Rosyjskie kosmetyki do włosów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 15:55   #91
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Jak pewnie wiecie składy szamponów i balsamów Natura Siberica uległy zmianom :/ Musiałam je odstawić bo po kilku próbach miałam siano na głowie, a szkoda bo jeszcze do niedawna były moimi ulubionymi produktami do włosów (mowa oczywiście o starej wersji)

Czy wiecie może które rosyjskie marki nie wprowadziły zmian w składach tak jak NS?
Właśnie słyszałam o tym, zgłębiam temat

Czas na kilka małych recenzji rosyjskich kosmetyków, bo już ich wypróbowałam sporo Włosy mam suche z natury, falowane, już zdrowe, średnia porowatość, lubią się puszyć.

Mam kilka perełek, ale chyba więcej niewypałów
Zacznę od perełek:
*Balsam planeta organica afryka z 12% olejem arganowym - wielbiłam go niedawno na blogu, cudownie dociąża, wygładza, nawilża, nie puszy, nabłyszcza Bardzo emolientowy skład, bogaty w oleje.
*Czarna maska marokańska - zawiera m.in. olej arganowy (ale ile, to nie wiadomo), również pięknie dociąża, wygładza i dyscyplinuje.
*Balsam planeta organica turecki - na początku go nie lubiłam, ale po hennie kocham, włosy gładkie, dociążone ,nawilżone, bez puchu, ale na drugi dzień już lekki przyklap.
*Maska drożdżowa - na długość ładny blask, ale za lekko i nie dociążone włosy, za to na skalp cudo - nawilża, koi, goi

I tu już gorzej:
*Złota maska ajurwedyjska - mnie lubi spuszyć, jest za miękko, acz ładny blask, może przez olej z miodlii indyjskiej, bogaty w kwasy nasycone, których nie lubię
*Odżywka planeta organica z olejem cedrowym - góra włosów śliska, błyszcząca i nawilżona, jednak dół zbyt lekki i lekko puchaty
*Maska love2mix z efektem laminowania - szorstko, czasem puchato, tak matowo, oj nie
*Balsamy na kwiatowym i brzozowym propolsie - za dużo ziółek, puch,przesusz, za miękko i za lekko, ale sporo prostych i niskoporowatych włosów go lubi
*Ruska bania maska jajeczno-śmietankowa - puch, puch, no i jeszcze raz puch, do tego szorstko i niedociążono, nawet z olejem
*Maska jajeczna - na długość puch wielki i za lekko, na skalp ok, ale nie tak cudnie, jak po drożdżowej

Mam jeszcze kilka kosmetyków, to za jakiś czas o nich napiszę.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:09   #92
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Muszę zakupić tę maskę drożdżową babuszki Agafii i balsam z wyciągiem z pijawek oraz tonik na porost (nalewka z papryki - w aptece takową można dostać, ale na recepte Tinctura Capsici).
Reszta jakoś mnie z tych rosyjskich kosmetyków nie kusi, na pewno nie za taką cenę
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:23   #93
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Muszę zakupić tę maskę drożdżową babuszki Agafii i balsam z wyciągiem z pijawek oraz tonik na porost (nalewka z papryki - w aptece takową można dostać, ale na recepte Tinctura Capsici).
Reszta jakoś mnie z tych rosyjskich kosmetyków nie kusi, na pewno nie za taką cenę
Moim zdaniem są warte tej ceny, ja teraz do włosów używam w 90 % rosyjskich kosmetyków i nie zamienię ich na żadne inne. Dla mnie drogeryjne teraz to porażka i nie wrócę to tych kosmetyków (wyjątek Alterra).
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:32   #94
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Z ruskich Bań polecam różową, z jagodami i miodem, bardzo dobra. Żytniej i jajecznej nie miałam, ale wydaje mi się, że do moich włosów za dobre by nie były. Także, jak komuś tamte nie podpasowały polecam wypróbować różową, tyle, że ona wygładza i dodatkowo prostuje moje i tak proste włosy.

Balsam Fiński Planeta Organica- nie nie nie. Znaczy nie jest zły, ale szału nie robi, włosy trochę szorstkie, nie szkodzi, nie pomaga- tak jakbym nie nałożyła nic.

Balsam na kwiatowym propolisie Babci Agaffi- tak tak tak! , jest świetny, wygładza, zero szorstkości i do tego piękny zapach.

Maska czarna marokańska Planeta Organica- ten zapach. działanie też dobre, włosy błyszczące, wygładzone.

