Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 19:44   #3001
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30990508]A masz może jakieś must have'y ?[/QUOTE]

hehe, na razie chyba trudno to tak nazwać - mam kilka hitów wyłapanych z w/w wątku i jestem bardzo zadowolona
1. wszelkie mydełka Organique (ale kuszą mnie jeszcze z lawendowej Farmy i Tuli, ale one bardzo wolno się zużywają)

2. olejek do demakijażu Logona http://organeo.pl/product-pol-378-Lo...o-aloesem.html

3. szampon Yes To carrots pomidorowy, ale stara wersja, bo nowa ma już standardowy skład, a nie naturalny

4. maska do włosów Organique Anti Age

5. olejek arganowy do ciała (na razie mam taki przywieziony z Turcji, ale jak skończę to kupię np. http://biolander.com/produkty/pokaz/...wy-bio-100-ml/)

mam jeszcze klika masek (maska z błota syberyjskiego http://biolander.com/produkty/pokaz/...jskiego-100gr/ i ikremów do twarzy i maska http://biolander.com/produkty/produc...-montmoryloni/ i maske z kielków pszenicy Safea http://www.biomania.pl/maseczki-do-t...tkow-120g.html ) i kilka kremów (z Yes to Carrots i Dr Schellera i olejek z róży Balm Balm), maski są super, ale jeśli chodzi o kremy na razie kończę moje zapasy "normalne" więc w sumie trudno mi coś powiedzieć

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Też dziś cały dzionek studiuję ten wątek i bardzo mnie wciągnął , już robię listę zakupów kosmetyków eko
napisz co wybrałaś
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-12-10 o 19:42
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 19:59   #3002
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
napisz co wybrałaś
Hmm trudno to nazwać konkretna lista jest to bardziej zarys tego co obecnie, biorąc pod uwagę liczne zapasy kosmetyków normalnych, chciałabym przetestować
Są to produkty Organique- maska anti-age i masła do ciała z shea. Polecany przez Hole szampon pomidorowy Yes To Carrots, produkty Pat&Rub...micel bardzo mnie ciekawi i pare innych

A powiedz jak zamienialas pielegnacje nie eko na eko? Wdrazalas ja sukcesywnie w miarę wykanczania zwykłych kosmetyków czy wszystkie dotychczasowe oddalas/ wyrzucilas i od razu przeszlas na eko? Bo ja zapasów mam spokojnie pewnie na pól roku jeszcze a niespecjalnie chce mi się tak długo czekać aż je wykoncze i wprowadze kosm eko
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:08   #3003
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Hmm trudno to nazwać konkretna lista jest to bardziej zarys tego co obecnie, biorąc pod uwagę liczne zapasy kosmetyków normalnych, chciałabym przetestować
Są to produkty Organique- maska anti-age i masła do ciała z shea. Polecany przez Hole szampon pomidorowy Yes To Carrots, produkty Pat&Rub...micel bardzo mnie ciekawi i pare innych

A powiedz jak zamienialas pielegnacje nie eko na eko? Wdrazalas ja sukcesywnie w miarę wykanczania zwykłych kosmetyków czy wszystkie dotychczasowe oddalas/ wyrzucilas i od razu przeszlas na eko? Bo ja zapasów mam spokojnie pewnie na pól roku jeszcze a niespecjalnie chce mi się tak długo czekać aż je wykoncze i wprowadze kosm eko
wiesz to trudne tak wszystko oddać, bo to co mam to lubię i opracowywałam przez długi okres czasu
na początku to kupiłam to co szybko się zużywa albo czego mi brakowało - czyli własnie demakijaż, włosy, mycie twarzy i ciała (zapas miceli jeszcze mam, więc na razie z miceli nie probuję takich ekologicznych firm)
maseczek do twarzy nie miała ulubionych tylko jakieś takie nietrafione (oddałam mamie )
a kremy kupiłam jakoś okazyjnie, więc na razie kilka mam, ale leżą i czekają na swoją kolej (no dobra spróbowałam raz )
olejek z róży to serum, więc włączyłam po prostu pod krem

smarowideł do ciała używam do pięt, żeby zużyć, a te fajniejsze oddałam mamie też, bo też w sumie jakichś ulubionych nie miałam

