki w brzuch z clexane bo układ krzepnięcia mi się rozjechał brzydko mówiąc a najgorsze to jest to że ten lek ciężko zdobyć. Braki są już w hurtowniach i nie wiem czy coś zdobędę a mam brać prawdopodobnie przez całą ciążę.
Ogólnie dobre wieści więc A kciuki za przezwyciężenie wszelkich trudności


Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Tak, tam gdzie ostatnio. Jakoś nie myslalam wtedy w nocy gdzie tu jechać tylko po prostu. U mnie dopiero 17 tydzień wiec kiepsko... Nie wiem wogole czy dziecko z mała iloscia wod będzie zdrowe i wogole... Strasznie się martwie.
Oj rozumiem co czujesz, ale trzeba odganiać takie myśli. Trzymam bardzo mocno kciuki
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Wiecie co jest jedna rzecz której mi napewno nie brakowało w ciąży: okres!!! Właśnie dostałam znaczy nie żebym się nie cieszyła ale odzwyczailam się, taki był spokój
Jejku ja to zapomniałam już zupełnie o okresie. Dopiero jak czytam, że któraś z Was dostała, to sobie przypominam, że z dnia na dzień może mnie zaskoczyć ta niezbyt miła niespodzianka.

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Ta aplikacja Wizazowa po aktualizacji wygląda jak tapatalk

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W jaki sposób Wy aktualizujecie aplikację?

A tak po za tym witam w nowym wątku
Jak już wcześniej wspomniałam, mały na swoją 3 miesięcznice wylądował w łóżeczku. Nie wiem jak to będzie, tak mi było źle go tam odkładać
Ale zamierzam być twarda, nie miętka. Mąż już od jakiegoś czasu o tym wspominał, więc będzie miał niespodziankę jak wróci.

I jeszcze nie chwaliłam się, że Filipowi w końcu spasował jakiś smok. Dokładnie ten http://www.smyk.com/chicco-physio-so...t-niemowlaka-p Kupiłam z polecenia, ale nie wierzyłam, że coś z tego będzie. W końcu tyle już tych smoków próbowałam... To miał być ostatni i udało się
Właśnie już dwa razy, jak mały się przebudził, dałam mu smoka i szybko usnął. Fakt, że wcześniej 4 razy dałam mu pierś, ale zawsze to 4 razy, a nie 6
Swoją drogą boje się tej nocy, skoro już było 6 pobudek
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:29   #62
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ja niestety nie moge ściągnąć sobie apki :/

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Dziewczyny, mam problem skórny. Wiele razy mówiłam Wam o nim, ale teraz to już jest koszmar. Byłam kiedyś u dermatologa i powiedziała ze to po pomidorach i owszem, po nich troche bardziej było zaognione. Teraz sie okazuje że jednak mimo niejedzenia produktów pomidorowopodobnych to nadal to mam. Byłam u dermatologa znow, jakiś miesiac temu i powiedziała ze mam zmienić kosmetyki na AA wiec zmieniłąm i jest gorzej. z dnia na dzień . Wrzucę Wam fotkę z teraz. pod światło bardziej widać co i jak.


CZAIISCIE ZE NIE MOGE WKLEIC CAŁEGO PROBLEMU BO "ZA DŁUGI TEKST" A ON JEST KRÓTKI!!!

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Ale rano mam najbardziej zaognione. Użycie pudru czy podkładu pogarsza sprawę. Już nie wiem co mam robić. Jutro mam bardzo ważne spotkanie i chciałam jakos wygladać a dzisiaj w południe miałam katastrofe. teraz też wygląda to źle wiec obstawiam że rano bedzie katastrofa.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:30   #63
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ja tak na szybko jeszcze z poprzedniego wątku:

