Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 16:42   #91
PalcieRyżKażdegoDnia
Raczkowanie
 
Avatar PalcieRyżKażdegoDnia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

A ja włansie siedze z maseczka cynamonowa na twarzy i cholrnei mnei pioecze!! ałc!!! Mam nadzieje, ze będa efekty jakies!!
PalcieRyżKażdegoDnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:19   #92
LuxuriousxF
Przyczajenie
 
Avatar LuxuriousxF
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

No moze nie od razu ale po jakichs 3 razach juz cos tam widze efekty ale niezbyt widoczne. spodziewalam sie czegos lepszego, ale coz, trzeba byc cierpliwym
LuxuriousxF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:38   #93
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez metafora Pokaż wiadomość
Pisze by podzielić się z Wami pewna rewalacją! Zacznę może od krótkiej historii tego, co działo się z moją twarzą Trądzik mam od jakis 2- 2,5 lat. Z poczatku były to pojedyncze pryszcze, które same szybko znikały, skóra w ogóle się nie świeciła... potem stan się pogorszył... zaczęłam chodzić do dermatologa...na poczatku były maście i żele... Akneroxid, Metronidazol i inne... potem stopniowo antybiotyki, Davercin i tetracykliny... nic nie pomagało... nawet terapia hormonalna (Diane 35) ! Wypróbowałam miliony kosmetyków do cer tłustych i z problemami- z lepszymi bądź gorszymu skutkami Teraz własnie wzięłam się za namiętne stosowanie domowych sposobów i musze Wam powiedziec, że sa o NIEBO lepsze od tych wszystkich sklepowych kosmetyków! A oto niektóre z nich:

1. Maseczka cynamonowa - 1 łyżeczka cynamonu, łyzeczka wody mineralnej niegazowanej- wymieszać, powstanie papka,która przypomina kupę Nałożyc na twarz- ostrzegam- okropnie PIECZE!! Ja trzymam 5 minut- i mi wystarcza

2. Masecza z drożdży- widziałam, że przepis sie już tutaj pojawił, więc nie bede się powtarzać

3. Peeling mojej własnej roboty Łyżka otrębów, łyzka mleka, łyżka miodu... po wymieszaniu nałożyć na twarzyczkę i masowac

4. A teraz HICIOR! REWELACJA! ---> A L O E S <--- !! Dziewczyny to serio pomaga! Ten sam, który wiele osób hoduje w doniczkach! Wystarczy poprostu naciąc liścia (są takie mięsiste) zebrać sok, który wypłynie i smarowac tym oczyszczoną twarz. Ja stosuję ten specyfik na noc ( pn-pt ), a gdy mam wolne to 2 razy dziennie. Przed "kuracją aloesową" nie było dnia żeby nie wyskoczyło mi na twarzy coś nowego ( codziennie po kilka nowych pryszczy- koszmar!) A teraz?! Teraz nic ! Nic nowego się nie pojawia juz od 1,5 tygodnia ( może dla niektórych to krótko,ale dla mnie jak cała wieczność, bo od grubo ponad rok nie było dnia bez czegoś nowego na twarzy!!)

Polecam Wam serdecznie ten przepis! Nic nie tracicie, a można tylko zyskac! Metoda tania ( w sumie bezpłatna) I co najważniejsze- SKUTECZNA! Słyszałam, że tym sposobem wyleczyło się sporo ludzi. Szkoda, że dowiedziałam sie o tym tak późno

Teraz szukam jakiegoś domowego sposobu na blizny i przebarwienia (chociaż wydaje mi się, że dzięki aloesowi i tak troszeczkę zbladły), więc jezeli ktoś zna jakiś przepis to chętnie wypróbuję!

Pozdrawiam
mm.. ta maseczka z cynamonu, to na co dokładnie jest? i jak często ją stosować.?
ja sobie dzisiaj zrobiłami faktycznie piecze! i wygląda jak kupa
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:57   #94
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

teraz jeszcze wezme ten tonik z cytryny, a jutro moze z cebula sbrobuje...
syfy sio!
mam nadzieje ze cos pomoze
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 15:37   #95
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Oo..widzę ,że mój stary wątek odżył .

Ja mam zamiar znowu zacząc stosować te domowe cuda . Narazie lecze się mlekiem ( nakładam na twarz wieczorem mleko) . Już tydzień...
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 23:03   #96
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

A propos mleka.. wlasnie sobie przetarlam twarz i strasznie mnie sciagnelo, ale nie mam kremu nawilzajacego Tzn mam ale jak jednak dzis sobie uswiadomilam ze to "dzieki" niemu mam taki okropny stan skóry to go odstawilam.