sklepy z kosmetykami naturalnymi dają duuużo probek, więc z tego też stopniowo korzystam

kuszą mnie straszliwie kosmetyki John masters organique, ale czekam na wizytę w Marionauld, bo tam się mają pojawić, zeby za przesyłkę nie płacić, więc trzymam się póki co
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:24   #3004
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wiesz to trudne tak wszystko oddać, bo to co mam to lubię i opracowywałam przez długi okres czasu
na początku to kupiłam to co szybko się zużywa albo czego mi brakowało - czyli własnie demakijaż, włosy, mycie twarzy i ciała (zapas miceli jeszcze mam, więc na razie z miceli nie probuję takich ekologicznych firm)
maseczek do twarzy nie miała ulubionych tylko jakieś takie nietrafione (oddałam mamie )
a kremy kupiłam jakoś okazyjnie, więc na razie kilka mam, ale leżą i czekają na swoją kolej (no dobra spróbowałam raz )
olejek z róży to serum, więc włączyłam po prostu pod krem

smarowideł do ciała używam do pięt, żeby zużyć, a te fajniejsze oddałam mamie też, bo też w sumie jakichś ulubionych nie miałam

sklepy z kosmetykami naturalnymi dają duuużo probek, więc z tego też stopniowo korzystam

kuszą mnie straszliwie kosmetyki John masters organique, ale czekam na wizytę w Marionauld, bo tam się mają pojawić, zeby za przesyłkę nie płacić, więc trzymam się póki co
Najbardziej obawiam się tego że kosmetyki eko nie będą dawały mi takiej przyjemności z używania jak te obecne , wiesz konsystencje, zapachy, odżywki ze SLS pozostawiające włosy miękkie i lśniące a nie poplatane itd . Pewnie są to bezpodstawne obawy, ale są... Miałam styczność z kilkoma produktami Alterry (kupiłam na spróbowanie tańsze produkty, żeby nie szkoda było wyrzucić jak mi nie podpasują) i nie były dla mnie ciekawe w użyciu, więc je oddałam. Wiem, że to nie może być wyznacznikiem ale jednak trochę zraziłam się do eko
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:25   #3005
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

ja ze swojej strony moge polecic:

+dwufazowy koncentrat Anne Marie Borlind z wyciagiem z pomaranczy
+ emulsje nawilżającą dr Hauschkaa
+ kosmetyki Phenome a szczegolnie micel
+mydła TULI ( ilove you !!)
+szampon do wlosow dla dzieci Babydream
+ olejek myjacy z BU
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:30   #3006
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Najbardziej obawiam się tego że kosmetyki eko nie będą dawały mi takiej przyjemności z używania jak te obecne , wiesz konsystencje, zapachy, odżywki ze SLS pozostawiające włosy miękkie i lśniące a nie poplatane itd . Pewnie są to bezpodstawne obawy, ale są... Miałam styczność z kilkoma produktami Alterry (kupiłam na spróbowanie tańsze produkty, żeby nie szkoda było wyrzucić jak mi nie podpasują) i nie były dla mnie ciekawe w użyciu, więc je oddałam. Wiem, że to nie może być wyznacznikiem ale jednak trochę zraziłam się do eko
z Alterry mam olejek z granatu do ciała i też bez szału
fajne do włosów są podobno John masters Organique - kupię na pewno

ta maska Anti Age też ślicznie pachnie
mam też z Tigi odżywkę Eco - bardzo ładny, owocowy zapach i włoski mięciutkie (mam cienkie włosy z tendencją do puszenia i przesuszani na końcach i te produkty się sprawdzają)

Alterra to niska liga z tego co się zorientowałam (jak wszędzie są różne półki )
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:40   #3007
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
z Alterry mam olejek z granatu do ciała i też bez szału
fajne do włosów są podobno John masters Organique - kupię na pewno

ta maska Anti Age też ślicznie pachnie
mam też z Tigi odżywkę Eco - bardzo ładny, owocowy zapach i włoski mięciutkie (mam cienkie włosy z tendencją do puszenia i przesuszani na końcach i te produkty się sprawdzają)

Alterra to niska liga z tego co się zorientowałam (jak wszędzie są różne półki )
O właśnie JMO też bardzo mnie kusi, wszędzie czytam zachwyty nt tych produktów .