Maska drożdżowa- ok, ale bez szału. Ciężko mi właściwie ją ocenić, właściwie męczę, męczę, jak zmęczę, nie wiem czy ponownie kupię.

Maska z efektem laminowania love&mix organics niestety. Włosy są niby zlaminowane, gładkie, ale jednocześnie nie chcą współpracować. Głaadkie- ale zahaczają o ubranie. Na dodatek maska jest droga.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:53   #95
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Z ruskich Bań polecam różową, z jagodami i miodem, bardzo dobra. Żytniej i jajecznej nie miałam, ale wydaje mi się, że do moich włosów za dobre by nie były. Także, jak komuś tamte nie podpasowały polecam wypróbować różową, tyle, że ona wygładza i dodatkowo prostuje moje i tak proste włosy.

Balsam Fiński Planeta Organica- nie nie nie. Znaczy nie jest zły, ale szału nie robi, włosy trochę szorstkie, nie szkodzi, nie pomaga- tak jakbym nie nałożyła nic.

Balsam na kwiatowym propolisie Babci Agaffi- tak tak tak! , jest świetny, wygładza, zero szorstkości i do tego piękny zapach.

Maska czarna marokańska Planeta Organica- ten zapach. działanie też dobre, włosy błyszczące, wygładzone.

Maska drożdżowa- ok, ale bez szału. Ciężko mi właściwie ją ocenić, właściwie męczę, męczę, jak zmęczę, nie wiem czy ponownie kupię.

Maska z efektem laminowania love&mix organics niestety. Włosy są niby zlaminowane, gładkie, ale jednocześnie nie chcą współpracować. Głaadkie- ale zahaczają o ubranie. Na dodatek maska jest droga.
Właśnie mam w zapasach żytnią banię agafii, oby jednak mi podpasowała, a jak nie to kupię różową

Co do maski drożdżowej i fińskiego balsamu to są dwa kosmetyki i jedyne, które się u mnie nie sprawdziły z rosyjskich

Balsam na kwiatowym propolisie jest moim marzeniem, tylko trochę muszę wykończyć to co mam
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:00   #96
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość


Maska drożdżowa- ok, ale bez szału. Ciężko mi właściwie ją ocenić, właściwie męczę, męczę, jak zmęczę, nie wiem czy ponownie kupię.
A masz jej dokładny skład?
Muszę kupić jakąś maskę drożdżową z myślą o skórze głowy, nie o włosach.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:14   #97
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Dziewczyny, jakie szampony polecacie do włosów farbowanych? Po tym jak odstawiłam szampony i balsamy z Natura Siberica to nie wiem co mam teraz kupić i co nie ma zmienionego składu (jak NS). Póki co używam Alterry, ale chciałabym wrócić do rosyjskich szamponów i balsamów Zastanawiam się nad czymś z Love2Mix lub Przepisy Babci Agafii

Napisałam tez do jednego ze sklepów internetowych sprzedających rosyjskie kosmetyki czy oprócz NS jakieś inne firmy zmieniły skład w swoich produktach. Niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi (maila wysłałam ponad tydzień temu)
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 16:37   #98
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie szampony polecacie do włosów farbowanych? Po tym jak odstawiłam szampony i balsamy z Natura Siberica to nie wiem co mam teraz kupić i co nie ma zmienionego składu (jak NS). Póki co używam Alterry, ale chciałabym wrócić do rosyjskich szamponów i balsamów Zastanawiam się nad czymś z Love2Mix lub Przepisy Babci Agafii

Napisałam tez do jednego ze sklepów internetowych sprzedających rosyjskie kosmetyki czy oprócz NS jakieś inne firmy zmieniły skład w swoich produktach. Niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi (maila wysłałam ponad tydzień temu)
Ja na Skarbach Syberii na początku marca kupiłam balsam do włosów jeszcze ze starym składem i dzięki bogu, bo silikonów bym nie zniosła, a po zmianie składu podobno są NS przeładowane nimi
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:39   #99
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
A masz jej dokładny skład?
Muszę kupić jakąś maskę drożdżową z myślą o skórze głowy, nie o włosach.
Ja Ci mogę wstawić, akurat niedawno robiłam foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Skład drożdżowej.jpg (74,4 KB, 14 załadowań)
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:44   #100
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja na Skarbach Syberii na początku marca kupiłam balsam do włosów jeszcze ze starym składem i dzięki bogu, bo silikonów bym nie zniosła, a po zmianie składu podobno są NS przeładowane nimi
Niestety moje włosy dotkliwie odczuły tę zmianę
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:58   #101
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
A masz jej dokładny skład?
Muszę kupić jakąś maskę drożdżową z myślą o skórze głowy, nie o włosach.
Już miałam cykać foto, ale zobaczyłam, że już, że Hedvigis wstawiła

