Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 21:53   #4291
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43082955]

Olu, cudowny cien. Wart tych milionow.

[/QUOTE]
Miło mi to słyszeć (w zasadzie czytać ), wyrzuty sumienia od razu mam mniejsze .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:18   #4292
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ola, ja bym sobie rogrzeszenia dla Piekny
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 06:31   #4293
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Patrzyłam dziś w sp i hehe - nic. Jako nowości i ostatnie kolekcje maja jakieś stare - neonów np
ja nie wytrzymałam i kupiłam na all tutaj

wszystko sprawnie - polecam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:45   #4294
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ola, ja bym sobie rogrzeszenia dla Piekny
Czuję się rozgrzeszona
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 08:19   #4295
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43082938]Paczajta jakie ladne lakiery.
Podobaja mi sie Silent Stars Go By, Baby Please Come Home i czarny. Szkoda, ze nie ma gdzie ich kupic.
Victoria's Beauty nie lubie. Te cyrki z przesylka rok temu podniosly mi cisnienie. Poza tym nie mam ochoty pare tygodni na przesylke czekac.
Macie jakies dobre zrodlo OPIkow?[/QUOTE]

Silent Stars Go By, Baby Please Come Home - zamówiłam
A jakie miałaś problemy z VB? Teraz się zestresowałam A czasem warto poczekać parę tygodni niż nie kupić wcale :P bo coś czuję, że nasze drogerie tego mogą nie mieć, podobały mi się mirror metallics i nie było. Zostaje chyba all.
OPI kupowałam w kupkosmetyk, trochę drogo, 42 zł, czasem w promocji mają za 30 albo 20... Potem kupowałam w USA, a teraz całkiem przerzuciłam się na Essie.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 08:49   #4296
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Potyczka Pokaż wiadomość
Oo ja to mam refleks, pogratulowac

A co do tej sephory, bo nadal nie mam punktow na stronie - czy na nie trzeba tak dlugo czekac?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z tego co pamiętam, to długo się czeka , ale nie powiem Ci ile.

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dostalyscie juz jakis sms o vipach? Nie wiem, czy juz mnie pomineli, czy nadal cierpliwie czekac Bede wdzieczna za odpowiedz
Ja też nic nie dostałam (mam Golda).
Kiedyś była podobna sytuacja, o vipach dowiedziałam się z tego wątku, nic nie dostałam z S. Zadzwoniłam na infolinię i okazał się, że w systemie nie ma dla mnie zniżki . Pojechałam do S. bo potrzebowałam czegoś natychmiast i konsultantka naliczyła mi 20% zniżki, ale wbiła jakiś kod z karteczki. Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu te akcje vip są kierowane nie do wszystkich klubowiczów.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 08:58   #4297
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja nie dostałam smsa, ale papierowy mailing
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 09:08   #4298
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wrzucam foty Armaniego ETK Rose Popillia.
Naprawdę strasznie ciężko uchwycić jego liczne oblicza .
No i zdaję sobie sprawę, że po fotkach specjalnego wrażenia nie zrobi . Ale jedno chyba przyznacie - na każdym zdjęciu inaczej wygląda .
Piękny . Co do ceny, to ja potrafię (i pewnie nie tylko ja) dużo wiecej wydać na sukienkę i tylko raz ją założyć, a cień na pewno zużyjesz do końca, bo jest śliczny i ślicznie wyglądają w nim Twoje oczy.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam smsa, ale papierowy mailing
W takim razie może jeszcze dostanę, nie zdziwię się jak pod koniec vipów, albo po . Jak w Klifie był Blog makijaż to zaproszenie na niego dostałam w poniedziałek (a impreza była w weekend), tak samo było z zaproszeniem na otwarcie S. w Galerii-po terminie. Ostatnio skorzystałam z zaproszenia na makijaż YSL, a to tylko dlatego, że trwało od środy czy czwartku do niedzieli, a zaproszenie dostałam w piątek i okazało się, że jeszcze były wolne miejsca.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:13   #4299
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to długo się czeka , ale nie powiem Ci ile.



Ja też nic nie dostałam (mam Golda).
Kiedyś była podobna sytuacja, o vipach dowiedziałam się z tego wątku, nic nie dostałam z S. Zadzwoniłam na infolinię i okazał się, że w systemie nie ma dla mnie zniżki . Pojechałam do S. bo potrzebowałam czegoś natychmiast i konsultantka naliczyła mi 20% zniżki, ale wbiła jakiś kod z karteczki. Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu te akcje vip są kierowane nie do wszystkich klubowiczów.
Też mi się wydaje (i była już tu o tym mowa), że zniżki ostatnio nie są powszechne, tzn. nie każdy, kto ma kartę, zniżkę dostaje

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam smsa, ale papierowy mailing
Ja na razie nie dostałam nic , choć też raz przysyłali mi papierowy kupon, a raz sms'a dostawałam.
Wprawdzie na razie chyba tylko goldy dostawały (i to nie wszystkie), ale liczyłam, że z czasem i "czarnym" coś rzucą.

