Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-28, 22:44   #1171
Mati19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jaki kolor bêdzie najlepszy ?

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
za³o¿y³es siê z kim¶ tak??
Czego to m³odzie¿ dzisiejsza z g³odu nie wymy¶li A Ty jeste¶ pewien, ¿e chcesz byæ marchewk± na sta³e? Je¶li nie to mo¿e zrób sobie takim sprayem zmywalnym najpierw i zobacz czy jeste¶ pewien tego koloru. Jakie masz teraz w³osy (d³ugo¶æ i kolor)??

Nie z nikim siê nie za³o¿y³em hehe I uprzedzam kolejne pytanie i mówiê ¿e jestem ca³kiem normalny hehe
D³ugo¶æ obecnych w³osów krótkie i kolor br±z ciemny. A co do sta³o¶ci to nie Dopóki nie odrosn± stare w³osy to chce mieæ "marcheweczkê" .
¯adnego spray'u nie chce Jestem przekonany w 2oo % ¿e chce ten kolor tylko by tak ³adnie wyszed³
Mati19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:40   #1172
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Yenes Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mam pytanie a propo rudo¶ci Wreszcie rozja¶ni³am sobie w³osy i chcia³abym na³o¿yæ sobie jak±s rud± farbê. Pod spodem s± zrobione przeze mnie "przymiarki" ró¿nych rudych na mojej g³owie. Jak± wed³ug was powinnam wybraæ? I czym osi±gn±æ taki efekt?

Szczerze mówi±c wola³abym ¿eby by³ to szampon koloryzuj±cy choæ farb± nie pogardzê w ostateczno¶ci :P
kurcze, a ja, jak patrzê na twoje zdjêcia to my¶lê, ¿e jestes typem zimnym - lato, nie pasuj± mi te rude kolory do twojej twarzy - postarzaj± cie troszke...

Dziewczyny, jak nie wiecie czy bedzie wam dobrze w rudym, sprawdzie to najpierw w jakims programie graficznym (np. http://www.ivillage.com/virtual-makeover#). Pó¼niej trudno pozbyc sie tego koloru..
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-29 o 10:42
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:42   #1173
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, a ja, jak patrzê na twoje zdjêcia to my¶lê, ¿e jestes typem zimnym - lato, nie pasuj± mi te rude kolory do twojej twarzy - postarzaj± cie troszke...

Dziewczyny, jak nie wiecie czy bedzie wam dobrze w rudym, sprawdzie to najpierw w jakims programie graficznym (np. http://www.ivillage.com/virtual-makeover#). Pó¼niej trudno pozbyc sie tego koloru..
No to teraz mi zabi³y¶cie klina na g³owie ;P Jedna mówi pierwszy kolor, druga ze drugi a trzecia ¿e ¿aden :P Warto te¿ pewnie pamiêtaæ ze duzo zale¿y od o¶wietlenia w którym zdj zosta³o zrobione... Ale faktem jest ¿e jestem blada i mam zielone oczy (nie sa szarozielone choæ tak wysz³y) Pod spodem moje zdj sprzed miesi±ca mo¿e bêdzie lepsze. Jak widzicie troche siê rozpêdzi³am wtedy z tym br±zem i wyszed³ zbyt ciemny...

To co mam zrobiæ wed³ug was z tymi w³osami? Bo w poniedzialek wyje¿d¿am wiêc jutro muszê jaki¶ kolor kupiæ. Jak ju¿ mówi³am najlepiej jaki¶ szampon koloryzuj±cy...
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:50   #1174
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, a ja, jak patrzê na twoje zdjêcia to my¶lê, ¿e jestes typem zimnym - lato, nie pasuj± mi te rude kolory do twojej twarzy - postarzaj± cie troszke...

Dziewczyny, jak nie wiecie czy bedzie wam dobrze w rudym, sprawdzie to najpierw w jakims programie graficznym (np. http://www.ivillage.com/virtual-makeover#). Pó¼niej trudno pozbyc sie tego koloru..

ale chyba sie troszkê rozpêdzi³a¶ z ocen± kolorystyczn± kole¿anki. Moim zdaniem z latem ona nie ma nic wspólnego to raz. A poza tym ka¿dy kolor pasuje do ka¿dego typu kolorystycznego - sztuk± jest tylko umiejêtne dobranie odcienia!! I w³a¶nie dlatego, ¿e ma blad± cerê i zielone oczy czerwono-rudy pasuje jak ula³.