Kiedys dalam sobie drozdze na twarz ale nic nie skutkowaly
Owies uzywalam, tez nic..

Mam mega dola 21 lat na karku, prawie 22 (jeszcze kilkanascie dni ) a tradzik straszny :/ mam takie duze gule na zuchwie, czasami na policzku wyskoczy (kktos juz wczesniej pisal o tym ze tez ma i nie moze sie wyleczyc). Mam liczne blizny, takie czerwone plamy.. no i nic nie pomaga.. ani masci ani natura.. i co tu zrobic :/

Sprobuje jeszcze olejek pichtowy z petroleum i kapsulki ananasowe.. jak to nie pomoze to juz nie wiem.. bede musiala zyc z taka twarza :/

Mam takie pytanko a olejek pichtowy + nafta nie zapycha porow czy cos? i czy podraznia? Mam cere strasznie wrazliwa, tłustą (paranoja bo niby cera tłysta = gruba i niewrażliwa..)
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:55   #97
KaZiaArS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

ja również mam wielki problem z trądzikiem niedawno przeczytałam w jakiejś starej gazecie przepis na takie coś
rozmaryn, tymianek i rumianek zaparzyć w naczyniu przez 10 minut następnie odcedzic zioła od naparu i nasączyć watę powstałą cieczą . Ułożyc na zmienione chorobowo miejsca i odczekac 10 minut skóra jest po tym fajnie ściągnieta i jakby gładsza narazie stosuje to okolo tygodnia wiec nie wiem czy działa ale wiele pryszczy mi zniknęło pozdrawiam ;P a propos- mozecie powiedziec czy ktoryś z patentów które zostały tutaj opisane są skuteczne??
KaZiaArS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 12:01   #98
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

hymmm... mam pytanko co do tego toniku z cytryny, czy nie podrażnia skóry? Bo ja mam bardzo wrażliwą ... eh i mam trądzik grudkowo-krostny, znacie jakieś specyfiki na taki problem>??
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 17:37   #99
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Wczoraj na noc przeciagnelam wacikiem nasaczonym mlekiem prosto z lodówki (mleko jakies biedronkowe 0,5%) no i 1) buzia mi okropnie smierdziala 2) bylam strasznie sciagnieta, ale mimo tego nie zmylam mleka. rano jak sie obudzilam to mialam lekko mniejsze pryszcze ktore mam juz od miecha :| teraz tez sie przetarlam mlekiem ale cieplejszym i to samo.. sucha napieta i smierdzaca
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 18:30   #100
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wczoraj na noc przeciagnelam wacikiem nasaczonym mlekiem prosto z lodówki (mleko jakies biedronkowe 0,5%) no i 1) buzia mi okropnie smierdziala 2) bylam strasznie sciagnieta, ale mimo tego nie zmylam mleka. rano jak sie obudzilam to mialam lekko mniejsze pryszcze ktore mam juz od miecha :| teraz tez sie przetarlam mlekiem ale cieplejszym i to samo.. sucha napieta i smierdzaca
Ja zawsze zmywam mleko. Skóra co prawda jest napięta i ma zapach mleka . Jednak po nałożeniu kremu zapach całkowicie znika.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 19:50   #101
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 215
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Mam pytanie czy maseczkę z aloesu którą zamierzam zrobic w nocy należy zyc po kilku minutach czy trzymać ją do rana?
kasia1480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 13:55   #102
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Tez zaczelam zmywac mleko Hehe

Dzis zakupilam olejek pichtowy 8ml 8,6zl firmy BioMedica i Petroleum D5 100ml (chyba za duzoo) za 7zl.. zobaczymy.. tylko martwi mnie t oze to ma 46& alkoholu, etanolu.. czy to dobrze na wrazliwa skóre? Moja skora nie toleruje zadnego alkoholu
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 15:41   #103
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Tez zaczelam zmywac mleko Hehe

Dzis zakupilam olejek pichtowy 8ml 8,6zl firmy BioMedica i Petroleum D5 100ml (chyba za duzoo) za 7zl.. zobaczymy.. tylko martwi mnie t oze to ma 46& alkoholu, etanolu.. czy to dobrze na wrazliwa skóre? Moja skora nie toleruje zadnego alkoholu
Nie jestem znawcą, ale wydaje mi się, że możesz mieć problem..
Spróbuj i zobaczysz jak zareaguje po pierwszym razie.

