Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 13:10   #3151
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
widać troszkę jasniejszy odrost,ale włosy masz piękne,i ślicznie Ci błyszczą
No niestety widać jaśniejszy odrost... Ale kondycja włosów nie ucierpiała a to ważne Później będę kombinować przy nastepnym farbowaniuDziękuję:roz a:


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Cera mi się nie świeci i tak fajnie buzia wygląda. Tyle, że ja ten ciemny muszę nałożyć i przez jakieś 15 min wyglądam jak krzywo pokryta tapeciara a potem kolor mi się tak zrównuje jakby to tylko moja skóra była. Noszę czarny szalik i czapkę i nawet nie ma śladów po tym BB na czerni i to jest super. A Rival de Loop muszę przylukać bo nie słyszałam i nie widziałam nic takiego.

A włosy super!!!


Tzn taki zdrowy blask wygląda ładnie nie lubię jedynie takiego nachalnego błysku... No tu super ciekawa jestem jak u mnie by się sprawdził Chociaż ja ostatnio potrzebuję większego krycia i bez korektora się u mnie nie obejdzie
Ja go widziałam w necie muszę przy najbliższej okazji w Rossamannie się mu przyjrzeć


A dziękuję odnośnie włosów
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:34   #3152
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
kachula co myslisz o tej masce
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html
Ty bardziej się znasz na składzie
Metaxa na str wizazu przeczytałam analizę owej maski wykonana przez użytkownika chimay:

Mała anliza składu:
Woda
Cetearyl Alkohol - emolient, zapobiega utracie wilgoci, wygładza, zmiękcza
Cetrimonium Chloride - ułatwia rozczesywanie, wygładza, zapobiega elektryzowaniu
Glycerin - nawilżacz
Hydrolyzd Silk - jedwab hydrolizowany, proteina (białko), które jako jeden z niewielu składników (obok keratyny) ponoć wnika do włosa, oczywiście nie na stałe, ale do następnego mycia, pełniąc rolę "cementu"; wygładza, ma zdolności zatrzymywania wilgoci na powierzchni włosa przez co zwiększa jego elastyczność
Argania Spinoza Kernel Oil - olej arganowy, otrzymywany poprzez tłoczenie orzechów drzewa arganowego rosnącego tylko w Maroku; olej jednonienasycony, co oznacza, że wedle włosomaniaczych podziałów ma szanse najbardziej pasować włosom o średniej i wysokiej porowatości czyli np zniszczonym lub suchym z natury.
Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil - olej z pestek winogron, należy do tłuszczów wielonienasycony, może pasować różnym rodzajom włosów
Pearl Powder - puder perłowy, zawiera proteiny, wygładza, odbija światło, wzmacnia elastyczność
Maris Sal - sól morska, działa przeciwzapalnie
Panthenol - nawilżacz
Methylchloroisonthiazolin e, Methylisothiazoline - konserwanty, mogą uczulać
Perfum, Cytral, Citronellol, Limonene, Linalol - zapachy

Anti-Age to maska wielozadaniowa. Czyli proteinowo-nawilżająco-emolientowa. Na dodatek prosta składowo. Bez silikonów, a jednak wygładzająca. Już sam zapowiada się naprawdę obiecująco, chociaż bałam się trochę protein jedwabiu w składzie, bo moje włosy niezbyt dobrze reagują na tę grupę składników.

Konsystencja, zapach
Maska jest zwarta i dość "bogata", wystarczy mała ilość, żeby pokryć włosy. Nie przetłuszcza, ale nie nakładałam jej nigdy na skórę głowy.
Zapach nie jest jakoś szczególnie piękny, ale też mnie nie drażni a po spłukaniu zostaje na włosach i na tym etapie pachnie już całkiem fajnie, świeżo, trochę słodko.

