MMowe ploteczki-czesc...III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 21:35   #361
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

masc z wit A ladnie pachnieeee
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:45   #362
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Dziekuje laseczki, ciesze sie ze sie Wam podobam

Ja nie moge znaleźć idealnego kamuflażu. Mam Kryolan, ten z zielonym. Jakos mi nie pasuje do konca. Jednak mi sie sciera po kilku godzinach. Kryje dobrze, ale jak naloze go sporo. Jedna wazna zaleta jest ze jest strasznie wydajny.Chyba lepsze sa z ArtDeco...Zalezalo mi na zielonym. Jednak przebija sie spod podkladu (niewazne jakiego) i po nalozeniu na to podkladu sie sciera i nie kryje zaczerwienień. Aga jak nakladasz kamuflaż Kryolanu?
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:38   #363
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Miałabym prośbe do Was.
Czy któras z Was zakupiła na allegro taki kamuflaż??
Proszę powiedzcie czy dobry jest?potrzebuje, a boje sie ryzykować.Pilne !!!
http://allegro.pl/kamuflaz-paleta-15...234484401.html
Ja mam tą paletę. Ale nie mam żadnego porównania z jakimikolwiek innymi kamuflażami. Uważam, że do mojego takiego tu domowego malowania są ok. Jednak nie są jakoś super mocno kryjące (a szkoda) i takie właśnie tępe są. Najciemniejszym robiłam makijaż, w którym ktoś mi pojechał od "solary" :P

Ehh, dziewczyny, nadrobić Was to wyczyn!!
Aż boję się zaglądać do klubu
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 00:21   #364
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja mam tą paletę. Ale nie mam żadnego porównania z jakimikolwiek innymi kamuflażami. Uważam, że do mojego takiego tu domowego malowania są ok. Jednak nie są jakoś super mocno kryjące (a szkoda) i takie właśnie tępe są. Najciemniejszym robiłam makijaż, w którym ktoś mi pojechał od "solary" :P

Ehh, dziewczyny, nadrobić Was to wyczyn!!
Aż boję się zaglądać do klubu
Ja też mam tą bez nazwową paletkę (kupowałam na ebay pod wpływem filmików na zagranicznym YT gdzie bardzo chwalą te kamuflaże)
Ale jeszcze jej nie próbowałam jakoś konkretniej.
Nie wiem jak ją nakładać. Kiedyś zastosowałam na brodzie jako korektor a na to podkład i puder i mi się zważyło (ale miałam suchą cerę wtedy) i nie wiem czy przez moją skórę czy za dużo warstw.

greatdee a ty jak nakładasz te kamuflaże? solo? mieszane z kremem? pod podkład czy zamiast? no i w ogóle
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 01:05   #365
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Natala piekna metamorfoza!!! cudna fryzurka...podoba mi sie choc ja nie mialabym odwagi obciac wlosow tak krotko Bardzo Ci ladnie i powiem Ci ze lepiej niz w poprzedniej

Asiu no widzisz i juz wiesz czego nie kupowac wystarczy zapytac specjalistek Ja tez pamietam ze chyba OE ma ta palete ale z coastal scents i sobie bardziej chwalila niz Kryolany.

Cos jeszcze mialam napisac....nie moge spac...
Moze ktos jeszcze nie spi???
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:30   #366
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Dziekuje laseczki, ciesze sie ze sie Wam podobam

Ja nie moge znaleźć idealnego kamuflażu. Mam Kryolan, ten z zielonym. Jakos mi nie pasuje do konca. Jednak mi sie sciera po kilku godzinach. Kryje dobrze, ale jak naloze go sporo. Jedna wazna zaleta jest ze jest strasznie wydajny.Chyba lepsze sa z ArtDeco...Zalezalo mi na zielonym. Jednak przebija sie spod podkladu (niewazne jakiego) i po nalozeniu na to podkladu sie sciera i nie kryje zaczerwienień. Aga jak nakladasz kamuflaż Kryolanu?
ten zielony czasami rozjaśniam innym bo jest ciut za ciemny i zawsze przykrywam go odrobiną cielistego kamuflażu. No i porządnie utrwalam na koniec pudrem fiksującym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:42   #367
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ten zielony czasami rozjaśniam innym bo jest ciut za ciemny i zawsze przykrywam go odrobiną cielistego kamuflażu. No i porządnie utrwalam na koniec pudrem fiksującym
Aga, a dajesz pod spod baze nawilzajaca lub matujaca? na to kamuflaz podklad i puder i sie nie wazy? nie ma tynku?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
porównuję ceny u niego i z cennikiem Kryolan i raczej na ogół są takie same kilka rzeczy ma nawet drożej, kilka ciut taniej.