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Piękny . Co do ceny, to ja potrafię (i pewnie nie tylko ja) dużo wiecej wydać na sukienkę i tylko raz ją założyć, a cień na pewno zużyjesz do końca, bo jest śliczny i ślicznie wyglądają w nim Twoje oczy.
Dziękuję .
W sumie to też właśnie pomyślałam, że na żarcie czy paliwo wydaje się równie dużo albo i więcej, a tu przynajmniej długo pocieszę się zakupem.

Edit:
Moniq_c - znalazłam taki płaszczyk H&M.
Nie wiem wprawdzie, czy to to, czego szukasz, ale może do codziennego szurania by się nadał . Wiadomo, za taką cenę i z tej firmy to nie ma co się cudów spodziewać, ale może choć zerkniesz .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-10-02 o 09:21
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:21   #4300
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje (i była już tu o tym mowa), że zniżki ostatnio nie są powszechne, tzn. nie każdy, kto ma kartę, zniżkę dostaje


Ja na razie nie dostałam nic , choć też raz przysyłali mi papierowy kupon, a raz sms'a dostawałam.
Wprawdzie na razie chyba tylko goldy dostawały (i to nie wszystkie), ale liczyłam, że z czasem i "czarnym" coś rzucą.
ja tez, mam black i nadal nic :/ a chcialam sie wybrac na wieksze zakupy.
dosyc czesto dostawalam od nich smsy ...
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:37   #4301
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ja tez, mam black i nadal nic :/ a chcialam sie wybrac na wieksze zakupy.
dosyc czesto dostawalam od nich smsy ...
u mnie też cisza
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 10:09   #4302
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje (i była już tu o tym mowa), że zniżki ostatnio nie są powszechne, tzn. nie każdy, kto ma kartę, zniżkę dostaje


Ja na razie nie dostałam nic , choć też raz przysyłali mi papierowy kupon, a raz sms'a dostawałam.
Wprawdzie na razie chyba tylko goldy dostawały (i to nie wszystkie), ale liczyłam, że z czasem i "czarnym" coś rzucą.


Dziękuję .
W sumie to też właśnie pomyślałam, że na żarcie czy paliwo wydaje się równie dużo albo i więcej, a tu przynajmniej długo pocieszę się zakupem.

Edit:
Moniq_c - znalazłam taki płaszczyk H&M.
Nie wiem wprawdzie, czy to to, czego szukasz, ale może do codziennego szurania by się nadał . Wiadomo, za taką cenę i z tej firmy to nie ma co się cudów spodziewać, ale może choć zerkniesz .
Wlasnie jeszcze nigdy papierka nie dostalam:/ A pytam, czy ktos dostal sms, bo rozmawialam z kolezankami i zadna z nas czterech nie dostala, a do tej pory dostawalysmy w roznych terminach i jak ktorejs bylo potrzeba, to podawalysmy nr karty.
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:22   #4303
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Silent Stars Go By, Baby Please Come Home - zamówiłam
A jakie miałaś problemy z VB? Teraz się zestresowałam A czasem warto poczekać parę tygodni niż nie kupić wcale :P bo coś czuję, że nasze drogerie tego mogą nie mieć, podobały mi się mirror metallics i nie było. Zostaje chyba all.
OPI kupowałam w kupkosmetyk, trochę drogo, 42 zł, czasem w promocji mają za 30 albo 20... Potem kupowałam w USA, a teraz całkiem przerzuciłam się na Essie.
W zeszlym roku zamawialam pare lakierow. Po okolo dwoch tygodniach napisalam maila z informacja, ze nie dostalam jeszcze lakierow. Osoba, ktora mi odpisala zachowala sie buracko, napisala, ze przeciez paka z lakierami idzie z USA i dopiero tutaj rozdzielaja. Ton maila podniosl mi cisnienie. Odpisalam zatem, ze to nie moje pierwsze zamowienie z VB i nawet nie wiedzialam, ze zmienili system wysylki. Dodalam, ze na stronie nie ma takiej informacji. Na to juz mi jakas buraczynka nie odpisala. Paka przyszla po ponad 3 tygodniach z tego, co pamietam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:32   #4304
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
A jakie miałaś problemy z VB? Teraz się zestresowałam
Ja ich nie lubię. Za zachowanie po prostu, za ton, jakim odpisują na maile, za naliczanie opłat za płacenie kartą, za sposób kontaktowania się z klientami. No po prostu nie.
Może i jestem rozpuszczoną, zmanierowaną panienką, której się wydaje, że jej się należy, ale wtedy trudno, tak mam i już.

