Keratynowe prostowanie -część II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 12:12   #4291
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czyli jak mam spory odrost i nieco jaśniejsze włosy niż naturalne (minimalna różnica), ale po farbie, a nie rozjaśniaczu, to nie mam co się obawiać zieleni?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:50   #4292
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Czyli jak mam spory odrost i nieco jaśniejsze włosy niż naturalne (minimalna różnica), ale po farbie, a nie rozjaśniaczu, to nie mam co się obawiać zieleni?
niektóre dziewczyny które kładą brązową hennę piszą że przez dzień lub dwa miały zielonawą poświatę która po tym czasie mija - ja kładę brązową mojej siostrze i jeszcze nigdy czegoś takiego nie miała. Po naturalnej na 100 % żadnej zielonej czy niebieskiej poświaty nie będzie.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:00   #4293
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziękuję . I przepraszam za off top
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:03   #4294
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Dziękuję . I przepraszam za off top
żaden off top bo też o keratynie - henna wiąże się z keratyną zawartą we włosie
daj znać czy się zdecydujesz na hennę - ja polecam - połysk po keratynie +połysk po hennie = lustro na głowie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-02-08 o 19:05
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:54   #4295
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja już jestem po dwóch myciach, nadal zachwycona
http://4.bp.blogspot.com/-FBZ908vXjQ...GE/s640/e3.jpg wysuszone suszarką i rozczesane Tangle Teezer.

Wiem, że 2 tygodnie nie mogę włosów farbować, ale czy mogę położyć szamponetkę do 4-8 myć? Kolor okropny i wypłowiały, patrzeć się nie moge
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:19   #4296
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Piękne włosy Jejku...
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:30   #4297
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

piękne włosy !!!! Spróbuj wytrzymać te dwa tygodnie ,przecież kolor nie jest zły !!!
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 23:45   #4298
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 46
Post Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam, dawno mnie tu nie było, chciałabym podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami Otuż po 8 tygodniach postanowiłam powtórzyć zabieg kpw.Wstawiłam fotkę jak wyglądały już po dłuższym czasie włosy po zabiegu i te zrobione dziś zaraz po nałożeniu formaldechydu. Sam zabieg jest ciężki (jak dla mnie) nie ukrywam,porażka. Ale wytrzymałam miałam pomoc drugiej osoby.Zestaw miałam ten duży kupiony i myślę że jeszcze na 2 zabiegi będę miała( a po 2 juz jestem) następnym razem chciałabym spróbować mix- odżywka i keratyna) wiecie co, tak ogólnie to jestem zadowolona-nie spodziewałam sie większego happy endu, myje włosy codziennie ponieważ mam mocno przetłuszczające się, więc 8 tygodni to i tak długo,choć i tak nie były już tak zniszczone i brzydkie jak przed pierwszym kp... Ale jest coś co mnie wnerwia i zastanawia za razem
Skąd te odstajace cholery u góry,no szlag mnie trafia,bez lakieru sie nie obchodzę, nie da się poprostu,tym razem też są odstajace małe włoski( coś jakby popalone włosy ) wiecznie muszę traktować je lakierem bo inaczej to porażka- na zdjęciu nie widać aż tak- w rzeczywistości jest gorzej.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000704.jpg (78,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000707.jpg (78,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000708.jpg (167,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000718.jpg (130,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000709.jpg (127,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000713.jpg (94,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000705.jpg (82,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000717.jpg (155,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000578.jpg (95,7 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez dacyg
Czas edycji: 2013-02-08 o 23:48
dacyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 07:30   #4299
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Czyli jak mam spory odrost i nieco jaśniejsze włosy niż naturalne (minimalna różnica), ale po farbie, a nie rozjaśniaczu, to nie mam co się obawiać zieleni?
a jaki masz teraz kolor ? jakiś blond ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 08:14   #4300
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Po nocnych przemyśleniach wydaje mi się że te krótkie odstające włoski u nasady na około głowy to w moim przypadku nic inneego jak popalenie,zanim robiłam encanto nie miałam czegoś takiego,wiem że to niby keratyna ale może to ten formaldechyd tak załatwił te włosy,bo skoro drażnił oczy nos i skóre to może i włosy też załatwił.Poza tym w niektórych miejscach na końcówkach włosów ok. 0,5cm na dole- dziwnie się wywijają i nawet prostownica nie może sobie z tym poradzić,nie da się ich wyprostować.Dziwne bo większość jest idealna prosta a te niektóre kosmyki takie jakieś podejrzane jakby połamane i wykręcone,chciałam zrobic zdjęcie ale aparat nie chce załapać tego
dacyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 08:53   #4301
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dacyg Pokaż wiadomość
Witam, dawno mnie tu nie było, chciałabym podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami Otuż po 8 tygodniach postanowiłam powtórzyć zabieg kpw.Wstawiłam fotkę jak wyglądały już po dłuższym czasie włosy po zabiegu i te zrobione dziś zaraz po nałożeniu formaldechydu. Sam zabieg jest ciężki (jak dla mnie) nie ukrywam,porażka. Ale wytrzymałam miałam pomoc drugiej osoby.Zestaw miałam ten duży kupiony i myślę że jeszcze na 2 zabiegi będę miała( a po 2 juz jestem) następnym razem chciałabym spróbować mix- odżywka i keratyna) wiecie co, tak ogólnie to jestem zadowolona-nie spodziewałam sie większego happy endu, myje włosy codziennie ponieważ mam mocno przetłuszczające się, więc 8 tygodni to i tak długo,choć i tak nie były już tak zniszczone i brzydkie jak przed pierwszym kp... Ale jest coś co mnie wnerwia i zastanawia za razem
Skąd te odstajace cholery u góry,no szlag mnie trafia,bez lakieru sie nie obchodzę, nie da się poprostu,tym razem też są odstajace małe włoski( coś jakby popalone włosy ) wiecznie muszę traktować je lakierem bo inaczej to porażka- na zdjęciu nie widać aż tak- w rzeczywistości jest gorzej.Pozdrawiam
WOW ja na takiej dlugosci wlosow nigdy nie mialam tak prostych! a te wlosy odstajace u gory to tez zawsze mam, ale tylko na poczatku, pozniej jak przyliz mija to i one troche wtapiaja sie w reszte wlosow. pewnie to popalone wloski ale tez moze nowe