Działanie
Anti-Age nawilża. Moje włosy najbardziej potrzebują właśnie nawilżaczy i tutaj je dostają. Nie wiem, jak maska sprawdziła by sie zimą, kiedy teoretycznie powinno się ograniczyć nawilżanie na rzecz natłuszczania.
Odżywia. Dzięki proteinom w składzie. Mi najbardziej nie pasuje keratyna i proteiny jajeczne, ale jedwab nie czyni spustoszeń, więc wygląda na to, że będziemy się tolerować. Skutkiem ubocznym protein na włosach, którym one nie podejdą jest przesuszenie, dlatego używając kosmetyków z tym składnikiem nie możemy zapominać o nawilżaniu.W tej masce jedwabiowi towarzyszy gliceryna, więc równowaga jest zachowana. Oczywiście są włosy, którym jedwab nie będzie pasował i wtedy Anti-Age nie pomoże.Ale nie istnieje taki składnik ani kosmetyk, który pasowałby wszystkim.
Jeszcze odnośnie jedwabiu warto wspomnieć, że może on usztywniać włosy, bo przecież działa uelastyczniająco. U niektórych to będzie zaleta, u innych wada. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy, dlatego nie mogę używać maski zbyt często. Mam z natury sztywne i grube włosy, więc dodatkowe usztywnienie nie jest im potrzebne. Kiedy jeszcze miałam włosy po trwałej maska rozprostowywała mi resztki skrętu i mogłam zapomnieć o jakiejkolwiek choćby fali. Ale u mnie wszystkie proteiny tak działają.
No i jeszcze wygładza. Włosy są miłe w dotyku, nabierają silikonowej gładkości. Idzie to w parze z elastycznością, co mi akurat nie zawsze służy, bo stawiam raczej na zmiękczanie moich sztywnych drutów.

Opakowanie i inne
Maska jest niewielka, ale wydajna. Dla mnie to akurat nie jest zaleta, tym bardziej, że mam włosy, które ledwo łapią się w ogonek. Z tego powodu wszelkie włosowe mazidła schodzą mi wolno. Ale dla długowłosych to może być zaleta.
Opakowanie jest oryginalnie pomyślane. Metalowe, dość minimalistyczne. Zakrętka trzyma się mocno, nie ma obawy, że coś się wyleje.

Anti-Age to naprawdę dobra maska, ale moje włosy mają specyficzne potrzeby a ja raczej wolę je zmiękczać niż usztywniać, więc muszę bardzo ostrożnie podchodzić do proteinowych kosmetyków. Przypuszczam, że nie wrócę już do tej maski, ale bardzo chętnie sięgnę po Anti-Allergic, która ma jedwab w mniejszej ilości. Ale nie odradzam, a wręcz zachęcam do przetestowania Anti-Age.
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 16:17   #3153
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A dziękuję, dobrze
Trzymała mi 20 minut jakąś wodę iluś procentową, z tego co mówiła, później nałożyła właściwą farbę.
W sumie nie różni się aż tak bardzo ale moja fryzjerka mówiła, że właśnie najlepiej jest tak schodzić do właściwego koloru, który chcę.

Następnym razem zrobi mi balejaż tylko w formie takich cieniutkich igiełek a później już będziemy (ma nadzieję, że do końca wiosny) schodzić do koloru który chcę
coś takiego:
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...:13,s:20,i:181
tu jasny brąz:
http://starhair.pinger.pl/m/1323526

No i mam grzywkę
Moze jakąś fotke ?
Kolor z pierwszego linka przepiękny uwielbiam takie kolory

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
To faktycznie się opłacało też myślałam nad jego zakupem póki co ostatecznie się nie zdecydowałam A świeci się po nim mocno cera?
Garniera też nie lubię może dlatego nie zdecydowałam się jeszcze na żaden inny krem BB A tak swoją droga widziałyście w Rossmannie nowy krem BB z Rival de Loop?? Ciekawa jestem jaki jest...







Ja za to mam tych wszystkich sklepów pełno pod dostatkiem spacerkiem do najbliższego Rossmanna niecałe 10min a nawet tam czasami mi się iść nie chce
Z Naturą gorzej jakiś 25min autobusem...





