równocześnie śluz płodny i bezpłodny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 22:43   #1
blueblueblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16

równocześnie śluz płodny i bezpłodny?


jestem w 26dc, mam cykle regularne, od kilku miesięcy równo po 30 dni, prowadzę samoobserwację - od 7 dnia cyklu miałam śluz płodny (baardzo rozciągliwy), wciąż taki mam (już 20 dni!), ale pojawił się również taki śluz, jaki mam w dni niepłodne (biały, dość gęsty), jest go jednak więcej niż zwykle.
ostatnio miałam wiele stresów, więc możliwe, że owulacja mi się przesunęła, dziwi mnie jednak równoczesne występowanie dwóch typów śluzu przez ponad 3 miesiące byłam na antybiotykoterapii, zastanawiam się, czy po prostu nie mam grzybicy? nie swędzi mnie nic. czy mimo to jest to możliwe?
współżyłam w tym cyklu, kilkakrotnie, może to być po prostu objaw ciąży?
do ginekologa będę mogła wybrać się dopiero za kilka dni, liczę na odpowiedź
blueblueblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 09:24   #2
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

To raczej nie jest objaw grzybicy skoro nie masz żadnych dolegliwości.
__________________
Bolsa de palabras
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 09:29   #3
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

moze to taki wybryk twojego organizmu, moze mialas podwojna owulacje czy cos... w ciazy ponoc jest duzo bialego sluzu... najlepiej to po 2 tygodniach od stosunku zrobic test... dla pewnosci...
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 09:49   #4
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

dziewczyny mam problem ;/
od 4 dni mam dziwny sluz... jest biały twarozkowy .... teraz troszeczke mniej ale dalej dziwnej konsystencji ...;/ bezwonny .. jednak okolice miejsc intymnych swedza i mnie i gdy oddaje mocz piecze.... co To moze byc ?? dodam ze mam to po raz pierwszy !!!

1,5 tygodnia temu doszlo miedzy mna i chlopakiem do zblizenia a mianowicie seksu nie uprawialismy a jedynie jego sluz wymieszal sie z moim, ocieral sie o zewnetrze czesci moich warg. byly to moje dni nieplodne a do tego jestem dziewica .. wiec chyba male prawdpodobienstwo zajscia w ciaze skoro to byl tylko ten sluz no i zero spermy chyba ewentualne plemniki nie powedrowaly po moich warhac do srodka ;/;/ ??... dziewczyny z tego forum powiedzialy ze w ciazy nie jestem na 100 % no ale teraz ten moj sluz;/;/ mnie martwi ...

za jakies 8-9 dni powinnam dostac okres ...
czy ten sluz i pieczenie moze byc oznaka grzybicy pochwy ?? ostatnio bylam zmuszono do skorzystania z toalety publicznej w dosc kiepskich warunkach ... bylam takze w szpitalu i tam rowniez nie bylo zbyt przyjemnie ale koniecznosc niestety byla wiec wyjscia tez nie mialam ;/;/
czy ewentualnie sluz ten moze byc spowodowany zajsciem w ciąze??
czekam z niecierpliwoscia na wasze opinie i rady
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:22   #5
blueblueblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
moze to taki wybryk twojego organizmu, moze mialas podwojna owulacje czy cos... w ciazy ponoc jest duzo bialego sluzu... najlepiej to po 2 tygodniach od stosunku zrobic test... dla pewnosci...

mam pco, lekarka mi mówiła, że niektóre torbiele mogą się samoistnie wchłaniać i wtedy właśnie dochodzi do wielokrotnych owulacji i może to trwać dłużej, ale dziwne, że mam też już ten bezpłodny śluz
test już zrobiony, dzisiaj, dwa tygodnie po stosunku, negatyw. quick vue, więc jestem przekonana, że się nie myli

trochę się boję, że coś jest nie tak, szczególnie, że mam to pco nie chcę czegoś zaniedbać, bo zależy mi na dzidzi

a ten bezpłodny śluz - biały, gęsty - nieprzyjemnie pachnie nigdy nie pachniał mi śluz!

dziewczyny, dzięki za wskazówki proszę o kolejne opinie
blueblueblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:37   #6
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem ;/
od 4 dni mam dziwny sluz... jest biały twarozkowy .... teraz troszeczke mniej ale dalej dziwnej konsystencji ...;/ bezwonny .. jednak okolice miejsc intymnych swedza i mnie i gdy oddaje mocz piecze.... co To moze byc ?? dodam ze mam to po raz pierwszy !!!

