Inglot cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 18:15   #1171
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. II

a mogłabyś wrzucić zdjęcia z numerkami?
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:03   #1172
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Inglot cz. II

A ja mam fazę na pomarańcz i dziś kupiłam pomadkę Inglota nr 42 choc po wypróbowaniu na skórze nie wyglądała na pomarańczową ale pani na stoisku przekonała mnie, że na ustach daje fajny morelkowo-brzoskwiniowy efekt i miała rację. No i jeszcze cień 410 (nie do końca czysty orange) i lakier 949 - cudo.
Super kolorkiem w tej tonacji jest też lakier Miss Sporty (!) nr 303 i ma fenomenalny pędzelek.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:40   #1173
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny,czy b.tanie cienie sprzedawane w sporych ilościach na allegro,to nie jest podejrzana sprawa?Mogą to być podróbki?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:44   #1174
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy b.tanie cienie sprzedawane w sporych ilościach na allegro,to nie jest podejrzana sprawa?Mogą to być podróbki?
Zależy jak to wygląda Bo jeśli jest coś a'la próbnik, to może być i pewnie jest oryginalny, ale jakieś inne mogą być podrabiane.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:53   #1175
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot cz. II

To zwykłe wkłady są.


Dokładnie chodzi o tego sprzedawcę:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15162630
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 23:36   #1176
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
1) biała chłodna perła, mi się sprawdza jako rozświetlacz - 453
2) 63
3) 423 to brąąąąz! 445 to ładny fiolecik, perła chyba

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

A, 395 też fajnie rozświetla, taki lekki beż.
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Jako rozświetlacz polecam 393 I polecam szaro-fioletowy cień nr 420 Ładnie podkreśla zielone oczy

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

dzięki dziewczyny
może w weekend dam rade i pójdę do inglota to dam znac co kupiłam

a powiedzcie czy mają aktualnie jakieś palety, w które wejdzie więcej niż 10 okragłych cieni?
(kojarzę, że kiedyś widziałam jakieś bez przegródek...)
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 01:49   #1177
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To zwykłe wkłady są.


Dokładnie chodzi o tego sprzedawcę:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15162630
na pewno nie podróbki, kupowałam od tego sprzedawcy palete pustą a innym razem piątke z 5 wkładami i były na 100% oryginalne. potem czesto rozmawiałam z nim, chcialam zamówić specjalnie dla mnie kolory (w moim miescie jest jedna wyspa tylko i nie ma wielu odcieni które mnie interesują) wiec spokojnie mozna u niego kupować poza tym ekspresowo odpowiada na maile, bo przychodzą na jego komórkę to taki plus

Poza tym nie wiem czy są podróbki z inglota, w każdym razie ja dostałam wszystko oryginalnie zapakowane, świerze, w środku paletki była też ta ulotka ze składami oraz kartonik, na cieniach oryginalne nalepki.

Edytowane przez CharlotteInWonderland
Czas edycji: 2011-04-14 o 01:52
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 08:12   #1178
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy b.tanie cienie sprzedawane w sporych ilościach na allegro,to nie jest podejrzana sprawa?Mogą to być podróbki?
Na pewno oryginalne. Z Inglota raczej trudno o podróbki, póki co jeszcze nie ta półka i chyba nikomu nie opłacałoby się .
Rozumiem, że niepokoi Cię niska cena. Otóż najprawdopodobniej sprzedający ma gdzieś "dojście" do kosmetyków Inglota po cenach hurtowych (swoją drogą niezła jest wysokośc marży w sklepach i na wyspach) lub kupuje w outlecie. Ja mam taki outlet Inglota niedaleko i czasami się tam zaopatruję. Ceny o 50-70% niższe niż w regularnej sprzedaży. Z reguły są to końcówki kolekcji, produkty, których przydatnośc wygasa w niedługim czasie, ale zdarzają się i te z aktualnych kolekcji.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.