Jakby któraś była ciekawa to wstawia po raz kolejny mroźny brąz
Coraz bardziej się wypłukuje włosy mają takie refleksy brązu, myślę że dzisiejsze zdjęcia dobrze oddają kolor (zdjęcia z lampa błyskową)


Jakąś faze ostatnio mam na robienie włosom zdjęć ale przynajmniej będę mieć na zdjęciach porównanie
piękny kolor i włosy

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Metaxa na str wizazu przeczytałam analizę owej maski wykonana przez użytkownika chimay:

Mała anliza składu:
Woda
Cetearyl Alkohol - emolient, zapobiega utracie wilgoci, wygładza, zmiękcza
Cetrimonium Chloride - ułatwia rozczesywanie, wygładza, zapobiega elektryzowaniu
Glycerin - nawilżacz
Hydrolyzd Silk - jedwab hydrolizowany, proteina (białko), które jako jeden z niewielu składników (obok keratyny) ponoć wnika do włosa, oczywiście nie na stałe, ale do następnego mycia, pełniąc rolę "cementu"; wygładza, ma zdolności zatrzymywania wilgoci na powierzchni włosa przez co zwiększa jego elastyczność
Argania Spinoza Kernel Oil - olej arganowy, otrzymywany poprzez tłoczenie orzechów drzewa arganowego rosnącego tylko w Maroku; olej jednonienasycony, co oznacza, że wedle włosomaniaczych podziałów ma szanse najbardziej pasować włosom o średniej i wysokiej porowatości czyli np zniszczonym lub suchym z natury.
Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil - olej z pestek winogron, należy do tłuszczów wielonienasycony, może pasować różnym rodzajom włosów
Pearl Powder - puder perłowy, zawiera proteiny, wygładza, odbija światło, wzmacnia elastyczność
Maris Sal - sól morska, działa przeciwzapalnie
Panthenol - nawilżacz
Methylchloroisonthiazolin e, Methylisothiazoline - konserwanty, mogą uczulać
Perfum, Cytral, Citronellol, Limonene, Linalol - zapachy

Anti-Age to maska wielozadaniowa. Czyli proteinowo-nawilżająco-emolientowa. Na dodatek prosta składowo. Bez silikonów, a jednak wygładzająca. Już sam zapowiada się naprawdę obiecująco, chociaż bałam się trochę protein jedwabiu w składzie, bo moje włosy niezbyt dobrze reagują na tę grupę składników.

Konsystencja, zapach
Maska jest zwarta i dość "bogata", wystarczy mała ilość, żeby pokryć włosy. Nie przetłuszcza, ale nie nakładałam jej nigdy na skórę głowy.
Zapach nie jest jakoś szczególnie piękny, ale też mnie nie drażni a po spłukaniu zostaje na włosach i na tym etapie pachnie już całkiem fajnie, świeżo, trochę słodko.

Działanie
Anti-Age nawilża. Moje włosy najbardziej potrzebują właśnie nawilżaczy i tutaj je dostają. Nie wiem, jak maska sprawdziła by sie zimą, kiedy teoretycznie powinno się ograniczyć nawilżanie na rzecz natłuszczania.
Odżywia. Dzięki proteinom w składzie. Mi najbardziej nie pasuje keratyna i proteiny jajeczne, ale jedwab nie czyni spustoszeń, więc wygląda na to, że będziemy się tolerować. Skutkiem ubocznym protein na włosach, którym one nie podejdą jest przesuszenie, dlatego używając kosmetyków z tym składnikiem nie możemy zapominać o nawilżaniu.W tej masce jedwabiowi towarzyszy gliceryna, więc równowaga jest zachowana. Oczywiście są włosy, którym jedwab nie będzie pasował i wtedy Anti-Age nie pomoże.Ale nie istnieje taki składnik ani kosmetyk, który pasowałby wszystkim.
Jeszcze odnośnie jedwabiu warto wspomnieć, że może on usztywniać włosy, bo przecież działa uelastyczniająco. U niektórych to będzie zaleta, u innych wada. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy, dlatego nie mogę używać maski zbyt często. Mam z natury sztywne i grube włosy, więc dodatkowe usztywnienie nie jest im potrzebne. Kiedy jeszcze miałam włosy po trwałej maska rozprostowywała mi resztki skrętu i mogłam zapomnieć o jakiejkolwiek choćby fali. Ale u mnie wszystkie proteiny tak działają.
No i jeszcze wygładza. Włosy są miłe w dotyku, nabierają silikonowej gładkości. Idzie to w parze z elastycznością, co mi akurat nie zawsze służy, bo stawiam raczej na zmiękczanie moich sztywnych drutów.