Możesz polecić jakiś sklep gdzie kupię w dobrej cenie maskę anti-age? Akurat maska do włosów mi się kończy więc wypróbuję tę z Organique .

Tak też sobie pomyślałam, że trochę droższe kosmetyki będą już lepsze/ przyjemiejsze w użyciu .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 20:56   #3008
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Najbardziej obawiam się tego że kosmetyki eko nie będą dawały mi takiej przyjemności z używania jak te obecne , wiesz konsystencje, zapachy, odżywki ze SLS pozostawiające włosy miękkie i lśniące a nie poplatane itd . Pewnie są to bezpodstawne obawy, ale są...
To nie sa bezpodstawne obawy. Zamiana zwyklej odzywki z silikonami na chwalona na KWC odzywke bananowa z TBS zrobila mi z wlosow miotle. Wlosy byly suche i splatane na potege.

Ogolnie to eko niezbyt mnie zachwyca. BU i wszelkie mazidla nic dobrego mojej skorze nie przyniosly. Mozliwe, ze za szybko sie poddalam i nie szukalam zbyt dlugo dobrych produktow, ale uzywalam wielu produktow eko i nic mnie praktycznie nie zachwycilo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:07   #3009
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;30991992]To nie sa bezpodstawne obawy. Zamiana zwyklej odzywki z silikonami na chwalona na KWC odzywke bananowa z TBS zrobila mi z wlosow miotle. Wlosy byly suche i splatane na potege.

Ogolnie to eko niezbyt mnie zachwyca. BU i wszelkie mazidla nic dobrego mojej skorze nie przyniosly. Mozliwe, ze za szybko sie poddalam i nie szukalam zbyt dlugo dobrych produktow, ale uzywalam wielu produktow eko i nic mnie praktycznie nie zachwycilo.[/QUOTE]

No i masz babo placek, teraz to już nie wiem czy się w to pchać i ładować kasę, testować, szukać itd...mam już swoje sprawdzone produkty i chyba ich powinnam się trzymać
Miałam szampon i odżywkę bananową z TBS i bez szału, szkody mi nie zrobiły, ale nie były też super. Za to szampon i odżywka z L'occitane do włosów suchych (zdaje się że też naturalne) na początku dały moim włosom upragnioną świeżość, lekkość, witalność a po dłuższym używaniu nabawiłam się takich strupów na głowie że do dziś je zaleczam, pokornie wracając do sprawdzonej pielęgnacji Kerastase...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:11   #3010
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No i masz babo placek, teraz to już nie wiem czy się w to pchać i ładować kasę, testować, szukać itd...mam już swoje sprawdzone produkty i chyba ich powinnam się trzymać
Miałam szampon i odżywkę bananową z TBS i bez szału, szkody mi nie zrobiły, ale nie były też super. Za to szampon i odżywka z L'occitane do włosów suchych (zdaje się że też naturalne) na początku dały moim włosom upragnioną świeżość, lekkość, witalność a po dłuższym używaniu nabawiłam się takich strupów na głowie że do dziś je zaleczam, pokornie wracając do sprawdzonej pielęgnacji Kerastase...

Ja mam niewiele sprawdoznych produktow (m.in. mam do demiakijazu, czy do pielegnacji wlosow). Co do reszty to non stop kupuje cos nowego bo nic nie daje takich efektow jakich oczekuje. Rzadko decyduje sie wiec tym bardziej na eko-eksperymenty.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:14   #3011
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
O właśnie JMO też bardzo mnie kusi, wszędzie czytam zachwyty nt tych produktów .

Możesz polecić jakiś sklep gdzie kupię w dobrej cenie maskę anti-age? Akurat maska do włosów mi się kończy więc wypróbuję tę z Organique .

