Czarnow³ose;) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-18, 07:54   #2431
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomo¶ci: 756
Dot.: Czarnow³ose;)

czarnulki ³±czmy siê!

pomimo tego, ¿e mój naturalny kolor w³osów to ciemny br±z
__________________
Dziecko jest chodz±cym cudem, jedynym, wyj±tkowym i niezast±pionym.

Phil Bosmans


JU¯ NIED£UGO BÊDÊ MAMUSI¡!!!
iwwwonaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-22, 20:30   #2432
motylecudaki
Raczkowanie
 
Avatar motylecudaki
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Czarnow³ose;)

A ja jestem czarnul± od zawsze I ostatnio tak sobie coraz czê¶ciej my¶lê ¿e mo¿na by by³o co¶ zmieniæ, grzywka mnie denerwowa³a wiêc lipa. Ale za to zauwa¿y³am modne nowe farbowanie w¶ród gwiazd. Takie rozja¶nianie "stopniowe" od do³u.Na górze zostawi³abym czarny a na dole "od spodu" wplot³abym br±zik jaki¶. Wklejê fotki a Wy powiedzcie co o tym my¶licie
__________________
Karna
motylecudaki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-22, 21:31   #2433
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez motylecudaki Poka¿ wiadomo¶æ
A ja jestem czarnul± od zawsze I ostatnio tak sobie coraz czê¶ciej my¶lê ¿e mo¿na by by³o co¶ zmieniæ, grzywka mnie denerwowa³a wiêc lipa. Ale za to zauwa¿y³am modne nowe farbowanie w¶ród gwiazd. Takie rozja¶nianie "stopniowe" od do³u.Na górze zostawi³abym czarny a na dole "od spodu" wplot³abym br±zik jaki¶. Wklejê fotki a Wy powiedzcie co o tym my¶licie
moim zdaniem okropienstwo. zw³aszcza pierwsze foto jest straszne- wygl±da jak odwrócony borsuk. reszta tez nie lepsza- jak ma sie naturalne br±z w³osy, to one zwykle rudzieja na koñcach i s± ze 2 tony jasniejsze niz na czubku g³owy- zawsze mnie to wnerwia³o i nie wyobrazam sobie, ¿e mia³abym sobie cos takiego zafundowaæ na zyczenie.

fryzury na fotkach wygladaja na efekt zaniedbania albo nieudanego eksperymentu
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-23, 07:44   #2434
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Czarne a szczegolnie naturalne wloski sa zadbane, lsni±ce i szkoda tego marnowac odwroconym borsukiem Moze obetnij wlosy?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-23, 10:10   #2435
motylecudaki
Raczkowanie
 
Avatar motylecudaki
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Czarnow³ose;)

Hehe -wiem ze to prawie jak "borsuk", ale chodzi o przej¶ciowe zrobienie refleksów od spodu br±zem. Obcinaæ? nieee... tyle je zapuszcza³am i kocham je jak s± d³ugie Mo¿e macie racje, lepiej ich nie niszczyæ. Chyba zostanê przy obecnej wersji
__________________
Karna
motylecudaki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-23, 15:58   #2436
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja farbujê czarn± Palette i nie wypadaj±, koloru nie zamierzam zmieniaæ nigdy,bo jest piêkny,ale doczepianie pasemek w innych kolorach to chyba faktycznie ciekawy pomys³
Ararauna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-23, 18:44   #2437
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez motylecudaki Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe -wiem ze to prawie jak "borsuk", ale chodzi o przej¶ciowe zrobienie refleksów od spodu br±zem. Obcinaæ? nieee... tyle je zapuszcza³am i kocham je jak s± d³ugie Mo¿e macie racje, lepiej ich nie niszczyæ. Chyba zostanê przy obecnej wersji
widaæ, ¿e masz ochotê na zmiany. rozumiem ciê, bo sama mam ochotê wróciæ do naturalnego koloru, mimo ¿e wiem, ¿e po dekoloryzacji w³osy bêd± rude i zniszczone, a w dodatku i tak wygl±dam lepiej w czarnym..
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 23:56   #2438
motylecudaki
Raczkowanie
 
Avatar motylecudaki
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
widaæ, ¿e masz ochotê na zmiany. rozumiem ciê, bo sama mam ochotê wróciæ do naturalnego koloru, mimo ¿e wiem, ¿e po dekoloryzacji w³osy bêd± rude i zniszczone, a w dodatku i tak wygl±dam lepiej w czarnym..
No, jest doka³dnie tak jak mówisz hehe Ja tez wiem niby ze najlepiej mi w czarnym ale co¶ by siê chcia³o zmieniæ
__________________
Karna
motylecudaki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 13:17   #2439
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 628
Czarna farba.

