Kosmetyki Glazel - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 21:54   #301
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Glazel

Dziękuję
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:26   #302
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Kosmetyki Glazel

Wiadomość od firmy Glazel, może kogoś zainteresuje:

1) "Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych, III Mistrzostwach Makijażu Glazel „Kobieta z Wenus”, które odbędą się końcem maja 2008.
Gorąco namawiamy do udziału w Mistrzostwach tym bardziej, że na zwycięzców czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody!
Szczegóły już wkrótce na naszej stronie"

2) "Mamy przyjemność poinformować, ze w dniach 29-30 marca 2008 będziemy prezentować firmę Glazel na targach Beauty Forum, które odbędą się w Warszawie w Hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6A.
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko - B7, płyta główna. Będzie to doskonała okazja, by mogli Państwo zapoznać się z nowinkami w naszej ofercie, jak również by mieć możliwość otrzymania BEZPŁATNYCH próbek naszych produktów (ilość próbek ograniczona)! Aby jednak móc skorzystać z naszych promocji i testerów, prosimy potwierdzić swoją obecność na targach Beauty Forum.
Dla wszystkich z Państwa, którzy potwierdzą swoje przybycie - przewidujemy rabaty na zakup naszych kosmetyków na targach.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji."

izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 03:14   #303
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Glazel

Ja mam za daleko do Warszawy, a chętnie bym pooglądala...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 22:30   #304
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Glazel

Witajcie...
odnośnie Glazel...
bardzo polecam pudry sypkie tej firmy,przebogata gama kolorystyczna,bardzo miałkie pięknie wtapiają się w podkład i wygładzają cerę i matują dosyć fajnie...podkłady-odradzam,tak samo błyszczyki...mocno transparentne z małą iloscią dużych drobin brokatu,nietrwałe bardzo
cienie wypiekane są fajne,mocno napigmentowane,metaliczne ..jednak bardzo sie osypują przy nakładaniu...ale jesli sobie z tym poradzicie to efekt piekny..ja zawsze stosuje je do makijaży slubnych ...cienie matowe tez moge polecic..palety kolorów są naprawdę ładne.
pudry w kamnieniu -OK, róze- tez w sumie nienajgorsze,chociaż wydaje mi sie,ze są za grubo zmielone i dają taki pudrowy efekt,zwłaszcza przy rozszezonych porach skóry.
Dodam,ze kosmetyków Glazel używałysmy na zajęciach z Wizażu w szkole którą koncze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:38   #305
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Glazel

Dark01- dziękuję za opinię, chciałam kiedyś zamówić błyszczyk, ale z braku kaski zrezygnowałam no i tak od czasu do czasu się wacham, czy brać Ale jeśli mają drobiny to oczywiście jestem na nie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:45   #306
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Glazel

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7315633]Dark01- dziękuję za opinię, chciałam kiedyś zamówić błyszczyk, ale z braku kaski zrezygnowałam no i tak od czasu do czasu się wacham, czy brać Ale jeśli mają drobiny to oczywiście jestem na nie [/quote]

...
zdecydowanie jestem nimi rozczarowana...co prawda z założenia kolorki róznią sie fakturą i efektem po nałozeniu na usta,ale co to za efekt ledwo widoczny i trwający 15 min. w tej cenie mozna dostac cos zdecydowanie lepszego .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:51   #307
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
zdecydowanie jestem nimi rozczarowana...co prawda z założenia kolorki róznią sie fakturą i efektem po nałozeniu na usta,ale co to za efekt ledwo widoczny i trwający 15 min. w tej cenie mozna dostac cos zdecydowanie lepszego .