Mati - nie mia³am zamiaru pytac o Twoj± "normalno¶æ" To naprawde jest rzecz wzglêdna Niemniej jak sobie pomy¶la³am, ¿e mi kiedy¶ mój syn przyjdzie pomarañczowy ( a ma takie piêkne blond w³osy) to chyba ³yknê jaki¶ prozak w wersji strong i wiêkszej ilo¶ci
Je¶li masz krótkie w³osy to w razie W szybciej odro¶nie
Musisz w³osy najpierw rozja¶niæ, a potem na³o¿yæ farbê. Do farby mo¿esz dorzuciæ mixtona pomarañczowego w du¿ej ilo¶ci i bêdzie marchewka na zamówienie. Niestety to czy wyjdzie ³adnie tak jak tego oczekujesz siê oka¿e jak zrobisz. My tu metoda prób i b³edów (swoich lub fryzjerskich) miesi±cami dochodzimy do wymarzonego odcienie. Wiêc nie ma lekko, ¿e Ty od razu bêdziesz mia³ ³adnie
Tylko sie z tym jeszcze prze¶pij zanim zrobisz.


Yenes
- zapomnij o szamponie. Na tak ciemnym kolorze uzyskanie rudo¶ci jest mo¿liwe TYLKO I wy³±cznie przez ¶ci±gniêcie koloru lub jego rozja¶nienie a potem na³o¿enie farby.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-07-29 o 11:58
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:07   #1175
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
ale chyba sie troszkê rozpêdzi³a¶ z ocen± kolorystyczn± kole¿anki. Moim zdaniem z latem ona nie ma nic wspólnego to raz. A poza tym ka¿dy kolor pasuje do ka¿dego typu kolorystycznego - sztuk± jest tylko umiejêtne dobranie odcienia!! I w³a¶nie dlatego, ¿e ma blad± cerê i zielone oczy czerwono-rudy pasuje jak ula³.


Mati - nie mia³am zamiaru pytac o Twoj± "normalno¶æ" To naprawde jest rzecz wzglêdna Niemniej jak sobie pomy¶la³am, ¿e mi kiedy¶ mój syn przyjdzie pomarañczowy ( a ma takie piêkne blond w³osy) to chyba ³yknê jaki¶ prozak w wersji strong i wiêkszej ilo¶ci
Je¶li masz krótkie w³osy to w razie W szybciej odro¶nie
Musisz w³osy najpierw rozja¶niæ, a potem na³o¿yæ farbê. Do farby mo¿esz dorzuciæ mixtona pomarañczowego w du¿ej ilo¶ci i bêdzie marchewka na zamówienie. Niestety to czy wyjdzie ³adnie tak jak tego oczekujesz siê oka¿e jak zrobisz. My tu metoda prób i b³edów (swoich lub fryzjerskich) miesi±cami dochodzimy do wymarzonego odcienie. Wiêc nie ma lekko, ¿e Ty od razu bêdziesz mia³ ³adnie
Tylko sie z tym jeszcze prze¶pij zanim zrobisz.


Yenes
- zapomnij o szamponie. Na tak ciemnym kolorze uzyskanie rudo¶ci jest mo¿liwe TYLKO I wy³±cznie przez ¶ci±gniêcie koloru lub jego rozja¶nienie a potem na³o¿enie farby.
Jak wspomnia³am kilka postów wy¿ej rozja¶ni³am w³osy a to zdj jest sprzed miesi±ca. W tej chwili moje w³osy maja odcieñ hmm ¿ólto-ciemnoblond-lekko rudawy. Takze chcia³abym go wyrównaæ . G³ chodzi mi o to czy rudy bedzie mi pasowa³ a je¶li nie to co wybraæ
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:15   #1176
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

A to przepraszam, niedoczyta³am. W takiej sytuacji oczywi¶cie fabra pó³trwa³a jak najbardziej. Moge poleciæ z profesjonalnych jak Color Touch Welli - odcieñ dok³adnie taki jak masz na 2 fotce w wizualizacji. 88/43 lub 8/44 (o ile dobrze pamiêtam)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:27   #1177
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziêki, ale widzê ¿e wszyscy polecaj± mi tu profesjonalne farby póki co A cos bardziej komercyjnego?Zastanawia³a m siê nad czerwon± miedzi± z garniera, ale nie znalaz³am wiele opini o tym kolorze... Z kolei z tego co widzê jedynym colorem w catingu podchodzacym pod rudy jest bursztyn, który wed³ug wizazanek jednak wychodzi ciemno i ma³o rudo. Niestety oferta rudosci w¶ród szamponów jest naprawdê nik³a dlatego chyba bedê musia³a siê zdecydowaæ na farbê.