Edytowane przez pasmal
Czas edycji: 2011-04-14 o 08:13
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:33   #1179
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Wczoraj wyruszyłam na polowanie, co prawda innej marki kosmetycznej, ale po złażeniu pół miasta skończyło się na zakupie pro-5 z inglota i kilku cieni. Dziewczyny jestem zachwycona 420, w ogóle wszystkie cienie które zakupiłam (401, 402, 409, 420) są rewelacyjne, zarówno pod względem konsystencji jak i koloru. Uwielbiam takie niedookreślone kolorki, świetnie się czuję mając takie cuda na oku.
Dziś mój makijaż to właśnie 420, 409, 395, matowa czerń i żelowy czarny liner

Co do pomadki, to odwiedziłam naturę i jednego rossa (na więcej nie miałam czasu) i niestety z VIP astora nie było tego numerku, znalazłam też fajną czerwień z innej ich linii chyba soft sensational nr 201 ale też nie było pełnowymiarowego produktu, a szkoda bo tester zapowiadał się nieźle.... Nic to, będę szukać nadal
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:01   #1180
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To zwykłe wkłady są.


Dokładnie chodzi o tego sprzedawcę:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15162630

ja wlasnie u niego kupowalam AMC129 wczoraj przyszedl, super zapakowany jestem bardzo zadowolona i polecam
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:04   #1181
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co do pomadki, to odwiedziłam naturę i jednego rossa (na więcej nie miałam czasu) i niestety z VIP astora nie było tego numerku, znalazłam też fajną czerwień z innej ich linii chyba soft sensational nr 201 ale też nie było pełnowymiarowego produktu, a szkoda bo tester zapowiadał się nieźle.... Nic to, będę szukać nadal
Czuprynko, a skąd jesteś? Zobaczę czy u mnie są jeszcze te pomadki.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 11:19   #1182
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Czuprynko, a skąd jesteś? Zobaczę czy u mnie są jeszcze te pomadki.

Widzę, że Ty z 3miasta, a ja dokładnie z naprzeciwka (no prawie bo to południowy- wschód), z Rzeszowa jestem....
Skarbie, jeśli nie byłby to problem, to oczywiście byłabym bardzo wdzięczna, ale tylko wówczas, gdyby nie sprawiło Ci to większego kłopotu. Ja jeszcze popróbuję w innych galeriach, bo nie miałam czasu wszystkiego oblecieć Jak coś to będę pisać Dzięki za chęć pomocy, bardzo to sobie cenię
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:08   #1183
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Widzę, że Ty z 3miasta, a ja dokładnie z naprzeciwka (no prawie bo to południowy- wschód), z Rzeszowa jestem....
Skarbie, jeśli nie byłby to problem, to oczywiście byłabym bardzo wdzięczna, ale tylko wówczas, gdyby nie sprawiło Ci to większego kłopotu. Ja jeszcze popróbuję w innych galeriach, bo nie miałam czasu wszystkiego oblecieć Jak coś to będę pisać Dzięki za chęć pomocy, bardzo to sobie cenię
Jeśli jeszcze będą to nie ma najmniejszego kłopotu. Dam Ci znać.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:44   #1184
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Jeśli jeszcze będą to nie ma najmniejszego kłopotu. Dam Ci znać.

czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:27   #1185
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Inglocie i przy kasie był dyży koszyk z cieniami za pól ceny
Skompletowałam sobie kwardatową 6stkę w brązach i złocie za 42zł
było też dużo fioletów, zieleni, kilka niebieskich, zoltych (wszystkie kwadratowe)
oraz kilka okrągłych.
Teraz jestem szczęśliwa
6 za 42zł? Razem z paletką? Bo same kwadraty, przecenione z tego co wiem kosztują 6zł, więc za 6 kwadratów 36zł. Jak kompletujesz paletkę z przecenionych cieni to tez jest zniżka? Nie ogarnęłam, proszę mnie naprowadzić.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:02   #1186
Bela170
Przyczajenie
 
