Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 21:11   #4351
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dobre pędzle to inwestycja. Zrobią polowe pracy dla Ciebie Poza tym jak sie dba o nie wystarcza na wiele lat, wiec warto zainwestować, moim zdaniem!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:22   #4352
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
O matko popatrzcie dziewczynki na to cudo
http://www.allegro.pl/item882154847_...isy_tanio.html
wg mnie wszystko jest ok - chodzi mi o opakowanie - tylko ta naklejka!!!! To znaczy ,że i podróby już ulepszono?
Nie, wydaje mi się, że to po prostu wersja testowa/produkt do użytku próbnego, jakiś dodatek do czegoś. Nazwa też jest ok. Tylko pytanie - ile on ma lat...

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Podpiszę się pod słowami Kasi Widać różnicę w makijażu robionym Sephorą, Inglotem i MAC'iem, nawet laik to zauważy, koleżanki już wiedża i zawsze mówią,że jest różnica w moim makijażu robionym MACiem a czymś innym . Mam odpowiednik 187 z Inglota i po drugim "praniu" czarna część mi się strasznie zmechaciła, tak samo pędzelek do oczu Jedyne co trzyma poziom MAC to The Body Shop, ale oni nie mają tak szerokiej oferty
Też mi się tak wydaje. Jeżeli jesteś laikiem, to wszystko co może pomóc Ci w makijażu jest warte zakupienia, bo dzięki pomocy - np. MACowych pędzli - makijaż będzie dużo lepszy. Za to będąc pro - możesz pomalować czymkolwiek, a i tak wyjdzie super, bo masz umiejętności, oko, itd. Przynajmniej tak mi się wydaje...

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

A dodatkowo, z tego co zrozumiałam, to mamy dodatek do linii regularnej cieni - na temptalii więcej info Ciekawe kiedy u nas się pojawi

PS. Kochaaam maty!!!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:25
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:25   #4353
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Jeżeli jesteś laikiem, to wszystko co może pomóc Ci w makijażu jest warte zakupienia, bo dzięki pomocy - np. MACowych pędzli - makijaż będzie dużo lepszy. Za to będąc pro - możesz pomalować czymkolwiek, a i tak wyjdzie super, bo masz umiejętności, oko, itd. Przynajmniej tak mi się wydaje...
Cieszę się że się ze mną zgadzacie pro powinien poradzić sobie nawet zwykłymi pędzelkami moja kosmetyczka ślubny makijaż robiła mi pacynką (sic!) a wyszedł CUDNY
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:27   #4354
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

Dziewczyny... Te które nie chcą wydawać dużo pieniędzy na pędzle maca dlaczego nie poszukają czegoś innego? MAC jest drogi, nie ukrywajmy! Dlatego jak używacie pędzli do malowania tylko i wyłącznie siebie, a nie możecie pozwolić sobie na wydanie sporej sumki na jeden pędzel, to czemu nie zainwestujecie w coś tańszego? Ingloty nie są złe. Sigma brushes też jest w porzo i w dodatku możecie kupić cały zestaw pędzli za $69 plus wysyłka chyba $14 do Polski.
Rozumiem jak ktoś ma dużo zbędnej gotówki to niech kupuje maca! Ale do własnego użytku przy skromnym budżecie to nie warto! Pędzle są bardzo dobre, ale zapłacicie za nie tyle że z Inglota macie 2 albo 3.
Jedyne czego róbcie to nie kupujcie kompletów na Allegro czy Ebayu. Ja lubię pędzle, więc takie też kupiłam w celu sprawdzenia. Włosie się łamie, mam czasami nawet wrazenie, że puszcza farbę w czasie mycia. Nie warte tej ceny. Lepiej mieć podstawowe pędzle (podkład, puder, róż, nakładanie cienia, blendowanie, kabuki, pencil brush, eyeliner, duo fibre, korektor- jednak można się bez niego obejść), a nie wszystko, lecz tak na prawdę nic. Robiąc makijaż tylko na własne potrzeby same zobaczycie co wam jest tak na prawdę potrzebne.
Ja mam sporo pędzli, a niektóre używałam raz, albo kilka razy, bo mi źle leżą w ręce, albo wolę używać innych.
bo makijaz to hobby a czsami na hobby przetraca sie lwią czesc pieniedzy ale jak widac my to lubimy

poza tym zabrzmialo to jakbysmy rzeczywiscie z glodu umieraly.. a inwestowaly w MAC-a
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:28
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:29   #4355
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Jeżeli jesteś laikiem, to wszystko co może pomóc Ci w makijażu jest warte zakupienia, bo dzięki pomocy - np. MACowych pędzli - makijaż będzie dużo lepszy. Za to będąc pro - możesz pomalować czymkolwiek, a i tak wyjdzie super, bo masz umiejętności, oko, itd. Przynajmniej tak mi się wydaje...
O to to to właśnie Jeśli umiesz malować to potrafisz zrobić coś z niczego, a niewprawna ręka z badziewnymi pędzelkami zrobi sobie krzywdę

