Mój pies potrzebuje pomocy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 17:31   #1
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Exclamation

Mój pies potrzebuje pomocy...


Mam 15 lat .Mój pies Roki nagle zaczął kuleć (przedwczoraj), dziś poszłam z nim do weterynarza (wizyta 53 złote) tylko dlatego że dostałam stypendium. Leki kosztują ok.100 zł . stwierdzono dyskopatię ..
Niewiem co robić , moich rodziców tez nie stać na jego leczenie .
Może ktoś z was ma leki : Cocarboxylasum, Nivalin ? Będę wdzięczna za jaką kolwiek pomoc . To dopiero poczatek choroby i boję się że bedzie gorzej . Niechce stracić mojego psa i niechce żeby cierpiał . Proszę o pomoc ..

Poniżej można zobaczyc mojego psa Rokiego :
http://img824.imageshack.us/img824/2499/sdc11641g.jpg

Linki do zdjęćrecept . Widać na nich dane weta...
http://img189.imageshack.us/img189/8886/sdc11716k.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/8886/sdc11716k.jpg

Edytowane przez amoureuese
Czas edycji: 2011-02-13 o 21:57
amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 17:38   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

co będzie dalej, skoro nie stać na leczenie rodziców?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:22   #3
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

hmmm..mysle ze nawet jesli ktoś pomoze Ci teraz-doraźnie to spoko, ale co dalej?Jesli nie skonczy sie na tych lekach i na jedenj czy dwoch wizytach? Nie sadze by ktoś z forum zasponsorowal cale wyleczenie pieska....Zorientuj się u weta ile orientacyjnie moze kosztowac leczenie itd i napisz nam, albo mi na priv. Czy jest szanse zeby wet dal ci racjunki na wszystko, bo w sumie pewnosci ze idzie to na pieska to nie mamy..
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-02-10 o 18:24
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:37   #4
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
hmmm..mysle ze nawet jesli ktoś pomoze Ci teraz-doraźnie to spoko, ale co dalej?Jesli nie skonczy sie na tych lekach i na jedenj czy dwoch wizytach? Nie sadze by ktoś z forum zasponsorowal cale wyleczenie pieska....Zorientuj się u weta ile orientacyjnie moze kosztowac leczenie itd i napisz nam, albo mi na priv. Czy jest szanse zeby wet dal ci racjunki na wszystko, bo w sumie pewnosci ze idzie to na pieska to nie mamy..

Narazie wet kazała mi kupić po 3 ampułki Cocarboxylasum i Nivalin.(ok.60 zł + 10 zł dla wet. za każde dwa zastrzyki czyli 3*10 zł = 30 zl)
Potem niewiwem co dalej. Kazała masowac co oczywiscie zrobię.
Zdaje sobie sprawe Wizazanki że możecie mi nie wierzyc . Tak samo ja bym się kogos pytała gdyby prosil o pomoc . Od weta nie dostane rachunków bo mam kupic w aptece . nie u weta . Z rachunkami nie byłoby problemu gdyby nie to ze doatne je w aptece dopiero po kupieniu leku.... Jeszcze się wszystko jutro dowiem . Idę prosić ją o jakies inne rozwiazanie ...
Ja wiem że utrzymanie psa kosztuje. Poprostu nie bylismy teraz przygotowani na jego chorobę . Akurat teraz nie mamy tyle pieniedzy . dlatego szukam pomocy .. Przydala by się nawet złotówka. Gdyby tak kilka osób pomogło złotówką uzbierałabym chociaż na jeden zastrzyk czy coś .
Nie klamie przysiegam .. Nie moge tego udowodnic mam jedynie recepty.(zamazalam adres)Posiadam też zdjecie wpisu do ksiazeczki psa jesli to konieczne przysle tez to zdjecie.
Proszę to link :
http://img189.imageshack.us/img189/8886/sdc11716k.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/8886/sdc11716k.jpg
amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:43   #5
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

podaj nr konta bankowego, chciałabym pomóc jakoś Twojemu pieskowi i myślę, że nie tylko ja
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:15   #6
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Zamykam watek do czasu konsultacji z Administracja forum.