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2010-07-29 o 12:28
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 14:25   #1178
Mati19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Mati - nie mia³am zamiaru pytac o Twoj± "normalno¶æ" To naprawde jest rzecz wzglêdna Niemniej jak sobie pomy¶la³am, ¿e mi kiedy¶ mój syn przyjdzie pomarañczowy ( a ma takie piêkne blond w³osy) to chyba ³yknê jaki¶ prozak w wersji strong i wiêkszej ilo¶ci
Je¶li masz krótkie w³osy to w razie W szybciej odro¶nie
Musisz w³osy najpierw rozja¶niæ, a potem na³o¿yæ farbê. Do farby mo¿esz dorzuciæ mixtona pomarañczowego w du¿ej ilo¶ci i bêdzie marchewka na zamówienie. Niestety to czy wyjdzie ³adnie tak jak tego oczekujesz siê oka¿e jak zrobisz. My tu metoda prób i b³edów (swoich lub fryzjerskich) miesi±cami dochodzimy do wymarzonego odcienie. Wiêc nie ma lekko, ¿e Ty od razu bêdziesz mia³ ³adnie
Tylko sie z tym jeszcze prze¶pij zanim zrobisz.

Dobrze,dziêkujê bardzo za pomoc. A jeszcze jedno pytanie. Jakiego koloru farby mam szukaæ w sklepach ?? Miedziany ?? czy jaki ??? I do tej farby dorzuciæ jeszcze mixtona pomarañczowego,tak ???
Dziêkuje bardzo za pomoc
Mati19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:41   #1179
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Agusiaki: z chêci± ujrzê ten "zimny rudy" je¶li mówisz, ¿e ka¿dy kolor mo¿na uzyskaæ, jedynie wa¿ny jest odcieñ, a szczególnie interesowa³aby mnie ta farba w odcieniu zimny-rudy, czy takowa istnieje?? serio

Yenes - je¶li nie jeste¶ latem to przepraszam, wydawa³o mi siê, ze na pewno jestes odcieniem zimnym, wklejam na szybko ten oto miszmasz zobacz sobie w czym ci najlepiej...

a mo¿e jesieñ ¿es?

moze te kolorki (na ostatnim zdjeciu na górze super wysz³o wg. mnie):
http://www.lorealparis.com.au/hair-c...fe-auburn.aspx
http://www.lorealparis.com.au/hair-c...en-auburn.aspx (!)
http://www.lorealparis.com.au/hair-c...ch-auburn.aspx
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-29 o 14:56
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 15:51   #1180
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Na 5 zdj sliczny kolor - taki nie za ciemny br±zik, ale sadze ze najpierw zobacze co wyjdzie z rudym. Mam w planach zrobiæ sobie jaki¶ nie za ciemny br±z je¶li rudy wyjdzie brzydko Za to fryzurka na zdj 7! ¶liczna! Ta grzywka... Nie wiem skad masz t± fryzurkê czy z jakliegos programu do fryzur czy moze jakies aktorki...? BArdzo chetnie zobaczy³abym j± z przodu! Dzieki dziewczyny za pomoc tak w ogóle
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:07   #1181
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

do Yens:
tak jak koralyn, nie jestem pewna ¿e rudy sprawdzi siê w³a¶nie u ciebie, dlatego wybra³am pierwsz± wersjê najbardziej naturaln± na twoim miejscu nie farbowa³a bym na rudy
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 19:24   #1182
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Agusiaki: z chêci± ujrzê ten "zimny rudy" je¶li mówisz, ¿e ka¿dy kolor mo¿na uzyskaæ, jedynie wa¿ny jest odcieñ, a szczególnie interesowa³aby mnie ta farba w odcieniu zimny-rudy, czy takowa istnieje?? serio
Przekrêcasz moje s³owa kole¿anko. Nigdy nie pisa³am nic o zimnym rudym, nie wiem sk±d to wziê³a¶. Pisa³am tylko, ¿e ka¿da osoba bez wzglêdu na typ jakim jest mo¿e byæ i blondynka i brunetk± i szatynk± i rud±. Kwestia jest tylko doboru odpowiedniego odcienia.
Nie wiem sk±d Twoje zdziwienie, rudy ma wiele twarzy, od ciemnego kasztanu po ja¶niutki miedziany blond.