Od 12 godzin mam na twarzy Studio Sculpt, leciutko utrwalonego Blotem prasowanym i uwaga uwaga Proszę Państwa: stał się cud, nie świecę się podkład nie ściemniał, nie znikł, nie zrobił się różowy, tudzież pomarańczowy, no jestem w szoku po prostu. 12 godzin i trzyma się dzielnie jedynie na kremie nawilżającym
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:29   #4356
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kasiaj85 jaki mialas makijaz slubny? W jakich kolorach?
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:29   #4357
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie, wydaje mi się, że to po prostu wersja testowa/produkt do użytku próbnego, jakiś dodatek do czegoś. Nazwa też jest ok. Tylko pytanie - ile on ma lat...
Ale wiesz co, może lepiej poczekajmy aż ktoś jeszcze się wypowie...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 21:30   #4358
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

No Myszolapka, zdaje sie znalazlas swoj numer jeden w fluidach Gratuluje!!!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:33   #4359
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Lucky Green jest ślicznym kolorem, w takich momentach żałuję, że średnio wyglądam w złotych tonacjach

Jeśli mnie nie zapcha to chyba tak, i najjaśniejszy kolor nie jest za ciemny dla mnie co mnie cieszy bardzo, bardzo
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:34
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:39   #4360
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Kasiaj85 jaki mialas makijaz slubny? W jakich kolorach?
ba! jak to jaki, fioletowy haha
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
O to to to właśnie Jeśli umiesz malować to potrafisz zrobić coś z niczego, a niewprawna ręka z badziewnymi pędzelkami zrobi sobie krzywdę
o to to właśnie
mam pędzle z sephory, jakiś duzy a'la 217, mniejsze do nakładania cieni, skośny itp itd a i tak odkąd trafiła do mnie 217 to cały makijaż oka załatwiam nią! i jest boska!

Cytat:
Od 12 godzin mam na twarzy Studio Sculpt, leciutko utrwalonego Blotem prasowanym i uwaga uwaga Proszę Państwa: stał się cud, nie świecę się podkład nie ściemniał, nie znikł, nie zrobił się różowy, tudzież pomarańczowy, no jestem w szoku po prostu. 12 godzin i trzyma się dzielnie jedynie na kremie nawilżającym
Myszołapka znalazła podkład idealny! to zawsze jest okazja do toastu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:49   #4361
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ba! jak to jaki, fioletowy
Heh, fiolety sa cudne! Pewnie bylas piekna Panna Mloda
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 21:54   #4362
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Heh, fiolety sa cudne! Pewnie bylas piekna Panna Mloda
czy piękna? bo ja wiem... ale skoro mąż się nabrał...
kocham fiolety więc nie wyobrażałam sobie innej opcji niestety na zdjęciach nie do końca widać makeup. Mam zdjęcia na nk, ale co tu będę rozpowszechniać takie pierdoły
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:55   #4363
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Aaa niedobrze niedobrze, zaczyna mi się rzucać na pędzle. 217 to chyba must-have ? I co jeszcze do makijażu oka ?

Kasiu niczego innego się nie spodziewałam
Sephorowe do oczu też mam, ale w sumie jadę na TBS i tylko jedynym z Sephory, - smudge
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:57
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:57   #4364
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Aaa niedobrze niedobrze, zaczyna mi się rzucać na pędzle. 217 to chyba must-have ? I co jeszcze do makijażu oka ?
myślę, że 275 może być taki uniwersalny też, wiem że dziewczyny polecają 239 i 219 ale nic o tych wszystkich nie powiem bo póki co ich nie mam :/
może już wkrótce będę w stanie dorzucić swoje trzy grosiki do pędzlowej kopalni wiedzy

a my słuchajcie niedługo dobijemy do kolejnych 5tys postów... czas niedługo na PART 3?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:58   #4365
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Aaa niedobrze niedobrze, zaczyna mi się rzucać na pędzle. 217 to chyba must-have ? I co jeszcze do makijażu oka ?
Ja uzywam chetnie 239, 222 i 224 do blendawania