A na co ten olejek?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 16:00   #104
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

O! i co.. zmieszałam 30ml petroleum + cala butelke olejku pichtowego (8ml) i tarłam z 5min.. i nic mnie nie zapieklo, nawet odrobine efekt: gladsza skóra, bardziej rozszerzone pory na czole :O i przy niektórych syfach (dodam ze one sa takie 1cm..) mam suche skórki. No i cera pachnie jodłą syberyjska buahaha, nie bardzo mnie dobrze z tym zapachem Lecz co zauwazylam zaskórniki malenkie zniknely (nie mialam ich duzo) no i skoro tradzik zasycha i to jest olejek pichtowy to moze cos i zdziala
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 14:40   #105
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
O! i co.. zmieszałam 30ml petroleum + cala butelke olejku pichtowego (8ml) i tarłam z 5min.. i nic mnie nie zapieklo, nawet odrobine efekt: gladsza skóra, bardziej rozszerzone pory na czole :O i przy niektórych syfach (dodam ze one sa takie 1cm..) mam suche skórki. No i cera pachnie jodłą syberyjska buahaha, nie bardzo mnie dobrze z tym zapachem Lecz co zauwazylam zaskórniki malenkie zniknely (nie mialam ich duzo) no i skoro tradzik zasycha i to jest olejek pichtowy to moze cos i zdziala
A próbowałam ten tonik pichotwy i powiem ,że pierwsze użycie było genialne! Kilka minut i syfki były dużo dużo mniejsze. Potem już tak nie działał. Ogólnie strasznie śmierdzi...
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 16:03   #106
Mona357
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żółkiewka
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Mam pytanko.Czy po tej maseczce z cebuli(jeżeli bym ją zastosowała na noc) to buzia by mi śmierdziała cebulą??
Mona357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 19:35   #107
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Jeny dzis drugi raz przetarlam twarz i po prostu nigdy w zyciu nie mialam tak gladziutkiej skóry!!! Normalnie niemowlaki mogą mi zazdroscic hehe
Co ja bym zrobila bez wizazu
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 15:56   #108
Beks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

mam nie wielki problem z trondzkiem i wagrami czy mogby mi ktos pomuc ??? porsze
Beks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 16:01   #109
Beks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

stosuje antybiotyki długi czas i jakas masic differin za ktora dałem około 50 zł a natybiotyki to Teratylas pomogły mi ale od dłuszczego czasu nie widze poprawy jest lepiej nie mam duzo syfkow ale to nies jest to co chce prosze o pomoc
Beks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 16:50   #110
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Beks Differin długo trzeba stosować a u mnie poprawa zdecydowana, ale... to nie ten efekt, zaczęłam używać tego toniku z cytryną, no i jest ok , wągry znikają, ale... wysusza skórę, niestety przy brevoxylu to niezbyt dobre rozwiązanie - no chyba, że ma się dobry krem nawilżający, a ja go poszukuję. Ale tonik działa, potwierdzam - a przebarwienia też bledną...
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:11   #111
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Sama mam tradzik i z nim walcze. Wydaje mi sie ze powinnas przeczytac co napisaly poprzedniczki i wybrac jakas maseczka dla siebie mi sie wydaje z eta cebula brzmi obiecujaco, sama mam zamiar wyprobowac. Ja od siebie moge polecic maseczke z glinki, swietna na wagry. Ja akurat kupilam taka gotowa, ale na Bialorusi skladala sie tylko z bialej i zielonej glinki bez zadnych cudow, co sa w gotowych maseczkach. Tania byla. Bierzesz z 2 lyzki tego troche wody, mieszasz na papke i nakladasz na oczyszczona twarz. Jak cala zschnie(nie da sie usmiechac bo skorupa peka) zmywasz ciepla woda i kremik nawilzajacy.
Ja specjalistka nie jestem, ale czasami mowia ze mycie twarzy szarym mydlem pomaga, ale to bardzo wysusza, wiec jesli chcesz sprobowac to koniecznie kup dobry krem nawilzajacy.
Ja slyszalm ze dobre jest mydlo siarkowe, do tego krem "siarkowa moc" kosztuje ok 16-17 zl.
Kurcze co aj tu sie madrze jak sama nie umiem pozbyc sie swoich syfkow.
Jedne co powiem, to broń Boze nie wyciskaj. Nie rob tego bledu co ja.
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 08:34   #112
Beks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