Olenka_24 - Leonek jest przeuroczy. Pięknie mu się mordka cieszy.
Dotyczałam jakimi szczepionkami szczepiłaś. My ostatnio też szczepiliśmy na pneumokoki i Mała ciężko je zniosła - podwyższona temperatura i marudzenie, ale następnego dnia już było dobrze.
Anulka2205 - ja także zacieszam jak Mała robi podkówkę i patrzy ślepkami jak zareaguję. A jak nie biorę ją na ręce to zaczyna wyć. Tylko tak marudnie wyje. Wiecie, że ja jeszcze nie widziałam łez mojego dziecka.
Rybka - ale Ci się promocja na słoiczki trafiła i za takie pieniądze to naprawdę żal nie brać, bo w normalnych cenach to są strasznie drogie. za pierwszy spacerek Kacperka w spacerówce, pewnie mu się bardzo podobało.
Nasturcja - uśmiałam się nieziemsko jak opisałaś Miłka puszczającego bąka i zacieszajacego. Kulturka musi być.
Patrysia - za wagę Malutkiej i za dzielnie zniesienie ukłucia.
Corko - "poszła kupa na tzta". sorry wyobraziłam sobie to!
89Beatka - piękna Liwcia. Jakie ma ładne kędziorki na czole.
niunia_20 - mocno wierzę, że Maleństwo da się uratować. Nie poddawaj się. Mimo tej całej sytuacji musisz być silna i wierzyć, że wszystko się dobrze skończy. Będę się za Was modlić.
Lusesita - bardzo tanią knajpkę znaleźliście. U nas niestety ceny zaczynają się od 50zł wzwyż.

Zosia śpi, ale bardzo niespokojnie, mąż już w łóżku i mnie nawołuje to i ja idę spać.

Dobranoc!
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:32   #64
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Już nie mam pomysłu co z tym robić, co stosować, co to mzoe byc? to są takie suche placki zaognione..

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

AAAAAAAAAAAA sie wściekne. nie moge dodac fotki .
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:40   #65
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

jej dodało sie czy nie..........
__________________
..

Edytowane przez ryba91
Czas edycji: 2014-03-15 o 07:01
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:46   #66
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Niunia bardzo Wam kibicuję, niech już wszystko będzie dobrze

Nanusia super

Paulina czas zapitala jak szalony A Tobie Nemosek to si chyba nie w koło Macieju z w koło Tymusiu kręci
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:46   #67
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ryba Ty wiesz, że ja mam to samo. Tylko ja mam to na ramionach. Zaczęło się w ciąży delikatnie, ale gin mówiła, że to przez hormony i że nawet jak pójdę do dermatologa, to on i tak mi nic na to nie da w ciąży. Teraz jeszcze gorzej jest, ale oczywiście do lekarza mi nie po drodze
babku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 21:48   #68
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

BABKU chcialas mobilizacji lozeczkowej to masz:P .Mi tez ciezko bylo rozstac sie ze wspolnym spaniem.Na pewno trudniej niz malemu przywitac z lozeczkiem.On nie mial problemow z zaakceptowaniem gorzej ze mna.Tak uwielbialam obserwowac mala istotke.
Co do aktualuzacji.Mi dzisiaj pojawil sie na telefonie komunikat o aktualizacji, kliknelam i przekierowalo mnie na strone.
MISS Czy Sorento nie jest Twoja siostra przypadkiem?
RYBKO Nie widze zdjecia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:54   #69
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
jej dodało sie czy nie..........
Nie widzę zdjęcia na telefonie :/ ale ja bym zmieniła dermatologa lub poszła do alergologa. A co do kosmetyków - ja wszystkim na problemy ze skóra polecam serię ziaji azs. Jest dla alergików. Miłkowi nie podeszły żadne emolienty. Żadne robione w aptece maści. Tylko ziaja mu pomaga. Może spróbuj?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
BABKU chcialas mobilizacji lozeczkowej to masz:P .Mi tez ciezko bylo rozstac sie ze wspolnym spaniem.Na pewno trudniej niz malemu przywitac z lozeczkiem.On nie mial problemow z zaakceptowaniem gorzej ze mna.Tak uwielbialam obserwowac mala istotke.
Co do aktualuzacji.Mi dzisiaj pojawil sie na telefonie komunikat o aktualizacji, kliknelam i przekierowalo mnie na strone.
MISS Czy Sorento nie jest Twoja siostra przypadkiem?
RYBKO Nie widze zdjecia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie tak samo z aktualizacją. Ale ta nowa apka jest guuuuupia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:54   #70
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie moge ściągnąć sobie apki :/

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Dziewczyny, mam problem skórny. Wiele razy mówiłam Wam o nim, ale teraz to już jest koszmar. Byłam kiedyś u dermatologa i powiedziała ze to po pomidorach i owszem, po nich troche bardziej było zaognione. Teraz sie okazuje że jednak mimo niejedzenia produktów pomidorowopodobnych to nadal to mam. Byłam u dermatologa znow, jakiś miesiac temu i powiedziała ze mam zmienić kosmetyki na AA wiec zmieniłąm i jest gorzej. z dnia na dzień . Wrzucę Wam fotkę z teraz. pod światło bardziej widać co i jak.