aktualnie mam teraz ich duuuzo wiecej i nawet lakier sobie nie radzi ale to moje nowe baby hair

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po dwóch myciach, nadal zachwycona
http://4.bp.blogspot.com/-FBZ908vXjQ...GE/s640/e3.jpg wysuszone suszarką i rozczesane Tangle Teezer.

Wiem, że 2 tygodnie nie mogę włosów farbować, ale czy mogę położyć szamponetkę do 4-8 myć? Kolor okropny i wypłowiały, patrzeć się nie moge

ja nigdy nie czekalam dwoch tygodni, najwyzej tydzien i farbowalam nic sie nie stalo
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2013-02-09 o 08:54
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 09:23   #4302
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=Emilcia_1616;391309 37]WOW ja na takiej dlugosci wlosow nigdy nie mialam tak prostych! a te wlosy odstajace u gory to tez zawsze mam, ale tylko na poczatku, pozniej jak przyliz mija to i one troche wtapiaja sie w reszte wlosow. pewnie to popalone wloski ale tez moze nowe

aktualnie mam teraz ich duuuzo wiecej i nawet lakier sobie nie radzi ale to moje nowe baby hair

Ok,popalone ale kurcze od czego??Od encanto?? jestem już po drugim zabiegu i za każdym razem zauważam że pojawia się coś takiego.I tak jak jak napisałam wcześniej w jednym miejscu na dole też się pokruszyły i odstają,czy po pierwszym umyciu przestaną sterczeć hm niewiem, umyję to zdam relację, ale nie ukrywam że mnie to zastanawia bo widac znacząco że się pokruszyły.Poza tym ogólny efekt zadowalający

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A mam takie pytanie, czy mogę sobie dziś nałożyć samą odżywkę na te kilka włosków odstających, wywijających się na dole?( tak by je wygładzić) czy to nie będzie za szybko-jeden dzień po.
dacyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 09:35   #4303
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=dacyg;39131250]
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
WOW ja na takiej dlugosci wlosow nigdy nie mialam tak prostych! a te wlosy odstajace u gory to tez zawsze mam, ale tylko na poczatku, pozniej jak przyliz mija to i one troche wtapiaja sie w reszte wlosow. pewnie to popalone wloski ale tez moze nowe

aktualnie mam teraz ich duuuzo wiecej i nawet lakier sobie nie radzi ale to moje nowe baby hair

