tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 07:19   #1
takasama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43

tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere


hej dziewczyny postanowiłam sięgnąć po radykalne środki na moją cere, jest pełna zaskórników , swioece sie jak latrania pewnie dlatego powstają ciagle nowe zaskórniki zamkniete podskórne grudki, coraz czesciej wysypuje mnie na twarzy jak kiedyś, maście od dermatologa na te okropne podskórne grudki strsznie zniszczyły sie cere , jest coraz bardziej tłusta, postanowiłam ze udam sie do ginekologa po tabletki anty powiem ze chodzi mi o wyregulowanie okresu i zeby miala lecznicy wpływ na cere np typu syndi.,.. co wy myslicie o tym? komu pomogy anty na cere komu zaszkodzilY?
takasama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 08:09   #2
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

mi pomogly, ale kiedy odstawisz, moze sie zdarzyc tak, ze organizm bedzie szalal i twarz moze sie zepsuc. dlatego tak jak mowilam juz w jakims watku, boje sie dnia, kiedy je odstawie.
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 08:25   #3
takasama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Tez slyszałm ze jednym potem trądzik powraca nawet nasilony, ale ponoc trzeba odstawiać brac tabletki z cporaz mniejsza liczba hormonów.. powiedz mi prosze na co ci pomogło czy na zaskórniki i tłustą cere, czy tylko na pryszcze? jakie skutki uboczne? i jakie brałas?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Ja zaczełam o tym myslec gdy zobaczyłam jak pomogly mojej siostrze, fakt ona mial inny problem bo miala straszny trądizk az gule, świeciłą sie równiez jak latrania, nie miałą zaskórników takiego rpoblemu jak ja ale pryszcze juz jej tak nie wyskakuja i nie swiecie sie.. pozatym duzo o tym czytalam
takasama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 10:22   #4
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Tylko na skórę? Nie. Załóżmy że będziesz je brała 5 lat. Za 5 lat je odstawisz i co wtedy? Tragedia, płacz i zgrzytanie zębami...
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 10:36   #5
takasama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Tylko na skórę? Nie. Załóżmy że będziesz je brała 5 lat. Za 5 lat je odstawisz i co wtedy? Tragedia, płacz i zgrzytanie zębami...
Nie nie tlyko na cere , żeby wyregulowac okres, fajnie tez aby miały działanie zabiezpieczające... pozatym nie mam zamiaryu az tak długo brać góra rok potem zaczne odstawiac mniejszymi dawkami hormonów... a jak problem wróci to pewnie powróce do nich, albo przynajmniej zeby przejsc z tabsami jeszcze przez ten okres młodzieńczyk problemów skórnych .. co prawda mam juz 19 lat ale hormony jeszcze buzują.. co wpływa na moją cere

Edytowane przez takasama1
Czas edycji: 2011-10-02 o 10:37
takasama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:45   #6
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Ojej dziewczyno, no to w takie cos sie nie laduj. ja poszlam zeby wyregulowac cykl [choc i tak nie do konca mi pomogly], zeby brzuch mniej bolal, bo przezywalam masakry przed kazdym okresem no i fakt, chcialam sie zabezpieczyc, bo juz bylam w zwiazku. ale nie baw sie w jakies branie, zmniejszanie, odstawianie, znow branie. poczytaj troche na ten temat, po odstawieniu tabletek mozesz miec jeszcze gorsze problemy ze skora niz masz teraz. szukaj dobrego dermatologa, ktory pokieruje Twoim leczeniem.
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:36   #7
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Cytat:
Napisane przez Polinka277 Pokaż wiadomość
po odstawieniu tabletek mozesz miec jeszcze gorsze problemy ze skora niz masz teraz.
Dokładnie, tylko podczas brania masz idealną cerę, potem odstawiasz hormony i organizm przeżywa szok, wszystko wraca do normy sprzed brania a nawet może sie pogorszyć... już nie wspomnę o tym że niektóre kobiety mają gorszą cerę gdy biorą tabsy niż gdy ich nie biorą. Ginekolog wszystko Ci opowie, umów sie z nim i porozmawiajcie.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 13:59   #8
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Dokladnie tak, ja nie zaczelam brac tabletek ze wzgledu na skore, ale jak je za kilka dni odstawie, to boje sie, ze moge wtedy dopiero miec. dziewczyno, nie bierz sie za takie rozwiazanie.
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 15:29   #9
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Ja dostałam tabletki głównie na problemy z jajnikami no ale trądzik też miałam.. czy pomogło? Pryszczy mam zdecydowanie mniej, ale na zaskórniki nic nie pomogło, skóra dalej się przetłuszcza.. Po odstawieniu na szczęście się nie pogorszyło. Skutki uboczne? Problemy z trzustką. Gdybym miała leczyć hormonami tylko trądzik to nie zdecydowałabym się.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 17:22   #10
lusiaa1982
Przyczajenie
 
Avatar lusiaa1982
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Kilka dni temu na taki problem koleżanka poleciła mi Belissę Cera, która bardzo jej pomogła, naprawdę ma teraz zupełnie inną cerę, więc może spróbuj od mniej radykalnych środków, no chyba że już wyczerpały ci się pomysły.
lusiaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:35   #11
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

No ja osobiscie bym tej belissy nie polecila, bralam ja dwa miesiace i zadnych zmian nie zauwazylam, chyba ze trzeba ja dluzej stosowac by widziec jakies rezultaty
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 21:00   #12
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Mi tabletki anty wcale nie pomogly na tradzik

Jak juz wyzej pisano - organizm moze zaczac ci niesamowicie szalec po odstawieniu...
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 15:45   #13
lusiaa1982
Przyczajenie
 
Avatar lusiaa1982
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Cytat:
Napisane przez Polinka277 Pokaż wiadomość
No ja osobiscie bym tej belissy nie polecila, bralam ja dwa miesiace i zadnych zmian nie zauwazylam, chyba ze trzeba ja dluzej stosowac by widziec jakies rezultaty

Ona właśnie brała 2 miesiące....
lusiaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:57   #14
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: tabletki anty na trądzik zaskórniki tłustą cere

Ja też się nawalczyłam z tą cerą... Nic nie pomagało, zdecydowałam się w końcu na tabletki, też w wieku 19 lat i wobec tego, co piszecie, czuję się jak jakaś super szczęściara! Bo z cery znikło mi WSZYSTKO, nawet zaskórniki, przestały przetłuszczać mi się włosy, nie przytyłam, nie spadło mi libido ani nic. Brałam rok, niedawno odstawiłam. Już się bałam, że koszmar młodości wraca, ale nie. Cera zrobiła mi się trochę nierówna jak się dotyka w tym miejscu, gdzie wcześniej miałam z nią największe problemy i to wszystko. Jestem teraz 1,5 miesiąca bez. Lekarz mówił, że spokojnie można robić sobie przerwy, ale nie wiem, czy nie jest sporo prawdy w tym, że potem organizm "wariuje", bo nie mogę doczekać się okresu. Może ciąża, choć testy negatywne, nie wiem. Tak że pod tym względem bym się zastanowila, ale poza tym chwalę sobie tę terapię aa, brałam Diane 35. Sindi to to samo z tego co wiem
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.