Tymbardziej, że jeszcze za przesyłkę trzeba dopłacić, więc wychodzi jakoś 30 zł (o ile pamiętam, one kosztowały 21 zł)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 16:05   #308
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Glazel

słuchajcie, dostałam dziś wiadomość od firmy Glazel, w której zaproponowano mi przeprowadzenie szkolenia w szkołach. Pierwszy raz słyszę o tej firmie i jestem początkującą wizażystką, nie mam portfolio tylko kilka zdjęć na myspace czy wizażu.
dlatego to jest dla mnie bardzo dziwne
I nie wiem czy odpisać, jak to w ogóle potraktować
Słyszałyście dziewczyny o czymś podobnym?
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:15   #309
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Glazel

Odpisz im, mozesz raczej tylko skorzystac niz stracić
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:51   #310
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
słuchajcie, dostałam dziś wiadomość od firmy Glazel, w której zaproponowano mi przeprowadzenie szkolenia w szkołach. Pierwszy raz słyszę o tej firmie i jestem początkującą wizażystką, nie mam portfolio tylko kilka zdjęć na myspace czy wizażu.
dlatego to jest dla mnie bardzo dziwne
I nie wiem czy odpisać, jak to w ogóle potraktować
Słyszałyście dziewczyny o czymś podobnym?
......
Glazel,Glazel... mam sentyment do tej firmy,mój pierwszy kurs wizażu odbywał się własnie między innymi na ich produktach...mysle,ze jak najbardziej warto im odpisać ! Mają swietne wypiekane cienie! Wszystko pokompletowane w gustowne i wygodne palety...uwielbiam ich pudry sypkie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:57   #311
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
słuchajcie, dostałam dziś wiadomość od firmy Glazel, w której zaproponowano mi przeprowadzenie szkolenia w szkołach. Pierwszy raz słyszę o tej firmie i jestem początkującą wizażystką, nie mam portfolio tylko kilka zdjęć na myspace czy wizażu.
dlatego to jest dla mnie bardzo dziwne
I nie wiem czy odpisać, jak to w ogóle potraktować
Słyszałyście dziewczyny o czymś podobnym?
dokładnie raczej zyskasz nowe doświadczenie niż stracisz

problemem mogą byc ich kosmetyki, są dośc średnie, w moim odczuciu brak im szlachetności są takie bazarkowe, i ceny jak na tą jakość wygórowane
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 17:10   #312
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kosmetyki Glazel

również dostałam od nich wiadomośc w sumie miło
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 17:24   #313
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki Glazel

ja też dostałam taką wiadomość - wydaje mi się, że oni to troszkę wysyłają machinalnie. Zresztą najpierw trzeba wysłać do nich CV i takie tam.

Jak komuś się uda to gratuluje i czekam na recenzje ze szkolenia
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:41   #314
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Kosmetyki Glazel

Ja też dostałam propozycję dotyczącą tego szkolenia. Nawet bym była skłonna spróbować ale jako że w PL nie przebywam to odpuszczam.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:02   #315
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
słuchajcie, dostałam dziś wiadomość od firmy Glazel, w której zaproponowano mi przeprowadzenie szkolenia w szkołach. Pierwszy raz słyszę o tej firmie i jestem początkującą wizażystką, nie mam portfolio tylko kilka zdjęć na myspace czy wizażu.
dlatego to jest dla mnie bardzo dziwne
I nie wiem czy odpisać, jak to w ogóle potraktować
Słyszałyście dziewczyny o czymś podobnym?
Też to dostałam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:15   #316
Olimpiaperfect
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiaperfect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 64
GG do Olimpiaperfect
Dot.: Kosmetyki Glazel

Również dostałam tą propozycję. Ja mialam szkolenie z Glazela ze szkoły, osobiscie ich kosmetyki mnie sie podobaja, szczególnie cienie i pudry. Nie wiem co o tym myslec, a wy co myslicie dziewczyny? Angazujecie sie?
__________________
Put Ur freakum dress on, every woman got One..
Olimpiaperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:13   #317
Mała Mi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do Mała Mi88
Dot.: Kosmetyki Glazel

Też dostałam tą wiadomość. Jestem skłonna się zgodzić na to przeprowadzanie szkoleń. Jednak może być to szansa, której później nie dostanę, chociaż mam pewne obawy... Aktualnie pracuję, więc jeżeli chciałabym podjąć z nimi współpracę musiałabym się zwolnić z poprzedniego miejsca pracy. Już kiedyś wydawało mi się że pewna praca jest dla mnie szansą, jednak po 5 miesiącach zostałam zwolniona i na "lodzie" bez pracy.
Aktualnie chcę się zapisać na szkolenie w Poznaniu z kamuflaży. Jeżeli firma przypadnie mi do gustu, może spróbuje tych szkoleń w szkołach. A Wy jakie macie zdanie - warto spróbować?