Moim zdaniem mozesz prosic o leki - ale wydaje mi sie, ze prosba o pieniadze to zbyt wiele...

Prosze, by nie wplacac pieniedzy na konto nowej Uzytkowniczki - do czasu wyjasnienia sprawy.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:02   #7
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Watek otwieram.

Autorke prosze o uzupelnienie pierwszego postu o skany recept i dane weterynarza, ktory prowadzi psa.

Prosze szukac innych rozwiazan, niz wplaty na prywatne konto.
Kolejne propozycje poskutkuja zamknieciem watku.

Tak, jak napisano w bazarkowym watku o pomoc mozna prosic rowniez na dogomanii ;
Wspanialym rozwiazaniem sa bazarki, o ktorych mamy watek na WiZOOzu.

__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-02-13 o 18:03
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 19:48   #8
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Exclamation Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Watek otwieram.

Autorke prosze o uzupelnienie pierwszego postu o skany recept i dane weterynarza, ktory prowadzi psa.

Prosze szukac innych rozwiazan, niz wplaty na prywatne konto.
Kolejne propozycje poskutkuja zamknieciem watku.

Tak, jak napisano w bazarkowym watku o pomoc mozna prosic rowniez na dogomanii ;
Wspanialym rozwiazaniem sa bazarki, o ktorych mamy watek na WiZOOzu.


Skany są na 4 poście ! I na pieczątce widać dane weta .Załozyłam już watek na dogomani ........... Teraz piszesz o bazarkach a na prywatnych wiadomosciach czepiałaś się mnie że na wątku bazarkowym proszę o pomoc ...
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:57   #9
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Skany są na 4 poście ! I na pieczątce widać dane weta .Załozyłam już watek na dogomani ........... Teraz piszesz o bazarkach a na prywatnych wiadomosciach czepiałaś się mnie że na wątku bazarkowym proszę o pomoc ...
Ty chyba nie chcesz zrozumiec o co chodzi; Watek bazarkowy jest od bazarkow - a nie od tego, by powtarzac na nim historie z Tego tu watku.
Oskarzasz mnie o to, ze sie na Ciebie uwzielam - a wyraznie widac, ze to Ty masz problem ze zrozumieniem tego, ze Administracja nie zgadza sie na zbiorki pieniedzy. mozesz prosic o leki, mozesz skorzystac z pomocy fundacji, organizacji. Koniec, kropka!

Jesli nadal nie rozumiesz - poprosze Zlosliwca, zeby ostatecznie sie tu wypowiedzial.

W prywatnych wiadomosciach podkreslalam, ze na Wizazu nie wolno zbierac pieniedzy na prywatne konto - bez wzgledu na problem, jaki masz.

Nie zamierzam dalej ciagnac dyskusji - bo ten watek dotyczy Twojego psa i walki o jego zdrowie.

Prosze kolejny raz, zeby informacje najwazniejsze - skany i namiary na weta umiescic w pierwszym poscie - mysle, ze nie jest to problem.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-02-13 o 20:59
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:54   #10
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ty chyba nie chcesz zrozumiec o co chodzi; Watek bazarkowy jest od bazarkow - a nie od tego, by powtarzac na nim historie z Tego tu watku.
Oskarzasz mnie o to, ze sie na Ciebie uwzielam - a wyraznie widac, ze to Ty masz problem ze zrozumieniem tego, ze Administracja nie zgadza sie na zbiorki pieniedzy. mozesz prosic o leki, mozesz skorzystac z pomocy fundacji, organizacji. Koniec, kropka!

Jesli nadal nie rozumiesz - poprosze Zlosliwca, zeby ostatecznie sie tu wypowiedzial.

W prywatnych wiadomosciach podkreslalam, ze na Wizazu nie wolno zbierac pieniedzy na prywatne konto - bez wzgledu na problem, jaki masz.

Nie zamierzam dalej ciagnac dyskusji - bo ten watek dotyczy Twojego psa i walki o jego zdrowie.

Prosze kolejny raz, zeby informacje najwazniejsze - skany i namiary na weta umiescic w pierwszym poscie - mysle, ze nie jest to problem.
na wątku bazarkowym prosiłam o stworzenie bazarku dla mojego psa !!!! Mylisz się nie mam problemu ze administracja nie pozwala . Mam problem z tym że nie potrafisz zrozumieć że ludzie nie mogą kupić mi tych leków poniewaz są one na recepte !!!!!!