Kasiaj85, zdjecia zawsze zmieniaja kolory. Ja mialam rozowo-zielony i na kazdym zdjeciu wyglada na inny odcien A fiolety tez kocham! Zdjecia mozesz na pw pokazac
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:04   #4366
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja uzywam chetnie 239, 222 i 224 do blendawania

Kasiaj85, zdjecia zawsze zmieniaja kolory. Ja mialam rozowo-zielony i na kazdym zdjeciu wyglada na inny odcien A fiolety tez kocham! Zdjecia mozesz na pw pokazac
zdjęcia moge wysłać (ale na PW? nie wiem czy da radę...) ale makijazu na nich wcale nie widać... nie wpadłam jakoś na to żeby go uwiecznić na focie...
Oooooo różowo-zielony też musiał być piękny ja właśnie dzięki MACowi pokochuję pomału zielenie, brązy, taupy wszelakie... ale nadal fiolety to moja największa miłość
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 23:19   #4367
aattka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
AllThatGlitters
Dobre pędzle to inwestycja. Zrobią polowe pracy dla Ciebie Poza tym jak sie dba o nie wystarcza na wiele lat, wiec warto zainwestować, moim zdaniem!
Jestem tego samego zdania bo wychodzę z założenia że "co tanie to drogie"
Cytat:
martaboy
Też mi się tak wydaje. Jeżeli jesteś laikiem, to wszystko co może pomóc Ci w makijażu jest warte zakupienia, bo dzięki pomocy - np. MACowych pędzli - makijaż będzie dużo lepszy. Za to będąc pro - możesz pomalować czymkolwiek, a i tak wyjdzie super, bo masz umiejętności, oko, itd. Przynajmniej tak mi się wydaje...

Cytat:
Myszołapka
Aaa niedobrze niedobrze, zaczyna mi się rzucać na pędzle. 217 to chyba must-have ? I co jeszcze do makijażu oka ?
Ja do makijażu oka używam 217 , 219 , 239 i 266 i z efektów jestem zadowolona

Edytowane przez aattka
Czas edycji: 2010-01-15 o 23:21
aattka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 23:38   #4368
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ba! jak to jaki, fioletowy haha
też będę miała fioletowy to nasz ślubny kolor przewodni

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Aaa niedobrze niedobrze, zaczyna mi się rzucać na pędzle. 217 to chyba must-have ? I co jeszcze do makijażu oka ?
moje naoczne 'must have', to 219, 217, 210, 272

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
myślę, że 275 może być taki uniwersalny też, wiem że dziewczyny polecają 239 i 219 ale nic o tych wszystkich nie powiem bo póki co ich nie mam :/
może już wkrótce będę w stanie dorzucić swoje trzy grosiki do pędzlowej kopalni wiedzy
ja osobiście wolę 219 niż 239.. jest mniejszy, więc bardziej precyzyjny.. można zrobić nim wszystko co się chce.. to jedyny pędzel, który mam x 2
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 01:57   #4369
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
O matko popatrzcie dziewczynki na to cudo
http://www.allegro.pl/item882154847_...isy_tanio.html
wg mnie wszystko jest ok - chodzi mi o opakowanie - tylko ta naklejka!!!! To znaczy ,że i podróby już ulepszono?
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ale wiesz co, może lepiej poczekajmy aż ktoś jeszcze się wypowie...
mnie sie wydaje że to oryginał, jak marta napisała wersja testowa, miałem taki Haunting z kolekcji McQueen, z 100000% pewnego żródła

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bo makijaz to hobby a czsami na hobby przetraca sie lwią czesc pieniedzy ale jak widac my to lubimy

poza tym zabrzmialo to jakbysmy rzeczywiscie z glodu umieraly.. a inwestowaly w MAC-a
ahhh te nałogi

co do pedzli, to uważam że każdy wybiera jak mu odpowiada, ja z MAC musze mieć białe pędzle do oczu i mały duo-fiber, reszta jak dla mnie nie jest zła, ale na przydkład pędzle do pudru są zdecydowanie za drogie, tzn są drogie w jakości poprawde ale nie sa jakieś cudowne jak dla mnie, tak samo pędzle do ust czy do kresek

