balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 08:47   #1
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53

balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie


mam problem:/ na rynku spotykamy oddzielne balsamy i zele tzn ciezko mi znalezc balsam i zel o tym samym zapachu tzw seria np zel jest z mango to chce tez balsam z mango tej samej firmy i ciezko mi ejst znalezc kosmetyki ktore by to spełniały i dobrze nawilzały. moze jakies propozycje?
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 22:30   #2
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

Ja używam z nivea serii happytime : jest żel pod prysznic, balsam i kulka antyperspirant Piękny zapaszek pomarańczy, tanie i różne wielkości. Polecam Yves Rocher ma jeszcze fajną ofertę takich rzeczy, popytaj w sklepie.
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 23:19   #3
beutycianmagdalen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

Witaj.
moim zdaniem wykonanie peelingu nastepnie nałożenie balsamu z tej samej serii jest zbędne,oprócz tego że mają podobny skład chemiczny oraz piękny zapach.Proponowałabym wykonać peeling z kawy,nawet można go zrobić w domu z fusów po kawie czarnej sypanej wcześniej zaparzonej, peeling doskonale złuszcza na skórek, nawilża i podczas wcierania pachnie cudnie a po spłukaniu nie czuć zapachu kawy wcale wtedy tez mozna połozyć wetrzeć w skóre przepieknie pachnący dowolny balsam i jego zapach bedzie sie utrzymywał dłużej.A żaden peeling dostepny w sklepach nie zdziała takich cudów jak fusy kawy,Przekonaj się sama.Po co wydawać pieniądze?
beutycianmagdalen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 08:10   #4
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

Cytat:
Napisane przez beutycianmagdalen Pokaż wiadomość
A żaden peeling dostepny w sklepach nie zdziała takich cudów jak fusy kawy,Przekonaj się sama.Po co wydawać pieniądze?
oj, tak, zgadzam się Sama na początku nie wierzyłam w kawę, wydawało mi się, że to za dużo babrania się, że będzie bałagan i używałam peelingów drogeryjnych. Raz się pokusiłam i wszystkie sklepowe poszły w odstawke Ja dodatkowo mieszam zalane fusy odrobiną żelu pod prysznic i oliwką dla dzieci A potem chodzę po mieszkaniu i myślę sobie jaką mam jedwabistą skórę- jak z reklamy

Natomiast chętnie poznałabym jakiś balsam którego zapach naprawdę długo utrzyma się na skórze. Na razie moje wymagania spełnia Jonson&jonson, ale mam z serii limitowanej, z serii regularnej to już nie to samo- nawet zapach jest bardziej "duszący"...
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 08:40   #5
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

Martika, jeśli chodzi o długi zapach utrzymujący się na tobie i w łazience, to polecam serię J&E Atkinsons, I Coloniali. Zapach nie jest dla wszystkich - może się wydać duszący, zgniły, po prostu brzydki. Gdy go "wąchnęłam" pierwszy raz, przyzwyczajona do słodkich zapaszków żeli za 20zł wydał mi się okropny. Jednak był to prezent, więc spróbowałam drugi raz i pokochałam... Cudowne. Mam żel oczyszczający z glinką, w KWC go chyba nie ma.
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 08:58   #6
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

tak tylko nie chodziło o peeling tylko o zwykły zel i balsam z tej samej serii. nie wiem dlaczego robia zele np winogronowe i ta firma nie zrobi tez balsamu winogronowego o tej samej nucie zapachowej. raz zmieszałam zel mango z balsamem kwiatowym myslałam ze mi nos "urwie" :/ super jest zel z mango z oliwka z mango z firmy Lirene ale neistety w swojej ofercie nie am balsamu o tym zapachu:/

a co do peelingu kawowego to słyszałam ze mozna go zrobic z niezapazanej kawy.

podajcie skłądniki ile olivki i ile kawy moze sprobuje to cudo
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 09:27   #7
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

a ja polecam serie AA cosmetics, ostatnio na rynek weszla w nowej wersji,nowa szata i zapachy! ja ja uwielbiam! jest i zel i balsam! nawilzaja,odzywiaja i ladnie pachna. obecnie mam zapach herbaciana roza i balsam i zel pod prysznic! wyprobuj! a z innych to kojarzy mi sie j&j? moze lirene?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 10:44   #8
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

martha330 o widzisz o cos takiego mi chodziło patrzyłąm na ich strone i bardzo fajne zapachy sa i w przystepnych cenach

ale to w aptekach chyba tylko mozna kupic z tego co widze
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 14:31   #9
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

Cytat:
Napisane przez wiewiorasek Pokaż wiadomość

a co do peelingu kawowego to słyszałam ze mozna go zrobic z niezapazanej kawy.

podajcie skłądniki ile olivki i ile kawy moze sprobuje to cudo
Z zaparzoej lepszy, bo mniej brudzi, przynajmniej wg mnie. A może po prostu nie mogę się oprzeć kubkowi kawy

Bierzesz 'na oko', np. dwie miarki jak lubisz 'gęstszy', albo jedną jak wolisz podobny do tych ze sklepu (mam na myśli - bardziej pieniący), ja wolę gęsty, lepiej pilinguje. Oliwki/żelu pod prysznic - dopóki nie uzyskasz interesującej cię konsystencji. Pamiętaj, nie może być za rzadki.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:56   #10
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: balsam i zel z jednej serii nawilzajace jakie polecacie

Cytat:
Napisane przez wiewiorasek Pokaż wiadomość
a co do peelingu kawowego to słyszałam ze mozna go zrobic z niezapazanej kawy.

podajcie skłądniki ile olivki i ile kawy moze sprobuje to cudo
3 łyżki stołowe grubo zmielonej kawy zalewasz odrobiną wrzątku, fusy nie mogą pływać, a porem dodajesz 2 łyżki oliwy z oliwek i możesz dodać miód.
To ma być peeling absolutnie naturalny, bez dodatku chemii, a oliwa dodaje mu witamin i rewelacyjnie natłuszcza skórę.
Kofeina zawarta w kawie poprawia cyrkulację i świetnie robi na cellulit.
Należy go potraktować jak masaż i okrężnymi ruchami wcierać od stóp do góry, na dekolcie kończąc
Potem wskazany jeszcze jakiś balsam nawilżający i skórka jak na niemowlaku.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.