Co to ma zanczyc poprosze zlośliwca . Co ma mnie to przestraszyc ? Niewiem nawet kto to jest i szczerze mówiąc nieobchodzi mnie to .! Bo napewno nie pomoze mi to w leczeniu psa .
Mam dość wkółko tego samego Ci tlumaczenia bo i tak nie rozumiesz ! Twoim zdaniem to jak miałam poinformowac ludzi od bazarkow że potrzebuje pomocy = bazarku dla mojego psa ? No bo twoim zdaniem to było zaśmiecanie !
Fajnie że choroba mojego psa to zaśmiecanie ... ;| Jest mi przykro że tak uważasz.


Koniec tematu.
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 22:37   #11
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Ile te leki kosztują?Orientowalas się?
Jakbyś wyslala mi pocztą eceptę to moglabym je wykupić, tylko to trwac będzie;/ Ja nie mam czasu wertowac calego watku czy to na dogo czy tu na bazarku . Napisz mi jak to widzisz to moze Ci jakoś pomoge .
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 22:46   #12
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Ile te leki kosztują?Orientowalas się?
Jakbyś wyslala mi pocztą eceptę to moglabym je wykupić, tylko to trwac będzie;/ Ja nie mam czasu wertowac calego watku czy to na dogo czy tu na bazarku . Napisz mi jak to widzisz to moze Ci jakoś pomoge .
Niewiem czy dobrze pamiętam . ale chyba ok.40 zł. Niewiem czy czasem nie pomylilam ceny z tym drugim lekiem. Bo jeden z nich był drozszy. Jutro napiszę Ci dokladniej.Bardzo Ci dziekuje za zainteresowanie!! ale z receptą byłby problem.. bo ona jest na moje nazwisko . ;|
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 22:51   #13
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

To jest niewazne na czyje ona jest nazwisko Przeciez ja mogę wykupić recepte dla kolezanki, babci, siostry, szwagierki-obojetnie. W aptece nie weryfikują tego. A to w ogole kupuje się w aptece? ja nei znam się na tym, bo leki jakie moje psiaki zazywaly do tej pory to wet zawsze mial Zorientuj się i napisz postaram sie pomoc. Recepte zawsze mozesz wyslac priorytetem do mnie, tylko ze tak-nawet jak wyslesz jutro to dojdzie najprędzej w wtorek, ja nawet jak wykupię w wtorek to dojdzie do ciebie najpredzej w srode , mysle ze cala "transakcja" skonczyla by sie w czwartek/piątek znajac Polską poczte, chyab ze masz jakiś inny pomysl.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 22:52   #14
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Mój pies potrzebuje pomocy...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
na wątku bazarkowym prosiłam o stworzenie bazarku dla mojego psa !!!! Mylisz się nie mam problemu ze administracja nie pozwala . Mam problem z tym że nie potrafisz zrozumieć że ludzie nie mogą kupić mi tych leków poniewaz są one na recepte !!!!!!

Co to ma zanczyc poprosze zlośliwca . Co ma mnie to przestraszyc ? Niewiem nawet kto to jest i szczerze mówiąc nieobchodzi mnie to .! Bo napewno nie pomoze mi to w leczeniu psa .
Mam dość wkółko tego samego Ci tlumaczenia bo i tak nie rozumiesz ! Twoim zdaniem to jak miałam poinformowac ludzi od bazarkow że potrzebuje pomocy = bazarku dla mojego psa ? No bo twoim zdaniem to było zaśmiecanie !
Fajnie że choroba mojego psa to zaśmiecanie ... ;| Jest mi przykro że tak uważasz.


Koniec tematu.
Skoro nie ma innej mozliwosci - jak tylko wplacanie Tobie pieniedzy, bo "Ty masz recepte" - to z przykroscia ponownie zamykam watek.
Ja widze tu kilka rozwiazan...ale byc moze nie chcesz z nich skorzystac.

Admin podejmie decyzje, co dalej.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-02-13 o 22:55
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.