1,5 tygodnia temu doszlo miedzy mna i chlopakiem do zblizenia a mianowicie seksu nie uprawialismy a jedynie jego sluz wymieszal sie z moim, ocieral sie o zewnetrze czesci moich warg. byly to moje dni nieplodne a do tego jestem dziewica .. wiec chyba male prawdpodobienstwo zajscia w ciaze skoro to byl tylko ten sluz no i zero spermy chyba ewentualne plemniki nie powedrowaly po moich warhac do srodka ;/;/ ??... dziewczyny z tego forum powiedzialy ze w ciazy nie jestem na 100 % no ale teraz ten moj sluz;/;/ mnie martwi ...

za jakies 8-9 dni powinnam dostac okres ...
czy ten sluz i pieczenie moze byc oznaka grzybicy pochwy ?? ostatnio bylam zmuszono do skorzystania z toalety publicznej w dosc kiepskich warunkach ... bylam takze w szpitalu i tam rowniez nie bylo zbyt przyjemnie ale koniecznosc niestety byla wiec wyjscia tez nie mialam ;/;/
czy ewentualnie sluz ten moze byc spowodowany zajsciem w ciąze??
czekam z niecierpliwoscia na wasze opinie i rady
Moim zdaniem wygląda to na grzybice. Taka charakterystyczna wydzielina biała, jak twarożek grudkowata (plus swędzenie i pieczenie) to prawdobodobnie grzybica. Konieczna jest wizyta u ginekologa. Możliwe że Twój partner mógł Cie zarazic, faceci często przechodzą bezobjawowo a niestety mogą zarazic, więc profilaktycznie popros o lekarstwo też dla niego.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:50   #7
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

wyczytalam przed chwila w necie ze to moze byc pierwszy objaw ciazy i juz drze ze strachu ;/;/

niestety ale teraz nie udam sie do lekarza poniewaz mam wazne egzaminy i brak czasu uniemozliwia mi wizyte ... dodatkowo cholernie sie boje isc do lekarza to bylaby i w sumie musi byc ta pierwsza wizyta ;/ boje sie ale jesli nie minie mi a za jakies 10 dni nie dostane okresu to bede szla o modlila sie zebym bedac dziewica nie okazalo sie ze jestem w ciazy ;/;/ ... nie moge nic powiedziec swojej mamie ...
rozmawialam na ten tamet ze swoim chlopakiem i on rowniez powiedzial ze to raczej jakas infekcja poprzez paluszki lub korzystanie z toalety ...

czytalam ze masc clotrimazolum podobno dziala jesli nie chce isc do lekarza a np zapobiegawczo chce sobie posmarowac.... moge tak zrobic na czas tych 2 tygodni kiedy nie moge isc do gina ??
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 11:02   #8
blueblueblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

jak jesteś dziwicą i nie wystrzelił prosto na ciebie, to nie jesteś w ciąży plemniki mają naprawdę dłuuuugą drogę do przejścia i choć będąc dziewicą można być w ciąży - to tylko w 'specjalnych okolicznościach' dużo się o to dowiadywałam, jak sama się tak bawiłam z chłopakiem :p
dodam jeszcze, że w płynie przedejakulacyjnym jest tak mało plemników, że i tak zapłodnienie byłoby możliwe tylko w przypadku seksu, a nie pettingu