Ok,popalone ale kurcze od czego??Od encanto?? jestem już po drugim zabiegu i za każdym razem zauważam że pojawia się coś takiego.I tak jak jak napisałam wcześniej w jednym miejscu na dole też się pokruszyły i odstają,czy po pierwszym umyciu przestaną sterczeć hm niewiem, umyję to zdam relację, ale nie ukrywam że mnie to zastanawia bo widac znacząco że się pokruszyły.Poza tym ogólny efekt zadowalający

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A mam takie pytanie, czy mogę sobie dziś nałożyć samą odżywkę na te kilka włosków odstających, wywijających się na dole?( tak by je wygładzić) czy to nie będzie za szybko-jeden dzień po.
ja bym kładła !!!! ale to faktycznie mogą być młode włoski które odrastają
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:01   #4304
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a jaki masz teraz kolor ? jakiś blond ?
Naturalnie mam blond włosy, ładny kolor, ale zachciało mi się kilka miesięcy temu farbowania . Zrobiłam sobie żółte włosy i na następny dzień (!) zafarbowałam na kolor zbliżony do moich włosów, ale jak włoski zaczęły odrastać to się okazało, że jednak farba ma ciut jaśniejszy odcień. Odrost nie wygląda strasznie, bo różnica jest niewielka, ale widziałam, że ta bezbarwna henna ciut jednak zmienia kolor i liczę na to, że może trochę wyrówna
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:05   #4305
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Naturalnie mam blond włosy, ładny kolor, ale zachciało mi się kilka miesięcy temu farbowania . Zrobiłam sobie żółte włosy i na następny dzień (!) zafarbowałam na kolor zbliżony do moich włosów, ale jak włoski zaczęły odrastać to się okazało, że jednak farba ma ciut jaśniejszy odcień. Odrost nie wygląda strasznie, bo różnica jest niewielka, ale widziałam, że ta bezbarwna henna ciut jednak zmienia kolor i liczę na to, że może trochę wyrówna
aaa ty chcesz po prostu kasję położyć !!!! to żeby choć trochę pofarbowała to pamiętaj żeby ją na kilka godzin odstawić żeby uwolniła barwnik. Ta na pewno nie da ci zielonego poblasku a jedynie złotawe refleksy. No i odżywi włosy
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:10   #4306
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Tak, jeszcze raz dzięki, naprawdę mi pomagasz
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:14   #4307
CatAStrophy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

CocoChoco Pure nie ma takiego gryzacego zapachu, osobiscie mam juz miesiac zrobione i sa nadal jak na poczatku.
CatAStrophy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:20   #4308
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziękuję za komplementy
W takim razie kładę w poniedziałek szamponetkę na zdjęciach tego nie widać, ale na żywo ten kolor jest okropny
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 11:11   #4309
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Naturalnie mam blond włosy, ładny kolor, ale zachciało mi się kilka miesięcy temu farbowania . Zrobiłam sobie żółte włosy i na następny dzień (!) zafarbowałam na kolor zbliżony do moich włosów, ale jak włoski zaczęły odrastać to się okazało, że jednak farba ma ciut jaśniejszy odcień. Odrost nie wygląda strasznie, bo różnica jest niewielka, ale widziałam, że ta bezbarwna henna ciut jednak zmienia kolor i liczę na to, że może trochę wyrówna
ah to chcesz bezbarwną dać ? no to spoko, pamiętaj tylko, żeby na blond włosy nie dawać zimnych odcieni bo wtedy wyjdą zielone a tak to powinno być spoko