CZAIISCIE ZE NIE MOGE WKLEIC CAŁEGO PROBLEMU BO "ZA DŁUGI TEKST" A ON JEST KRÓTKI!!!

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Ale rano mam najbardziej zaognione. Użycie pudru czy podkładu pogarsza sprawę. Już nie wiem co mam robić. Jutro mam bardzo ważne spotkanie i chciałam jakos wygladać a dzisiaj w południe miałam katastrofe. teraz też wygląda to źle wiec obstawiam że rano bedzie katastrofa.
Kochana a nie zmieniłaś jakoś proszku płynu??? Może to hormony, mnie wypadają włosy a u Ciebie może taka reakcja skórna?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:54   #71
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Niunia bardzo Wam kibicuję, niech już wszystko będzie dobrze

Nanusia super

Paulina czas zapitala jak szalony A Tobie Nemosek to si chyba nie w koło Macieju z w koło Tymusiu kręci
A pominelam ten malutki szczegolik

Rybko a czemu nie mozesz sciagnac aplikacji?
Paulina rzeczywiscie w tej nowej wersji trzeba szukac watku:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 21:57   #72
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kliknijcie gwiazdkę w prawym górnym rogu,by była żółta. Po tym już nie muszę szukać. Od razu mi się wyświetla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:58   #73
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ryba a Ty gdzie masz te placki? Na dłoniach? Kiepsko trochę faktycznie to wygląda, może idź do innego dermatologa
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:02   #74
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Rybko a moze sprobuj slynnej masci cholesterolowej.Pomaga na takie przesuszone miejsca.

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Nie widzę zdjęcia na telefonie :/ ale ja bym zmieniła dermatologa lub poszła do alergologa. A co do kosmetyków - ja wszystkim na problemy ze skóra polecam serię ziaji azs. Jest dla alergików. Miłkowi nie podeszły żadne emolienty. Żadne robione w aptece maści. Tylko ziaja mu pomaga. Może spróbuj?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



U mnie tak samo z aktualizacją. Ale ta nowa apka jest guuuuupia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez nie moge sie odnalezc...

Ta seria jest super.Ja mam krem regenerujaco natluszczajacy i jest dobry nie tylko dla atopikow.Swietnie nawilza i wygladza, a nie kosztuje majatku.
A do kapieli masz cos z tej serii?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:04   #75
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nie zmienilam żadnych płynów do prania, proszków, nawet płyn do kąpieli mam AA. z ziajki miałam krem własnie azs [taki z szarym kolorem bodajze[ i mi dermatolog kazałą zmienić.
Ta dermatolog ona ma najszybciej terminy. U INNYCH czeka sie po 3-4 miesiace a u niej miesiac... i ma sporo pacjentów. Alergologa mam w maju bodajże. a co ja mam zrobić o tego czasu wyglada to okropnie i płakać mi sie chce. Uwierzcie ze ja sie opatulam szalikiem jak głupia do samych oczu na spacerze z małym.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:05   #76
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Rybko a moze sprobuj slynnej masci cholesterolowej.Pomaga na takie przesuszone miejsca.



Tez nie moge sie odnalezc...

Ta seria jest super.Ja mam krem regenerujaco natluszczajacy i jest dobry nie tylko dla atopikow.Swietnie nawilza i wygladza, a nie kosztuje majatku.
A do kapieli masz cos z tej serii?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam płyn natłuszczający z tej serii. Jest super dla Małego. Kremu używamy tego samego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:05   #77
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Kliknijcie gwiazdkę w prawym górnym rogu,by była żółta. Po tym już nie muszę szukać. Od razu mi się wyświetla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O dzieki klikniete .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:06   #78
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Ryba a Ty gdzie masz te placki? Na dłoniach? Kiepsko trochę faktycznie to wygląda, może idź do innego dermatologa
na twarzy

ile kosztuje ta maść chole..? i za ile zacznie działać?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:07   #79
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

nie moge apki ściągnąć bo nie ma jej.. mam bada os i na niego chyba nie ma apki. nie widzialam. Na fb mam ...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 22:07   #80
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
O jak miło