a pierwsze objawy ciąży to mit - szczególnie, ze ten 'biały twarożkowy śluz' to po prostu śluz fazy lutealnej (spowodowany wzrostem ilości progesteronu). jeżeli okresu nie ma, a nadal jest dużo tego śluzu - wtedy możesz podejrzewać ciąże (tuż przed okresem spada ilość progesteronu, jeśli jesteś w ciąży, progesteron ciągle rośnie). wcześniej to zupełnie normalne

mam nadzieję, że cię uspokoiłam

a co do grzybicy... czytałam że ta maść, jakieś tabletki, żeby odbudować florę bakteryjną (ja łykam linex forte), unikać cukrów (grzybki lubią je, nie? )... jeśli to nie jest przewlekłe (a u ciebie na pewno jeszcze nie) to chyba wystarczy tyle :p
blueblueblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:18   #9
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
wyczytalam przed chwila w necie ze to moze byc pierwszy objaw ciazy i juz drze ze strachu ;/;/

niestety ale teraz nie udam sie do lekarza poniewaz mam wazne egzaminy i brak czasu uniemozliwia mi wizyte ... dodatkowo cholernie sie boje isc do lekarza to bylaby i w sumie musi byc ta pierwsza wizyta ;/ boje sie ale jesli nie minie mi a za jakies 10 dni nie dostane okresu to bede szla o modlila sie zebym bedac dziewica nie okazalo sie ze jestem w ciazy ;/;/ ... nie moge nic powiedziec swojej mamie ...
rozmawialam na ten tamet ze swoim chlopakiem i on rowniez powiedzial ze to raczej jakas infekcja poprzez paluszki lub korzystanie z toalety ...

czytalam ze masc clotrimazolum podobno dziala jesli nie chce isc do lekarza a np zapobiegawczo chce sobie posmarowac.... moge tak zrobic na czas tych 2 tygodni kiedy nie moge isc do gina ??
Już pisalas w jednym wątku o swoich objawach i nie ma potrzeby pisania po raz kolejny. Nie jestes w ciąży. Powinnas się udac do ginekologa. Tyle w temacie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:20   #10
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

niby uspokoilas.. ale moja podswiadomosc mowi ze ciaza jak nic ...
wmawiam to sobie i szukam jakichs najmniejszych sygnałów to ze boli mnie glowa to ze odbija mi sie powietrzem ... to ze taki sluz ..;/ yhh glowa mi juz peka a mam teraz tak wazne egzaminy ;/;/

no wiec co powinnam w tej chwili zrobic ?? majac taki sluz z grudkami ... jakos za 10 dni max powinnam dostac okres ...

Co zrobic ?? isc do apteki po clotrimazolum ?? poczekac na okres i byc pewna ze w ciazy nie jestem ?? czy moze jeszcze cos innego ... narazie nie biore pod uwage ginekologa bo brak czasu no i okres sie zbliza;/ teoretycznie


nie wytrzelil we mnie .... jeszcze nigdy nie bylo takiej sytuacji jesli juz to jak ja go sprowokuje raczka to zazwyczaj na jego brzuch leci ;p a pozniej biedak leci sie ogarnac bo tak samo jak ja boi sie ciazy a seksu nie uprawiamy jedynie zabawa .. nie chce narazie i on to szanuje
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:21   #11
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
wyczytalam przed chwila w necie ze to moze byc pierwszy objaw ciazy i juz drze ze strachu ;/;/

niestety ale teraz nie udam sie do lekarza poniewaz mam wazne egzaminy i brak czasu uniemozliwia mi wizyte ... dodatkowo cholernie sie boje isc do lekarza to bylaby i w sumie musi byc ta pierwsza wizyta ;/ boje sie ale jesli nie minie mi a za jakies 10 dni nie dostane okresu to bede szla o modlila sie zebym bedac dziewica nie okazalo sie ze jestem w ciazy ;/;/ ... nie moge nic powiedziec swojej mamie ...
rozmawialam na ten tamet ze swoim chlopakiem i on rowniez powiedzial ze to raczej jakas infekcja poprzez paluszki lub korzystanie z toalety ...

