podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 21:00   #1
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak

podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?


witam wszystkie wizażanki
postanowiłam utworzyć ten wątek po wcześniejszym skorzystaniu z wyszukiwarki i nawet z googli, więc jeśli coś przeoczytałam to bardzo proszę o odesłanie mnie do właściwego wątku
mam cerę raczej tłustą (chociaż ostatnio robi się mieszana) z tendencją do niewielkich, lecz czerwonych wyprysków. pajączki w okolicy nosa też są niczego sobie używałam kryjących fluidów, ale ja i moja cera jesteśmy juz nimi zmęczone, więc postanowiłam poszukać czegoś kryjącego w kompakcie. Po krótkich eliminacjach doszłam do tych dwóch:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...act-Makeup.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-kompakcie.htm
co o nich sądzicie? który byłby lepszy dla osób z moją cerą?
z góry dzięki
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 11:14   #2
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Również zastanawiam się nad kompaktem IsaDory słyszałam ze naprawdę super kryje i nie wymaga poprawek brzmi zachęcająco poza tym jeśli masz czerwone wypryski i pajączki to ten puder powinien się sprawdzić ponieważ jest przeznaczony właśnie do kamuflowania wszelkich zaczerwienień na twarzy no i nie obciąża tak cery jak płynny fluid

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-02-28 o 11:17
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:17   #3
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

clinique jest dosc dobry, jednak moje naczynka slabo kryl niestety ;/
sama jestem ciekawa Isa Dory pewnie się skuszę w najbliższym czasie, bo też mam dość fluidów
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:41   #4
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
clinique jest dosc dobry, jednak moje naczynka slabo kryl niestety ;/
sama jestem ciekawa Isa Dory pewnie się skuszę w najbliższym czasie, bo też mam dość fluidów
koniecznie daj znać jak się sprawuje IsaDora gdy już ja nabędziesz
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:59   #5
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

dam znać ciekawa jestem miny TŻ-ta kiedy zobaczy kolejny puder w łazience ostatnimi czasy mam ich naprawdę sporo za sprawą nieudanych zakupów i już przestaje mieć miejsce na kolejne
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:45   #6
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

ale isadora ma tylko jeden kolor
ogólnie kompakty chyba lepsze, bo możesz dozować stopień krycia.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 17:37   #7
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
dam znać ciekawa jestem miny TŻ-ta kiedy zobaczy kolejny puder w łazience ostatnimi czasy mam ich naprawdę sporo za sprawą nieudanych zakupów i już przestaje mieć miejsce na kolejne
mam dokładnie tak samo moja kolekcja pudrów powiększa się w zastraszającym tempie
uwielbiam kompakty a poza tym jestem gadzeciara i potrafię kupić kolejny puder choćby dlatego ze ma super puderniczkę czy lusterko

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
ale isadora ma tylko jeden kolor
ogólnie kompakty chyba lepsze, bo możesz dozować stopień krycia.
tak, IsaDora ma tylko jeden kolor, ponieważ został on specjalnie opracowany aby kryć zaczerwienienia na twarzy, a poza tym czytałam opinie ze bardzo fajnie dopasowuje się do odcienia karnacji

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-02-28 o 17:41
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 19:11   #8
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Ciekawi mnie ten z Isa Dory...jak ktoras z Was go wyprobuje to dajcie znac
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:17   #9
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez karola_20 Pokaż wiadomość
mam dokładnie tak samo moja kolekcja pudrów powiększa się w zastraszającym tempie
uwielbiam kompakty a poza tym jestem gadzeciara i potrafię kupić kolejny puder choćby dlatego ze ma super puderniczkę czy lusterko


tak, IsaDora ma tylko jeden kolor, ponieważ został on specjalnie opracowany aby kryć zaczerwienienia na twarzy, a poza tym czytałam opinie ze bardzo fajnie dopasowuje się do odcienia karnacji
no wlasnie!! a moja karta kredytowa tygodniami pozniej wola splac mnie splac mnie..

ja tez czytalam ze wlasnie super dopasowuje sie do karnacji dlatego tak kusi.. :P
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:40   #10
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Ja polecę Clinique Almost Powder MakeUp.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...up-spf-15.html
Jest niesamowity. Bardzo dobrze kryje, matuje twarz na długo, nie tworzy maski, nie zapycha, długo trzyma się na buzi, bardzo przyjemnie i łatwo się go nakłada. Nie podkreśla suchych skórek, ani innych tym podobnych mankamentów skóry. Polecam spróbować Ja kupiłam w sumie przez impuls i jestem bardzo zadowolona
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:42   #11
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
no wlasnie!! a moja karta kredytowa tygodniami pozniej wola splac mnie splac mnie..