Tak też sobie pomyślałam, że trochę droższe kosmetyki będą już lepsze/ przyjemiejsze w użyciu .
ja kupowałam w stacjonarnym sklepie, więc nie polecę, chyba że sprawdzę zaraz gdzie jest

wszystko jest dla ludzi i nie trzba być od razu tak radykalnym (koloówkę na bank zostawiam normalną)
jak masz ulubione produkty to się ich trzymaj
ja podczytuję tamten wątek i jak coś mnie zainteresuje to kupuję

jeśli chodzi o l'occitane - mam osławiony krem do rąk i neutrogena jest wg mnie 100 razy lepsza... jakoś mnie zniechęcił ten sklep do siebie skoro ich flagowy produkt jest tak przeciętny za nieprzeciętną cenę

EDIT: http://drogeriaspa.pl/206-maska-do-wosow-anti-age.html
a w sklepie kurka 59 zł
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-12-10 o 21:22
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 21:41   #3012
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Elus, moge sie z Toba podzielic probkami tego co uzywam ja sukcesywnie pielegnacje wymieniam i to nie wszystko na naturalna (zostawilam do oczy dwufazowy demakijaż z YR), kolorowke ma nie eko i tu nie ma zmiluj nie wymieniam bo to co mam

dziewczyny podaly swoje hity i zapewniam ze maska organique anti age do wlsoow jest rewelacyjna i pod względem pielegnacji i zapachu kończe drugie opakowanie, kupilam trzecie szampon Yes pomodorowy ja zapachu nie czuje i jest swietny, micel pat&rub tak jaki pisze Ranka podobno sredni, i dziewczyny pisza ze kosmetyki pat&rub sa srednie.

Alterra to taka srednia polka jedynie pasuje mi maska do wlosów z granatem


z JMO tez sa fajne produkty, zamowielam kilkanascie probek jak na razie.

moje ukochane mydełko do mycia twarzy to LES ARGILES DU SOLEIL z glinka rózowa , maska z blota syberyjskiego...

temat rzeka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:51   #3013
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No i masz babo placek, teraz to już nie wiem czy się w to pchać i ładować kasę, testować, szukać itd...mam już swoje sprawdzone produkty i chyba ich powinnam się trzymać
Miałam szampon i odżywkę bananową z TBS i bez szału, szkody mi nie zrobiły, ale nie były też super. Za to szampon i odżywka z L'occitane do włosów suchych (zdaje się że też naturalne) na początku dały moim włosom upragnioną świeżość, lekkość, witalność a po dłuższym używaniu nabawiłam się takich strupów na głowie że do dziś je zaleczam, pokornie wracając do sprawdzonej pielęgnacji Kerastase...
Podzielisz się choć kilkoma Twoimi sprawdzonymi nie-eko produktami?
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:59   #3014
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dziewczyny podaly swoje hity i zapewniam ze maska organique anti age do wlsoow jest rewelacyjna i pod względem pielegnacji i zapachu
temat rzeka
A jak pachnie ta maska? Kwiatowo, owocowo czy jakoś inaczej? Czy obciąża włosy? Bo kończy mi się moja maska właśnie (taka z serii naturalnej L'Oreal Professionel, całkiem miła) i dumam, jaką teraz nabyć, chętnie więcej się dowiem.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 22:03   #3015
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A jak pachnie ta maska? Kwiatowo, owocowo czy jakoś inaczej? Czy obciąża włosy? Bo kończy mi się moja maska właśnie (taka z serii naturalnej L'Oreal Professionel, całkiem miła) i dumam, jaką teraz nabyć, chętnie więcej się dowiem.
Najadko, a którą konkretnie miałaś z tej serii maskę, i jakie masz po niej odczucia?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 22:13   #3016
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja kupowałam w stacjonarnym sklepie, więc nie polecę, chyba że sprawdzę zaraz gdzie jest

wszystko jest dla ludzi i nie trzba być od razu tak radykalnym (koloówkę na bank zostawiam normalną)
jak masz ulubione produkty to się ich trzymaj
ja podczytuję tamten wątek i jak coś mnie zainteresuje to kupuję

jeśli chodzi o l'occitane - mam osławiony krem do rąk i neutrogena jest wg mnie 100 razy lepsza... jakoś mnie zniechęcił ten sklep do siebie skoro ich flagowy produkt jest tak przeciętny za nieprzeciętną cenę