czytalam ze masc clotrimazolum podobno dziala jesli nie chce isc do lekarza a np zapobiegawczo chce sobie posmarowac.... moge tak zrobic na czas tych 2 tygodni kiedy nie moge isc do gina ??
Dziewczyno idź czym prędzej do ginekologa, po co masz się stresować! Może to być infekcja albo ciąża - ja stawiam na infekcję, ale mogę się mylić.
Dla pewności możesz zrobić test ciążowy - będziesz wiedziała czy jesteś czy nie jesteś w ciąży.
Pozdrawiam
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 11:23   #12
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

wiem ze pisalam ale uwierz ze moja wyobrazna jest cholernie duza... i czasami płata mi niezle figle dlatego wole uslyszec cos od wielu osob i przyjac to do wiadomosci po raz setny

nigdy czegos takiego nie mialam ... dlatego moje podejrzenia ida tylko w tym kierunku ;/
wybacz jesli jestem natretna ... ale boje sie i stad ta moja panika
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:25   #13
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
wiem ze pisalam ale uwierz ze moja wyobrazna jest cholernie duza... i czasami płata mi niezle figle dlatego wole uslyszec cos od wielu osob i przyjac to do wiadomosci po raz setny

nigdy czegos takiego nie mialam ... dlatego moje podejrzenia ida tylko w tym kierunku ;/
wybacz jesli jestem natretna ... ale boje sie i stad ta moja panika
Więc może przestan w ogole się dotykac z chłopakiem jeśli po każdym takim zdarzeniu bedziesz sie stresowała ciążą z powietrza. Złapałas infekcję bez dwóch zdan i idz do lekarza. I nie sądzę,że bys po 1,5 tygodnia od zdarzenia miała miec jakies objawy.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:28   #14
blueblueblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

pierwsze objawy ciąży po 2 tygodniach od zagnieżdżenia, zagnieżdżenie 6-12 dni po owulacji czyli pierwsze objawy około tygodnia po spodziewanym okresie
naprawdę, wmawiasz sobie
blueblueblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:31   #15
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
wiem ze pisalam ale uwierz ze moja wyobrazna jest cholernie duza... i czasami płata mi niezle figle dlatego wole uslyszec cos od wielu osob i przyjac to do wiadomosci po raz setny

nigdy czegos takiego nie mialam ... dlatego moje podejrzenia ida tylko w tym kierunku ;/
wybacz jesli jestem natretna ... ale boje sie i stad ta moja panika
Znam to, bo sama przez to przechodzę z tym, że ja bardzo chcę być w ciąży. Wiem co potrafi wyobraźnia i nawet negatywny test mi nie przetłumaczył. Tak więc rozumiem, ale Twoje upławy mnie nie co niepokoją.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:31   #16
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez blueblueblue Pokaż wiadomość
a ten bezpłodny śluz - biały, gęsty - nieprzyjemnie pachnie nigdy nie pachniał mi śluz!

dziewczyny, dzięki za wskazówki proszę o kolejne opinie
jesli nieprzyjemnie pachnie to moze faktycznie jakies zapalenie... no coz.. tutaj o juz tylko ginekolog moze cie zbadac i pwoiedziec co ci jest
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:46   #17
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

oby było tak jak mowicie.... ze to infekcja....

poczekam do tego okresu ...

a co do tej mojej paniki i dotykania sie z chlopakiem to masz racje i chyba mimo iz mam lat tyle ile mam to musze jeszcze w tej kwestii wiele sie nauczyc i wiele rzeczy przyjac do swojej chorej główki
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:12   #18
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
oby było tak jak mowicie.... ze to infekcja....

poczekam do tego okresu ...