a jak sie robi ten tonik z cytryny i czy bardzo podraznia skure i w jaki spob go stosowac ???
Beks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:11   #113
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez Beks Pokaż wiadomość
a jak sie robi ten tonik z cytryny i czy bardzo podraznia skure i w jaki spob go stosowac ???
Wszystko pisze na pierwszej stronie.
Stosuje go się na zaskóniki .
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:47   #114
Beks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

ok dzieki
Beks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 21:58   #115
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Mam takie pytanie - czy komuś pomogła ta maseczka cynamonowa? Bo poza czerwoną twarza nie widze żadnych efektów, a nie chciałabym się tak poświęcać bezsensownie.
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:45   #116
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

jezeli naprawde chcecie sie pozbyc tradziku to powinnysce wiedziec ze wasz organizm i cera musza byc oczyszczone ... podczas oczyszczania ma sie strasznie duzo syfow ale warto wiem b robie to co roku ... oczyszczam sie po lecie i przed latem ... teraz juz wygladam bajecznie ... na poczatku mialam syf na syfie .... mam tradzik od jakis 5 lat ... krem moim zdaniem kazdy sam powinnien sobie znalesc odpowiedni dal siebie .. ale kazdy moze uzywac tego samego na oczyszcanie bo bez tego uzywanie kremow jest bezsensowne .. ja polecam :

-Bratek - zioła w tabletkach, 30szt. http://www.777ebuy.com/bratek-ziola-...t-p-11827.html

-skrzypovita http://www.i-apteka.pl/p/pl/2313/skr..._kapsulek.html
-SALURAN Vitana x 60 tabletek http://www.i-apteka.pl/p/pl/5928/sal..._tabletek.html
-herbatka z bratka
- maseczki co 2 dnien na oczyszczanie skory
- picie zielonej heraty 3-4 razy dziennie (oczywiscie nie slodzic )
- cynk firmy walmark http://sklep.fbb.pl/walmark_cynk_wit...aly_id s_1091_1
- capivit hydro control http://www.apteka-centrum.pl/capivit...ol-p-1779.html
- http://www.svr.pl/index.php?id=51 LYSANEL ACTIVE - KREM (minimum 2 opakowania )
- odstawianie fast foodow i slodyczy na okres kuracji

zalecam mniej wiecej 3 miesiace takiego oczyszczania stan skory na poczatku jest taki ze zalamac sie mozna ale juz po 2 miesiacu jest bosko
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 17:48   #117
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
jezeli naprawde chcecie sie pozbyc tradziku to powinnysce wiedziec ze wasz organizm i cera musza byc oczyszczone ... podczas oczyszczania ma sie strasznie duzo syfow ale warto wiem b robie to co roku ... oczyszczam sie po lecie i przed latem
czy mogłabyś napisać na czym polega owe oczyszczanie?
miesiąc temu wykluczyłam słodycze, ciemne pieczywo, makarony i płatki kukurydziane.
staram sie też nie jeść konserwantów itp.
do tego 4 lata jestem wegetarianką.

i narazie stan cery sie nie zmienia nic a nic...
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 18:50   #118
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
jezeli naprawde chcecie sie pozbyc tradziku to powinnysce wiedziec ze wasz organizm i cera musza byc oczyszczone ... podczas oczyszczania ma sie strasznie duzo syfow ale warto wiem b robie to co roku ... oczyszczam sie po lecie i przed latem ... teraz juz wygladam bajecznie ... na poczatku mialam syf na syfie .... mam tradzik od jakis 5 lat ... krem moim zdaniem kazdy sam powinnien sobie znalesc odpowiedni dal siebie .. ale kazdy moze uzywac tego samego na oczyszcanie bo bez tego uzywanie kremow jest bezsensowne .. ja polecam :

-Bratek - zioła w tabletkach, 30szt. http://www.777ebuy.com/bratek-ziola-...t-p-11827.html