Idzie ktoś może na to szkolenie do Poznania?? Przyda się bratnia dusza

Aha zapomniałabym, odpisałam tej kobietce na E-maila. Z kilkoma zapytaniami m.in. czy trzeba mieć doświadczenie profesjonalnej wizażystki itp. Odpisała: oto jej słowa:

"Szukamy osób, które sobie poradzą w przeprowadzeniu szkolenia młodzieży z
podstaw wizażu. Nie musi być to osoba posiadająca bogate doświadczenie. Szkolenie odbędzie się tylko w szkołach ponadgimnazjalnych w całej Polsce,
to od Pani zależy gdzie podejmie się Pani przeprowadzić szkolenie.
Proponujemy, aby zdecydowała się Pani na miejsce zamieszkania i ewentualnie
okolice."


Co WY na to dziewczyny??

Edytowane przez Mała Mi88
Czas edycji: 2009-10-29 o 21:18
Mała Mi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:47   #318
kasha77
Przyczajenie
 
Avatar kasha77
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
GG do kasha77
Dot.: Kosmetyki Glazel

no własnie ja też dostałam od nich wiadomość,ale zastanawiam się czy to nie zakamuflowana akwizycja..nie znam ich kosmetykow,ale wszędzie czytam,że srednie.poza tym nie płacą na początku,dają kosmetyki za 700zł.ogólnie jakies to dziwne,ze tak wysyłali na chybił trafił...mamy szukać szkół jesli chcemy więcej zarobić-teraz raczej w szkołach nie patrzą przychylnie na wymalowane dziewczyny a tu mamy je uczyć się malować?zarobki będą zależy od dalszej współpracy...więc od ilości sprzedanych przez nas kosmetyków?...nie wiem,dla mnie to jakieś dziwne....zastanawiam się MOCNO!
ps. zastanawiam mnie zwłaszcza zdanie"Wynagrodzenie za kolejne szkolenia będą ustalane indywidualnie w zależności od efektywności pierwszego kursu. "

Edytowane przez kasha77
Czas edycji: 2009-10-29 o 21:50
kasha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 07:11   #319
Olimpiaperfect
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiaperfect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 64
GG do Olimpiaperfect
Dot.: Kosmetyki Glazel

Jesli chodzi o wynagrodzenie dla mnie jest to jasne. Jak pisali, nie musimy byc profesjonalistami, bo to podstawy, stad nie wiadomo jak nam pojdzie, moze byc dobrze, moze byc marnie. Zostaniemy ocenione zapewne, na podstawie ankiet. Tak wiec za pierwsze szkolenie zaplaca kosmetykami, bo to im sie oplaca, a jesli pojdzie nam dobrze, beda placic nam w pieniazkach wysylaja to masowo, bo potrzebuja duuuzo ludzi, wkoncu to na cala Polske, a szkol jest wieeele. Ja tez nie wyobrazam sobie, ze ide szkolic do jakiegos liceum ogolnoksztalcacego, raczej do jakis szkoł profilowych, jak fryzjerstwo, wizaż. Plusem szkolenia w liceum byloby to, ze moze laski nauczylyby sie dobierac kolor podkladu i nie musilibysmy ogladac juz pomaranczowych twarzy na korytarzach Zarobki zaleza od wspolpracy na zasadzie, im wiecej szkol znajdziesz, tym wiecej zarobisz, tym wiecej kosmetykow w tych szkolach mozesz sprzedac. Ja rowniez mam spore obawy co do tego, ale mysle sobie ze nic nie trace, a moze akurat cos z tego wyjdzie? Fajnie byloby cos takiego wpisać pozniej z Cv...
__________________
Put Ur freakum dress on, every woman got One..
Olimpiaperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 15:13   #320
kasha77
Przyczajenie
 