Opakowanie i inne
Maska jest niewielka, ale wydajna. Dla mnie to akurat nie jest zaleta, tym bardziej, że mam włosy, które ledwo łapią się w ogonek. Z tego powodu wszelkie włosowe mazidła schodzą mi wolno. Ale dla długowłosych to może być zaleta.
Opakowanie jest oryginalnie pomyślane. Metalowe, dość minimalistyczne. Zakrętka trzyma się mocno, nie ma obawy, że coś się wyleje.

Anti-Age to naprawdę dobra maska, ale moje włosy mają specyficzne potrzeby a ja raczej wolę je zmiękczać niż usztywniać, więc muszę bardzo ostrożnie podchodzić do proteinowych kosmetyków. Przypuszczam, że nie wrócę już do tej maski, ale bardzo chętnie sięgnę po Anti-Allergic, która ma jedwab w mniejszej ilości. Ale nie odradzam, a wręcz zachęcam do przetestowania Anti-Age.
dziękuję za wnikliwa analizę
Myślę że warto spróbować
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 16:38   #3154
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
kachula co myslisz o tej masce
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html
Ty bardziej się znasz na składzie
Nie zauważyłam twojego posta. Ale chyba Katrin wszystko ci już podała
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 16:52   #3155
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam twojego posta. Ale chyba Katrin wszystko ci już podała
dokładniej juz sie nie dało

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

kachula tu jest coś dla Ciebie, miłośniczki herbat
http://drogeriaspa.pl/108-nowo-herbaty
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 19:36   #3156
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dokładniej juz sie nie dało

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

kachula tu jest coś dla Ciebie, miłośniczki herbat
http://drogeriaspa.pl/108-nowo-herbaty
Nie lubię takich herbat z kwiatkami w środku :P Nie lubię się bawić w odcedzanie, a habzie przeszkadzają w piciu

Ale mnie nooogi bolą, pojechałam z mamą i siostrą na zakupy i zeszło nam 7 godzin. Przynajmniej kupiłam buty na zimę, a to jest cud!

Siunia, fajny ten kolorek Nie wyskakuje Ci żadna rudość?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 19:57   #3157
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dokładniej juz sie nie dało

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

kachula tu jest coś dla Ciebie, miłośniczki herbat
http://drogeriaspa.pl/108-nowo-herbaty
Nie chcesz wiedzieć jak moja szafka w kuchni wygląda względem jesienno zimowego zaopatrzenia w herbaty To taka druga choroba po kosmetykach do włosów.
Mam już 3 rodzaje herbaty w kuli (przy zaparzaniu kwitnie z niej kwiat), pomarańczowo-cytrynowa dla dzieci, kakaowo-waniliowa na zimne wieczory, biała z płatkami róż (właśnie sączę), zielono-biała, zielona z melonem i trawą cytrynową, zielona z aronią i jeżynami, rumianek, melisa, ziółka na trawienie, pokrzywa, mięta, zwykły earl grey i pełen słoik kwiatów jaśminu do zaparzania. Ech i to nie koniec moich zakupowego szaleństwa Mam jeszcze parę rodzai w zanadrzu do kupienia.
W tych herbatach (jak te ze strony co mi podałaś) jest jeden minus. Niektóre pięknie pachną a jak je zaparzysz to walą mokrym koniem i smakują jak błoto. Kiedyś kupiłam strasznie drogą, coś z cynamonem i w ogóle, a smakowała paskudnie. Skończyła jako suszek zapachowy Staram się szukać prostych połączeń jak właśnie biała herbata z różą albo płatkami bratka Oczywiście nie wszystkie są złe ale różnie można trafić.