-skrzypovita http://www.i-apteka.pl/p/pl/2313/skr..._kapsulek.html
-SALURAN Vitana x 60 tabletek http://www.i-apteka.pl/p/pl/5928/sal..._tabletek.html
-herbatka z bratka
- maseczki co 2 dnien na oczyszczanie skory
- picie zielonej heraty 3-4 razy dziennie (oczywiscie nie slodzic )
- cynk firmy walmark http://sklep.fbb.pl/walmark_cynk_wit...aly_id s_1091_1
- capivit hydro control http://www.apteka-centrum.pl/capivit...ol-p-1779.html
- http://www.svr.pl/index.php?id=51 LYSANEL ACTIVE - KREM (minimum 2 opakowania )
- odstawianie fast foodow i slodyczy na okres kuracji

zalecam mniej wiecej 3 miesiace takiego oczyszczania stan skory na poczatku jest taki ze zalamac sie mozna ale juz po 2 miesiacu jest bosko
Nie za dużo tego wszystkiego..?:confused :
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 22:19   #119
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

dla mnie nie zaduzo :P wiem pewnie polowa z was uwaza ze przesadzam ale widza efekty tak nie uwazam :P

zy mogłabyś napisać na czym polega owe oczyszczanie? podalam wlasnie cala moja kuracje na oczyszczanie ...
1.BRATEK Sprawdzony sposób na trądzik
Łagodzi dolegliwości skórne związane z zaburzeniami przemiany materii, charakterystyczne dla wieku młodzieńczego. Flawonoidy zawarte w ekstrakcie z bratka mają działanie oczyszczające i moczopędne. Wiążą szkodliwe dla zdrowia produkty przemiany materii, przez co ułatwiają ich usuwanie z moczem. Ziele bratka to środek znany od wielu lat, niezastąpiony w leczeniu trądziku, teraz w nowoczesnej i wygodnej w użyciu formie - tabletek do połykania.
2.
SALURAN Vitana wejdz w czesniej podany link i poczytaj
3. cynk to chyba oczywiste ze przy tradziku sie go zazywa
4. oczyszczanie kremem - kwasem LYSANEL ACTIVE zapraszam na KWC bardzo oczyszcza w sumie to moj glowny sukces ... nie dosc ze sliczny koloryt cery to jest taka oczyszczona ... na poczatku mialam okropne syfy jeden na drugim bolace ropne wulkany .. nagle wysyp wagrow i zaskornikow mimo to nie przerazilam sie minal miesiac mojej kuracji bylam zalamana ale wiedzialam ze organizm sie oczyscza ... po miesiacu i tygodniu bylo coraz lepeij i lepiej ... jestem teraz po 2 miesiacach i choc nadal lecza mi sie niespodzianki to sa one przewaznie bardzo male nieznaczna ilosc wagrow ...0 grudek podskornych i co najwazniejsze moje otwarte pory na policzkach sa duzo duzo mniejsze


niektorzy zapominaja ze organizm trzeba tez pielegnowac od wewnatrz .... ja mam bardzo sucha cere wiec biore capivit hydro control i prawie wogole sie nie luszcze i nie jest ona tak wrazliwa jak zawsze czytalam tez ze przy tradziku wazny jest betakaroten a zeby nie faszerowac sie witaminami jem duzo marchewek ... nie pije sokow ani napojow ..tylko zielona herbata ktora kocham i woda niegazowana .. mysle ze to mi bardzo duzo dalo .... odpowiednia gospodarka wodna jest bardzo wazna nie katujmy sie tymi szkodzacymi napojami ... zabserwujmy co zle dziala na nasza cere i unikajmy tych produktow .. ja wiem ze na mnie zle dzialaja fast foody i slodycze oraz produkty z duza zawartoscia weglowodanow ktorych jak wiadomo powinnysmy unikac przy problemach skornych :P polecam takze do obadu wiecej zdrowej salatki sobie nakladac niz czego kolwiek innego i naprawde jesc duzo zdrowych wazyw i owocow niz meisa i sztucznych przetworow pelnych chemi
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 14:15   #120
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 215
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Ja stosuje podobną kuracje od 2 tygodni, i już chciałam ja odstawic bo sie załamałam poniewaz wyskoczyło mi jeszcze wiecej syfów niż miałam , ale jak to przeczytałam to sie pocieszyłam że na początku tak jest (a bynajmniej mam taką nadzieje). Trądzik mam już od 5 lat, chodziłam do dermatologa i po wszystkich tych tych antybiotykach i specyfikach było super, lecz gdy tylko je odstawiłam wszystko powracało z 2 krotną mocą. Więc gdy tylko trafiłam na to forum zaczęłam działaś na własna rekę ( olejki, maseczki, witaminy, cherbatki). Na razie nie widze efektów bo za ktutko to wszystko stosuje ale mam nadzieje ze po miesiacu albo dwóch bedzie już o wiele lepiej.
kasia1480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.