Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 11:28   #4261
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etnuś cieniutko smaruję. Skorupa to pewnie mi sie zrobiła dlatego, że wtedy tak mocno ścierałam skórę.

Dziewczyny a te lasery IPL to gorsze są? Bo siostra coś o takim mówiła. Ja sie w to nie wgryzałam, ale skoro Was mam to chyba mogę dla niej podpytać.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:33   #4262
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
no i lekarz gwarancja ze włosy mi nie odrosnął.
Ciekawe jak to bedzie za 5 lat. Bo ja poszłam na całosć i dużo mnie to kosztowało pieniędzy.
Madziuś to jak Ci lekarz dawał gwarancję to czemu nie pójdziesz w ramach tej gwarancji żeby te kilka włosków usunął?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:34   #4263
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam lalunie! Jak rano zaglądałam to nikogo nie było.Też myslę o laserze na nogi i na bikini bo pod pachami to mam trzy włosy.Ale na nóżki i resztę to mi natura nie poskapiłaCzy dobrze liczę ze to kosztuje "dychę"Ale dla urody i przedewszystkim wygody warto


Mnie też natura hojnie obdarowała owłosieniem - czarne, twarde i gęste( tylko tak coś na głowie to srednio) dlatego ja poszłam i dla urody i dla wygody. Koszta to są nie małe - 1000 zł. ( całe nogi, bikini i pachy) - to cena w Olsztynie- bo w innych miastach jeszcze drożej i liczą za każdą część ciała oddzielnie więc wychodzi dużo drożej. Zabiegi trzeba powtarzać co 4-8 tyg(zależy jak włosy Ci rosną) no i tak ze 4 zabiegi to chyba minimum żeby były jakieś efekty.
Ja po 10 miesiącach życia bezwłosowego stwierdzam że Warto .
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:36   #4264
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny, ale kusicie tym laserem, gładkie ciało LUKSUS
czy możecie orientacyjnie podac ile zabiegów i ile kasy trzeba na to przyszykować?
okazuje się że polecany przez was laser jest blisko mnie
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:51   #4265
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Magduś to będzie faktycznie już jakieś 1,5 roku od depilacji. mam spokój , ale ja nie miałam jakiegoś mocnego owłosienia, czy ciemnego, raczej słabe i rzadkie. robiłam chyba 5/6 razy i lekarz mówił, że to już na stałe. teraz nie muszę się martwić goleniem tam. a jeśli się pojawi jakiś jeden mały to ciach go pensetką. bałam się robić bikini, ale skoro piszesz , że extra wyszło to sobie zrobię jak już zrzucę tą maskę maszkary z twarzy . teraz priorytet to inwestycja kasy w gębę i kochana też się buduję (niedowiary, że ty również ) więc nie będę teraz robić tego, bo na lasery idzie trochę sianka.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:00   #4266
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Etnuś cieniutko smaruję. Skorupa to pewnie mi sie zrobiła dlatego, że wtedy tak mocno ścierałam skórę.

Dziewczyny a te lasery IPL to gorsze są? Bo siostra coś o takim mówiła. Ja sie w to nie wgryzałam, ale skoro Was mam to chyba mogę dla niej podpytać.
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziuś to jak Ci lekarz dawał gwarancję to czemu nie pójdziesz w ramach tej gwarancji żeby te kilka włosków usunął?

Ivonako- jak Twopja siostra może to niech poczyta sobie o tych laserach, zanim ja sie zdecydowałam na laser to przestudiowałam dokładnie wszystko.
W pamięci zostało mi dokładnie takie zdanie pewnego lekarza.
Są samochody - Mercedesy i Trabanty, odnosząc to do laserów to LIGHTSHEER- To mercedes a IPL- to Trabant.
IPL- to sarer do wszystkiego (usuwanie owłosienia, zamykanie naczynek, fotodmładzanie, usuwanie przebarwien brrr.) a wiadomo jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego. IPL ma największa moc 40 Kj na cm2 skóry a LIGHTSHEERE 100 Kj na cm2 skóry- jest róznica co? Pomijając średnice główki lasera IPL -4cm a LIGHTSHEERE- 0,5 cm, to dotyczy dokładnosci. Według mnie i tego co sie oczytałam i co mi w głowie zostało to nawet nie warto Tego IPL do czekokoliek przyrównywać- Daj to siostrze niech poczyta to bedzie wiedziała o co chodzi..