Świętuję, świętuję wyjmując i wkładając małego do łóżeczka. Ale palcem nie pokażę przez kogo


Ogólnie dobre wieści więc A kciuki za przezwyciężenie wszelkich trudności



Oj rozumiem co czujesz, ale trzeba odganiać takie myśli. Trzymam bardzo mocno kciuki

Jejku ja to zapomniałam już zupełnie o okresie. Dopiero jak czytam, że któraś z Was dostała, to sobie przypominam, że z dnia na dzień może mnie zaskoczyć ta niezbyt miła niespodzianka.


W jaki sposób Wy aktualizujecie aplikację?

A tak po za tym witam w nowym wątku
Jak już wcześniej wspomniałam, mały na swoją 3 miesięcznice wylądował w łóżeczku. Nie wiem jak to będzie, tak mi było źle go tam odkładać
Ale zamierzam być twarda, nie miętka. Mąż już od jakiegoś czasu o tym wspominał, więc będzie miał niespodziankę jak wróci.

I jeszcze nie chwaliłam się, że Filipowi w końcu spasował jakiś smok. Dokładnie ten http://www.smyk.com/chicco-physio-so...t-niemowlaka-p Kupiłam z polecenia, ale nie wierzyłam, że coś z tego będzie. W końcu tyle już tych smoków próbowałam... To miał być ostatni i udało się
Właśnie już dwa razy, jak mały się przebudził, dałam mu smoka i szybko usnął. Fakt, że wcześniej 4 razy dałam mu pierś, ale zawsze to 4 razy, a nie 6
Swoją drogą boje się tej nocy, skoro już było 6 pobudek
tez go kupie!!!:p
mam jeden kauczukowy,ale nie chce...
od razu zassal?

no,to witam sie,ale juz oczy mi sie kleja...poki mala spi to ja tez musze,bo od 7 jutro pewnie znow beda walic i kuc sasiedzi...oby tylko mala spala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:08   #81
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
na twarzy

ile kosztuje ta maść chole..? i za ile zacznie działać?
Hmmm... Może przemywaj kalium,smaruj tą maścią cholesterolowa. A to się nie nasiliło po tabsach anty? Może to od hormonów?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:13   #82
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Nie zmienilam żadnych płynów do prania, proszków, nawet płyn do kąpieli mam AA. z ziajki miałam krem własnie azs [taki z szarym kolorem bodajze[ i mi dermatolog kazałą zmienić.
Ta dermatolog ona ma najszybciej terminy. U INNYCH czeka sie po 3-4 miesiace a u niej miesiac... i ma sporo pacjentów. Alergologa mam w maju bodajże. a co ja mam zrobić o tego czasu wyglada to okropnie i płakać mi sie chce. Uwierzcie ze ja sie opatulam szalikiem jak głupia do samych oczu na spacerze z małym.
Ten krem ma na gorze szary kwadrat a ponizej zielone napisy.
Powiem Ci dla mnie kosmetyki z AA sa troche przereklamowane.Jakos dla mojej skory nic dobrego nie robily:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
na twarzy

ile kosztuje ta maść chole..? i za ile zacznie działać?
Ja placilam na recepte okolo 8 zl.Pomogla po paru dniach systematycznego stosowania.Smarowalam malego nawet do 5 razy dziennie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:15   #83
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Hmmm... Może przemywaj kalium,smaruj tą maścią cholesterolowa. A to się nie nasiliło po tabsach anty? Może to od hormonów?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no włąsnie nie od tabsów, bo to tez sprawdzałam, mam te same tabsy co przed ciążą.. poza tym na początku po ciąży nie brałam a tez miałam. Zaczeło sie zaogniać jakoś 1,5tyg przed wzięciem tabsów... . Tak o samo z siebie, nie mam pojęcia, moze nabiał bo dziennie wpierdzielam cos z mlekiem, albo masło. no cokolwiek to praktycznie u mnie nabiał dzień w dzień. ale dermatolog powiedziała mi ostatnio ze po nabiale całkiem inaczej to wygląda. W ciaży też miałam, ale miałam np. 2 dni a potem przez tydzień nic. i nie było tego tak widać, teraz mam to takie zaognine i na pół twarzy [no do oczu. ] ale nie mam pojęcia co mam stosować i szczerze boje sie tego ocieplenia, bo szalik pójdzie w odstawkę a jak ja sie pokaże. Moze przesadzam ale uwierzcie mi ze wygląda to gorzej niż najgorszy trądzik.
Jutro kupie cos wiecej z tej ziaji a recepte musze miec od lekarza dermatologa??
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:16   #84
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam w nowym wątku!

