pomocyyyy.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 21:57   #1
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208

pomocyyyy....


kochane dziewczynki... jak myślicie... włosy malowane szamponem z "palette" i włoski maja dośc ciemy kolor...(czekoladowy brąz) po miesiecznych codziennych myciach główki :/:/:/:/:/ chcicałabym pokryc czyms innym... może szamponem z welli czy farba jakąc o jaśniejszym kolorze.. jak myślicie czy pokryje ciemne włosy?? i jak bedzie sie takie cos zmywało..:| kurcze bo jestem w kroipce.. andrzejki sie zblizaja..a ja chciałabym odswierzyc te włoski jakos.. pomocyyyyyyyyy
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:14   #2
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: pomocyyyy....

up up up up...
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:44   #3
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: pomocyyyy....

Ja używam tego samego szamponu i koloru Niestety te szampony mają to do siebie, że trzymaja sie bardzo długo (u mnie nawet 4 miesiace, albo i dłużej) i bardziej odrastają niż sie zmywają. W moim przypadku dłużej niż farba. Ostatnio też miałam dość tego ciemnego brązu i zaryzykowałam, nałożyłam na włosy krem koloryzujący z welli wellaton w odcieniu czekolady tofii.... i niestety wyszlo okrponie . W miejscu odrostu wyszła ruda marchewka, a na pozostałych włosach rdzawy kolor Skończyło się na tym, że spowrotem zafarbowałam włosy czekoladowym brązem palette. Oooo dziwno wszystkie te kolory pokryły się równomiernie . Radzę Ci uzbroić się w cierpliwość... niestety wiele zależy od struktury włosa, jeżeli włosy są zdrowe i głatkie, to wtedy trudniej pozbyć się koloru . Ja jestem teraz na etapie pozbywania się koloru, od dwóch miesięcy myje codziennie włosy szamponem Timotei ZŁOTE REFLEKSY (zeby się szyciej zmylo) . Jak na razie spektakuralnych efektów nie widać, ok 10 cm. włosów ma prawie naturalny kolor, a pozostała część jest uparcie brązowa (mam bardzo długie włosy). Dobry jest też szampon przeciwłupieżowy na spieranie koloru. Zyczę Ci powodzenia
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 13:52   #4
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: pomocyyyy....

a ja własnie.. tak mam już zafarbowane te włosy że.... :| szkoda gadac.. najpierw ciemna czekolada.. potem znowu ciemna czekolada a teraz był czekoladowy brąz i one są prawie czarne.. i myslałam żeby połozyć.. jakiś brąz poprostu..;| zeby sie troche rozjaśniły.. sana już nie wiem... mam dośc tego koloru.. a raczej... janse pasemka odpadaja chyba.. bo pewnie żółte by wyszły..:| może jakieś miedziane, czy rude..
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.