to tez zalezy od ilosci
ja zawsze czekam az uzbiera sie wiecej na liscie i wtedy kupuje i dostaje zawsze jakas znizke albo dobry gratis
niedawno pojawil sie jakis nowy sprzedawca, ktory ma jeszcze odrobine nizsze ceny ale nie chce mi sie szukac allegro

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Pod oczy stosuję teraz maść z wit. A 2-3 zł w aptece
a jak ją stosujesz? na umyta twarz, pod same oczy, na powieki tez? na jakis krem czy bez? codziennie? jest w kroplach?sto pytan do
ja jestem zielona w takich akcjach aptecznych a chcialabym bardzo wiedziec co w jakim celu i jak sie uzywa zamiast wydawac fortune na kosmetyki ten krem ystheal jest strasznie drogi
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 11:23   #368
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
Aga, a dajesz pod spod baze nawilzajaca lub matujaca? na to kamuflaz podklad i puder i sie nie wazy? nie ma tynku?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------


to tez zalezy od ilosci
ja zawsze czekam az uzbiera sie wiecej na liscie i wtedy kupuje i dostaje zawsze jakas znizke albo dobry gratis
niedawno pojawil sie jakis nowy sprzedawca, ktory ma jeszcze odrobine nizsze ceny ale nie chce mi sie szukac allegro


a jak ją stosujesz? na umyta twarz, pod same oczy, na powieki tez? na jakis krem czy bez? codziennie? jest w kroplach?sto pytan do
ja jestem zielona w takich akcjach aptecznych a chcialabym bardzo wiedziec co w jakim celu i jak sie uzywa zamiast wydawac fortune na kosmetyki ten krem ystheal jest strasznie drogi
Gio,
nie ma tynku-nakładam na krem nawilżający. Rzadko używam baz-za dużo warstw i paprania. Nakładam nawilżacz, kamuflaż, podkład i całość omiatam pudrem sypkim.
Nic się nie warzy

W Kryolanie też dają gratisy zresztą ja przynajmniej wolę bezpośrednio od nich brać.

Maść-jak sama nazwa wskazuje ma konsystencję kremu, często bardziej treściwego
Nakładam zamiast kremu.

Jeśli skóra pod oczami nie reaguje podrażnieniem gdy aplikuje się na nią krem do twarzy nie ma sensu kupować kremów specjalnie pod oczy. Różnią się na ogół tylko tych od kremów na całą twarz że zawierają mniej substancji aktywnych.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:27   #369
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

mi sie ostatnio zaczely wazyc nie wiem dlaczego, myslalam, ze to kwestia przeterminowania czy czegos.. niby data waznosci byla w porzadku ale na probe kupilam nowy zestaw i nic z tego, nadal sie wazylo
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Maść-jak sama nazwa wskazuje ma konsystencję kremu, często bardziej treściwego
Nakładam zamiast kremu.

Jeśli skóra pod oczami nie reaguje podrażnieniem gdy aplikuje się na nią krem do twarzy nie ma sensu kupować kremów specjalnie pod oczy. Różnią się na ogół tylko tych od kremów na całą twarz że zawierają mniej substancji aktywnych.
o ja niemadra,,, sorry, nieuwaznie przeczytalam w pospiechu rzucilo mi sie wit A i wzielam to za kropelki dzieki! moze sprobuje najpierw tego.. a sama po dluzszym stosowaniu widzisz poprawe czy niewielka?
tak tak, mialam w planie kupic ystheal na cala twarz, nie pod same oczy
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2010-09-29 o 11:28
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:41   #370
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
o ja niemadra,,, sorry, nieuwaznie przeczytalam w pospiechu rzucilo mi sie wit A i wzielam to za kropelki dzieki! moze sprobuje najpierw tego.. a sama po dluzszym stosowaniu widzisz poprawe czy niewielka?
tak tak, mialam w planie kupic ystheal na cala twarz, nie pod same oczy
Gio, możesz też kupić kapsułki z wit. A i E , codziennie jedną przekłuwac i aplikować pod oczy . Zamierzam właśnie kupić jakieś