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Właśnie mam w zapasach żytnią banię agafii, oby jednak mi podpasowała, a jak nie to kupię różową

Co do maski drożdżowej i fińskiego balsamu to są dwa kosmetyki i jedyne, które się u mnie nie sprawdziły z rosyjskich

Balsam na kwiatowym propolisie jest moim marzeniem, tylko trochę muszę wykończyć to co mam
Ja na pewno kupię banię różową, a fiński? Nie mogę się doczekać, aż się skończy, nie wiem, czy nie zużyję do depilacji nóg- by maszynka dobrze szła.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 17:00   #102
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Już miałam cykać foto, ale zobaczyłam, że już, że Hedvigis wstawiła

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------



Ja na pewno kupię banię różową, a fiński? Nie mogę się doczekać, aż się skończy, nie wiem, czy nie zużyję do depilacji nóg- by maszynka dobrze szła.
Ja balsam fiński oddałam koleżance, bo miałam po nim matowe i szorstkie włosy, pomyślałam, że a nuż u niej się sprawdzi lepiej Choć jak kupowałam to myślałam, że będę mieć taką praktyczną butelkę na inne odżywki, ale nie będę
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 17:02   #103
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja balsam fiński oddałam koleżance, bo miałam po nim matowe i szorstkie włosy, pomyślałam, że a nuż u niej się sprawdzi lepiej Choć jak kupowałam to myślałam, że będę mieć taką praktyczną butelkę na inne odżywki, ale nie będę
Mnie wkurza ta butelka, bo jak nacisnę tę pompkę, to się cała butelka przewraca. U mnie to samo, równie dobrze mogłabym nie nakładać żadnej odżywki. Z chęcią bym wypróbowała inne balsamy z tej serii, ale mam obawy, za bardzo zraziłam się tym fińskim. A jest jeszcze turecki i inne.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 17:29   #104
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja Ci mogę wstawić, akurat niedawno robiłam foto
Dzięki, skład nawet nawet A ktoś ma skład tego balsamu z pijawek?
Z tego co widzę na all ludzie się "rzucili" na niego, ciekawe czy taki dobry, czy taki rozreklamowany, hmm...
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 20:04   #105
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Mnie wkurza ta butelka, bo jak nacisnę tę pompkę, to się cała butelka przewraca. U mnie to samo, równie dobrze mogłabym nie nakładać żadnej odżywki. Z chęcią bym wypróbowała inne balsamy z tej serii, ale mam obawy, za bardzo zraziłam się tym fińskim. A jest jeszcze turecki i inne.
Ja mam tybetański i jestem ZAKOCHANA To co robi z włosami, to coś niesamowitego, i ten jego zapach... piekny! A same włosy są cudownie miękkie, wygładzone, nawilżone, sypkie i jednocześnie odbite u nasady. Na mnie działa rewelacyjnie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 21:11   #106
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

O kurde i teraz będę miała dylemat, czy nie próbować innych balsamów.
Obczaję skład tego tybetańskiego
A dziś po umyciu włosów coś mnie podkusiło i użyłam fińskiego, Po nałożeniu ok, ale już przy spłukiwaniu włosy tępe, że szok. Musiałam potem użyć odżywki bez spłukiwania, bo bym chyba włosów nie rozczesała.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 13:00   #107
Catkate
Raczkowanie
 