Ivonaczko- Taka prawdziwa depilacja trwa gdzieś z trzech-pieć zabiegów(zależy jak Ci odrastają włosy, jaką masz skóre, a to wychodzi w trakcie zabiegu- w moim przypadku wszystko było książkowo- jeżeli chodzi o ciało bo na twarzy moze być inaczej)więc po tych 5 zabiegach chodziłam na już na takie poprawki- czyli depilacja tych pojedynczych włosków, byłam tylko dwa razy bo to tez kosztuje i to co mi zostało to śmiech i niechce mi sie juz kasy wydawać.Chociaż są kobiety które dziubią laserem do skutku. ( laser też nie jest obojętny dla skóry i nie można przesadzać).
Gwarancje mam na te już usunięte włoski. Ale jak to bedzie to zobaczymy.( jak nie daj Bóg po roku zacznie mi szczecina wyrastać to napewno pojade sie kłócić o swoje).
Ale to jest bardzo bardzo obszerny temet- fazy wzrostu włosa, działanie lasera, rodzaje laserów to książki można pisać.
Szkoda że nie ma forum gdzie sie konkretnie pisze o tym i dziewczyny ze starzem długim mogłyby sie wypowiedzieć jak to faktycznie. Laser chyba jeszcze nie jest taki popularny
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:04   #4267
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tam gdzie ja chodziałam było też mnóstwo facetów (młodych), którzy sobie włosy z pleców depilowali hihi a jednak faceci też mają swoje kompleksy
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 12:06   #4268
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzięki Madziuś. Powiem jej żeby lightsheera szukała.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:13   #4269
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Magduś to będzie faktycznie już jakieś 1,5 roku od depilacji. mam spokój , ale ja nie miałam jakiegoś mocnego owłosienia, czy ciemnego, raczej słabe i rzadkie. robiłam chyba 5/6 razy i lekarz mówił, że to już na stałe. teraz nie muszę się martwić goleniem tam. a jeśli się pojawi jakiś jeden mały to ciach go pensetką. bałam się robić bikini, ale skoro piszesz , że extra wyszło to sobie zrobię jak już zrzucę tą maskę maszkary z twarzy . teraz priorytet to inwestycja kasy w gębę i kochana też się buduję (niedowiary, że ty również ) więc nie będę teraz robić tego, bo na lasery idzie trochę sianka.

Luccy- No nie dowiary jest to co piszesz. Ale mi humor poprawiasz, jak to możliwe że wszystko mamy to samo.
A co do bikini- to warto bo najlepsze efekty- tylko że boli jak cholera a nawet jeszcze bardziej. Ja zaszalałam i zrobiłam sobie głębokie, zakładam stringi i nigdzie kłaczki nie wylazają. Cudo gładka skóra i nie podrażniona. No super i najbardziej jestem zadowolona właśnie z bikini.
A domek mój już stoi w stanie surowym dopiero ale już jest i pewnie w ten wikend bedziemy to opijać.
Zrobie fotki to wkleje i Ci pokaże, no i oczywiście to skarbonka bez dna każdy 1000 zł. to idzie na budowe. Ja nic sobie nie moge kupić i zrobić. bo wydatków fortuna nam już poszła a jeszcze gdzie sie urządzić? No i wesele tuż tuż.
Ach kasa.... kasa.... kasa.....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:15   #4270
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Słoneczka drogie,
i tak z cosmelanu zeszło na ...lasery i depilację - super! o wszystkim można z Wami pogadać i wszystkiego sie dowiedzieć - jesteście COS-omnibuski! Tak sobie myślę, że ten laser przynajmniej na bikini by mi się przydał, bo skórka tam wrazliwa i woskowanie ją podrażnia, ale te koszty... a mnie czeka teraz wydanie książki i na tym muszę sie skupić "finansowo", ...szkoda, bo teraz to chyba dobry moment na to "laserowanie"..?
nieczęsto mogę teraz do Was zagladać, ale zauważyła, że nawet molly się na chwilkę pojawiła - super!!!

madziusia - Ty to jesteś do tego ślubowania przygotowana - i wylaserowana i wycosmelaniona i wybielone ząbki... cud-miód!