Avatar Bela170
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Inglot cz. II

jestem przed zakupem różu czy macie jakie swatche różów z inglota ? z góry dziękuje
Bela170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:33   #1187
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Jest cały wątek ze swatchami inglota. Szukałaś tam?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:51   #1188
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. II

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=355862 link do swatchy
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:29   #1189
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Bela170 Pokaż wiadomość
jestem przed zakupem różu czy macie jakie swatche różów z inglota ? z góry dziękuje
Tak się składa, że wczoraj wieczorem wrzuciłam swoje róże (+ swatche) z Inglota na bloga: http://innooka.blogspot.com/2011/04/...ow-inglot.html
Możesz podejrzeć, czy coś Ci z nich pasuje
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:56   #1190
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Ha! Ja już podglądałam Twojego bloga
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 13:15   #1191
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Obiecałam dać słocze moich ostatnich wkładów, trochę mi to zajęło ale wreszcie je wrzuciłam.
Dałam takie nieroztarte, bo po roztarciu kiepsko widać i aparat źle łapie kolory. Może komuś się przydadzą.

edit: No nie, wizaż trochę gubi jakość, daję linka bezpośrednio do zdjęcia, mam nadzieję, że nikt mnie za to nie zabije : http://www.flickr.com/photos/taxitax...in/photostream
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5621772372_d4184934e9_z.jpg (138,9 KB, 59 załadowań)
__________________
live long and prosper

Edytowane przez Damaris_
Czas edycji: 2011-04-15 o 13:18
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 14:53   #1192
Bela170
Przyczajenie
 
Avatar Bela170
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Inglot cz. II

dzięki dziewczynki przy okazji poszłam dziś własnie do Inglota w celu zakupienia różu zamiast różu kupiłam paletke 3 cieni, a o różu zapomniałam achh czy to nie jest kobiece?
Bela170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 18:49   #1193
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Aleetzya, dzięki za wszystko, ale dziś właśnie upolowałam moją przecudną czerwień zakochana jestem po uszy, to rimmel lasting finish w kolorze alarm. Teraz tylko muszę doleczyć usteczka po niechcianym gościu (czytaj: opryszczce) i mogę uderzać na miasto w pin- upowym looku

Żeby nie było offa, powiem, ze mojej miłości do nowej palety inglota ciąg dalszy, kolor 401 plus 409 i troszeczkę czerni to świetne połączenie. Ktoś może powiedzieć, że za mocne na dzień, ale ja właśnie się tak noszę, ciemniejszy makijaż oka w sumie jest bardzo w moim stylu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:27   #1194
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Inglot cz. II

Szukam beżowego cienia. Czy możecie mi polecić jakiś numer? Chcę go stosować jako bazę pod inne cienie (głównie brązy). Możecie coś doradzić?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:31   #1195
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Szukam beżowego cienia. Czy możecie mi polecić jakiś numer? Chcę go stosować jako bazę pod inne cienie (głównie brązy). Możecie coś doradzić?
353 jeżeli gdzieś go jeszcze dorwiesz i tez całkiem fajny jest 390
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:03   #1196
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Szukam beżowego cienia. Czy możecie mi polecić jakiś numer? Chcę go stosować jako bazę pod inne cienie (głównie brązy). Możecie coś doradzić?
Na tym wątku wklejałam linki do beżowych cienihttps://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=700
351, 353, 354 i jeszcze pare innych

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2011-04-16 o 13:08
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:16   #1197
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Inglot cz. II

Dziękuje wam bardzo. Będę musiała w Inglocie się im dokładniej przyjrzeć.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:29   #1198
renferek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 169
Dot.: Inglot cz. II

