jaka fryzura dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 18:39   #1
KAMcia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4

jaka fryzura dla mnie?


hmm;] chciałam prosić o pomoc;] chcę zmienic fryzure bo oja obecna strasznie mnie nudzi. mam włosy proste jak druty, cienkie, niepodatne na układanie i superszybko przetłuszczajace sie teraz sa mniej wiecej do łopatek. dodam ze twarz mam pociagła. jaki rodzaj fryzurki doradziłybyscie mi?? bo ja myslalam o czyms takim http://c6.wrzuta.pl/wm8884/1ba69d9c0...cRUomv7eR&ft=d
z gory dziękuje za pomoc ;*
KAMcia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:49   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: pomocy;]

wklej swoja fotke, bedzie latwiej doradzic
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:47   #3
KAMcia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy;]

sorki za fotki ale nie mam innych na których byłoby widać włosy tak w całej okazałości;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A1464.jpg (79,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A1425.jpg (66,5 KB, 25 załadowań)
KAMcia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:00   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: pomocy;]

Cytat:
Napisane przez KAMcia1990 Pokaż wiadomość
sorki za fotki ale nie mam innych na których byłoby widać włosy tak w całej okazałości;p
odradzam Ci taka fryzurke jak w zalaczonym linku

do tego trzeba miec z natury sztywne, geste, wtedy taka fryzurka wyglada najfajniej.

jezeli masz ochote na zmiene to moglabys poprosic fryzjerke o delikatne pazurki przy twarzy, albo subtelna grzyweczke na bok
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:27   #5
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: pomocy;]

a ja cos takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,0 KB, 15 załadowań)
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:28   #6
hejo22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
ja mam takie same włosy cienkie szybko przetłuszczające sie ale już dawno byłam u fryzjera i troche zciełam tak do ramion równo tak lekko dotykają i grzywwke zrobiłam a wiesz ty masz pociągłą twarz to radziłabym ci ściećie tak aby nie były dłuższe niż do ramion bo takie włosy jeszcze bardziej optycznie wydłużają twarz to przede wszystkim trzeba pamiętać a i nie radze ci przy cienkich włosać cieeniować na całej długości włosy bo będą jeszcze zadziej wyglądać jedynie możesz z przodu te pasma np. krótsze a z tyłu dłuższe zrobić i równo zciąć do jakiejś dłługości i wtedy napewno lepiej będzie wyglądać taka fryzurka bo nie ma co dużo kombinpować bo niestety przy cienkich włosach nie da się zbyt duż zrobic z włosami a te zdięcia co załączyłaś to tak jak pisała poprzednia osoba trzeba mieć grube i sztywne włosy tak jak rihanna żeby to wyszło bo jakby na takich cienkich włosach zrobić to nie bezie tego uroku jak tu tylko krótkie cienkie sianko by wyszło zycze udanej fryzurki pozdrawiam

a i zapomniałam dodać jeszcze że ta fryzurka co wstawiła Lipinka jest bardzo dobra tylko że bez cieniowania włosów bo to przeżedzanie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-11 o 13:59 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
hejo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:53   #7
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: jaka fryzura dla mnie?

Cytat:
Napisane przez KAMcia1990 Pokaż wiadomość
hmm;] chciałam prosić o pomoc;] chcę zmienic fryzure bo oja obecna strasznie mnie nudzi. mam włosy proste jak druty, cienkie, niepodatne na układanie i superszybko przetłuszczajace sie teraz sa mniej wiecej do łopatek. dodam ze twarz mam pociagła. jaki rodzaj fryzurki doradziłybyscie mi?? bo ja myslalam o czyms takim http://c6.wrzuta.pl/wm8884/1ba69d9c0...cRUomv7eR&ft=d
z gory dziękuje za pomoc ;*
hej,ja mialamidentyczna fryzurke jak rihanna,i naprawde odradza,jak nie wyprostujesz wloskow to naprawde robi sie szopa,a moim zdaniem codzienne prostowanie to przesada,teraz mam wlosy do ramion,tylko ze jedna(prawa strona)jest o jakies 6cm krotsza,no i ciezka masywna grzywka,moim zdanie jest ok
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 16:02   #8
KAMcia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: jaka fryzura dla mnie?

Lipinka ta fryzurka jest świetna tylko na mojej głowie będzie wyglądac beznadziejnie, mam za bardzo lejace i ciezkie wlosy na to;/ coś czuje ze zaraz się całkiem rozmyśle z tego całego ścinania
KAMcia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:43   #9
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: jaka fryzura dla mnie?

duzo takich cieniowanych zalaczylam w linku Sovilo ona tam pytała o cieniowane wloski to sobie pooglądaj.Myśle że jak je wycieniujesz to dobrze to będzie wyglądało
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:53   #10
KAMcia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: jaka fryzura dla mnie?

kiedyś juz próbowałam.. niestety wyglądałam jakby mnie wściekłe psy poobgryzały;p heh taka fryzurke musiałabym gumowac albo cos a ja nie mam cierpliwości do takich rzeczy;p
KAMcia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 16:37   #11
gviazdka
Przyczajenie
 
Avatar gviazdka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: jaka fryzura dla mnie?

pomóżcieChciałabym cos ze sowimi wlosami zrobic..
(fotka ma juz z PÓŁ ROKu wiec torche mi juz odrosly...) myslicie ze moglabym sie na krotko sciac tzn tak gdzies do uszu? (i wycieniowac oczywiscie)
faa.JPG
gviazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.