Avatar kasha77
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
GG do kasha77
Dot.: Kosmetyki Glazel

jesteś pewna,że im więcej szkół,bo z tego co ja wyczytałam w jedym z maili,że szkolenia to ogółem 9 godzin...i za tyle zapłacą.chyba,że źle zrozumiałam.
kasha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:42   #321
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kosmetyki Glazel

Ja również dostałam od nich maila i się zastanawiam, skąd wogóle o mnie wiedzą
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 07:40   #322
Olimpiaperfect
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiaperfect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 64
GG do Olimpiaperfect
Dot.: Kosmetyki Glazel

Nie no 9 godzin w jednej szkole, czy grupie, jakos tak, a Ty zrozumialas ze jak 9 godzin we wszystkich szkołach? Jak to rozumiem tak, jedno szkolenie to jest 9 godzin, w jednej szkole i za to płacą, a pozniej kolejne szkolenie w kolejnej szkole, im wiecej szkol tym wiecej szkolen, tym wiecej kasy... A jesli chodzi o szkoly to Pani odpisala mi tak: "Pisząc szkoły ponadgimnazjalne, mamy na myśli szkoły zawodowe, technika i licea o różnych profilach" No i maja sie skontaktowańczeniu rekrutacji.
__________________
Put Ur freakum dress on, every woman got One..
Olimpiaperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:56   #323
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kosmetyki Glazel

Też dostałam maila z propozycją, ale ja nigdy nie prezentowałam na Wizażu żadnego makijażu

Cytat:
Napisane przez Glazel
Doceniamy Pani talent i umiejętności, dlatego za pośrednictwem tego listu, zwracamy się do Pani z propozycją współpracy
to mnie rozbawiło
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 09:22   #324
kasha77
Przyczajenie
 
Avatar kasha77
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
GG do kasha77
Dot.: Kosmetyki Glazel

"Z Pani strony oczekujemy przeprowadzenia szkolenia wśród młodzieży, które ma na celu zmianę wizerunku uczennic z naciskiem na wydobycie ich naturalnego piękna. Przewidujemy, że szkolenie to będzie trwało łącznie dziewięć godzin i dotyczyć będzie jedynie podstawowych technik makijażu oraz pielęgnacji cery."
Szkolenia,a nie szkoleń...łącznie 9godz.a nie jednorazowo....to źle rozumiem?
a swoją drogą każda z nas dostaje wyrywkowe inne informacje,więc jakies to dziwne.
kasha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 14:41   #325
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Glazel

Jednak nie wysłałam cv. Z trzech powodów.
I - mam niewielkie doświadczenie, a uważam że jeśli się już za coś zabieram, jestem do tego w 99% przygotowana. Cera nastolatki to bardzo trudny problem i nie chciałabym nikomu doradzić źle, a na pewno pojawią się pytania dotyczące nie tylko makijażu i pielęgnacji, ale też problemów skórnych.
Na wizażu mam chyba umieszczoną tylko jedną swoją pracę i to moim zdaniem kiepską, więc samo to, ze dostałam tą wiadomość wzbudza moje podejrzenia. Tego typu programyy powinni przeprowadzać doświadczeni wizażyści i dermatolodzy.

II - Zastanawiałabym się nad ideą tego programu. To świetny pomysł przeprowadzać szkolenia dla nastolatek, ale nie jeżeli celem jest tak naprawdę reklama i akwizycja kosmetyków tej marki, tym bardziej że nie znam tej firmy - w życiu nie pracowałabym na produktach, których wcześniej sama bym nie przetestowała albo mam wobec nich jakieś "ale" . To podstawa mojego osobistego kodeksu.