O kawie Ince w torebkach zapomniałam dodać

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie lubię takich herbat z kwiatkami w środku :P Nie lubię się bawić w odcedzanie, a habzie przeszkadzają w piciu

Ale mnie nooogi bolą, pojechałam z mamą i siostrą na zakupy i zeszło nam 7 godzin. Przynajmniej kupiłam buty na zimę, a to jest cud!
Ja staram się kupować te w torebkach ale do zaparzania trzeba też inaczej podejść: http://trudeau.pl/kawa-i-herbata/152...o-herbaty.html W tym to sama przyjemność

A co do butów to ja już na allegro zamówiłam botki jesienne z jakiś miech temu a zimowe to mam z zeszłego roku. Była ostra wyprzedaż to dwa kolory butów kupiłam a chodziłam w jednym wiec teraz czas na drugi.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 20:16   #3158
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Siuniaaa to Twoje włosy w av???
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 07:32   #3159
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny pomóżcie,czy wellaton 7/3 orzech laskowy to farba rozjaśniajaca?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:26   #3160
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Siuniaaa to Twoje włosy w av???
Raczej tak
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:28   #3161
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ale Siunia ma teraz krótsze włosy, nad czym strasznie ubolewam
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 10:32   #3162
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie chcesz wiedzieć jak moja szafka w kuchni wygląda względem jesienno zimowego zaopatrzenia w herbaty To taka druga choroba po kosmetykach do włosów.
Mam już 3 rodzaje herbaty w kuli (przy zaparzaniu kwitnie z niej kwiat), pomarańczowo-cytrynowa dla dzieci, kakaowo-waniliowa na zimne wieczory, biała z płatkami róż (właśnie sączę), zielono-biała, zielona z melonem i trawą cytrynową, zielona z aronią i jeżynami, rumianek, melisa, ziółka na trawienie, pokrzywa, mięta, zwykły earl grey i pełen słoik kwiatów jaśminu do zaparzania. Ech i to nie koniec moich zakupowego szaleństwa Mam jeszcze parę rodzai w zanadrzu do kupienia.
W tych herbatach (jak te ze strony co mi podałaś) jest jeden minus. Niektóre pięknie pachną a jak je zaparzysz to walą mokrym koniem i smakują jak błoto. Kiedyś kupiłam strasznie drogą, coś z cynamonem i w ogóle, a smakowała paskudnie. Skończyła jako suszek zapachowy Staram się szukać prostych połączeń jak właśnie biała herbata z różą albo płatkami bratka Oczywiście nie wszystkie są złe ale różnie można trafić.

O kawie Ince w torebkach zapomniałam dodać

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Ja staram się kupować te w torebkach ale do zaparzania trzeba też inaczej podejść: http://trudeau.pl/kawa-i-herbata/152...o-herbaty.html W tym to sama przyjemność

A co do butów to ja już na allegro zamówiłam botki jesienne z jakiś miech temu a zimowe to mam z zeszłego roku. Była ostra wyprzedaż to dwa kolory butów kupiłam a chodziłam w jednym wiec teraz czas na drugi.
A ja wogóle nie pije herbaty
Co do butów też mam z zeszłego roku na szpili
Co by była lepsza przyczepność
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:03   #3163
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Mi się rozwaliły buciki z tamtego roku. Wyjęłam je tydzień temu z pudełka, żeby wyczyścić, zaimpregnować, a na obydwu na piętach były takie wielkie dziury
I co najlepsze, nie przypominam sobie, żeby buty były dziurawe przed włożeniem ich do pudełka po ostatniej zimie.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:25   #3164
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Mi się rozwaliły buciki z tamtego roku. Wyjęłam je tydzień temu z pudełka, żeby wyczyścić, zaimpregnować, a na obydwu na piętach były takie wielkie dziury
I co najlepsze, nie przypominam sobie, żeby buty były dziurawe przed włożeniem ich do pudełka po ostatniej zimie.

ciekawe , ktos w nich chodził
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:09   #3165
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Mi się rozwaliły buciki z tamtego roku. Wyjęłam je tydzień temu z pudełka, żeby wyczyścić, zaimpregnować, a na obydwu na piętach były takie wielkie dziury
I co najlepsze, nie przypominam sobie, żeby buty były dziurawe przed włożeniem ich do pudełka po ostatniej zimie.
a gdzie trzymałas te buty ??
ja kiedyś swoje letnie sandały schowałam do piwnicy
jakie było moje rozczarowanie gdy je wyjęłam
były tak porośnięte pleśnią że nawet najdroższe perfumy nie dałyby rady
smród jak z chaty beduina
poleciały do kosza