EDIT: http://drogeriaspa.pl/206-maska-do-wosow-anti-age.html
a w sklepie kurka 59 zł
Dzięki za namiar na sklep .
Krem do rąk z L'occitane rzeczywiście średni, choć znam osoby, które go wielbią . Natomiast jest parę produktów, które bardzo mi odpowiada i wiem, że będę do nich wracać .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Elus, moge sie z Toba podzielic probkami tego co uzywam ja sukcesywnie pielegnacje wymieniam i to nie wszystko na naturalna (zostawilam do oczy dwufazowy demakijaż z YR), kolorowke ma nie eko i tu nie ma zmiluj nie wymieniam bo to co mam

dziewczyny podaly swoje hity i zapewniam ze maska organique anti age do wlsoow jest rewelacyjna i pod względem pielegnacji i zapachu kończe drugie opakowanie, kupilam trzecie szampon Yes pomodorowy ja zapachu nie czuje i jest swietny, micel pat&rub tak jaki pisze Ranka podobno sredni, i dziewczyny pisza ze kosmetyki pat&rub sa srednie.

Alterra to taka srednia polka jedynie pasuje mi maska do wlosów z granatem


z JMO tez sa fajne produkty, zamowielam kilkanascie probek jak na razie.

moje ukochane mydełko do mycia twarzy to LES ARGILES DU SOLEIL z glinka rózowa , maska z blota syberyjskiego...

temat rzeka
Oluś kochana jesteś
A co z JMO jest godnego uwagi Twoim zdaniem?
Na tę maskę z Organique pewnie się skuszę bo muszę właśnie maskę kupić a chcę coś nowego

Cytat:
Napisane przez marylinda Pokaż wiadomość
Podzielisz się choć kilkoma Twoimi sprawdzonymi nie-eko produktami?
No ale jaki to ma sens skoro możemy mieć różne typy skóry, włosy, potrzeby, wiek etc
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 22:46   #3017
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Najadko, a którą konkretnie miałaś z tej serii maskę, i jakie masz po niej odczucia?
Taką: L'Oreal Nature Re Naitre, odżywczą do włosów wrażliwych. Była ok., to znaczy nie obciążała mi moich mieszanych włosów (przy skórze głowy się przetłuszczają, od połowy do końcówek uwrażliwione i zniszczone farbowaniem głównie) i sprawiała, były mięciutkie, zdecydowanie fajniejsze w dotyku niż po odżywkach. Pod wpływem waszych postów własnie zamówiłam przed chwilą - dla odmiany - kilka rzeczy do włosów, m.in. czekoladową serię L'Oreala do włosów (maska i szampon, zwiększające objętość, też niby naturalne) - zobaczymy, jak sobie poradzą. Wzięłam też coś z TIGI - Urban Antidotes Re-energize Tweens, zestaw energizujący włosy szampon i odżywka, kiedyś bardzo lubiłam tę firmę.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 23:49   #3018
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Za bardzo się tu nie udzielam ale aż muszę się pochwalić
Udało mi się upolować dwa za 19$
Cena znakomita, zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
piękne zakupy

a tu moje z wczoraj:
cień w kremie shiseido Shimmering Cream Eye Color 112zł - 6g
oraz kremowy cień Gold Carbon z kolekcji Metal - X 96 zł - 2,4 g
cienie z kolekcji Metal -X mi się marzą, ale chyba powstrzymam się przed zakupem
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:28   #3019
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Dziewczyny, a gdzie kupujecie tą starą wersję szamponu Yes To Tomatoes? Bo w S. jak mniemam już pewnie tylko nowa wersja? Rozochociłam się na niego

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja kupowałam w stacjonarnym sklepie, więc nie polecę, chyba że sprawdzę zaraz gdzie jest

wszystko jest dla ludzi i nie trzba być od razu tak radykalnym (koloówkę na bank zostawiam normalną)
jak masz ulubione produkty to się ich trzymaj
ja podczytuję tamten wątek i jak coś mnie zainteresuje to kupuję

jeśli chodzi o l'occitane - mam osławiony krem do rąk i neutrogena jest wg mnie 100 razy lepsza... jakoś mnie zniechęcił ten sklep do siebie skoro ich flagowy produkt jest tak przeciętny za nieprzeciętną cenę