Pewnie, ¿e w br±zie te¿ bêdzie dobrze Yenes. To chyba jednak nie w tym w±tku rozmowa o br±zach. Ja uwa¿am, ¿e w intensywnym czerwono-miedzianym (z przewag± czerwieni) odcieniu bêdzie wygl±da³a fajnie.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:04   #1183
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

yenes: fryzurka, tak z programu w internecie do makeoveru

agusiaki: no bardzo ciekawi mnie ten rudy dla Lata, jak napisa³a¶, ¿e ka¿dy odcieñ jest mo¿liwy dla ka¿dego. To ciekawi mnie w³a¶nie jakby mia³ on dla lata wygladaæ, ktore to jest typem zimnym w³a¶nie ot co.
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-29 o 20:06
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:28   #1184
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Koralyn

zimny rudy to ten z przewaga czerwieni i machoniu , jesli farbowalas kiedys profeska , wiedzialabys masz palete kolorow miedzianych , a oddzielnie czerwieni i mahoni
Ch³odny odcien rudego ( czerwien i mahon takze wlicza sie w ta nazwe ) pasuje kobietom o rozowawym kolorycie skory czyli co za tym idzie chlodniejszej karnacji

ja osobiscie mam mieszana karnacje , ni to ciepla nei to zimna , piegi i oczy sa zdecydowanie z tej cieplej , kolorejk cery i naturalne wlosy z chlodnej takze moge przebierac w zlotych miedzianych odcieniach latem , a zima wybieram te chlodniejsze

takze twoj upor ze rudosc zawsze jest ciepla jest bez sensu i tyle
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:39   #1185
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
Koralyn

zimny rudy to ten z przewaga czerwieni i machoniu , jesli farbowalas kiedys profeska , wiedzialabys masz palete kolorow miedzianych , a oddzielnie czerwieni i mahoni
Ch³odny odcien rudego ( czerwien i mahon takze wlicza sie w ta nazwe ) pasuje kobietom o rozowawym kolorycie skory czyli co za tym idzie chlodniejszej karnacji

takze twoj upor ze rudosc zawsze jest ciepla jest bez sensu i tyle
No to bardzo ciekawe i dobrze wiedziec, ze istnieje cos takiego jak zimny rudy
a "profeskami" akurat nie farbuje
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:40   #1186
mabbon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

i nie niszczy w³osów , no i cena jest fenomenalna!Polecam
mabbon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 14:45   #1187
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja sie troche nie zgodze. rude w³osy to nie s± czerwone w³osy. nie bez powodu jest podzia³ w³osów w odcieniach rudych i w odcieniach czerwonych. rownie¿ nie ma czego¶ takiego jak zimny rudy (rudy s± to g³ównie pomarañczowe odcienie, miedziane, miedziano z³ote, rude blondy), ale owszem jest taki odcieñ jak zimna czerwieñ (ale nie mozna nazwac go rudym)
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:37   #1188
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ok a wiec sa blondynki , rude , szatynki i brunetki tak a czerwony w jakiej kategorii umie¶cimy , osobno ?? Rude naturalne maja odceinie od s³omkowo - miedzianego az po piêkne ciemne czerwienie i nikt nie powie ze czerwien to nie rudy

a jaki ? brazowy ??

++++PMS , wiec takie brednie mnie poprostu denerwuja

pointless.........ehhh kobiety
__________________
baby_luv_gold

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:38
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:57   #1189
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mo¿esz mówic ¿e gadam bzdury ale ja te¿ uwa¿am ¿e czerwieñ to nie rudy. Blond, br±z, rudy i czerñ to kolory które mo¿emy mieæ naturalnie, bez farbowania. Owszem naturalny rudy moze wpadac nieco w czerwieñ ale czysto czerwony nigdy nie bêdzie. A czerwieñ stawiam w osobnej kategori - inne kolory. Tak samo fiolet, granatowy, zielony, ró¿owy czy niebieski. Wiêc niby dlaczego czerwony nie mo¿e tworzyæ osobnej kategori? Id±c do fryzjera poproszê go aby zrobi³ mi mocno rudy kolor a potem oka¿e sie ¿e kolor jest czerwony, no bo to przeciez te¿ rudy. Nie. Jesli kto¶ chce czerwony to prosi o czerwony a nie rudy. Rudy to rudy, czerwony to czerwony.