Avatar Catkate
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Żabia Dolina
Wiadomości: 132
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja mam tybetański i jestem ZAKOCHANA To co robi z włosami, to coś niesamowitego, i ten jego zapach... piekny! A same włosy są cudownie miękkie, wygładzone, nawilżone, sypkie i jednocześnie odbite u nasady. Na mnie działa rewelacyjnie.
Popieram. Mam cienkie, bardzo delikatne włosy i to jest chyba pierwsza odzywka do spłukiwania, która działa na nie tak rewelacyjnie. Zapach z kolei nieco mi przeszkadza, jest przyjemy, ale za słodki, za mocny. Kojarzy mi się z kadzidełkami opiumowymi.
Testuję teraz maskę łopianową, ale nie mam zdania. Jakoś szału nie robi. Mam też szampony- dermatologiczny Pervoe Reshenie do włosów rozjaśnionych- producent w opisie obiecuje cuda, a skład słabiutki, ale prosty. Używam raz w tygodniu do oczyszczania. Na co dzień szampon nr 3 na łopianowym propolisie- fajnie oczyszcza, super pachnie , nie powoduje przyklapu, przetłuszczania ani łupieżu. A to już bardzo dużo dla moich mega wrażliwych włosów.
Wpadłam ostatnio w pewien szał zakupowy- jadą do mnie m in, odzywki Natura Siberica z olejkiem rokitnikowym, mam nadzieję, że będą warte swojej ceny.
Catkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 17:58   #108
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Rosyjskie kosmetyki do włosów

Rownież mam szampon na łopianowym propolisie, użyłam raz i poleciało mi kilkanaście włosów co mnie troche przestraszyło i narazie juz nim nie myje bo mam za dużo szamponów i juz nie wiem którym myć trzeba chociaż jeden zdenkowac a co do szału zakupów to do mnie przylecą za nie długo rosyjskie kosmetyki do włosów i twarzy z ekopiekno za 200zl... straciłam kontrole ;O

Aha i jeszcze co do odzywki rokotnikowej to kupiłam nawilżająca i pokladam w niej duże nadzieje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You are not alone dear loneliness.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2014-04-30 o 18:00
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 18:27   #109
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Dorwałam w moim małym mieście w jakimś mini naturalny sklepie rosyjskie kosmetyki Babci Agafii
Szampon do włosów cienkich i drożdżowa maskę. Jeszcze nie testowałam. Od dawna się śliniłam na ich widok w internecie, ale jakoś nigdy nie odważyłam się kupić. Aż żal było nie brać gdy zobaczyłam te kosmetyki na półkach.
Były też kremy do twarzy babci Agafii. Ciekaweeee.

A szampon pachnie mi choinką. Kojarzy mi się ze świętami i świeżą choinką

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2014-05-04 o 18:28
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 12:01   #110
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Ja teraz testuję Planeta Organica z olejem cedrowym i jest super! Pachnie jak dla mnie trochę męsko ale mi ten zapach nawet się podoba. Czuję go jeszcze po wysuszeniu! Włosy ma gładkie, nawilżone, dla mnie idealna ale użyłam jej dopiero kilka razy więc zobaczymy co będzie potem.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 08:40   #111
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Ja w trakcie szału na Agafię zakupiłam drożdżową maseczkę i Rosyjską Banię i... przyznam szczerze, że bardzo zaskoczył mnie fakt, że są one takie wodniste, a Bania pachnie i wygląda jak Lenor :P

No, ale liczy się efekt :P
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 08:58   #112
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Ja też byłam tym przy drożdżowej zaskoczona, tym bardziej, że z nazwy to maska, w większość, z jakimi miałam do czynienia, była gęściejsza od odżywek
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 08:02   #113
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Przepisy babci Agafii - ampułki Miał ktoś?

Poleccie jakies kosmetyki do wlosow rosyjskie?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 12:31   #114
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Wiecie może co się stało z szamponami Love2mix? Wycofane? To były jedne z moich ulubionych szamponów

Trochę mnie tutaj nie było, opiszę kosmetyki również sprzed kilku miesięcy:
Szampon Natura Siberica GZEL odżywczo-regenerujący - Świetnie się pieni, a włosy po myciu są miękkie i przyjemne w dotyku. Trochę się obawiałam tego szamponu, bo ostatni szampon tego producenta nie sprawdził się u mnie, ale jestem bardzo zadowolona.
Fitocosmetic kremowa Henna BEZBARWNA wzmacniająca z kompleksem olejków - Ciężko zmyć to błotko, trzeba uważać żeby nie zachlapać łazienki. Włosy rzeczywiście są po niej grubsze i wydają się silniejsze, nie wypadło ich tyle podczas rozczesywania co zwykle, ale jednocześnie końcówki miałam strasznie napuszone i powywijanie, jak siano. Zdecydowanie nie dla mnie.
Organic shop maska miód i avocado - Baaardzo treściwa i ciężka, skuteczna, ale stosuję co najwyżej raz w tygodniu bo może obciążać włosy. Minusem jest intensywny zapach.
Baikal herbals - szampon odżywczy, balsam regenerujący - Plus za cudowne zapachy kwiatowo-ziołowe, ale same kosmetyki słabe jak dla mnie, balsam zbyt dużo nie robi a po szamponie nie mogłam rozczesać włosów.
Planeta Organica seria Afryka-
Mam maseczkę Mango, odżwykę Shea i szampon shea, moim zdaniem seria Afryka nie dorasta do pięt pozostałym produktom Planeta Organica (tym z pompką). Maska i odżywka od biedy mogą być, szampon nie jest najgorszy, ale nie zachwyciły mnie. Jestem jeszcze ciekawa serii morzee martwe.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 00:33   #115
MajkaRebel
Raczkowanie
 