Niuniu będzie dobrze. Najważniejsze, że serduszko bije ładnie, a wody produkują się na bieżąco. Myśl pozytywnie dla Maleństwa, ono to czuje.

Nanusiu biedna jesteś z tym cukrem . Chodzisz do specjalnej poradni dla ciężarnych z cukrzycą? Ja w poprzedniej ciąży chodziłam chociaż mój cukier przeważnie był poniżej normy

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:19   #85
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no włąsnie nie od tabsów, bo to tez sprawdzałam, mam te same tabsy co przed ciążą.. poza tym na początku po ciąży nie brałam a tez miałam. Zaczeło sie zaogniać jakoś 1,5tyg przed wzięciem tabsów... . Tak o samo z siebie, nie mam pojęcia, moze nabiał bo dziennie wpierdzielam cos z mlekiem, albo masło. no cokolwiek to praktycznie u mnie nabiał dzień w dzień. ale dermatolog powiedziała mi ostatnio ze po nabiale całkiem inaczej to wygląda. W ciaży też miałam, ale miałam np. 2 dni a potem przez tydzień nic. i nie było tego tak widać, teraz mam to takie zaognine i na pół twarzy [no do oczu. ] ale nie mam pojęcia co mam stosować i szczerze boje sie tego ocieplenia, bo szalik pójdzie w odstawkę a jak ja sie pokaże. Moze przesadzam ale uwierzcie mi ze wygląda to gorzej niż najgorszy trądzik.
Jutro kupie cos wiecej z tej ziaji a recepte musze miec od lekarza dermatologa??
Na cholesterolowa możesz mieć od rodzinnego. Ba,nawet od ginekologa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:24   #86
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

musze isc w takim razie do lekarza. jak nie urok to ......
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:25   #87
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
na twarzy

ile kosztuje ta maść chole..? i za ile zacznie działać?
Ja nie wiem czy maść cholesterolowa nie na receptę jest. Nam pediatra wypisała dla Filipa, ale ja też używam i przynosi ulgę, choć niestety dużej poprawy u mnie nie ma. Ale może byłaby gdybym pamiętała, żeby chociaż ze dwa razy dziennie się wysmarować

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
tez go kupie!!!:p
mam jeden kauczukowy,ale nie chce...
od razu zassal?

no,to witam sie,ale juz oczy mi sie kleja...poki mala spi to ja tez musze,bo od 7 jutro pewnie znow beda walic i kuc sasiedzi...oby tylko mala spala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Najpierw bawił się nim i tak go memlał śmiesznie. Trwało to chyba ze 3 dni i w końcu patrze, a tu ssie Nie powiem żeby szał był z tym smokiem, ale na spacerze ma go cały czas i przy usypianiu też nam pomaga, więc myślę, że warto.

Zaliczyłam już 7 pobudkę Filipa Ale possał smoka i odpłynął szybko. Teraz jak się obudzi, to go nakarmię, a później do 4 niech mąż podaje smoka. A co Dopominał się przeniesienia małego do łóżeczka, to niech też przyczyni się trochę do sukcesu
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:28   #88
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

dziękuje dziewczyny. Zobacze co jutro załatwie , czy mnie jakiś lekarz jutro przyjmie..


ale mój maż chrapie
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:33   #89
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Melduje sie w nowej czesci i postaram sie nie zaginac w polowie jak w tamtej
Tfu, w jakiej polowie... Mam prawie cala czesc w plecy

A teraz pedze spac - choc czuje ze za pare minut bedzie karmienie. Moje swiezo pomalowane paznokcie nie sa na to gotowe
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:43   #90
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Musiałam jeszcze wejść żeby edytować post ze zdjęciami.

Rybko Kurcze idź koniecznie z tym do lekarza.Może w końcu specyfiki pomogą.A może to jakiś rodzaj liszaju

Osz nie moge już usunąć ;/
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2014-02-19 o 22:45
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.