Od ponad roku nic u nich nie kupiłam, bo po ostatnich przejściach wole nie kupić wcale, niż znowu się z nimi użerać i czytać maile w "ich stylu".

Dziękuję, postoję. I nawet nie będę więcej sprawdzać czy coś się pod tym kątem nie zmieniło, bo sprawdzałam już 2 razy i mi wystarczy.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-10-02 o 10:35
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 11:48   #4305
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

No cóż, zobaczę jak będzie u mnie. Wcześniej skusili mnie tym, że jako pierwsi mieli Vinyluxa (i w dobrej cenie)
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 13:44   #4306
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wrzucam foty Armaniego ETK Rose Popillia.
Naprawdę strasznie ciężko uchwycić jego liczne oblicza .
No i zdaję sobie sprawę, że po fotkach specjalnego wrażenia nie zrobi . Ale jedno chyba przyznacie - na każdym zdjęciu inaczej wygląda .
A w jakiej cenie i gdzie jest dostępny ten cień?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 14:16   #4307
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie i gdzie jest dostępny ten cień?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wystarczy poczytac posty Oli sprzed paru stron. Ja rozumiem idee watku i forum, ale nikt nie robi tu za informacje zakupowa.
Temat cienia byl intensywnie poruszany. Poszukaj i na pewno znajdziesz odpowiedz .

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Dostalam dzis pake z Iherba. Poprawili bardzo czas dostawy (dwa i pol tygodnia). Swietnie zapakowali wszystko. Niestety rozlal sie zel do ryjka . Nawet nie chce mi sie do nich pisac, wiec odpuszcze temat. Pewnie dlatego w folie go zapakowali, bo wiedzieli, ze cos bedzie sie dzialo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 14:29   #4308
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43087538]W zeszlym roku zamawialam pare lakierow. Po okolo dwoch tygodniach napisalam maila z informacja, ze nie dostalam jeszcze lakierow. Osoba, ktora mi odpisala zachowala sie buracko, napisala, ze przeciez paka z lakierami idzie z USA i dopiero tutaj rozdzielaja. Ton maila podniosl mi cisnienie. Odpisalam zatem, ze to nie moje pierwsze zamowienie z VB i nawet nie wiedzialam, ze zmienili system wysylki. Dodalam, ze na stronie nie ma takiej informacji. Na to juz mi jakas buraczynka nie odpisala. Paka przyszla po ponad 3 tygodniach z tego, co pamietam.[/QUOTE]

Też czekam już ze 2 tygodnie, ale po zamówieniu dostałam potwierdzenie wysłania itp. z USA i info, że będą dopiero w Polsce rozsyłali...a już nie mogę się doczekać :P


BTW.
Nie wiecie gdzioe poza VB jest duży wybór lakierów China Glaze? Szukam lakieru ze starszej limitkki i na VB go nie ma
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 14:43   #4309
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie i gdzie jest dostępny ten cień?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43091183]Wystarczy poczytac posty Oli sprzed paru stron. Ja rozumiem idee watku i forum, ale nikt nie robi tu za informacje zakupowa.
Temat cienia byl intensywnie poruszany. Poszukaj i na pewno znajdziesz odpowiedz .[/QUOTE]
James ma rację, wszystko znajdziesz parę stron wcześniej .
I tak już narobiłam tu rabanu z tym cieniem, zaśmiecając wątek mnóstwem postów w tym temacie , tak więc nie będę zaczynać historii od początku .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 14:49   #4310
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Też czekam już ze 2 tygodnie, ale po zamówieniu dostałam potwierdzenie wysłania itp. z USA i info, że będą dopiero w Polsce rozsyłali...a już nie mogę się doczekać :P
Ja zamawialam dwie niedziele temu .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
James ma rację, wszystko znajdziesz parę stron wcześniej .
I tak już narobiłam tu rabanu z tym cieniem, zaśmiecając wątek mnóstwem postów w tym temacie , tak więc nie będę zaczynać historii od początku .