Avatar MajkaRebel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 52
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Wiecie może co się stało z szamponami Love2mix? Wycofane? To były jedne z moich ulubionych szamponów

Tak, są wycofane nie wiadomo dlaczego Rozmawiałam z dwójką polskich dystrybutorów bo też się załamałam, bo to moje ulubione szampony
Jedak szybko zareagowałam i zrobiłam mały zapas z tego co znalazłam jeszcze u sprzedawców... Potem najwyżej wrócę do Planety Organicii albo Natury Sibericii...
MajkaRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:33   #116
Un_believable
Przyczajenie
 
Avatar Un_believable
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez MajkaRebel Pokaż wiadomość
Tak, są wycofane nie wiadomo dlaczego Rozmawiałam z dwójką polskich dystrybutorów bo też się załamałam, bo to moje ulubione szampony
Jedak szybko zareagowałam i zrobiłam mały zapas z tego co znalazłam jeszcze u sprzedawców... Potem najwyżej wrócę do Planety Organicii albo Natury Sibericii...
Niestety ja też ubolewam nad tym, że kosmetyki Love2mix zostały wycofane :/ Kompletnie nie rozumiem dlaczego, były świetne.
Dla zainteresowanych, parę produktów uchowało się jeszcze na takiej stronce: Usunięte przez moderatora więc jakby ktoś coś potrzebował to warto zajrzeć
Ja już wielokrotnie w tym sklepie kupowałam i mogę szczerze polecić zakupy tam.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2015-09-22 o 15:52
Un_believable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 16:14   #117
amber_hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Stoke-on-Trent, Wielka Brytania
Wiadomości: 13
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Moimi hitami są szampony Planeta Organica Fiński i marokański. Planuję przetestować jeszcze inne z tej serii oraz jakieś maski.

Bardzo dobry jest też rokitnikowy peeling do skóry głowy Ślicznie pachnie i jest doskonałym uzupełnieniem ww. szamponów.
__________________
amberhair88.blogspot.com
amber_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 10:22   #118
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez amber_hair Pokaż wiadomość
Moimi hitami są szampony Planeta Organica Fiński i marokański. Planuję przetestować jeszcze inne z tej serii oraz jakieś maski.

Bardzo dobry jest też rokitnikowy peeling do skóry głowy Ślicznie pachnie i jest doskonałym uzupełnieniem ww. szamponów.
Mówisz, że fajnie drapie ten peeling? Bo właśnie o nim myślę, nie zawsze chce mi się robić samej peeling, a tak byłby gotowiec

Stwierdzam, że wiem już, czego szukać w rosyjskich maskach i odżywkach - służą mi głównie emolienty, dlatego uwielbiam serię planeta organica i planeta organica afryka. Muszę uważać na ziółka i ich nadmiar - te dość mocno mnie wysuszają. Hitem jest od ponad roku balsam planeta organica afryka z olejem arganowym
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 17:24   #119
Petit93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Podbijam temat
wie może któraś z Was coś może na temat kosmetyków rosyjskich a metody CG? Czy stosowała je któraś z Was zgodnie z tą metodą i może coś polecić?
Petit93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 15:04   #120
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Petit93 Pokaż wiadomość
Podbijam temat
wie może któraś z Was coś może na temat kosmetyków rosyjskich a metody CG? Czy stosowała je któraś z Was zgodnie z tą metodą i może coś polecić?
U mnie niekoniecznie się sprawdzają, kiedy chcę stosować CG Wiele kosmetyków np. planeta organica ma w składzie guar, a ten obciąża mnie dość mocno. Ale ecolaby np fajnie się sprawdzają w CG Trzeba patrzeć na składy, ale np. taka seria planeta organica, ta klasyczna jak i afryka razem z CG niezbyt współgrają
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 16:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.