co do Inglota, niektóre jego pędzle sa niezłe, ale raczej pojedyńcze, na samym Inglocie bym nie pracował, na pewno zaleta Inglota jest że jako nieliczny poza MAC ma pędzle zaciskane a nie tylko klejone i to sie przekłada na trwałość, co do reszty firm w każdej pewno cos ciekawego się znajdzie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 09:20   #4370
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bo makijaz to hobby a czsami na hobby przetraca sie lwią czesc pieniedzy ale jak widac my to lubimy

poza tym zabrzmialo to jakbysmy rzeczywiscie z glodu umieraly.. a inwestowaly w MAC-a
Ja potwierdzę, bo chyba najczęściej rozsiewam wizję głodu z powodu zMACania - nie głoduję, mam się świetnie No ale kilka gadżetów by się przydało, dawno nic nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje że to oryginał, jak marta napisała wersja testowa, miałem taki Haunting z kolekcji McQueen, z 100000% pewnego żródła

ahhh te nałogi
Ja widziałam samplowy na specktrze w czyichś zbiorach, a tam ludzie się naprawdę na tym znają, więc luz

Nałogi są spoko, jeśli nie rujnują zdrowia, tylko portfel

Ja ostatnio używam 239 (a jednak dobrze nim się rozblendowuje kredkę), a na koniec 217 do roztarcia wszystkiego. I gra
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:49   #4371
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ahhh te nałogi
taaaaak Kamil, też coś o tym wiem

Cytat:
co do pedzli, to uważam że każdy wybiera jak mu odpowiada, ja z MAC musze mieć białe pędzle do oczu i mały duo-fiber, reszta jak dla mnie nie jest zła, ale na przydkład pędzle do pudru są zdecydowanie za drogie, tzn są drogie w jakości poprawde ale nie sa jakieś cudowne jak dla mnie, tak samo pędzle do ust czy do kresek
no to będę się miała okazję przekonać może czy pędzle dopudrowe są fajne i wychodzi, że dobrze, że nie kombinowałam z tym eyelinerem! A powiedz mi, bo cały czas mnie kusi żeby użyc kiedyś 217 do korektora.. Nie niszczy się od takiego używania bardziej? mam moją 217 już od paru miesięcy i jak dotąd jeden włosek z niej wypadł... a używam dzień w dzień...


Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja potwierdzę, bo chyba najczęściej rozsiewam wizję głodu z powodu zMACania - nie głoduję, mam się świetnie No ale kilka gadżetów by się przydało, dawno nic nie kupiłam

potwierdzam, Marta wygląda świetnie, nie jest wybiedzona i wygłodzona


Cytat:
Nałogi są spoko, jeśli nie rujnują zdrowia, tylko portfel
o to właśnie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:48   #4372
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A powiedz mi, bo cały czas mnie kusi żeby użyc kiedyś 217 do korektora.. Nie niszczy się od takiego używania bardziej? mam moją 217 już od paru miesięcy i jak dotąd jeden włosek z niej wypadł... a używam dzień w dzień...
Raz sprobowalam 217 nalozyc korektor, ale mnie nie zachwycil. Tyle, ze mnie zaden pedzel do korektora i zaden korektor nie zachwycil, bo zawsze mi wlazi w zalamania skory i mimo, ze nie mam zmarszczek, to po nalozeniu korektora, wygladam jakbym je jednak miala.A ja tylko chce zatuszowac cienie
Juz nie mam pomyslu jak je zatuszowac i jakiego korektora uzywac
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:47   #4373
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Raz sprobowalam 217 nalozyc korektor, ale mnie nie zachwycil. Tyle, ze mnie zaden pedzel do korektora i zaden korektor nie zachwycil, bo zawsze mi wlazi w zalamania skory i mimo, ze nie mam zmarszczek, to po nalozeniu korektora, wygladam jakbym je jednak miala.A ja tylko chce zatuszowac cienie
Juz nie mam pomyslu jak je zatuszowac i jakiego korektora uzywac
może nakładasz go za dużo, i nie tam gdzie trzeba ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:03   #4374
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Raz sprobowalam 217 nalozyc korektor, ale mnie nie zachwycil. Tyle, ze mnie zaden pedzel do korektora i zaden korektor nie zachwycil, bo zawsze mi wlazi w zalamania skory i mimo, ze nie mam zmarszczek, to po nalozeniu korektora, wygladam jakbym je jednak miala.A ja tylko chce zatuszowac cienie
Juz nie mam pomyslu jak je zatuszowac i jakiego korektora uzywac
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
może nakładasz go za dużo, i nie tam gdzie trzeba ?
mikiedyś ktoś mówił,żeby nie nakładać korektora pod samą linię dolnych rzęs bo tam najszybciej wlezie w załamanie... ja nakładam od wewnętrznego kącika tak jakby coraz niżej na sińca...tak po skosie w dół i to wklepuję. i jest dobrze i nic mi nie włazi...