ja tez czytalam ze wlasnie super dopasowuje sie do karnacji dlatego tak kusi.. :P
ech... a obiecywalam sobie ze bede oszczedzac i wykorzystam wszystkie kosmetyczne zapasy, zanim dokupie kolejny puder
Dopasowanie do karnacji kusi oj kusi ale chyba wazniejsze dla mnie krycie przebarwien potradzikowych. Bylam dzis w Daglousie co by sie przyjrzec blizej kompaktowi IsaDory i nie bylo go! pozostaje mi chyba zamowic przez internet
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 19:36   #12
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

NIe wiem czy lepsze. Na pewno bardziej kryjące
Miałam sytcznośc z podkładem IsaDora. Oddałam siostrze po pierwszym użyciu... Zero matowania. Bardzo ciężki..;/
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com



Edytowane przez zafascynowana1
Czas edycji: 2010-03-01 o 19:38
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 07:39   #13
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
ech... a obiecywalam sobie ze bede oszczedzac i wykorzystam wszystkie kosmetyczne zapasy, zanim dokupie kolejny puder
Dopasowanie do karnacji kusi oj kusi ale chyba wazniejsze dla mnie krycie przebarwien potradzikowych. Bylam dzis w Daglousie co by sie przyjrzec blizej kompaktowi IsaDory i nie bylo go! pozostaje mi chyba zamowic przez internet
ja go widziałam w SuperPharm.
Ah muszę poczekać na urodziny, za 2 tygodnie pewnie się skuszę, bo jeszcze wczoraj pękł mi obcas w kozakach i musze za butkami pochodzić.

Cytat:
NIe wiem czy lepsze. Na pewno bardziej kryjące
Miałam sytcznośc z podkładem IsaDora. Oddałam siostrze po pierwszym użyciu... Zero matowania. Bardzo ciężki..;/
Mi akurat nie zależy na matowieniu, bo mam skórę suchą więc to nie problem.
Musi być za to kryjący, bo mam trądzik różowaty, więc powinien być ok.
Zobaczymy.
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:33   #14
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
ja go widziałam w SuperPharm.
Ah muszę poczekać na urodziny, za 2 tygodnie pewnie się skuszę, bo jeszcze wczoraj pękł mi obcas w kozakach i musze za butkami pochodzić.



Mi akurat nie zależy na matowieniu, bo mam skórę suchą więc to nie problem.
Musi być za to kryjący, bo mam trądzik różowaty, więc powinien być ok.
Zobaczymy.
u mnie nie ma niestety Superpharm
zamowilam kompakt wczoraj przez internet mam nadzieje ze jutro lub pojutrze dojdzie wybrobuje i dam znac tez zalezy mi glownie na kryciu przebarwien wiec licze ze podlad sie spisze poza tym tez zepsuly mi sie kozaki, ale wole kupic nowy puder niz buty
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:42   #15
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez karola_20 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma niestety Superpharm
zamowilam kompakt wczoraj przez internet mam nadzieje ze jutro lub pojutrze dojdzie wybrobuje i dam znac tez zalezy mi glownie na kryciu przebarwien wiec licze ze podlad sie spisze poza tym tez zepsuly mi sie kozaki, ale wole kupic nowy puder niz buty
haha Daj znać, jak wypróbujesz
ja potrzebuje czegoś na kwietniowy wyjazd do Włoch i Francji, dlatego zdecydowałam się na kompakt, ale boję się, że będzie mało krył lub będzie ciężki. Eh. no to czekamy na recenzję
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:43   #16
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez karola_20 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma niestety Superpharm
zamowilam kompakt wczoraj przez internet mam nadzieje ze jutro lub pojutrze dojdzie wybrobuje i dam znac tez zalezy mi glownie na kryciu przebarwien wiec licze ze podlad sie spisze poza tym tez zepsuly mi sie kozaki, ale wole kupic nowy puder niz buty
ajj ja jednak wole buty

ale temu podkładowi też nie odpuszcze co się odwlecze to nie uciecze :P
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:57   #17
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
haha Daj znać, jak wypróbujesz
ja potrzebuje czegoś na kwietniowy wyjazd do Włoch i Francji, dlatego zdecydowałam się na kompakt, ale boję się, że będzie mało krył lub będzie ciężki. Eh. no to czekamy na recenzję
oczywiscie dam znac

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
ajj ja jednak wole buty

ale temu podkładowi też nie odpuszcze co się odwlecze to nie uciecze :P
obicywalam sobie ze nabede IsaDore dopiero jak skoncze puder Manhattana ale ciekawosc wziela gore