a w sprawie wybielania ząbków - też kiedyś wybielałam metoda nakładkową "Nite White" - też 1000zł i fajny efekt; a teraz wybielam jednego martwego preparatem Opalescence - dentystka wywierciła w zębie dziurkę i wkłada tam ten preparat, efekt był już po pierwszym włożeniu;

buziaki gorące!!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:26   #4271
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Meggi wklejaj kochana fotki chałupy. u mnie leci więźba także do końca budowy to też jeszcze trochę.
szkoda, że nie możesz tego swojego bikini pokazać
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 12:28   #4272
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium.... normalnie jak Cię nie widzę, to heviranu zapominam wziąć
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:33   #4273
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Słoneczka drogie,
i tak z cosmelanu zeszło na ...lasery i depilację - super! o wszystkim można z Wami pogadać i wszystkiego sie dowiedzieć - jesteście COS-omnibuski! Tak sobie myślę, że ten laser przynajmniej na bikini by mi się przydał, bo skórka tam wrazliwa i woskowanie ją podrażnia, ale te koszty... a mnie czeka teraz wydanie książki i na tym muszę sie skupić "finansowo", ...szkoda, bo teraz to chyba dobry moment na to "laserowanie"..?
nieczęsto mogę teraz do Was zagladać, ale zauważyła, że nawet molly się na chwilkę pojawiła - super!!!

madziusia - Ty to jesteś do tego ślubowania przygotowana - i wylaserowana i wycosmelaniona i wybielone ząbki... cud-miód!

a w sprawie wybielania ząbków - też kiedyś wybielałam metoda nakładkową "Nite White" - też 1000zł i fajny efekt; a teraz wybielam jednego martwego preparatem Opalescence - dentystka wywierciła w zębie dziurkę i wkłada tam ten preparat, efekt był już po pierwszym włożeniu;

buziaki gorące!!!!


eeeee Lidio- tak przygotowana przez przypadek, Wybielanie zębów( dzięki za nazwe OPALESCENS- tym własnie wybielałam a zawsze nazwe przkręcam) to mnie dentysta dawno temu namówił, z cosmelanem to juz pisałam jak było, a co do laseru to jak mi rok temu TZ oznajmił że bedziemy sie budować to ja sie szybko uwinęłam żeby najpierw włosy wykurzyć- więc wzięlam sobie pieniądze i pojechałam i zrobiłam. No i co zrobiłam to moje i włosy wykurzone i dom stoi.
Bo teraz to niebyłoby szans na jakiekolwiek inwestycjie w siebie, Dom by stał i włosy na nogach też. Ach pod tym wzdględem to srytna jestem.
No i ślub to tak na końcu i tak wszystko sie jakoś złożyło i ułożyło
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:46   #4274
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Meggi wklejaj kochana fotki chałupy. u mnie leci więźba także do końca budowy to też jeszcze trochę.
szkoda, że nie możesz tego swojego bikini pokazać

Ach luccy- to pewnie sie szybko uwijacie z tym dachem żeby przed zimą skónczyć co?A to najgorsza robota. My dzięki Bogu zadeskowaliśmy i zapapowalismy i już nam do srodka nie bedzie sie lało.. Jeszcze położenie dachówki, ale to pewnie póżniej bo teraz skupilismy sie na organizowaniu wesela.
Wogóle ten miesiąc to urwanie głowy. Bylleby ślub jeszcze przeżyć i bedzie można troszke zwolnić tępo.
......................... .a bikini hahahaha..............
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:46   #4275
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ivciu - mój odkurzacz zwany domusiem jest do niższych celów niz do Twojej delikatnej, uroczej buźki, którą teraz rozkosznie otulają skórzane falbanki
cZY TA NAZWA ODKURZACZA...TO TAK ODE MNIE
Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
tak to jakoś jest że jak się coś poprawi to za chwilę okazuje się że bardziej niż plamy doskwiera cellulit ,albo biust coraz niżej

a może znacie dopry sposób na pozbycie się włosków bo wosk mi się "znudził", czytałam o czymś takim jak epilar
etna - epilar jest do dupy, obecnie skuteczną metodą jest epilacja laserowa
Właśnie dzisiaj wróciłam od mojej ukochanej dr Osadowskiej. Nie wiem, ale ta Kobieta ma w sobie takie coś, że dałabym Jej się pokroić na stojąco jestem po pierwszym zabiegu na nogi, bikini i pachy. Pachy i bikini robiłam po znieczuleniu emlą, natomiast nogi , na żywca i kompletnie nic nie bolało Uważam, że to już zasługa profesjonalizmu mojej Pani Doktor
Iv _ i jak Ci w tym cosmelańskim trudzie
Lidia M - no to ja zwariowałąm i padłam na kolana ...to Ty wydajesz ...książkę Jaką - pisz szybko
cassi - pisz co się dzieje, ja marka polka poratuje natychmiast
bucza...buczanta...buczus ia ... maziam się cosmelanem już niedługo ... CHYBA W NIEDZIELE - RANO
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 13:04   #4276
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domciu- no to trzymamy kciuki za powodzenie w cosmaleniu sie.fajnie ze juz podjęłaś decyzje ze Twoja godzina Zero już juz .
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 13:19   #4277
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domcia jak dla mnie to cosmelan - nic strasznego. Idzie przeżyć. Trochę mięska gdzieniegdzie, trochę skóry wiszącej tam i ówdzie. Myślałam, że będzie gorzej. Maziaj się