a co do tej mojej paniki i dotykania sie z chlopakiem to masz racje i chyba mimo iz mam lat tyle ile mam to musze jeszcze w tej kwestii wiele sie nauczyc i wiele rzeczy przyjac do swojej chorej główki
A do tego ile masz lat.. jeśli szykują Ci się jakieś egzaminy to znaczy,że gimnazjalistką nie jestes. Powinnas się juz dawno wybrac do ginekologa abe sprawdzic czy wszystko ok. Tak mi się wydaje.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:21   #19
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

jestem tegoroczna maturzystka ;/;/
niestety ale w domu slowo seks bylo zakazane ..;/ gdy byly jakies problemy z okresem to zaraz odstawalam opier*** ze jak smiem pytac o takie rzeczy ..... teraz kiedy juz wszystko sie unormowala a wiedze zdobywalam poprzez ksiazki, wizyty nawet czasem u zwyklego lekarza zawsze cos mi powiedzial .. to teraz gdy wkraczam juz w troche bardziej dorosle zycie i pojawia sie nowa sytuacja z ktora sobie eweidentnie nie radze szukam i łapie się wszystkiego co tylko mozliwe...
... to do ginekologa boje sie pojsc bo matka zaraz bedzie wiedziala bo mieszkam w malym miescie to raz z dwa ja sama zapytac nie moge bo reakcje pewnie bylaby taka sama jak 6 lat do tylu gdy ja zapytalam o okres;/;/
dlatego panikuje i pytam sie was o rade
wybaczcie jesli jestem jakas dziwna i upierdliwa itd ale to jest cholernie dla mnie trudne
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 13:02   #20
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
jestem tegoroczna maturzystka ;/;/
niestety ale w domu slowo seks bylo zakazane ..;/ gdy byly jakies problemy z okresem to zaraz odstawalam opier*** ze jak smiem pytac o takie rzeczy ..... teraz kiedy juz wszystko sie unormowala a wiedze zdobywalam poprzez ksiazki, wizyty nawet czasem u zwyklego lekarza zawsze cos mi powiedzial .. to teraz gdy wkraczam juz w troche bardziej dorosle zycie i pojawia sie nowa sytuacja z ktora sobie eweidentnie nie radze szukam i łapie się wszystkiego co tylko mozliwe...
... to do ginekologa boje sie pojsc bo matka zaraz bedzie wiedziala bo mieszkam w malym miescie to raz z dwa ja sama zapytac nie moge bo reakcje pewnie bylaby taka sama jak 6 lat do tylu gdy ja zapytalam o okres;/;/
dlatego panikuje i pytam sie was o rade
wybaczcie jesli jestem jakas dziwna i upierdliwa itd ale to jest cholernie dla mnie trudne
Nie przejmuj sie. Czasami nie rozumiem postepowan niektorych ludzi (w tym wypadku rodzicow). Ja z moimi rodzicami na temat seksu nie rozmawialam, ale dlatego ze sama nie chcialam bo mi bylo glupio.
Masz juz 19 lat skoro jestes tegoroczna maturzystka i najwyzszy czas dowiedziec sie wszystkiego czego chcesz. Nie jestes juz dzieckiem, wiec nie widze powodu dla ktorego masz nie pytac. Poza tym nie ma glupich pytan, sa jedynie glupie odpowiedzi.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 14:25   #21
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie. Czasami nie rozumiem postepowan niektorych ludzi (w tym wypadku rodzicow). Ja z moimi rodzicami na temat seksu nie rozmawialam, ale dlatego ze sama nie chcialam bo mi bylo glupio.
Masz juz 19 lat skoro jestes tegoroczna maturzystka i najwyzszy czas dowiedziec sie wszystkiego czego chcesz. Nie jestes juz dzieckiem, wiec nie widze powodu dla ktorego masz nie pytac. Poza tym nie ma glupich pytan, sa jedynie glupie odpowiedzi.
Racja. Masz okres juz 6 lat tak? Wiec na serio, idz do ginekologa. Mozesz isc sama, czemu któs mialby sie dowiedziec? Jest tylko jeden ginekolog u Ciebie w miescie?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:30   #22
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

jest kilku ale uwierz mi ze moja mama ma niestety rozne odchyly zwlaszcza ostatnio....