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
aaa ty chcesz po prostu kasję położyć !!!! to żeby choć trochę pofarbowała to pamiętaj żeby ją na kilka godzin odstawić żeby uwolniła barwnik. Ta na pewno nie da ci zielonego poblasku a jedynie złotawe refleksy. No i odżywi włosy
tiaaa odżywia do puki się ją stosuje a jak się potem znowu przerzuci na "normalne" farby to już nie jest tak kolorowo
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 11:16   #4310
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Może niektóre to są młode włoski, ale większośc to popalone od formaldechydu-na bank.Jestem tego pewna.No nic, spróbuję z tą odżywka, nałożę tylko ją na te włoski na dole odstające?(przedziwnie) a te włoski na górze przeokropnie odstające nadal będę traktowała lakierem.
dacyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 11:28   #4311
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Tak, bezbarwną, żeby się bardziej błyszczały itd Choć i tak już samo encanto sprawia, że włosy lepiej wyglądają
Moniczka, a co się dzieje jak się przerzuci na zwykłe farby?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 17:00   #4312
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Te male wloski to nie sa zadne popalone wlosy, i to jeszcze czym, encanto niby? To po prostu nowe wlosy, tzw. baby hair, dziewczyny na watkach o poroscie wlosow az sie nimi chwala, mnie tez sie one bardzo podobaja i ciesze sie ze sa A ze je bardziej widac - bo sa "nakeratynowane" i wyprostowane, a nie takie zdechlaki napuszone i pokrecone jak wczesniej NA PEWNO.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 18:13   #4313
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Tak, bezbarwną, żeby się bardziej błyszczały itd Choć i tak już samo encanto sprawia, że włosy lepiej wyglądają
Moniczka, a co się dzieje jak się przerzuci na zwykłe farby?
ponoć robi się wtedy siano i włosy nie wyglądają najlepiej ale ja tego nie mogę potwierdzić w 100% bo sama nigdy nie bawiłam się środkami roślinnymi tego typu
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 20:17   #4314
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Tak jak mówiłam, nie wytrzymałam i wczoraj pofarbowałam włosy. Zaraz wrzucę Wam zdjęcia włosów po zabiegu i po farbowaniu Tylko jasna cholera, nie umiem tego zrobić :P Trochę się obawiałam że farbowanie wpłynie negatywnie na keratynkę, ale jest super. Dziś poszlam do fryzjera (do ktorego chodze od momentu spalenia włosów) i babka zapytała mnie kto mi robił keratynę, bo nie poznaje moich włosów :jupi :
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 21:09   #4315
StefaniForester
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, robiłam En w czwartek na bardzo, baaaardzo kręconych włosach. Efekt porażający (podobnie jak smród). Teraz zastanwiam się nad pielęgnacją. Czy będzie miało sens dodawanie czystej keratyny kupionej na mazidłach do odżywki, np. Garnier? A stosowanie takiego serum: http://mazidla.com/receptariusz/287.html?task=view?
StefaniForester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 21:44   #4316
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny mam do was pytanie na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy po encanto można używać suchego szamponu Batiste? Oto skład: Skład: Butane, Isobutane, Oryza Sativa (rice) Starch, Propane, Alcohol Denat., Parfum (fragrance), Coumarin, Distearyldimonium Chloride.
Bo mam do wyboru albo myć je codziennie po encanto albo myć co drugi dzień i używać Batiste i nie wiem co bardziej mi zaszkodzi
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 22:23   #4317
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Udało się, pierwsze foto to jest od razu po nałożeniu keratyny (nie mogę patrzeć na to pomarańczowe G... ), drugie zdjęcie po umyciu głowy (słabe światło było dlatego wyglądają jakby były ciemniejsze), a trzecie, dzień po umyciu głowy i po zafarbowaniu i po ścięciu zniszczonego tyłu włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w dniu.jpg (78,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 mycie.jpg (66,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu.jpg (33,8 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez mroznykasztan
Czas edycji: 2013-02-09 o 22:25
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 22:36   #4318
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Udało się, pierwsze foto to jest od razu po nałożeniu keratyny (nie mogę patrzeć na to pomarańczowe G... ), drugie zdjęcie po umyciu głowy (słabe światło było dlatego wyglądają jakby były ciemniejsze), a trzecie, dzień po umyciu głowy i po zafarbowaniu i po ścięciu zniszczonego tyłu włosów
super
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 22:58   #4319
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Nie skromnie dziękuję
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 22:58   #4320
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Te male wloski to nie sa zadne popalone wlosy, i to jeszcze czym, encanto niby? To po prostu nowe wlosy, tzw. baby hair, dziewczyny na watkach o poroscie wlosow az sie nimi chwala, mnie tez sie one bardzo podobaja i ciesze sie ze sa A ze je bardziej widac - bo sa "nakeratynowane" i wyprostowane, a nie takie zdechlaki napuszone i pokrecone jak wczesniej NA PEWNO.

tylko że ja nie miałam wcześniej tych włosków, takich krótkich ,były normalne a teraz centralnie na około głowy mam takie g....okropnie to wygląda
dacyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.