III - Nie podobają mi się makijaże na stronie Glazel, a szczególnie w dziale"nasi wizażyści". To jest dokładnie ten kierunek w jakim nie chcę iść - zupełnie nie w moim stylu. Oczywiście, absolutnie nie oceniam w tym przypadku niczyich umiejętności ani doświadczenia. Ale myślę, że firma oczekiwałaby ode mnie właśnie tego typu makijaży.

plus wynagrodzenie - przypuszczam że wynagrodzeniem będzie zestaw kosmetyków Glazel
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 23:34   #326
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Jednak nie wysłałam cv. Z trzech powodów.
I - mam niewielkie doświadczenie, a uważam że jeśli się już za coś zabieram, jestem do tego w 99% przygotowana. Cera nastolatki to bardzo trudny problem i nie chciałabym nikomu doradzić źle, a na pewno pojawią się pytania dotyczące nie tylko makijażu i pielęgnacji, ale też problemów skórnych.
Na wizażu mam chyba umieszczoną tylko jedną swoją pracę i to moim zdaniem kiepską, więc samo to, ze dostałam tą wiadomość wzbudza moje podejrzenia. Tego typu programyy powinni przeprowadzać doświadczeni wizażyści i dermatolodzy.

II - Zastanawiałabym się nad ideą tego programu. To świetny pomysł przeprowadzać szkolenia dla nastolatek, ale nie jeżeli celem jest tak naprawdę reklama i akwizycja kosmetyków tej marki, tym bardziej że nie znam tej firmy - w życiu nie pracowałabym na produktach, których wcześniej sama bym nie przetestowała albo mam wobec nich jakieś "ale" . To podstawa mojego osobistego kodeksu.

III - Nie podobają mi się makijaże na stronie Glazel, a szczególnie w dziale"nasi wizażyści". To jest dokładnie ten kierunek w jakim nie chcę iść - zupełnie nie w moim stylu. Oczywiście, absolutnie nie oceniam w tym przypadku niczyich umiejętności ani doświadczenia. Ale myślę, że firma oczekiwałaby ode mnie właśnie tego typu makijaży.

plus wynagrodzenie - przypuszczam że wynagrodzeniem będzie zestaw kosmetyków Glazel
chylę przed toba czoła za te słowa jak mnnie cieszy że jeszcze któś kto zgłębia tajniki makijażu dostrzega ze pawie oczka to nie jest profesjonalizm
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-11-01 o 23:40
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 07:01   #327
Olimpiaperfect
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiaperfect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 64
GG do Olimpiaperfect
Dot.: Kosmetyki Glazel

kasha77 szkoleń kasha szkoleń
"Będziemy się z Panią kontaktować na bieżąco w sprawie terminów szkoleń"
"Proponujemy Pani za przeprowadzenie pierwszego szkolenia rozliczenie w barterze. Otrzyma Pani od nas kosmetyki o wartości 700 zł (w oparciu o ofertę na naszej stronie internetowej www.glazel.pl ). Wynagrodzenie za kolejne szkolenia będą ustalane indywidualnie w zależności od efektywności pierwszego kursu."
Zgadzam sie z tenarr, masz duzo racji Jesli chodzi o pielegnacje cery to mnie ciagnie wlasnie do tego, bo jestem kosmetologiem i lubie duuuzo o tym mowic
__________________
Put Ur freakum dress on, every woman got One..
Olimpiaperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 09:16   #328
Olimpiaperfect
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiaperfect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 64
GG do Olimpiaperfect
Dot.: Kosmetyki Glazel

No tak, to bardzo ciekawe... Szczegolnie ze z mojej szkoły, dziewczyny podostawały te maila, ktore maja konto na WIZAZU, a reszta ktora nie ma, nie dostały! Dla mnie, jest to jasne jak słońce, kto podał nasze maila, wkoncu to wizaż, a mamy uczyć wizażu....
__________________
Put Ur freakum dress on, every woman got One..
Olimpiaperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:29   #329
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
chylę przed toba czoła za te słowa jak mnnie cieszy że jeszcze któś kto zgłębia tajniki makijażu dostrzega ze pawie oczka to nie jest profesjonalizm
ślicznie dziękuję, aż spaliłam cegłę
A obawiałam się przeczytać odpowiedzi, że zostanę źle zrozumiana albo kogoś urażę, a absolutnie bym nie chciała
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:35   #330
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

też to dostałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 11:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.