Pomoc w wyborze bieżni do domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 12:47   #1
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344

Pomoc w wyborze bieżni do domu


Witam. Planuje zakupić bieżnie.Próbowałam biegania w terenie, ale bolą mnie stawy, a po bieżni czuję się fantastycznie. Zalezy mi głównie na zrzuceniu z brzucha, a podobno bieganie jest najlepsze. Chodziłam na siłownie głównie dla bieżni, więc stwierdziłam ,że zamiast płacic za karnet, tyle samo wyjdzie mi rata za bieżnie. Za siłowe ćwiczenia na razie sie nie biorę. Najapierw muszę tłuszczyk spalić, a później popracuję nad mięśniami.Zależy mi na takiej bieżni, która miałaby amortyzację oraz regulację predkosci biegania. Nie chcę jakiegoś najtanszego szajsu. Na siłowni mieliśmy z matrixa model M5. O takiej moge pomarzyć, bo na allegro kosztują około 10-12 tysiecy. Mój przedział kwotowy to max do 3500 zł. Kupie cos w miare fajnego w tej cenie? Kożysta ktoś z domowej bieżni? Możecie mi coś polecić?
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:05   #2
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Pomoc w wyborze bieżni do domu

mimo wszystko polecam bieganie w terenie. zainwestuj w buty z amortyzacja, biegaj nie po asfalcie i tym bardziej nie po betonie, a raczej po ziemi, po 15 minutach lekkiego truchtu rozruszaj stawy, porozciagaj miesnie przez conajmniej 5 minut i dopiero potem biegnij dalej. sprobuj, bo byc moze po prostu zle biegasz

No a jak nie, to ja mam u siebie bieznie Kettlera - no jest dobra, chociaz nie uzywam jej zbyt czesto, raczej sa to nagle zrywy i np. przez miesiac biegam co drugi dzien, aczkolwiek kosztowala wiecej niz 3500, wiec na starcie odpada, a z innymi nie mialam kontaktu. niemniej jednak, polecam sprobowanie jeszcze raz biegania na swiezym powietrzu, bo nieporownywalnie wieksza przyjemnosc

a cwiczenia silowe jak najbardziej warto zaczac juz teraz, bo przyspieszaja ci one metabolizm na ok. 12h, zas w czasie aerobow intensywne spalanie jest tylko w momencie samego biegu, a konczy sie wraz z wysilkiem. Czyli przepis na udana, trwala redukcje to jest polaczenie cwiczen aerobowych i anaerobowych + DIETA

Edytowane przez meginnia
Czas edycji: 2010-04-06 o 13:06
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:32   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Pomoc w wyborze bieżni do domu

tez probuje dowiedziec sie czegos o biezniach, szukam po necie, ale z marnym skutkiem
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:09   #4
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pomoc w wyborze bieżni do domu

Ja niedawno kupiłam bieżnie Carla Lewisa i jest fanatastyczna!!! Nowa kosztuję około 4 tys złotych,ale ja kupiłam używaną za 350 euro
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 08:07   #5
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Pomoc w wyborze bieżni do domu

Spróbuje pobiegać w terenie. Może faktycznie źle biegam, a kupno biezni przesune na okres, jak już będzie zima. Buty już kupiłam. jak lepiej biuegać? Na czczo czy może wieczorem tak godz po kolacji? Mój jedyny defekt to brzuszek:-( waże ok 60 kg przy 174 cm. Niby waga dobra, ale mam obłednie chude nogi, pośladki i ramiona a sporo miekkiego tłuszczyku na brzuchu. Jak go zbiorę do siebie to wyjda z 4 kostki margaryty:-( jak zaczynam chudnąć, trzymam diete itd, spadam z wagi, ale tłuszczu na brzuchu nawet mi nie rusza. Tracę tylko w tych chudych partiach ciała. Może mi poradzicie co zrobic? Podobno bieganie jest najlepsze na brzuch.
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.