EDIT: http://drogeriaspa.pl/206-maska-do-wosow-anti-age.html
a w sklepie kurka 59 zł
A czy masz rozeznanie co do cen innych produktów w sklepie i na stronie, którą podałaś? Ogólnie w sklepach Organique jest drożej? Warto zamawiać z netu?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 13:35   #3020
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Taką: L'Oreal Nature Re Naitre, odżywczą do włosów wrażliwych. Była ok., to znaczy nie obciążała mi moich mieszanych włosów (przy skórze głowy się przetłuszczają, od połowy do końcówek uwrażliwione i zniszczone farbowaniem głównie) i sprawiała, były mięciutkie, zdecydowanie fajniejsze w dotyku niż po odżywkach. Pod wpływem waszych postów własnie zamówiłam przed chwilą - dla odmiany - kilka rzeczy do włosów, m.in. czekoladową serię L'Oreala do włosów (maska i szampon, zwiększające objętość, też niby naturalne) - zobaczymy, jak sobie poradzą. Wzięłam też coś z TIGI - Urban Antidotes Re-energize Tweens, zestaw energizujący włosy szampon i odżywka, kiedyś bardzo lubiłam tę firmę.
Dziękuję za odpowiedź. Kręcę się od dłuższego czasu wokół tej serii, ale ostatnio mnie ogórkowy yes to cucumbers zachwyca, to i zakupy L'oreal odkładam.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 14:20   #3021
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Oluś kochana jesteś
A co z JMO jest godnego uwagi Twoim zdaniem?
Na tę maskę z Organique pewnie się skuszę bo muszę właśnie maskę kupić a chcę coś nowego
Elu postaram sie jutro wyslac -musze pokombinowac z pojemniczkami tylko

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A jak pachnie ta maska? Kwiatowo, owocowo czy jakoś inaczej? Czy obciąża włosy? Bo kończy mi się moja maska właśnie (taka z serii naturalnej L'Oreal Professionel, całkiem miła) i dumam, jaką teraz nabyć, chętnie więcej się dowiem.
Najdko maska pachnie slodko owocowo, zapach sie utrzymuje na drugi dzien jeszcze na wlosach ale taki delikates gwarantuje ze maska bedzie Ci odpowiadala

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie kupujecie tą starą wersję szamponu Yes To Tomatoes? Bo w S. jak mniemam już pewnie tylko nowa wersja? Rozochociłam się na niego

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



A czy masz rozeznanie co do cen innych produktów w sklepie i na stronie, którą podałaś? Ogólnie w sklepach Organique jest drożej? Warto zamawiać z netu?
Damon tylko na allegro jest stara wersja, ostatni placiłam niecale 37 zł wysyłka gratis

wydaje mi sie ze ceny w sklepie sa nizsze, w jedej galerii mam sklep z organique a w drugiej jest "wyspa" ostatnio czyli końcem listopada za maske do włosow placiłam 48 zł.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 15:41   #3022
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Elu postaram sie jutro wyslac -musze pokombinowac z pojemniczkami tylko

piszę PW
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:12   #3023
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Holu, dziękuję

Kurcze, na Allegro akuratnie nie ma
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2011-12-11 o 16:16
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:08   #3024
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Holu, dziękuję

Kurcze, na Allegro akuratnie nie ma
Damon jest aukcja z yesem pomidorowym i tu kupoiwałam w pt a dzisz szampon jest juz u mnie
http://allegro.pl/yes-to-carrots-pom...978941424.html
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:18   #3025
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Damon jest aukcja z yesem pomidorowym i tu kupoiwałam w pt a dzisz szampon jest juz u mnie
http://allegro.pl/yes-to-carrots-pom...978941424.html
już kupiłam Holu
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:40   #3026
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Czy tego kremu Sanoflore uświadczę w Super Pharm? (może powinnam na tamtejszym wątku spytać)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:51   #3027
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

a mi ten krem na niedoskonałości z sanafkore ( jest w super pharm)bardzo zaszkodził, natomiast cerę do perfekcji doprowadził mi glyco -a
więc trzeba próbować
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:10   #3028
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Wczoraj - Estee Lauder, puder Lucidity
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:12   #3029
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31011820]Czy tego kremu Sanoflore uświadczę w Super Pharm? (może powinnam na tamtejszym wątku spytać)[/QUOTE]

Na 99% tak
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:13   #3030
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31011820]Czy tego kremu Sanoflore uświadczę w Super Pharm? (może powinnam na tamtejszym wątku spytać)[/QUOTE]

Tak.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.