Dziś rano dotarła do mnie paczka i oto moje spostrzeżenia na temat kompaktu IsaDory: Bardzo spodobała mi się puderniczka, jest duza, elegancka, wydaje się solidna, w środku duże lusterko i gąbeczka (bardzo fajna swoja droga, inna niż te których używałam do tej pory) Design jest super a dla mnie to szalenie wazne co do zawartości... sama nie wiem co myśleć. Pierwsza sprawa to kolor, puder jest ciemny, niestety, i widać to na pierwszy rzut oka, miałam jednak nadzieje ze jakoś się stopi z karnacja. Ale w moim przypadku nie do końca tak jest. Jestem blada i puder jakoś tam stapia się z cera, ale mimo to nadal trochę odcina się od szyji, nie wygląda to aż tak tragicznie ale jednak jest widoczne. Myślę ze posiadaczki naprawdę jasnych karnacji mogą mieć problem z kolorem. Poza tym puder bardzo fajnie się rozprowadza, daje takie jedwabiste, gładkie wykończenie i to niewątpliwie duży plus. Kolejna sprawa to krycie. Wiadomo ze to sprawa indywidualna, bo każda z nas ma inna cerę i co innego do ukrycia. Jednak w moim odczuci puder średnio kryje, a szkoda bo w końcu z założenia miał być mocno kryjący, wiec liczyłam na coś więcej. Ale mam mocne, ciemne przebarwienia i z nimi kompakt nie daje sobie rady, ale z tymi jaśniejszymi jak najbardziej. Puder użyty w rozsądnych ilościach daje dość naturalny efekt (poza kolorem w moim przypaku), w miarę dokładania kolejnych warstw zwiększa się siła krycia ale i niestety puder zaczyna być coraz bardziej widoczny ale tak przecież jest w przypadku każdego pudru czy podkładu. Użyłam go dopiero raz i mam wrażenie ze wysusza skore, ma mocne właściwości matujące (mam cerę mieszana), a po nałożeniu daje nieprzyjemne uczucie ściągania i pieczenia skory wiec musi być ona idealnie nawilżona. Odradzam nakładanie pudru na skore nawilżana kremem który zostawia ochronna, mokra czy tłusta warstwę na skórze bo to sprawia ze puder dodatkowo ciemnieje a to efekt niepożądany, poza tym powstaną plamy. Wogóle nie wyobrażam sobie nakładania go na podkład. Puder jest trwały, nie wymaga poprawek, chociaż pudełeczko z lusterkiem zachęca aby poprawiać makijaż Wydaje mi się ze puder będzie bardzo wydajny ponieważ ma taka jakby kremowa konsystencje, nie osypuje się a poza tym 10 g to całkiem sporo. W działaniu jest niemal identyczny jak Creme Puff MF, przynajmniej w moim odczuciu, a kolor IsaDory jest ciut jaśniejszy niż 41MF. Wiec jeśli ktoś używał CP to wie czego się spodziewać podsumowując, ani nie polecam ani nie odradzam, bo każda z nas ma inna cerę i czego innego oczekuje od podkładu, wiec najlepiej sprawdzić po prostu na sobie
się rozpisałam pozdrawiam

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-03-03 o 15:21
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 19:28   #18
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Wow, ale recenzja
niestety ja mam raczej jasną cerę, więc klapa
Przeprowadziłam ostatnio mały wywiadzik na temat kryjących kompaktów i straaasznie się napaliłam na jakiś z tych Clinique. Co sądzicie?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...der-Makeup.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-mieszana.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...any-SPF-15.htm
no i już wcześniej przeze mnie wymieniony...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...act-Makeup.htm
Jak je odbieracie?
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 19:37   #19
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
Wow, ale recenzja
niestety ja mam raczej jasną cerę, więc klapa
Przeprowadziłam ostatnio mały wywiadzik na temat kryjących kompaktów i straaasznie się napaliłam na jakiś z tych Clinique. Co sądzicie?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...der-Makeup.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-mieszana.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...any-SPF-15.htm
no i już wcześniej przeze mnie wymieniony...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...act-Makeup.htm
Jak je odbieracie?
recenzje brzmią zachęcająco zwłaszcza Clinique Chanel za drogi jak dla mnie i słyszałam opinie ze przereklamowany wykorzystam IsaDore a pozniej zostane chyba przy normalnych plynnych fluidach, chociaz na wiosne kompakt bylby lepszy...
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 07:19   #20
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

kurcze Karola ja też mam dość jasną cerę. No to już nie wiem. Pójdę do drogerii i jeszcze raz go sprawdzę. Ja potrzebuję dość silnego krycia przez naczynka niestety. A CP MF używałam ale miałam przy nim, po paru godzinach cały nos w suchych skórkach i też mi dwa odcienie leżą w szkatułce. Hmm...