Marti: to zrób fotę ślubnego makijażu koniecznie!!! ja zapomniałam :/ a żałuję bo bardzo mi się podobał
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:14   #4375
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

potwierdzam, Marta wygląda świetnie, nie jest wybiedzona i wygłodzona


Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Raz sprobowalam 217 nalozyc korektor, ale mnie nie zachwycil. Tyle, ze mnie zaden pedzel do korektora i zaden korektor nie zachwycil, bo zawsze mi wlazi w zalamania skory i mimo, ze nie mam zmarszczek, to po nalozeniu korektora, wygladam jakbym je jednak miala.A ja tylko chce zatuszowac cienie
Juz nie mam pomyslu jak je zatuszowac i jakiego korektora uzywac
A może najpierw nałóż korektor ( i najlepiej taki o "cienkiej" konsystencji), a potem dopiero rozetrzyj 217?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:16   #4376
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
może nakładasz go za dużo, i nie tam gdzie trzeba ?
Nie tam gdzie trzeba?
No pod oczami nakladam, bo tam tego potrzebuje ......
Dzis sprobuje nalozyc mniej w takim razie.
Acha i do tego jak juz to cholerstwo zastygnie to mi sie skora rozciaga i marszczy
Heeeeeeelp
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:17   #4377
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

chciałyście to macie

1 rząd od lewej:
Paint Pot Girl Friendly, cienie: Sugarshot, Sunset B., Pandamonium, Mont Black, pearlglide Miss Fortune, shadestick Butternutty i Penny, lipglass Steal My Heart, Virgin Kiss i Tasty, korektor Studio Touch-Up Stick NW20, Mineralize Sheersheen Powder Loose - Sheerbronze, Beauty Powder - Natural Flare, Select Sheer Loose - NW25

2 rząd od lewej - pigmenciaki:
Quick Frost, Reflects Blackened Red, Mega-Rich, Reflects Bronze, Rushmetal, Mutiny, Steel Blue, Deep Blue Green, Your Ladyship, Viz-A-Violet, Violet, Revved-Up, Mauvement (wiem, że parę osób go chciało, ale był ostatni ), Cocomotion
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:20   #4378
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Marti: to zrób fotę ślubnego makijażu koniecznie!!! ja zapomniałam :/ a żałuję bo bardzo mi się podobał
zrobię na pewno gdzieś mam fotki z próbnego, ale nawet nie wiem gdzie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:20   #4379
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chciałyście to macie

1 rząd od lewej:
Paint Pot Girl Friendly, cienie: Sugarshot, Sunset B., Pandamonium, Mont Black, pearlglide Miss Fortune, shadestick Butternutty i Penny, lipglass Steal My Heart, Virgin Kiss i Tasty, korektor Studio Touch-Up Stick NW20, Mineralize Sheersheen Powder Loose - Sheerbronze, Beauty Powder - Natural Flare, Select Sheer Loose - NW25

2 rząd od lewej - pigmenciaki:
Quick Frost, Reflects Blackened Red, Mega-Rich, Reflects Bronze, Rushmetal, Mutiny, Steel Blue, Deep Blue Green, Your Ladyship, Viz-A-Violet, Violet, Revved-Up, Mauvement (wiem, że parę osób go chciało, ale był ostatni ), Cocomotion
Piękne zakupy,w szczególności pigmenty
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:43   #4380
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chciałyście to macie

1 rząd od lewej:
Paint Pot Girl Friendly, cienie: Sugarshot, Sunset B., Pandamonium, Mont Black, pearlglide Miss Fortune, shadestick Butternutty i Penny, lipglass Steal My Heart, Virgin Kiss i Tasty, korektor Studio Touch-Up Stick NW20, Mineralize Sheersheen Powder Loose - Sheerbronze, Beauty Powder - Natural Flare, Select Sheer Loose - NW25

2 rząd od lewej - pigmenciaki:
Quick Frost, Reflects Blackened Red, Mega-Rich, Reflects Bronze, Rushmetal, Mutiny, Steel Blue, Deep Blue Green, Your Ladyship, Viz-A-Violet, Violet, Revved-Up, Mauvement (wiem, że parę osób go chciało, ale był ostatni ), Cocomotion
Piękniaki
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.