Ystheal zawiera a 0,05% retinaldehydu o ile pamiętam a to nie to samo co wit.A w maści ochronnej za 3 zł z apteki.

Z tego co pamiętam w takich maściach ochronnych na ogół witamina A jest w postaci estrowej czyli najmniej skutecznej i najłagodniejszej pochodnej wit.A ->retinyl palmitate lub inaczej palmitynian retinolu . Nie daje ona takich efektów jak inne pochodne zawarte np. w kremie Ystheal (retinaldehyd) czy kwas retinowy i retinol które maja działanie złuszczające a przez to p/zmarszczkowe , stosowane też przy leczeniu trądziku czy innych chorób skóry.

Maść ochronna po prostu będzie regenerować skórę, przyśpieszać gojenie, łagodzić podrażnienia i przesusz skóry
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-09-29 o 12:29
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:47   #371
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Gio, możesz też kupić kapsułki z wit. A i E , codziennie jedną przekłuwac i aplikować pod oczy . Zamierzam właśnie kupić jakieś

Ystheal zawiera a 0,05% retinaldehydu o ile pamiętam a to nie to samo co wit.A w maści ochronnej za 3 zł z apteki.

Z tego co pamiętam w takich maściach ochronnych na ogół witamina A jest w postaci estrowej czyli najmniej skutecznej i najłagodniejszej pochodnej wit.A ->retinyl palmitate lub inaczej palmitynian retinolu . Nie daje ona takich efektów jak inne pochodne zawarte np. w kremie Ystheal (retinaldehyd) czy kwas retinowy i retinol które maja działanie złuszczające a przez to p/zmarszczkowe , stosowane też przy leczeniu trądziku czy innych chorób skóry.

Maść ochronna po prostu będzie regenerować skórę, przyśpieszać gojenie, łagodzić podrażnienia i przesusz skóry

ale za to nadaje się nawet dla cery wrażliwej. Dlatego myślę, że raczej nie powinien Ci zaszkodzić.
dzieki za dokladne wyjasnienie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 10:06   #372
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Czesc

Alez Wy jestescie okrutnice. Jak jestem na wizazu to milcza a jak mnie nie ma to pisza tyle ze szok...

Natala.................. WOW wygladasz genialnie

Widze ze o korektorach i kamuflazach mowa wiec skorzystam i poprosze Was o rade.
Na przygotowana do makijazu skóre nakładam kolorowe korektory (np zielony itp) a na to podkład. Wszystko byłoby pieknie gdyby nie fakt ze nakładajac podkład zdzieram korektor i przykładowe zaczerwienienie na nowo staje sie widoczne. I tu pojawia sie moje pytanie- jak to zrobic zeby ten korektor zatrzymac na miejscu? Czy ja musze uzyc pudru fixujacego? Czy podkład na pudrze nie bedzie sie wazył? A moze jeszcze jakos inaczej?
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:20   #373
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Hello
Ale dziś piękny dzień, ehhh byle przez weekend się utrzymała taka pogoda

Mloda ja jak nakładam kamuflaz/korektor to w tych miejscach podkład "wklepuje" gąbką. Nic nie miziam tylko tak pac pac i po krzyku
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!