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:59
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 18:54   #1190
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dokladnie tak jak napisala Yenes
czerwonowlosych naturalnych ludzi nie ma, zielonowlosych, niebieskowlosych tez nie. a rude s±. nie mozna czerwonych wlosow zaliczyc do rudych ani do brazowych, one po prostu sa czerwone i tyle i spokojnie nie denerwuj sie, nie zawsze ma sie racje
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:23   #1191
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
dokladnie tak jak napisala Yenes
czerwonowlosych naturalnych ludzi nie ma, zielonowlosych, niebieskowlosych tez nie. a rude s±. nie mozna czerwonych wlosow zaliczyc do rudych ani do brazowych, one po prostu sa czerwone i tyle i spokojnie nie denerwuj sie, nie zawsze ma sie racje


Co nie zmienia faktu, ¿e YENES w swoich wizaualizacjach pokaza³a odcieñ czerwony w³a¶nie (druga fotka o której twierdzê, ¿e do niej pasuje). I to w³a¶nie od tego zaczê³a siê kompletnie bezsensowna dyskusja, ¿e ten kolor nie pasuje do zimnego typu urody jaki ma Yenes. No wiêc jednak Koralyn siê myli i nie przyjmuje tego do wiadomo¶ci.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:50   #1192
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No w³a¶nie...zdania s± podzielone, niektórzy fryzjerzy te¿ tak my¶l± ¿e czerwieñ i mahoñ to kolor rudo¶ci, niedawno by³am u fryzjera prosz±c o lisi rudy, niestety wyszed³ ciemny mahoñ - który pani fryzjerka te¿ zalicza³a do rudo¶ci.
Dla mnie rudy to rudy czy miedziany , pomarañczowy albo naturalny blond rudy. NIE!! czerwieñ, nie mahoñ...
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:59   #1193
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Co nie zmienia faktu, ¿e YENES w swoich wizaualizacjach pokaza³a odcieñ czerwony w³a¶nie (druga fotka o której twierdzê, ¿e do niej pasuje). I to w³a¶nie od tego zaczê³a siê kompletnie bezsensowna dyskusja, ¿e ten kolor nie pasuje do zimnego typu urody jaki ma Yenes. No wiêc jednak Koralyn siê myli i nie przyjmuje tego do wiadomo¶ci.
¿e co? oj chyba siê teraz kolezanka zapêdzi³a z negatywnymi emocjami,

ale¿ ja przyjmujê do wiadomosci wszystko (!)
kilka postów wyzej napisalam: ¿e jesli Yenes nie jest typem zimnym to przepraszam za takowe stwierdzenie i ¿e mo¿e jest jesieni± - nawet doda³am. Zreszta od poczatku grzecznie pytam, czym¿e jest ten zimny rudy z czystej ciekawosci, có¿ to za twór. Ponoæ istnieje - no to super i o co te k³ótnie i ataki?
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-30 o 20:02
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:04   #1194
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Kathy - zdania mog± byæ podzielone, co nie zmienia faktu, ¿e na naszym w±tku sporo jest dziewczyn z czerwonymi odcieniami i pisza w³a¶nie na w±tku RUDYM. A Yenes sama wstawi³a fotkê z odcieniem czerwonym, który w³a¶nie dlatego, ¿e jest zimny pasuje do niej. Potem jednak stwierdzi³a, ¿e woli br±zy - a to ju¿ chyba na innym w±tku. O czym wiêc ta ja³owa dyskusja??