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość

ciekawe , ktos w nich chodził
moze jakieś zwierzę myszopodobne, bardzo głodne
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-11-04 o 12:10
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:33   #3166
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Nie ma takiej opcji, żeby to były myszy. Leżały w reklamówce, w pudełku i na dodatek na szafie w piwnicy. Poza tym nie mam myszy w domu
Nie wiem co się z nimi stało, ale jeśli chodziłam w takich dziurawych butach w tamtym roku to wiocha nie z tej ziemi...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 16:06   #3167
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie ma takiej opcji, żeby to były myszy. Leżały w reklamówce, w pudełku i na dodatek na szafie w piwnicy. Poza tym nie mam myszy w domu
Nie wiem co się z nimi stało, ale jeśli chodziłam w takich dziurawych butach w tamtym roku to wiocha nie z tej ziemi...
Nie mozliwe
Zauważylabys
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 16:19   #3168
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
A ja wogóle nie pije herbaty
Co do butów też mam z zeszłego roku na szpili
Co by była lepsza przyczepność
Nie, ja przy małych dzieciach i szpilki Tragedia. Mam na płaskim

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Mi się rozwaliły buciki z tamtego roku. Wyjęłam je tydzień temu z pudełka, żeby wyczyścić, zaimpregnować, a na obydwu na piętach były takie wielkie dziury
I co najlepsze, nie przypominam sobie, żeby buty były dziurawe przed włożeniem ich do pudełka po ostatniej zimie.
Mogły się rozkleic po soli co sypią na potęgę po chodnikach.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Nie mozliwe
Zauważylabys
Nie koniecznie, ja zauważyłam jak przyszła plucha i poczułam mokre pięty. Okazało się, że są tak rozklejone na piętach z tyłu iż skarpety widać. Buraka spaliłam bo wiedziałam, że jeszcze po sklepie w nich chodziłam i na pewno było widać ale ja nic nie czułam dopóki było sucho czy leżał śnieg. Tylko jak wlazłam w mokre to poczułam. Na dziurach pełno wżartej soli było...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 18:14   #3169
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie chcesz wiedzieć jak moja szafka w kuchni wygląda względem jesienno zimowego zaopatrzenia w herbaty To taka druga choroba po kosmetykach do włosów.
Mam już 3 rodzaje herbaty w kuli (przy zaparzaniu kwitnie z niej kwiat), pomarańczowo-cytrynowa dla dzieci, kakaowo-waniliowa na zimne wieczory, biała z płatkami róż (właśnie sączę), zielono-biała, zielona z melonem i trawą cytrynową, zielona z aronią i jeżynami, rumianek, melisa, ziółka na trawienie, pokrzywa, mięta, zwykły earl grey i pełen słoik kwiatów jaśminu do zaparzania. Ech i to nie koniec moich zakupowego szaleństwa Mam jeszcze parę rodzai w zanadrzu do kupienia.
W tych herbatach (jak te ze strony co mi podałaś) jest jeden minus. Niektóre pięknie pachną a jak je zaparzysz to walą mokrym koniem i smakują jak błoto. Kiedyś kupiłam strasznie drogą, coś z cynamonem i w ogóle, a smakowała paskudnie. Skończyła jako suszek zapachowy Staram się szukać prostych połączeń jak właśnie biała herbata z różą albo płatkami bratka Oczywiście nie wszystkie są złe ale różnie można trafić.