Mój blog









afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:32   #374
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Afro ja juz wszystkiego probowałam- nakładałam podkład palcami, roznymi pedzlami w rozny sposob, pacałam gabka i dalej korektor mi złazi i wychodzi na wierzch to co tam zasłaniałam....
Nie wiem co robie zle, zastanawiam sie nad tym pudrem fixujacym z Artdeco http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...u-w-pudrze.htm, tylko nie wiem jak sie bedzie na tym podkład trzymał, czy sie nie bedzie wazył, odznaczał itp
Chodzi mi o odpowiedz na to pytanie- czy połozony na czysta twarz korektor nalezy utrwalic takim fixerem przed nałozeniem podkładu?
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:48   #375
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja też mam tą bez nazwową paletkę (kupowałam na ebay pod wpływem filmików na zagranicznym YT gdzie bardzo chwalą te kamuflaże)
Ale jeszcze jej nie próbowałam jakoś konkretniej.
Nie wiem jak ją nakładać. Kiedyś zastosowałam na brodzie jako korektor a na to podkład i puder i mi się zważyło (ale miałam suchą cerę wtedy) i nie wiem czy przez moją skórę czy za dużo warstw.

greatdee a ty jak nakładasz te kamuflaże? solo? mieszane z kremem? pod podkład czy zamiast? no i w ogóle
Ja używam tylko pod oczy zamiast korektora, i potem omiatam pudrem - i nic się nie dzieje złego. Ale nie próbowałam nakładać na to podkładu. W ogóle raczej nakładam korektory/kamuflaże NA podkład a nie pod spód, bo inaczej nie umiem i dzieje mi się tak samo jak Młodej...

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Afro ja juz wszystkiego probowałam- nakładałam podkład palcami, roznymi pedzlami w rozny sposob, pacałam gabka i dalej korektor mi złazi i wychodzi na wierzch to co tam zasłaniałam....
Nie wiem co robie zle, zastanawiam sie nad tym pudrem fixujacym z Artdeco http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...u-w-pudrze.htm, tylko nie wiem jak sie bedzie na tym podkład trzymał, czy sie nie bedzie wazył, odznaczał itp
Chodzi mi o odpowiedz na to pytanie- czy połozony na czysta twarz korektor nalezy utrwalic takim fixerem przed nałozeniem podkładu?

Młoda - mi też się tak dzieje, dlatego nakładam korektor NA podkład, bo inaczej nie umiem. Nie wiem jak to się ma do profesjonalnych technik, ale innymi sposobami mi nie wychodzi. A sama mam ten puder fixujący i chętnie się dowiem jak go używać
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:10   #376
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

greatdee - dziękuję za odp

PS. Dodałam na maxa fotkę laski która robiła fotki dla męża
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:43   #377
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

To podaj jeszcze linka plis
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:47   #378
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Dee ja tez pozniej przykrywam co mi tam wylazło korektorem nakladanym na podkład, ale zielonego korektora juz tak nie połozysz bo bedziesz jak UFO wygladac
Ja wpadłam na jeszcze lepszy sposob- mieszam zielony korektor z takim cielistym i ta papke nakładam na podkład- tez dosc dobrze zakrywa zaczerwieniena bo jednak ma w sobie zielone tony ale mimo wszystko chciałabym to robic własciwie i stad moje pytanie .
A fixer tak czy siak chce sobie kupic....

Kacha ładna ta fotka- cekawe ujecie, zmysłowy makijaz- maz tej laski bedzie zadowolony
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:51   #379
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
To podaj jeszcze linka plis
http://www.maxmodels.pl/tylkokasia.html
Pierwsza fotka na samej górze

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dee ja tez pozniej przykrywam co mi tam wylazło korektorem nakladanym na podkład, ale zielonego korektora juz tak nie połozysz bo bedziesz jak UFO wygladac
Ja wpadłam na jeszcze lepszy sposob- mieszam zielony korektor z takim cielistym i ta papke nakładam na podkład- tez dosc dobrze zakrywa zaczerwieniena bo jednak ma w sobie zielone tony ale mimo wszystko chciałabym to robic własciwie i stad moje pytanie .
A fixer tak czy siak chce sobie kupic....

