Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 22:38   #1
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Unhappy

Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?


Mam probelm z jeansami. Właśnie jestem przed zakupem bo nie mam już w czym chodzić a nie cierpię kupować spodni! Wszystko przez moją figurę typowej gruszki Mam dość spore wcięcie w talii i płaski brzuch a za to ogromną moim zdaniem pupę
Proszę Was żebyście mi napisały jakiego modelu jeansów powinnam szukać podczas zakupów, gdyż spotykam się ze sprzecznymi opiniami - jedni piszą że biodrówki OK a inni że odpadają Inna sprawa że biodróki wchodzą mi najczęściej do połowy pupy
Może któraś z Was ma podobny problem i zdradzi mi też w jakim sklepie najlepiej dobrać na siebie jeansy do takiego typu figury bo np Orsay to ma chyba same biodrówki... nie wiem jak inne sklepy....
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 00:38   #2
dominiiisia
Raczkowanie
 
Avatar dominiiisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 37
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

Moim zdaniem biodrówki...Chociaz tez rozne opinie slyszalam, ale moim zdaniem biodrówki sa lepsze bo optycznie skracaja pupe, wiem to po sobie. Do tgeo propnuje wieksze kieszenie, ktore tez optycznie ja zmniejsza...I raczej bym unikala kieszeni nisko umiejscowionych Aha...i jesli chodzi o nogawki, to najlepiej lekko rozszerzane lub proste, rurki odpadaja raczej, bo poszerzaja bioderka. A co do pytania gdzie znajdziesz, to przede wsyztskim w sklepach z dzinsami typu wrangler itd, a z innych to orsay, zara itd chyba we wszusykich sa dzinsy przerozne fasony..chociaz teraz w sklepach jest niestety mnostwo rurek :/
dominiiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:56   #3
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

unikaj nisko osadzonych kieszen, szerokich z klamrami itp bo poszerzaja optycznie pupe

no i unikaj rurek, choc modne niestety wg mnie nie nadaja sie dla wszystkich
nie wiem jak jest z biodrowkami moze rzeczywiscie, niektore modele skracaja pupe najlepiej pomierzyc caly stosik spodni o roznych krojach(jak ja to robie) na pewno znajdziesz jakies fajne spodenki
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:56   #4
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

Mam ten sam problem, biodrówki wyglądaja bardziej korzystnie,ale co z tego jak przy wydatnej pupie wszystko wyłazi na wierzch
Wydaje mi się ,że trzeba szukać czegos pomiędzy, spodnie o lekko obniżonym stanie,ale nie typowe biodrówki, nogawki wiadomo najlepiej proste, ważne jest ,żeby nie były zbyt ciasne w pupie ,lepiej kupić rozmiar większe niż miałyby obciskać biodra, bo wtedy podkreślamy to co trzeba ukryć.
Pozatym przy takiej figurze bardzo ważna jest kolorystyka, zapomnij o wszystkich wycieruchach ,wycieranych na pupie i udach. Szukaj gładkich spodni ,najlepiej ciemny granat lub czerń, pasują do wszystkiego i dobrze wyglądaja.
rurek wbrew pozorom wcale nie musisz się bać, jeśli załozysz do nich kozaki o szerszej cholewce wyrówna to proporcje bioder i dolnej części nóg, do tego luźniejsza tuniczka i będziesz wyglądać korzystnie.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:09   #5
dominiiisia
Raczkowanie
 
Avatar dominiiisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 37
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

Tak, zgadzam sie z SarahMoon w kwestii rurek, ze do kozaków wygladaja fajnie, bo wyrównuja się proporcje..Ale np do balerinek raczej odpadaja
dominiiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:19   #6
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

Zauważyłam ,że wiele dziewczyn popełnia podstawowy błąd(sama go popełniałam) kupują ciuchy za małe, obciskające , szczególnie tyczy się to jeansow. Nie wiem,może mają nadzieję ,że jak się tak obcisna to wydadzą się mniejsze ,albo podobnie jak ja kiedyś postanawiają ,że schudną i żeby sie zmotywowac kupują mniejsze ciuchy. Wystarczy przejśc się po mieście ,pełno jest takich 'obcisniętych kuperków' najczęściej jeszcze w niebieskich wycieranych modelach jeansów.
To samo tyczy się rurek , sam krój nie jest zły jeśli nie są one ciasno przylegające do nóg, a na tzw 'skinny jeans' mogą sobie pozwolić jedynie dzewczyny o figurze Kate Moss
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:06   #7
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Zauważyłam ,że wiele dziewczyn popełnia podstawowy błąd(sama go popełniałam) kupują ciuchy za małe, obciskające , szczególnie tyczy się to jeansow. Nie wiem,może mają nadzieję ,że jak się tak obcisna to wydadzą się mniejsze ,albo podobnie jak ja kiedyś postanawiają ,że schudną i żeby sie zmotywowac kupują mniejsze ciuchy.
Sama mam parę jeansów kupioną kilka sezonów temu na wyprzedaży w Big Star. Jsak je kupowałam to wydały mi sie OK, musiałam tylko skrócić w nich nogawki ale zanim się za to zabrałam klika tygodni później , przy przymierzaniu okazało się żę wcale super nie wyglądają Mimo to siedzą w szafie i czekają aż mi tyłek schudnie
Przerąbane z tymi spodniami bo biodrówki wchodzą mi zawsze do połowy więc jak widzę już zameczek na 3 cm to nawet nie biorę ich do mierzenia bo wiem że to nie ma sensu. A z kolei w spodniach z wysokim stanem (teraz akurat takie mam) mój tyłek wydaje się naprawdę ogromny
Wiem też że niektóre sklepy mają tylko jeden model jeansów np. w Bershce (czy jakoś tak) widziałam same wąskie biodrówki...Dlatego pomyślałam że może któraś z Was wie gdzie jest jakiś fajny wybór porządnych jeansów w różnych modelach, żeby mogła coś dopasować na ten mój nieszczęsny tyłek.Już nie wspomnę że najczęściej jak już mierzę jakieś spodnie i jakoś przejdą mi przez biodra to znowu okropnie odstają w pasie
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 18:29   #8
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

mam taka sama figure jak Ty, i moja dżinsową mekką są dwa sklepy : h&m oraz reserved - tam zawsze jest zatrzęsienie fasonów, i znajduje coś dla siebie.
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:49   #9
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Gdzie znajdę jeansy dla typu "gruszki" i jakie?

Mnie zawsze ratował reserved. Tam zawsze znajdowałam coś dla siebie, ale niestety to nie tyczy się jeansów. Tam zawsze kupuje spodnie ale materiałowe, bo jest duży wybór i naprawdę można je dopasować do sylwetki. Za to jeansy są jakos dziwnie skrojone i za długie a ja nie mierze 180cm. Ostatnio jednak znalazłam w zarze spodnie rurki, tak wiem rurki ale już mam dosyć szukania spodni nie rurek - nie dzwonów. Są inaczej skrojone niż większość spodni, nie są to biodrówki, bo przy takich spodniach zawsze boczki są widoczne no i w sytuacji gdy musimy się po coś schylić pokazujemy to co zazwyczaj niewidoczne światu przymierzyłam mase spodni ale na tak dobrze leżące spodnie i wygodne nigdy nie trafilam. Także rozumiem Twój ból ale glowa do góry, trzeba sporo sklepów odwiedzić, sporo spodni przymierzyć aż w koncu coś nam spasuje.
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.