Buczka gdzie Ty jesteś
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 13:45   #4278
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

etna - epilar jest do dupy, obecnie skuteczną metodą jest epilacja laserowa
Właśnie dzisiaj wróciłam od mojej ukochanej dr Osadowskiej. Nie wiem, ale ta Kobieta ma w sobie takie coś, że dałabym Jej się pokroić na stojąco jestem po pierwszym zabiegu na nogi, bikini i pachy. Pachy i bikini robiłam po znieczuleniu emlą, natomiast nogi , na żywca i kompletnie nic nie bolało Uważam, że to już zasługa profesjonalizmu mojej Pani Doktor


Dome dzięki , twoja Pani dr przyjmuje również w Poznaniu,napisz ile płaciłaś

dziewczyny dzieki wam zrobiłam cosmelan,no a teraz może i pozbędę się włosków
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 13:48   #4279
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tak czytam i taka mnie myśl naszła, że my się cosmelanimy, laserujemy, wybielamy zęby, ja jeszcze trochę sobie usta robiłam (malutko) i peelingujemy i "....ujemy", "...ajemy", "...animy" ............a może to problemy z samoakceptacją
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 13:55   #4280
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonka, ja tu jestem.

Łykaj heviran Kochana i to już

No właśnie Lucy, jeszcze widzę drugą przyczynę tych wszystkich zabiegów - zaraźliwe Co tu wejdę, to się dowiaduję czego jeszcze nie zrobiłam
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:10   #4281
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

gdybym umiała - stworzyłabym wielką emotikonkę, która Was wszystkie do serca przytula...jany jak mi z Wami dobrze

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Domciu- no to trzymamy kciuki za powodzenie w cosmaleniu sie.fajnie ze juz podjęłaś decyzje ze Twoja godzina Zero już juz .
madziulka, na 99% - TO BĘDZIE NIEDZIELA Tak udał o mi isę wygospodarować mój czas

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Domcia jak dla mnie to cosmelan - nic strasznego. Idzie przeżyć. Trochę mięska gdzieniegdzie, trochę skóry wiszącej tam i ówdzie. Myślałam, że będzie gorzej. Maziaj się
Ponieważ ja mam już MÓJ COSMELAN ... moja Pani Doktor dała mi wszelkie niezbędne wskazówki !!! Poza tym ... kupując mój zestaw zapłAciłam ( z nerwami i oczekiwaniem ) tyle samo prawie ile zapłaciłabym u Mojego Guru w gabinecie. Ponadto kazała mi się koniecznie pokazać by skontrolowac mój samodzielny zabieg ... i jak tu TAKIEJ KOBIETY NIE KOCHAĆ JEST WYJĄTKOWĄ

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Dome dzięki , twoja Pani dr przyjmuje również w Poznaniu,napisz ile płaciłaś

dziewczyny dzieki wam zrobiłam cosmelan,no a teraz może i pozbędę się włosków
Tak jest, dr Osadowska ma również gabinet w Poznaniu - polecam Ci ze spokojnym sercem - ma zdecydowanie najniższe ceny, a jest SPECJALISTĄ I PRAKTYKIEM - OSOBIŚCIE TESTOWAŁAM Za łydki 500 zł, pachwiny głębokie 480 zł i pachy 350 zł.