Oj, nie pisz tak. Wcale watku nie zasmiecalas. Temat byl typowo kosmetyczny. Poza tym w tytule jest info o offtopie.
Niemniej drazniace jest to, ze "obcy" nic od siebie nie daja i jeszcze tylko non stop pytaja o cos, o czym bylo juz mowione. Widac czytanie i szukanie informacji to dla niektorych zbyt niskie progi. Nie wiem czy zauwazylas, ale pare dni temu bylo info o VIPach i co najmniej trzy razy padlo juz pytanie o te VIPy, choc info bylo jasne.

Naprawde, noz mi sie w kieszeni otwiera jak widze "kiedy VIPy" i "do kiedy VIPy".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 15:25   #4311
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość


BTW.
Nie wiecie gdzioe poza VB jest duży wybór lakierów China Glaze? Szukam lakieru ze starszej limitkki i na VB go nie ma
Ja zamawiam TU
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:01   #4312
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43091714]Oj, nie pisz tak. Wcale watku nie zasmiecalas. Temat byl typowo kosmetyczny. Poza tym w tytule jest info o offtopie.
Niemniej drazniace jest to, ze "obcy" nic od siebie nie daja i jeszcze tylko non stop pytaja o cos, o czym bylo juz mowione. Widac czytanie i szukanie informacji to dla niektorych zbyt niskie progi. Nie wiem czy zauwazylas, ale pare dni temu bylo info o VIPach i co najmniej trzy razy padlo juz pytanie o te VIPy, choc info bylo jasne.

Naprawde, noz mi sie w kieszeni otwiera jak widze "kiedy VIPy" i "do kiedy VIPy".[/QUOTE]
Dobrze, że OT jest w tytule, to mnie jeszcze ratuje .

A co do drugiego - taka widać nasza karma, że to nas pytają .
No i takie czasy - wszyscy chcą "na skróty".

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja zamawiam TU
Ja tam zamawiałam top coat Poshe.
Powiem, że ten top całkiem niezły jest, chyba nawet najbardziej mi odpowiada spośród dotąd przeze mnie używanych .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:24   #4313
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43091714]Ja zamawialam dwie niedziele temu .




Oj, nie pisz tak. Wcale watku nie zasmiecalas. Temat byl typowo kosmetyczny. Poza tym w tytule jest info o offtopie.
Niemniej drazniace jest to, ze "obcy" nic od siebie nie daja i jeszcze tylko non stop pytaja o cos, o czym bylo juz mowione. Widac czytanie i szukanie informacji to dla niektorych zbyt niskie progi. Nie wiem czy zauwazylas, ale pare dni temu bylo info o VIPach i co najmniej trzy razy padlo juz pytanie o te VIPy, choc info bylo jasne.

Naprawde, noz mi sie w kieszeni otwiera jak widze "kiedy VIPy" i "do kiedy VIPy".[/QUOTE]

Jestem niemile zaskoczona Twoją wypowiedzią. Od kilku dni śledzę ten wątek. Rozumiem przejrzeć przed zadaniem pytania 1-2 strony, ale nie każdy ma czas na przeczytanie wszystkiego. Jeśli ktoś poczuł się urażony moim pytaniem lub panują w tym wątku jakieś zasady o których nie widziałam, można było zwrócić mi uwagę, ale w kulturalny sposób.
"Widac czytanie i szukanie informacji to dla niektorych zbyt niskie progi" - to ja już wolę należeć do takich osób niż być tak wrogo nastawiona do innych. Chociaż wstrzymałabym się na Twoim miejscu od wyciągania takich wniosków. Skoro "obcy" nic od siebie tylko wymagają załóżcie prywatny wątek. Jedno proste pytanie, a tyle nienawiści i obrazy otrzymałam w odpowiedzi... Ja z wątku uciekam, a Tobie życzę żeby niezmiennie otaczała Cię tak "pozytywna" aura i nastawienie do innych.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:40   #4314
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jestem niemile zaskoczona Twoją wypowiedzią. Od kilku dni śledzę ten wątek. Rozumiem przejrzeć przed zadaniem pytania 1-2 strony, ale nie każdy ma czas na przeczytanie wszystkiego. Jeśli ktoś poczuł się urażony moim pytaniem lub panują w tym wątku jakieś zasady o których nie widziałam, można było zwrócić mi uwagę, ale w kulturalny sposób.
"Widac czytanie i szukanie informacji to dla niektorych zbyt niskie progi" - to ja już wolę należeć do takich osób niż być tak wrogo nastawiona do innych. Chociaż wstrzymałabym się na Twoim miejscu od wyciągania takich wniosków. Skoro "obcy" nic od siebie tylko wymagają załóżcie prywatny wątek. Jedno proste pytanie, a tyle nienawiści i obrazy otrzymałam w odpowiedzi... Ja z wątku uciekam, a Tobie życzę żeby niezmiennie otaczała Cię tak "pozytywna" aura i nastawienie do innych.
Spokojnie , myślę że nikt nie chciał Cię urazić.
Czasem można skorzystać z wyszukiwarki (klikasz "Przeszukaj wątek").
W przypadku cienia można wpisać "Rose Popillia" i sporo powinno Ci na ten temat wyskoczyć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:03   #4315
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ja tam zamawiałam top coat Poshe.
Powiem, że ten top całkiem niezły jest, chyba nawet najbardziej mi odpowiada spośród dotąd przeze mnie używanych .
Ja na to Poshe wciaz sie czaje. Sally Hansem mi juz zgestniala. Top Essie sie nie gestnieje, ale za to do pupki jest.
Musze sie w koncu skusic. Pamietam, ze juz miesiace temu Pingencjusz polecal.