Koralyn - Twoje poprzednie wypowiedzi mia³y nieco sarkastyczny wyd¼wiêk, byæ mo¿e nie zamierzenie (mo¿e poprzez emoty dodane do postu....) No a czy czerwienie uznamy za rude czy tez nie to do zimnego typu urody pasuja i ju¿. Ja mam ciep³y typ urody i uciekam przed czerwieniami jak mogê, bo gryz± mnie bardzo
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-07-30 o 20:11
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:16   #1195
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

chcia³a bym przestrzec was przed czym¶ co mnie spotka³o moje ,,rude wiza¿anki,,
odwiecznie borykam siê z wyp³ukiwaniem rudych w³osów mniej wiêcej od po³owy w³osków do samych koñców, ostatnio przesz³am dekoloryzacje i to w sumie nie dlatego ¿e ten niewypalony ,,mahoñ,, tak mi siê nie podoba³ - ale dlatego ¿e po pierwszym myciu farba od po³owy g³owy ku koñcom sp³uka³a siê na jasny brudny szaro - burakowy kolor, nie wiadomo dlaczego bo w³osy zdrowe i nie rozdwojone, bardzo zadbane kosmetykami profesjonalnymi!!....(ile na to kaski posz³o, same wiecie)...dobra, co siê okaza³o produkty które u¿ywa³am mia³y katastrofalne ilo¶ci sylikonów które trwale oblepi³y w³os, doczyta³am siê ¿e maska i krem do loków które u¿ywa³am mia³y na samym pocz±tku w sk³adzie cyclomethicone i trimethylsiloxysilates - s± to bardzo trudne do usuniêcia substancje, praktycznie nie do usuniêcie, odstawi³am to wszystko i zobaczê jak za miesi±c bêdzie wygl±da³o moje farbowanie na rudo i czy farba nie bêdzie siê tak wyp³ukiwa³a, nie mia³am pojêcia ¿e pielêgnacj± mo¿na sobie zaszkodziæ..piszê to bo mo¿e kto¶ mia³ taki problem jak ja ¿e rudy kolor by³ ju¿ totalnie wyp³ukany po 1,2 myciu
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 12:13   #1196
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³a bym przestrzec was przed czym¶ co mnie spotka³o moje ,,rude wiza¿anki,,
odwiecznie borykam siê z wyp³ukiwaniem rudych w³osów mniej wiêcej od po³owy w³osków do samych koñców, ostatnio przesz³am dekoloryzacje i to w sumie nie dlatego ¿e ten niewypalony ,,mahoñ,, tak mi siê nie podoba³ - ale dlatego ¿e po pierwszym myciu farba od po³owy g³owy ku koñcom sp³uka³a siê na jasny brudny szaro - burakowy kolor, nie wiadomo dlaczego bo w³osy zdrowe i nie rozdwojone, bardzo zadbane kosmetykami profesjonalnymi!!....(ile na to kaski posz³o, same wiecie)...dobra, co siê okaza³o produkty które u¿ywa³am mia³y katastrofalne ilo¶ci sylikonów które trwale oblepi³y w³os, doczyta³am siê ¿e maska i krem do loków które u¿ywa³am mia³y na samym pocz±tku w sk³adzie cyclomethicone i trimethylsiloxysilates - s± to bardzo trudne do usuniêcia substancje, praktycznie nie do usuniêcie, odstawi³am to wszystko i zobaczê jak za miesi±c bêdzie wygl±da³o moje farbowanie na rudo i czy farba nie bêdzie siê tak wyp³ukiwa³a, nie mia³am pojêcia ¿e pielêgnacj± mo¿na sobie zaszkodziæ..piszê to bo mo¿e kto¶ mia³ taki problem jak ja ¿e rudy kolor by³ ju¿ totalnie wyp³ukany po 1,2 myciu

Kathy brawo za zmiane tematu po pierwsze , choc dodam ze rudy dla mnie osobiscie to tez odcienie czerwonego koniec i kropka .

Wczesniej pisalam o tym w watku , jak bardzo ma wplyw co uzywamy silikony , parabeny, slsy , konserwanty.......... dluga historia warto poczytac o tym zanim sie udamy na zakupy , swiadomosc tego czym napychaja butelki koncerny kosmetyczne jest jak najbardziej potrzebna

link http://www.care2.com/greenliving/the...redients.html#
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 14:58   #1197
Vendetta1410
Przyczajenie
 