Kacha ładna ta fotka- cekawe ujecie, zmysłowy makijaz- maz tej laski bedzie zadowolony
Dziękuję


A i wiem co miałam pisać już dawno.
Natala piękna fryzurka. Ale nie mogę się zdecydować w której Ci lepiej w tej najnowszej czy w bobie W tej nowej wyglądasz poważniej chyba
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 13:42   #380
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

aaaaale sie urzadzilam mascia z wit Aga, powiedz zrobilas to na zlosc :P :P zartuje oczywiscie
wczoraj polozylam sobie masc pod oczy
ale mnie zaczely pieeeeec łuuuuuu
do dzisiaj lzawia
drugi raz w zyciu mialam taka reakcje - pierwsza byla po kredce inglota uzytej na linii wodnej
i pomyslec, ze na dzisiaj mialam zaplanowany makeup na MM
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 14:00   #381
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
aaaaale sie urzadzilam mascia z wit Aga, powiedz zrobilas to na zlosc :P :P zartuje oczywiscie
wczoraj polozylam sobie masc pod oczy
ale mnie zaczely pieeeeec łuuuuuu
do dzisiaj lzawia
drugi raz w zyciu mialam taka reakcje - pierwsza byla po kredce inglota uzytej na linii wodnej
i pomyslec, ze na dzisiaj mialam zaplanowany makeup na MM
Gio, a jaką dokładnie kupiłaś? Bo firm produkujących tę maść jest wiele
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:02   #382
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Heloł!
Wlasnie wrocilam z Radomia... z podpisaną umową Od jutro zaczynam pracę. Formalnie. Bo narazie mam sie uczyć wiec jutro śpię do 11
Ide sie polożyc, padam na ryjek.
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:13   #383
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Gio, a jaką dokładnie kupiłaś? Bo firm produkujących tę maść jest wiele
hasco lec wroclaw
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:41   #384
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Natala

Buuuu nikt mi nie odpowie???
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:55   #385
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Chodzi mi o odpowiedz na to pytanie- czy połozony na czysta twarz korektor nalezy utrwalic takim fixerem przed nałozeniem podkładu?
ja nakladam korektory na czysta twarz, potem podklad, jesli potrzeba jeszcze korektor na wypryski to poprawiam i puder
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 23:51   #386
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Heloł!
Wlasnie wrocilam z Radomia... z podpisaną umową Od jutro zaczynam pracę. Formalnie. Bo narazie mam sie uczyć wiec jutro śpię do 11
Ide sie polożyc, padam na ryjek.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 09:00   #387
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

cześć laski

Szaruga za oknem i naszło mnie na cisto zeberka proste jak drut,ale źle składniki wymierzyłam na jasne ciasto i właśnie widzę że rośnie mi jakaś karpatka a nie płaska zeberka
Oby było zjadliwe
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:04   #388
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Heloł!
Wlasnie wrocilam z Radomia... z podpisaną umową Od jutro zaczynam pracę. Formalnie. Bo narazie mam sie uczyć wiec jutro śpię do 11
Ide sie polożyc, padam na ryjek.
gratulacje Kochana

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
hasco lec wroclaw
widocznie jakiś składnik musiał Cię uczulić choć właśnie ta z Hasco Lek ma najfajniejszy i najmniej skomplikowany skład. Może za blisko worka spojówkowego? W każdym bądź razie nie ryzykuj, widocznie nie jest dla Ciebie. Wykorzystasz ją przy podrażnieniach, przesuszu czy po oparzeniach słonecznych

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
ja nakladam korektory na czysta twarz, potem podklad, jesli potrzeba jeszcze korektor na wypryski to poprawiam i puder
dokładnie.
Aplikuję nawilżacz, gdy się wchłonie-kamuflaż. Potem lekko pędzlem rozprowadzam podkład i czasem gdy potrzeba dokładam kamuflaż na podkład i na koniec dociskam go by wtopił się w podkład wilgotną gąbeczką silikonowa. Potem dosłownie muskam twarz sypkim pudrem w dużej ilości, tam gdzie mam kamuflaż puder dociskam puszkiem. Czekam kilka minut i na koniec omiatam twarz czystym pędzlem by usunąć nadmiar pudru.

Ishi w razie czego ja mogę je zjeść
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-10-01 o 12:16
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:11   #389
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Tylkokasia - super te foty
Ishi - smaka mi zrobiłaś

A ja właśnie dostałam filmiki jak moja córka chrzestna pierwsze kroki robi
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:26   #390
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Heeeeeeej
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.