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jestem niemile zaskoczona Twoją wypowiedzią. Od kilku dni śledzę ten wątek. Rozumiem przejrzeć przed zadaniem pytania 1-2 strony, ale nie każdy ma czas na przeczytanie wszystkiego. Jeśli ktoś poczuł się urażony moim pytaniem lub panują w tym wątku jakieś zasady o których nie widziałam, można było zwrócić mi uwagę, ale w kulturalny sposób.
"Widac czytanie i szukanie informacji to dla niektorych zbyt niskie progi" - to ja już wolę należeć do takich osób niż być tak wrogo nastawiona do innych. Chociaż wstrzymałabym się na Twoim miejscu od wyciągania takich wniosków. Skoro "obcy" nic od siebie tylko wymagają załóżcie prywatny wątek. Jedno proste pytanie, a tyle nienawiści i obrazy otrzymałam w odpowiedzi... Ja z wątku uciekam, a Tobie życzę żeby niezmiennie otaczała Cię tak "pozytywna" aura i nastawienie do innych.
Ale skoro nie kazdy ma czas na przeczytanie paru stron wstecz to ma po prostu pecha. Nie jest to wytlumaczeniem zadnym. Pomijam mozliwosc skorzystania z wyszukiwarki.
Nie mamy zamiaru zakladac klubu. Prywatnych watkow nie ma. Nie oznacza to, ze kazdy moze wpasc i zasmiecac watek pytaniami, na ktore znalezienie odpowiedzi trwa krocej niz minute. Skoro zes taka kulturalna kobita to wiesz przeciez, ze kultura wymaga zorientowania sie co sie dzieje i dania minimum z siebie (ergo: wyszukiwarka) zamiast powielania po pierdyliardkroc walkowanego juz tematu.

Zreszta skoro tak przezywasz odpowiedz na swoje pytanie to polecam stonowac z egzaltacja. Za bardzo wszystkie bierzesz do siebie. Za wrazliwa moze jestes na internety.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Spokojnie , myślę że nikt nie chciał Cię urazić.
Czasem można skorzystać z wyszukiwarki (klikasz "Przeszukaj wątek").
Moze ta tajemna wiedze do pierwszego postu warto wpisac?
Do tego jeszcze Google podlinkowac i full luksus.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-10-02 o 17:11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:08   #4316
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Spokojnie , myślę że nikt nie chciał Cię urazić.
Czasem można skorzystać z wyszukiwarki (klikasz "Przeszukaj wątek").
W przypadku cienia można wpisać "Rose Popillia" i sporo powinno Ci na ten temat wyskoczyć .
Dziękuję, na przyszłość zapamiętam. Nie wiedziałam, że istnieje taka wyszukiwarka.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:10   #4317
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

nie wiem czy już było info, na wszelki wypadek przypominam, że w sobotę 5.10 noc zakupów w Arkadii i w godz. 21-24 będzie -20% w Sephorze i Douglasie
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:18   #4318
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

to ja donoszę w sprawie Poshe, bo już sięgam dna: nie lubi się z żelkowymi Essiakami i je ściągą, ta resztka na dnie jakoś tak się w nitki ciągnie, ale nadal da się używać i spełnia swoją rolę, lepiej przedłuża trwałość lakieru i lepiej nabłyszcza niż Essie.
A tu porównanie diora i armaniaka
http://www.thebeautylookbook.com/
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:23   #4319
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jaka masz kartę?
Czarną
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:31   #4320
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A tu porównanie diora i armaniaka
http://www.thebeautylookbook.com/
Armaniak ladniejszy. Zadziwiajacy jest. Im wiecej jego zdjec widze, tym trudniej mi go opisac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.