Oczyszczanie pleców- ZABIEGI W SALONIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-02, 18:38   #1
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605

Oczyszczanie pleców- ZABIEGI W SALONIE


Sprawdziłam archiwum i nie znalazłam wyczerpujących odpowiedzi na moje pytanie,dlatego zakładam kolejny raz wątek na temat walki z zanieczyszczoną skóra pleców.
Walczę z tym całą zimę. Najpierw Brevoxyl- pomógł ale po odstawieniu próblem znów się pojawił. Mydło siarkowe co nieco zadziałało, ale wypryski pojawiają się w miejscach gdzie sa ramiączka biustonosza. Nie trudno się domyslić, ze mam plecy bardzo przesuszone.
Chciałabym spróbować oczyszczania w gabinecie kosmetycznym. Wiem, ze mogąbym pójść do moejej ex kosmetyczki (bo już dawno do niej nie chcodze na oczyszczanie buzi) i oczyściłaby mi plecy podobnie jak buzię, ale podobno mechaniczne oczyszczanie tylko szkodzi. Jakie zabiegi i gdzie w Krakowie mogę sobie zafundować, zeby przygotowac plecy ( i najchętniej też dekolt) do wiosny i lata?????
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-02, 19:04   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Oczyszczanie pleców- ZABIEGI W SALONIE

z trądzikiem na plecach trzeba walczyć w taki sam sposób jak z trądzikiem na twarzy. Nie powinnaś dopuszczać do mocnego przesuszania skóry gdyż to pogarsza jej stan. Jeśli trądzik jest zaawansowany lub uporczywy konieczne jest leczenie dermatologiczne oraz wszelkie zabiegi wspomagające - polecam peeling kawitacyjny z serią zabiegów Acne Immuno Care lub w czasie gdy wykwitów ropnych nie ma lub są tylko pojedyncze- peeling ziołowy np.Acne Peel (złuszczanie naskórka), można zastosować także kurację oczyszczającą organizm (np. babka zwyczajna- przez 20 dni 3x dziennie pić napar z 1łyżeczki ziela na filiżankę- zaparzany przez ok 15min, lub np. herbatki oczyszczające z bratka ,pokrzywy).Plecy trzeba peelingować codziennie , przecierać tonikiem antybakteryjnym (ale nie wysuszającym), można używać olejku z drzewa herbacianego (rozcieńczonego w wodzie).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-02, 19:27   #3
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Oczyszczanie pleców- ZABIEGI W SALONIE

Baaaardzo dziękuję za odpowiedź
Te wypryski pojawiają mi się w zimie, i widze, ze to własnie w tych miejscach, gdzie ramiączka od stanika itd. W lecie zupełnie nie mam takiego problemu. Nawilżam skórę oczywiście, ale po peelingu (ja robię najczęściej domowy z kawy i cukru) mam wrażenie, ze jest ich więcej, na dekolcie nawet nie próbuję nawet tych drobnoziarnistych (ze sklepu), bo już wiem, ze po takich wypryski się pojawiają. Bede przecierac tonikiem na pewno, do kąpieli używam szorstkiej gabki- tak sobie myślę, że to trochę tak jak peeling?
A czy mogę wybrać się na zywkłe oczyszczanie do kosmetyczki, czy pytac o jakies bardziej specjalistyczne zabiegi???
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.