Cytat:
Przeprowadziłam ostatnio mały wywiadzik na temat kryjących kompaktów i straaasznie się napaliłam na jakiś z tych Clinique. Co sądzicie?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...der-Makeup.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-mieszana.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...any-SPF-15.htm
no i już wcześniej przeze mnie wymieniony...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...act-Makeup.htm
Jak je odbieracie?
Tak jak pisałam Clinique Perfectly kompakt jest fajny naprawdę. Moja kuzynka go sobie chwali dla mnie jedynie za słabo krył ale może Tobie będzie odpowiadał akurat

Edytowane przez n1kotynka
Czas edycji: 2010-03-04 o 07:22 Powód: dopisek
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:11   #21
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
kurcze Karola ja też mam dość jasną cerę. No to już nie wiem. Pójdę do drogerii i jeszcze raz go sprawdzę. Ja potrzebuję dość silnego krycia przez naczynka niestety. A CP MF używałam ale miałam przy nim, po paru godzinach cały nos w suchych skórkach i też mi dwa odcienie leżą w szkatułce. Hmm...
Wiesz, jeśli użyjesz go w małych ilościach to kolor jakoś tam się stapia na pewno nie robi z twarzy pomarańczy, jest w miarę naturalny, w cieplej tonacji. Tak jak pisałam, mam mocne przebarwienia i z nimi kompakt radzi sobie średnio, ale wydaje mi się ze naczynka zamaskuje idealnie Z czasem zaczynam się do niego coraz bardziej przekonywać Tylko to ze bardzo wyszusza skore... :/ a krem pod spod nie wchodzi w grę

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-03-04 o 15:13
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:15   #22
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

żaden krem? no to nie dobrze a plam nie cierpię jak się robią.

A próbowałaś dać bazę pod podkład?
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:22   #23
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
żaden krem? no to nie dobrze a plam nie cierpię jak się robią.

A próbowałaś dać bazę pod podkład?
nie próbowałam z baza bo nie mam aktualnie żadnej, chyba muszę poszukać kremu który całkowicie się wchłania. Jakieś propozycje?
n1kotynka spróbuj może pudru prasowanego z Manhattanu Clearface. Co prawda to nie kompakt tylko zwykły puder prasowany, ale ja uważam ze jest świetny. Super kryje i matuje, nie wysusza, ma jasny kolor, brakuje mi jedynie lusterka

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-03-04 o 15:35
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:13   #24
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

o to sprobuje dzieki
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:40   #25
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
o to sprobuje dzieki
nie wiem czy akurat o taki stopień krycia ci chodzi ale na pewno fajnie pokryje naczynka z reszta ma bardzo dobre recenzje w KWC. najlepiej nakładać go na krem, wtedy super się stapia. Ja nadal będę szukać idealnego kompaktu

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-03-04 o 20:01
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:09   #26
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

dzięki Karola

wiesz z idealnym kompaktem to niestety nie poradzę Ci dużo bo idealnego fluidu sama szukam. Bardzo byłam zadowolona z Satin Kolastyny ale go wycofali bo za Boga nie mogę znaleźć. A tak to testuje w przedziale cenowym do 100 zł różne no i stoją na półce. Najgorzej było chyba z True Match i Lasting Performance po których byłam pomarańczowa i w plamach.
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:54   #27
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
dzięki Karola

wiesz z idealnym kompaktem to niestety nie poradzę Ci dużo bo idealnego fluidu sama szukam. Bardzo byłam zadowolona z Satin Kolastyny ale go wycofali bo za Boga nie mogę znaleźć. A tak to testuje w przedziale cenowym do 100 zł różne no i stoją na półce. Najgorzej było chyba z True Match i Lasting Performance po których byłam pomarańczowa i w plamach.
mi najbardziej pasuje ingrid ideal face, ale to fluid a ja szukam czegos lzejszego, najlepiej kompaktu ale chyba zostane przy mahatanie, do tej pory najbardziej mi odpowiada choc to tylko puder prasowany
ten puder wyglada obiecujaco https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...er-kryjacy.htm cena zaporowa jak dla mnie

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-03-05 o 12:40
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:11   #28
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

no cena dość wysoka i to jeszcze 7 g ;/ na długo pewnie nie wystarczy..
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:23   #29
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
no cena dość wysoka i to jeszcze 7 g ;/ na długo pewnie nie wystarczy..
wlasnie:/ chyba zostane przy manhattanie, mam ochote wyprobowac kompakty z tej firmy choc oceny w KWC maja srednie
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 18:47   #30
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

kurcze miałam dzisiaj zajęcia z wizażu i mogłam zapytać jakie kompakty poleca wizażystka, z którą mam ćwiczenia zawaliłam

ale na następnych ćwiczeniach będę pamiętać i dam znać obiecuję
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.