Avatar Vendetta1410
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No w³asnie, tez mam problem z tymi farbami rudymi........
Dwa razy a nawet w sumie wiêcej farbowa³am siê farba Londa no i na pocz±tku jest ostro czerwony ale po pozniejszych myciach jest nawet ok,tyle, ze mi nie o taki odcien chodzi...
A wiêc kupilam ostatnio farbê Loreal P 78,chcialam mango ale nie bylo.
Jestem ciekawa co mi wyjdzie na wlosach i jak dlugo ta farba wytrzyma bo jak kupilam raz farbe z garniera to zmyla mi sie po 4 dniach... takze rozumiecie moje obawy prawda? poza tym mam wesele kuzyna na karku i pasuje wygladac jak czlowiek a nie jak wytarta miot³a
Vendetta1410 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 15:13   #1198
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

baby_luv_gold
zaraz biorê siê za czytanie, powiem ci ¿e na razie jestem w kropce...3 dni spêdzi³am u fryzjera i efekt teraz jest taki ¿e albo w chustce na g³owie albo w koku!!...ciê¿ko mi z tym poniewa¿ re prezentujê firmê....wczoraj by³a dekoloryzacja nad myjk± ok 10 minut i tonowanie w³osów farb± te¿ w myjce...efekt: ostra marchewka na czubku g³owy i koñcach a w po³owie ¿ó³ty prawie ,,kurczakowy,, jestem za³amana bo w poniedzia³ek do pracy a tu nie da siê uczesaæ, ju¿ naprawdê nie wiem co robic?...czy macie jakie¶ rady dla mnie?
zastanawiam siê jeszcze nad po³o¿eniem farby tonizuj±cej bez amoniaku z matrixa w poniedzia³ek i wzi±æ urlop na ¿±danie, trochê siê bojê bo ju¿ po tych zabiegach mam wysuszon± skórê g³owy. Zastanawiam siê nawet nad ¶cieñciem....rano jak siê zobaczy³am w lustrze to rycza³am
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 16:57   #1199
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy przepraszam, ze teraz , ale nie mia³am okazji wcze¶niej. u mnie zapach vitalitys znikn±³ po umyciu, my³am szamponem winogronowym i zupe³nie nie odczuwa³am go po farbowaniu. kolor-> piêkny i intentyswny, ale niezbyt d³ugo sie trzyma³. po³o¿y³am ce-ce i kolor ¶liczny i twralszy jak dot±d, ale niestety pierwszy raz od dawna z³ama³am kilka koñcówek w³osów mo¿e to dziwnie brzmi, ale od dawna, mimo co 2 tygodniowego farbowania trwa³ymi farbami, nie mia³am rozdwojonych w³osów.
muszê Ci powiedzieæ, ¿e mo¿esz mieæ racjê z silikonami i sp³ukiwaniem koloru

skoro przesuszy³a¶ nawet skóre g³owy to mo¿e pobaw siê przez tydzieñ chustami i kokami?? ja tak zrobi³am jaki¶ czas temu i wysz³o to wy³±cznie na dobre. w miêdzyczasie mo¿esz olejowaæ w³osy, brac suplementy i pomy¶leæ co dalej, bo wydaje mi siê, ¿e dzia³anie w rozpaczy mo¿e zaszkodzic
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:57   #1200
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
baby_luv_gold
zaraz biorê siê za czytanie, powiem ci ¿e na razie jestem w kropce...3 dni spêdzi³am u fryzjera i efekt teraz jest taki ¿e albo w chustce na g³owie albo w koku!!...ciê¿ko mi z tym poniewa¿ re prezentujê firmê....wczoraj by³a dekoloryzacja nad myjk± ok 10 minut i tonowanie w³osów farb± te¿ w myjce...efekt: ostra marchewka na czubku g³owy i koñcach a w po³owie ¿ó³ty prawie ,,kurczakowy,, jestem za³amana bo w poniedzia³ek do pracy a tu nie da siê uczesaæ, ju¿ naprawdê nie wiem co robic?...czy macie jakie¶ rady dla mnie?
zastanawiam siê jeszcze nad po³o¿eniem farby tonizuj±cej bez amoniaku z matrixa w poniedzia³ek i wzi±æ urlop na ¿±danie, trochê siê bojê bo ju¿ po tych zabiegach mam wysuszon± skórê g³owy. Zastanawiam siê nawet nad ¶cieñciem....rano jak siê zobaczy³am w lustrze to rycza³am
tez mialam marchewke po dekoloryzacji, nic tylko trzeba polozyc inna farbe, bron boze z popielem w nazwie bo wyjdzie zielen, ale to wiem tylko na podstawie autopsji
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.