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
tak czytam i taka mnie myśl naszła, że my się cosmelanimy, laserujemy, wybielamy zęby, ja jeszcze trochę sobie usta robiłam (malutko) i peelingujemy i "....ujemy", "...ajemy", "...animy" ............a może to problemy z samoakceptacją
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No właśnie Lucy, jeszcze widzę drugą przyczynę tych wszystkich zabiegów - zaraźliwe Co tu wejdę, to się dowiaduję czego jeszcze nie zrobiłam
DZIEWCZYNY ... TO NIE BRAK SAMOAKCEPTACJI - TYLKO WALKA Z CZASEM. Walka połączona ze zdrowym rozsądkiem - my się przecież nie dajemy kroić ( chociaż jak moja dr Osadowska zmieni spoecjalizację to dam Jej wszystko u mnie pokroić ) tylko stosujemy zabiegi z kosmetologii zachowawczej - czy to nie piękne
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-08 o 14:22 Powód: ceny dla etny :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:13   #4282
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
tak czytam i taka mnie myśl naszła, że my się cosmelanimy, laserujemy, wybielamy zęby, ja jeszcze trochę sobie usta robiłam (malutko) i peelingujemy i "....ujemy", "...ajemy", "...animy" ............a może to problemy z samoakceptacją
Co to to nie poprostu dbamy o siebie a że możemy sobie pozwolić to czemu nie?Ja sobie chyba rąbnę ten kwas hialuronowy teściowa kolezanki i kolezanka również zachwycone .Podobno na młodą gębę ....hm hm taką jak nasze wystarczy 1 ampułka i nawet starczy do szyji.Iv - u tej twojej znajomej to jakiś słaby ten kwas?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:16   #4283
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

nieeeee my to się na pewno nie damy, po takich ilościach cosmelanu będziemy wiecznie młode. ale jak trzeba się będzie dać pokroić to się normalnie kładę od razu. A teraz spadam do domku kroić, ale ziemniaki na obiad
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:17   #4284
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ja dostrzegam jeszcze trzecią stronę- to jest wciągające, zaczniesz coś raz i nie możesz przestać. A lekarze sami jeszcze prowokują, o laserze właśnie sie dowiedziałam od swojej doktor od cosmelanu. A dentysta też gotowy był wstrzyknąć kwas hialuronowy w usta. I tak coś wkóło, zawsze znajdzie się coś do poprawienia. aaaaaa No i same siebie też nakręcamy i wciągamy w te zabawy.

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-10-08 o 14:18 Powód: dopiska
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:19   #4285
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Któraś z nas chciała kroić cycki ale nie wiem co dalej?W też można wstrzyknąć kwas
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:25   #4286
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No tak, kroić sie na razie nie dajemy, tylko żywcem ze skóry się obdzieramy. Ja wciąż w poczekalni.

Któraś z Was pisała niedawno, że jej połowa maski została w słoiku, to może ja odkupię tę część?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:30   #4287
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
tak czytam i taka mnie myśl naszła, że my się cosmelanimy, laserujemy, wybielamy zęby, ja jeszcze trochę sobie usta robiłam (malutko) i peelingujemy i "....ujemy", "...ajemy", "...animy" ............a może to problemy z samoakceptacją
Lucy tak z jednej strony to może masz rację, bo tu same laski widziałam.
Z drugiej strony jak ktoś ma kasę to czemu jej nie wydać dla swojej przyjemności. No ja niestety nie mogę wydać tyle kasy na lasery, wiec nie wydaję, ale nie jestem z tego powodu nieszczęśliwa.
Lucy może pokaż się nam bo Ty tez pewnie laska jesteś i może musisz to od nas usłyszeć
Plamy mnie dobijały i byłam nieszczęśliwa, że latem musiałam z tapetą na plażę iść. Mam nadzieję, że będzie to ostatnie lato z tapetą.

Anturium właśnie czytając Twoj post łykałam tablety( rano powinnam)
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:32   #4288
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No tak, kroić sie na razie nie dajemy, tylko żywcem ze skóry się obdzieramy. Ja wciąż w poczekalni.

Któraś z Was pisała niedawno, że jej połowa maski została w słoiku, to może ja odkupię tę część?


dobre dobre z tym krojeniem, ja sama gdyby cosmelan mi nie pomógł to dotowa byłam już jechać do kliniki kroić plamiska. Zdesperowana kobieta to wszystko zrobi..
A o masce to nie wiem, nie przypominam sobie kto to taki?
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:46   #4289
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium mi zostało pół maski ale nie jestem w stanie Ci teraz odpowiedzieć, bo jak zobaczę, że plamy nie zlezą to położę 2 raz.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:48   #4290
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja mam i mogę oddać za free bo się przeterminuje.Jest otwarta od końca maja wprawdzie trzymam w lodówce ale troche minęło.Tylko troszeczke zużyję na moje cudne czoło
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.