Witam, może moje pytanie nie jest zbyt inteligentne, ale chciałabym się dowiedzieć, jakie są aktualne ceny wkładów we freedom system, bo nie wiem czy te z kwc są aktualne? chodzi mi głównie o pomadki, róże i korektory, (cieniami niestety malować się za bardzo nie umiem, a szkoda, bo Wasze zdjęcia są bardzo zachęcające. Jeszcze jedno pytanie, czy te okrągłe wkłady korektorów, róży i pomadek mają jednakowy kształt i pasują do każdej kasetki, czy nie? Bo chciałabym sobie stworzyć, podręczną/podróżną kasetkę, z korektorem, pomadką i może jakimiś cieniami, a nie wiem czy to jest możliwe, czy może będę jednak musiała zaopatrzyć się w kilka.
renferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 14:06   #1199
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez renferek Pokaż wiadomość
Witam, może moje pytanie nie jest zbyt inteligentne, ale chciałabym się dowiedzieć, jakie są aktualne ceny wkładów we freedom system, bo nie wiem czy te z kwc są aktualne? chodzi mi głównie o pomadki, róże i korektory, (cieniami niestety malować się za bardzo nie umiem, a szkoda, bo Wasze zdjęcia są bardzo zachęcające. Jeszcze jedno pytanie, czy te okrągłe wkłady korektorów, róży i pomadek mają jednakowy kształt i pasują do każdej kasetki, czy nie? Bo chciałabym sobie stworzyć, podręczną/podróżną kasetkę, z korektorem, pomadką i może jakimiś cieniami, a nie wiem czy to jest możliwe, czy może będę jednak musiała zaopatrzyć się w kilka.
Wkłady do freedom system okrągłe mają identyczne rozmiary dla cieni, korektorów i pomadek, więc możesz utworzyc jedną kasetkę.

Cienie dostępne są także w formie kwadratów i paluszków (z tym że nie wiem, czy tych ostatnich nie wycofują przypadkiem?)
Róże i pudry są tylko w jednej formie, prostokątów dla róży i dużych kwadratów dla pudrów.

Aha i w przypadku wkładów różu, to nie ma takiej małej kasetki, która zmieściłaby np tylko jeden róż. Są tylko kasetki z miejscem na cztery róże, ewentualnie możesz kupić sobie kasetkę średniej wielkości, pustą bez przegródek i tam włożyć wszystko co będziesz chciała. Zmieści się puder, róż i jeszcze kilka cieni.

Ceny cienie:
okrągłe 10zł
kwadratowe 12zł
paluszki 8zł? (nie jestem pewna)

Pomadki 10zł

Co do korektorów i cieni do brwi nie jestem pewna, ale myślę że też 10zł, tak jak cienie i pomadki.

Róże są za 15zł
Pudry za 28

Pomadek w formie wkładów nie polecam. A już na pewno nie do paletki, która ma być 'podróżna', bo do takiej pomadki i tak potrzebujesz pędzelka, by ją nałożyć.

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2011-04-16 o 14:10
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 14:13   #1200
renferek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 169
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Wkłady do freedom system okrągłe mają identyczne rozmiary dla cieni, korektorów i pomadek, więc możesz utworzyc jedną kasetkę.

Ceny cienie:
okrągłe 10zł
kwadratowe 12zł
paluszki 8zł? (nie jestem pewna)

Pomadki 10zł

Co do korektorów i cieni do brwi nie jestem pewna, ale myślę że też 10zł, tak jak cienie i pomadki.

Róże są za 15zł
Pudry za 28

Pomadek w formie wkładów nie polecam. A już na pewno nie do paletki, która ma być 'podróżna', bo do takiej pomadki i tak potrzebujesz pędzelka, by ją nałożyć.
dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz teraz będę mogła już spokojnie iść do Inglota powybierać i skompletować kasetkę.
Co do pomadek, w sumie jako podróżną kasetkę miałam na myśli nie taką do torebki, tylko raczej dużej podręcznej torby, bo często wyjeżdżam na weekendy, więc zabranie pędzelka ze sobą nie stanowiłoby dużego problemu, ale skoro i tak ich nie polecasz, to sobie je odpuszczę
renferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.