Mam pytanie wyl±cznie do dziewczyn farbuj±cych wlosy na czarno. Jaka farba/szampon/henna jest dla was najlepsza? Chodzi mi o to która najdluzej siê trzyma i pozostawia na dlugi czas piêkny intensywny czarny kolor? Caly czas szukam piêknej intensywnej czerni, i nie mogê znale¼æ odpowiedniego efektu ka¿da siê brzydko spiera..
__________________
kruszyna90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-25, 21:48   #2440
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 283
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam ponownie ja nadal jestem czarna niektórzy uwa¿aj± ze lepiej mi w br±zowych w³osach, ale ja dobrze sie czuje w czerni.
Powiedzcie mi dziewczyny...czy to mus, ¿e jak kto¶ ma czarne w³osy to nie moze mieæ jasnej karnacji? Bo spotkalam sie z taka opinia, ze niee nie rob czarnych bo jestes blada, za blada do czarnych. Czy koniecznie trzeba miec opalenizne mulatki do czarnych wlosow?
Na solarium nie pojde
__________________





coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-25, 22:20   #2441
201610241259
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Czarnow³ose;)

Je¶li masz g³adk± skórê to nie widzê przeciwskazañ zobacz na zdjêcie, które za³±czam - dita ma bardzo jasn± skórê, a moim zdaniem piêknie wyl±da.
201610241259 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 08:07   #2442
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

A moim zdaniem czarne wlosy wcale nie wyagaja konkretnego koloru cery, ale jest to kolor do¶æ wymagajacy i na pewno wymagaja cery gladkiej, bez krost, pryszczy, blizn po pryszczach, nierownosci itd.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 00:02   #2443
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Wracam z pokora w szeregi Czarnow³osych.
Z czerni przesz³am do bardzo jasnego blondu, po czym stwierdzilam ze to nie to teraz jestem ciemnobrazowa, przy kolejnym farbowaniu bede ju¿ Czarna, znóóóóóóóóóóóóów poleci Casting
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 11:19   #2444
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja zblizam sie powoli do czerni, poki co mam braz nie moge tak radykalnie przejsc z blondu na czarny

Siwa - polacasz Castingi, te ciemne odcienie?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 12:00   #2445
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zblizam sie powoli do czerni, poki co mam braz nie moge tak radykalnie przejsc z blondu na czarny

Siwa - polacasz Castingi, te ciemne odcienie?
teraz mam na wlosach casting jasny braz, ale on jest tylko z nazwy jasny, na wlosach wychodzi jak ciemny braz.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 15:47   #2446
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja farbowalam kiedys jasnym brazem i splukal sie po paru dniach do jasnego brazu. A czernia Castinga robilas?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-01, 10:53   #2447
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

A tak sie zastanawiam jakie sa odcienie czerni. Bo czesto widuje sie "czerñ" albo hebanowa czerñ. Czy ktos moze fachowo mi wyjasnic jak sie roznia te 2 odcienie? Czy ktorys jest moze cieplejszy a ktorys chlodniejszy? Moze ktorys wpada w braz? Chcialabym sie zdecydowac,ale nie wiem na co
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-01, 12:04   #2448
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
A tak sie zastanawiam jakie sa odcienie czerni. Bo czesto widuje sie "czerñ" albo hebanowa czerñ. Czy ktos moze fachowo mi wyjasnic jak sie roznia te 2 odcienie? Czy ktorys jest moze cieplejszy a ktorys chlodniejszy? Moze ktorys wpada w braz? Chcialabym sie zdecydowac,ale nie wiem na co
Chebanowa czern jest bardziej naturalnym odcieniem, nie ma zadnych brazowych przeblyskow, jest poprostu delikatniejsza. Jak nosilam Aksamitna Czern z Joanny Multi Soft to ludzie sie mnie pytali czy mnie natura obdarzyla takimi czarnymi wlosami wiec to mowi samo za siebie natomiast jak raz sie pofarbowalam zwykla czernia mialam smo³e na g³owie i wyglada³am jak w che³mie
Wszystkie te nazwy Aksamitna, chebanowa maja na celu "zmiêkczenie" czerni.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-01, 12:26   #2449
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny witam;D ja rowniez jestem czarnow³osa farbowana chocia¿ natruralnie to mam ciemny blond - szary. Tylko ¿e starsznie wypadaj± mi w³osy. Szukam czego¶ czarnego co farbuje i wlosów nie niszczy. Znacie co¶ moze wartego polecenia? Mo¿e jaka¶ henna albo co¶? Bêdê wdzieczna za odpowiedz
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 13:26   #2450
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