pojde w poniedzielek bo naprawde zaczynam sie juz martwic zwlaszcza ze swedzi coraz mocniej ;/
mam jeszcze jedno pytanko .. wiem ze to nie zbyt miłe ale wlozylam sobie paluszka zeby sprawdzic co z tym sluzem czy dalej jest taki twarozkowy czy nie bo jakos przestal sie wytwarzac a jedynie troszke osiadlo na sciankach warg. no i tak w srodku jest go sporo ... ale zainteresowala mnie taka kula z mala dziurka ..;/ to jest wejscie do macicy ?? tzw szyjka czy jak ?? bo zaczelam szukac w necie itd ...
mam 19 lat a wogole nie znam swojego ciala porazka na calej linii....
rozmawialam z jedna z wizazystek prywatnie i nie ma co musze isc do ginekologa bo bede sie meczyc przez dluzszy czas ...;/ a w sumie jak podsumowalam wszystko co w ostatnim czasie sie wydarzylo i jak ja zapomnialam o podstawowych sprawach to to jest raczej ta infekcja czy tam grzybica a nie moja irojona ciaza;/;/
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:07   #23
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
jest kilku ale uwierz mi ze moja mama ma niestety rozne odchyly zwlaszcza ostatnio....

pojde w poniedzielek bo naprawde zaczynam sie juz martwic zwlaszcza ze swedzi coraz mocniej ;/
mam jeszcze jedno pytanko .. wiem ze to nie zbyt miłe ale wlozylam sobie paluszka zeby sprawdzic co z tym sluzem czy dalej jest taki twarozkowy czy nie bo jakos przestal sie wytwarzac a jedynie troszke osiadlo na sciankach warg. no i tak w srodku jest go sporo ... ale zainteresowala mnie taka kula z mala dziurka ..;/ to jest wejscie do macicy ?? tzw szyjka czy jak ?? bo zaczelam szukac w necie itd ...
mam 19 lat a wogole nie znam swojego ciala porazka na calej linii....
rozmawialam z jedna z wizazystek prywatnie i nie ma co musze isc do ginekologa bo bede sie meczyc przez dluzszy czas ...;/ a w sumie jak podsumowalam wszystko co w ostatnim czasie sie wydarzylo i jak ja zapomnialam o podstawowych sprawach to to jest raczej ta infekcja czy tam grzybica a nie moja irojona ciaza;/;/
No niestety to jest dorosłosc, musisz wziąsc odpowiedzialnosc za siebie. Również za swoje zdrowie. I wybrac się do ginekologa powinnaś. Samo nie przejdzie na pewno. Nie przejmuj sie rodzicami. Skoro nie potrafią z Tobą rozmawiac o "trudnych" tematach. Ja mimo, że mam dobry kontakt z mamą, to temat seksu nie był poruszany. Taka pruderia, z mojej strony pewnie troche też jak byłam młodsza Rodzice często mają z tym problem.
Powodzenia na maturze to nic strasznego.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 20:20   #24
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

wiec co to jest tak kulka w srodku w jednym miejscu ma taka jakby dziurek ?? dotykam to palcem a dl mojego palca to jakies 8-9 cm
blagam o pomoc a do ginekologa pojde nie mam wyjscia ;/
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 20:54   #25
blueblueblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
wiec co to jest tak kulka w srodku w jednym miejscu ma taka jakby dziurek ?? dotykam to palcem a dl mojego palca to jakies 8-9 cm
blagam o pomoc a do ginekologa pojde nie mam wyjscia ;/

błona dziewicza? *drapie się po głowie*
tak jakoś mi przyszło na myśl :p

do gin jak najszybciej, 18 to najpóźniejszy wiek. kiedyś się mówiło, że pierwsza wizyta po pierwszym seksie, ale to bzdura. najlepiej w 16-17 roku życia, 18 to najpóźniej. różne choroby mogą się przypałętać, a później może być za późno na leczenie nie chcę cię straszyć, ale serio, im szybciej pójdziesz tym lepiej.