O kawie Ince w torebkach zapomniałam dodać

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Ja staram się kupować te w torebkach ale do zaparzania trzeba też inaczej podejść: http://trudeau.pl/kawa-i-herbata/152...o-herbaty.html W tym to sama przyjemność

A co do butów to ja już na allegro zamówiłam botki jesienne z jakiś miech temu a zimowe to mam z zeszłego roku. Była ostra wyprzedaż to dwa kolory butów kupiłam a chodziłam w jednym wiec teraz czas na drugi.
Witam w klubie moja mama mówi,że mogla bym sprzedawać jak otwiera się szafkę to wszystko co upchane wylatujezielone,czarne, białe,czerwone,w torebkach,liściaste i sypane do tego moja kochana yerba i najróżniejsze ziółka(melisa,rumianek,mi ęta,pokrzywa...) przy półkach z herbatami spędzam więcej czasu niż przy tych z kosmetykami ostatnio to zauważyłam a te kwitnące herbatki są cudne,kiedyś zamówiłam kilka przepięknie to wygląda w przezroczystym dzbanku

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-04 o 18:16
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 19:15   #3170
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ale te herbatki z kwiatami to tylko ładnie wyglądają. W smaku są jakieś takie... ble :P

Może polecicie jakąś dobrą herbatę o słodkim zapachu? Jakąś waniliową, albo truskawkową albo coś w tym rodzaju:P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 19:51   #3171
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ale te herbatki z kwiatami to tylko ładnie wyglądają. W smaku są jakieś takie... ble :P

Może polecicie jakąś dobrą herbatę o słodkim zapachu? Jakąś waniliową, albo truskawkową albo coś w tym rodzaju:P
ja mam truskawkową Dilmah,dla mnie pychahttp://alma24.pl/produkt/48432826/he...kspresowa-20-t co do waniliowej to w biedronce,jest taka za jakieś 3zł chyba, rooibos z miodem i wanilią,jak dla mnie za słodka ale pięknie pachnie

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Raczej tak
to Siuniaaa?bo tego zdjęcia które ma w avatarze jest pełno na necie na stronach z fryzurami.Parę razy już się z tym spotkałam.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-04 o 20:01
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 20:52   #3172
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Witam w klubie moja mama mówi,że mogla bym sprzedawać jak otwiera się szafkę to wszystko co upchane wylatujezielone,czarne, białe,czerwone,w torebkach,liściaste i sypane do tego moja kochana yerba i najróżniejsze ziółka(melisa,rumianek,mi ęta,pokrzywa...) przy półkach z herbatami spędzam więcej czasu niż przy tych z kosmetykami ostatnio to zauważyłam a te kwitnące herbatki są cudne,kiedyś zamówiłam kilka przepięknie to wygląda w przezroczystym dzbanku
Jakbym o sobie czytała Ostatnio na urodzinach mego najmłodszego podałam gościom w dzbanku białą herbatę w kuli i zrobiła furorę.
Pooglądaj tu: http://www.big-active.pl i wejdź na produkty, ja normalnie już zwariowałam I chyba wykupię wszystkie z płatkami róż!
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ale te herbatki z kwiatami to tylko ładnie wyglądają. W smaku są jakieś takie... ble :P

Może polecicie jakąś dobrą herbatę o słodkim zapachu? Jakąś waniliową, albo truskawkową albo coś w tym rodzaju:P
Kochana bo te w kuli są prawdziwe a nie jakieś sztuczne jak inne sklepowe. Prawdziwa zielona czy biała wali i smakuje można powiedzieć goryczką.

Ja ci polecam moje odkrycie smakowe bo zaciekawił mnie smak napisany na opakowaniu i musiałam kupić patrz załącznik Herbata jest świetna!

A ogólnie to Ci polecam Białe herbaty z płatkami róż no u mnie to obowiązek w szafce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5907658332543-bio-active-20-2g-yerba-mate-kakao-wanilia.jpg (39,6 KB, 15 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-11-04 o 21:00
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:53   #3173
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
piękny kolor i włosy

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość

Siunia, fajny ten kolorek Nie wyskakuje Ci żadna rudość?


Dziękuję no nie wygląda źle o dziwo żadna rudość się nie pojawia na odrostach widać brąz który można dostrzec w słońcu ogólnie kolor wygląda naturalnie


Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Siuniaaa to Twoje włosy w av???
Nie to nie moje włosy


Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Raczej tak

nie kochana, chciała bym takie



Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ale Siunia ma teraz krótsze włosy, nad czym strasznie ubolewam

Krótsze podcinam jedynie końcówki ostatnio dość rzadko
Kilka miesięcy temu jak mierzyłam włosy miały 98cm wytrwale zapuszczam
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 07:53   #3174
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję






Dziękuję no nie wygląda źle o dziwo żadna rudość się nie pojawia na odrostach widać brąz który można dostrzec w słońcu ogólnie kolor wygląda naturalnie




Nie to nie moje włosy





nie kochana, chciała bym takie






Krótsze podcinam jedynie końcówki ostatnio dość rzadko
Kilka miesięcy temu jak mierzyłam włosy miały 98cm wytrwale zapuszczam
ale numer
byłam świecie przekonana ze to Twoje
choć do tych nic im nie brakuje
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 08:33   #3175
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jakbym o sobie czytała Ostatnio na urodzinach mego najmłodszego podałam gościom w dzbanku białą herbatę w kuli i zrobiła furorę.
Pooglądaj tu: http://www.big-active.pl i wejdź na produkty, ja normalnie już zwariowałam I chyba wykupię wszystkie z płatkami róż!


Kochana bo te w kuli są prawdziwe a nie jakieś sztuczne jak inne sklepowe. Prawdziwa zielona czy biała wali i smakuje można powiedzieć goryczką.

Ja ci polecam moje odkrycie smakowe bo zaciekawił mnie smak napisany na opakowaniu i musiałam kupić patrz załącznik Herbata jest świetna!

A ogólnie to Ci polecam Białe herbaty z płatkami róż no u mnie to obowiązek w szafce.
Big Active uwielbiam najbardziej zieloną liściastą z owocem pigwypychota,a potem można owocki z kubka wyjadaćco do yerby to już w ogóle mam fiola,i ciągle zamawiam jakieś owocowe,bo klasyczne są dla mnie za mocne,wole jak jest jakiś posmak owoców,ale tej z Big Active nie miałam nigdy w żadnym sklepie nie widziałam niestety.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-05 o 08:36
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:54   #3176
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

pomóżcie, jaka farbą uzyskam taki odcień ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlodarczyk.jpg (116,4 KB, 30 załadowań)
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:02   #3177
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
pomóżcie, jaka farbą uzyskam taki odcień ?
szukaj w ciemnych brązach
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:07   #3178
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Big Active uwielbiam najbardziej zieloną liściastą z owocem pigwypychota,a potem można owocki z kubka wyjadaćco do yerby to już w ogóle mam fiola,i ciągle zamawiam jakieś owocowe,bo klasyczne są dla mnie za mocne,wole jak jest jakiś posmak owoców,ale tej z Big Active nie miałam nigdy w żadnym sklepie nie widziałam niestety.
Ja mieszkam w wielkim mieście a i miałam okazję pojeździć z mężem po Polsce i powiem Ci, że te BioActive to bardzo ciężko spotkać w takim asortymencie jaki pokazuje producent. I nie ważne czy to hipermarket czy delikatesy czy co innego. Chyba najlepiej zamówić przez ich sklep internetowy.
Albo na allegro szukać.

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
pomóżcie, jaka farbą uzyskam taki odcień ?
Tu to wygląda na jakiś ciemny chłodny brąz bo rudości nie widać a świeci się tak srebrno. Szukać musisz po profesjonalnych. Najlepiej jednak coś jak średni popielaty brąz bo te ciemno wychodzą.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:28   #3179
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w wielkim mieście a i miałam okazję pojeździć z mężem po Polsce i powiem Ci, że te BioActive to bardzo ciężko spotkać w takim asortymencie jaki pokazuje producent. I nie ważne czy to hipermarket czy delikatesy czy co innego. Chyba najlepiej zamówić przez ich sklep internetowy.
Albo na allegro szukać.



Tu to wygląda na jakiś ciemny chłodny brąz bo rudości nie widać a świeci się tak srebrno. Szukać musisz po profesjonalnych. Najlepiej jednak coś jak średni popielaty brąz bo te ciemno wychodzą.
no właśnie,ja do tej pory znałazłam tylko zieloną liściastą z pigwą,maliną i pomarańczową a moją takie cudne smakitylko ciężko dostać.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:32   #3180
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ale numer
byłam świecie przekonana ze to Twoje
choć do tych nic im nie brakuje


Takie włosy to marzenie gdzie tam moje przy takich
ale dziękuję
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.