hej, przy³±czam siê. czarna od urodzenia, ale z biegiem lat i od s³oñca, przyznam, ¿e zaczynaj± mi siê rozja¶niaæ do ciemnego br±zu, pod ¶wiat³o widaæ br±zowe refleksy
u¿ywam na³ogowo tego balsamu:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Balsam_bez_s...0ml_p4858.html
i jeszcze:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/165/18797.jpg
kocham za zapach i za dzia³anie

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-03-01 o 13:31
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-02, 07:28   #2451
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Sprobuj moze Castinga? Sama mam zamiar, slyszalam ze ma ladna czern

Siwa - dziekuje za odpowiedz
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-02, 07:59   #2452
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
fryzury na fotkach wygladaja na efekt zaniedbania albo nieudanego eksperymentu
dok³adnie, te przede wszystkim ostatnie skojarzy³y mi siê z mega wielkimi odrostami:/

Agatko, ja u¿ywam g³ównie castingu, niekiedy safiry, jeszcze mi zosta³a Hebanowa Czerñ, polecam, bardzo ³adny kolor, w s³oñcu niesamowicie siê mieni, od ciemnych refleksów br±zu po czerñ. nastêpn± chcê kupiæ: mro¼ny kasztan i mam zamiar tak schodziæ bardziej w br±z, ale ciemny. zastanawiam siê jeszcze nad Pralin±.
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-02, 12:58   #2453
motylecudaki
Raczkowanie
 
Avatar motylecudaki
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny witam;D ja rowniez jestem czarnow³osa farbowana chocia¿ natruralnie to mam ciemny blond - szary. Tylko ¿e starsznie wypadaj± mi w³osy. Szukam czego¶ czarnego co farbuje i wlosów nie niszczy. Znacie co¶ moze wartego polecenia? Mo¿e jaka¶ henna albo co¶? Bêdê wdzieczna za odpowiedz
Od jakiego¶ czasu stwierdzi³am ze szkoda niszczyæ w³osy "trwa³ymi" farbami na bazie mocnej chemii i zaczê³am stosowaæ Garnier Color & Shine -³agodna koloryzacja bez amoniaku (to co najbardziej niszczy nasze w³oski w farbach ) z ekstraktami z owoców. Farba jest super, w³osy s± po niej mieciutkie i b³yszcz±ce a przede wszystkim nie niszcz± siê i nie wypadaj± . Kolor -bardzo intensywny, utrzymuje sie naprawde d³ugo. Farbuje w³osy co jakie¶ 2 miesiace a odrost czasem tylko pokrywam henn± przy samej g³owie. Polecam gor±co
__________________
Karna
motylecudaki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-02, 21:43   #2454
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziekuje za odpowiedz Widze ze równiez polecasz Castinga, moze sprobuje jesli tak pieknie sie mieni A moze masz fotke wloskow?
Pralina jest zlocista, na poziomie 5 wiec jasny braz, trzeba rozja¶niaæ
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 09:22   #2455
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Wiesz co, postaram siê w tym tygdoniu zrobiæ jakie¶ zdjêcie w s³oñcu, jak nie to przysz³ym, ale mam jedno z imprezy, to widaæ jak siê b³yszcz±(nie by³y niczym smarowane, ¿adnym jedwabiem nic nic), ale nie widaæ tych refleksów.