mi mój śluz nagle zniknął. teraz to już zupełnie się stresuję
blueblueblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:27   #26
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

to raczej nie blona bo moj chlopak mowi ze jego byla tez cos takiego miala ale nie byla dziewica ;/;/

wedlug neta to wejscie do macicy tzw szyjka macicy ;/ nie wiem moze juz sama gadam glupoty ;/

powiedzcie jak to jestm tam u was w srodku moze ja jestem jakas dziwna ;/;/ nie znam swojego ciala w srodku .. nic a nic

jak sobie kobiety badaja ta szyjke macicy np w dni plodne czego szukac jaki ksztalt itd ??

ja mam 19 lat i u ginekologa nie bylam ale teraz widze ze bede musialam mam nadzieje ze sie dostane jak najszybciej ;/ a jesli nie to pojde chociazby do zwyklego rodzinnego :| zawsze lepsze to niz nic ....
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:52   #27
blueblueblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

jeśli wkładasz paluch do końca, to pewnie szyjka macicy jest taka właśnie... moze nie okrągła, ale krągła ja tam nie lubię jej sobie badać... jakieś takie nieprzyjemne.
blueblueblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 06:31   #28
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
to raczej nie blona bo moj chlopak mowi ze jego byla tez cos takiego miala ale nie byla dziewica ;/;/

wedlug neta to wejscie do macicy tzw szyjka macicy ;/ nie wiem moze juz sama gadam glupoty ;/

powiedzcie jak to jestm tam u was w srodku moze ja jestem jakas dziwna ;/;/ nie znam swojego ciala w srodku .. nic a nic

jak sobie kobiety badaja ta szyjke macicy np w dni plodne czego szukac jaki ksztalt itd ??

ja mam 19 lat i u ginekologa nie bylam ale teraz widze ze bede musialam mam nadzieje ze sie dostane jak najszybciej ;/ a jesli nie to pojde chociazby do zwyklego rodzinnego :| zawsze lepsze to niz nic ....
Jak do rodzinnego? Idz do ginekologa i nie kombinuj.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 08:04   #29
cheek160
Raczkowanie
 
Avatar cheek160
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 44
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

ale jesli gin mnie nieprzyjmie w poniedzialek i bedzie kazal czekac tydzien bo tak moze byc .. to chyba juz lepiej jak pojde do zwyklego lekarza ... on cos mi da a pozniej jak bedzie juz moj termin pojde do gina normalnie ...

ehhh dzis juz grudek nie ma ;/ przestaje leciec ale gromadzi sie tam w srodku ;/ piecze i swedzi jak siedze a i zapach niestety sie zmienil ;/;/

co z tym ksztaltem tam w srodku ?? to wkoncu ta szyjka czy jak ??
cheek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 08:16   #30
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: równocześnie śluz płodny i bezpłodny?

Cytat:
Napisane przez cheek160 Pokaż wiadomość
ale jesli gin mnie nieprzyjmie w poniedzialek i bedzie kazal czekac tydzien bo tak moze byc .. to chyba juz lepiej jak pojde do zwyklego lekarza ... on cos mi da a pozniej jak bedzie juz moj termin pojde do gina normalnie ...

ehhh dzis juz grudek nie ma ;/ przestaje leciec ale gromadzi sie tam w srodku ;/ piecze i swedzi jak siedze a i zapach niestety sie zmienil ;/;/

co z tym ksztaltem tam w srodku ?? to wkoncu ta szyjka czy jak ??
Raczej tak. Ale widzisz... po to masz isc do ginekologa abym sprawdził wszystko. Co lekarz rodzinny Ci przepisze skoro nawet nie zobaczy co się dzieje w srodku? To idz prywatnie byle szybko uważam bo takie infekcje mogę się przerodzic w coś gorszego.
Kiedys mialam taką paskudną grzybicę,że mogła mi się zrobic z tego nadżerka
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.