od dzisiaj zaczê³am u¿ywaæ szamponu z pszenic±, bo siê naczyta³am, ¿e ma dobre dzia³anie nawil¿aj±ce i wyg³adzaj±ce.
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Plantica_Sza...0ml_p4621.html

na zdjêciu, ja ta pierwsza od lewej
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 10:20   #2456
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 1 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Casting robi z moich wlosow "gume" i ta hebanowa czern trzyma sie tak z 2 3 tygodnie. Wczesniejsze opakowanie takie kwadratowe to byl ideal a jak zmienili opakowanie to to co w srodku niestety tez! no chyba ze moje wlosy poprostu przestaly tolerowac ta farbe... ja obecnie stosuje Brillance i jestem zadowolona oczywiscie kolor granatowa czern , nie czuje zeby niszczyla wlosow jak narazie jestem zadowolona.
__________________
Wiêkszo¶æ kobiet czyni wszystko, by ich mê¿czyzna sta³ siê inny.
Gdy ju¿ siê staje, przestaj± go kochaæ.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 15:20   #2457
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
Chebanowa czern jest bardziej naturalnym odcieniem, nie ma zadnych brazowych przeblyskow, jest poprostu delikatniejsza. Jak nosilam Aksamitna Czern z Joanny Multi Soft to ludzie sie mnie pytali czy mnie natura obdarzyla takimi czarnymi wlosami wiec to mowi samo za siebie natomiast jak raz sie pofarbowalam zwykla czernia mialam smo³e na g³owie i wyglada³am jak w che³mie
Wszystkie te nazwy Aksamitna, chebanowa maja na celu "zmiêkczenie" czerni.
mi siê wydaje ¿e jak siê farbuje czerni± to wychodzi naturalna czerñ a jak intensywn± czerni± np hebanowa czy krucza to wychodzi za intensywna wrêcz sztuczna
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 15:40   #2458
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
mi siê wydaje ¿e jak siê farbuje czerni± to wychodzi naturalna czerñ a jak intensywn± czerni± np hebanowa czy krucza to wychodzi za intensywna wrêcz sztuczna
hebanowa czern nie jest intensywna czerni± jest to delikatna czern, od hebanu jak sama nazwa wskazuje. Natomiast zwykla czern i kruczoczarna sa to intensywne czarne kolory i trzeba to rozgraniczac.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez gryzelda Poka¿ wiadomo¶æ
Casting robi z moich wlosow "gume" i ta hebanowa czern trzyma sie tak z 2 3 tygodnie. Wczesniejsze opakowanie takie kwadratowe to byl ideal a jak zmienili opakowanie to to co w srodku niestety tez! no chyba ze moje wlosy poprostu przestaly tolerowac ta farbe... ja obecnie stosuje Brillance i jestem zadowolona oczywiscie kolor granatowa czern , nie czuje zeby niszczyla wlosow jak narazie jestem zadowolona.
Casting jest szamponem koloryzuj±cym, nie farba wiec jego zadaniem jest wymywanie sie, wiadomo u kazdej osoby intensywnosc wymywania bedzie calkiem rozna.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-03, 20:16   #2459
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Bardzo ladne wloski na zdjeciu Mnie tak kusi czarny, przechodze powoli bo z blondu, teraz mam braz ni to ciemny ni jasny i Casting kupiony ale uzyc sie boje
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-04, 17:31   #2460
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez gryzelda Poka¿ wiadomo¶æ
Casting robi z moich wlosow "gume" i ta hebanowa czern trzyma sie tak z 2 3 tygodnie. Wczesniejsze opakowanie takie kwadratowe to byl ideal a jak zmienili opakowanie to to co w srodku niestety tez! no chyba ze moje wlosy poprostu przestaly tolerowac ta farbe... ja obecnie stosuje Brillance i jestem zadowolona oczywiscie kolor granatowa czern , nie czuje zeby niszczyla wlosow jak narazie jestem zadowolona.
To z pewno¶ci± nie to,¿e Twoje w³osy przesta³y ja tolerowaæ, to zupe³nie inna farba ni¿ starsza jej wersja, moje w³osy nawet nie rusza,a zawsze u¿ywa³am castinga.Od d³uzszego czasu farbuje tylko odrosty,a co któres farbowanie ca³e w³osy,bardzo tani± a najlepsz± farb± jak± dot±d u¿ywa³am.Nie chce byæ pos±dzona o reklamê wiêc napiszê na priv je¶li bêdziesz chcia³a.W³osy s± sypie i jest ich wiêcej zaraz po farbowaniu,nie wypadaj± i piêknie b³yszcz± a czerñ wychodzi bardzo g³êboka,zawsze jest to czerñ,nie speira siê na br±z.
Kolor w za³±czniku.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.