Macie tatuaż? - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 16:47   #3721
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ewevinka Pokaż wiadomość
Niektórych zwyczajnie ciekawi co te 3 kwadraty mogą oznaczać, i dlatego padło pytanie na forum...

LA Ink - Dobry kit pół sukcesu
Tak, tylko tonem "jak coś oznacza no to spoko, a jak nie to tragedia jakaś"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 17:12   #3722
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Macie tatuaż?

troche sie nie zgodze z przerostem tresci nad forma. Pomomo tego, ze faktem sa te historie "wzruszajace", ale to amerykanska tv dla mas, wiec to norma
Ale ponad to mozna tam poogladac sporo ciekawych prac, przede wszystkim bardzo roznorodnych.
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 17:40   #3723
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Tak, tylko tonem "jak coś oznacza no to spoko, a jak nie to tragedia jakaś"
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 02:48   #3724
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
No bez jaj, dla was serio każda dziara musi mieć kilometrową historię i wyszukaną symbolikę? Dziewczynie podobały się 3 kwadraty to sobie zrobiła, mnie to nie dziwi, zwłaszcza, że widziałam już coś podobnego u tej pani: http://fc06.deviantart.com/fs15/f/20...yGallagher.jpg .
Ekhem, nie musi, ale powinien byc ESTETYCZNY, jak wszystko, co robimy z cialem. 3 kwadratowe plamy na ciele nie sa estetyczne. Ja wiem, ze niektorzy wychodza na miasto w spodniach od pizamy i tez nie ma za tym wiekszego pomyslunku, ale niech nie oczekuja, ze nie uznam tego za niechlujstwo . Chciala kwadraty to ma. Pokazuje swiatu, to ma komentarze. Trzeba ich nie wystawiac na widok, to by nie miala. Ja swojego tatuazu w ogole nie demonstruje, to jasne, ze sie nie spodziewam komentow


PS Tatuazem mozna sie oszpecic, co pokazalo tu pare osob na watku, prezentujac swoje tragiczne dziary. O np. swastyce na czole czy gwiazdkach na skroni nie wspomne
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:29   #3725
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Ekhem, nie musi, ale powinien byc ESTETYCZNY, jak wszystko, co robimy z cialem. 3 kwadratowe plamy na ciele nie sa estetyczne. Ja wiem, ze niektorzy wychodza na miasto w spodniach od pizamy i tez nie ma za tym wiekszego pomyslunku, ale niech nie oczekuja, ze nie uznam tego za niechlujstwo . Chciala kwadraty to ma. Pokazuje swiatu, to ma komentarze. Trzeba ich nie wystawiac na widok, to by nie miala. Ja swojego tatuazu w ogole nie demonstruje, to jasne, ze sie nie spodziewam komentow


PS Tatuazem mozna sie oszpecic, co pokazalo tu pare osob na watku, prezentujac swoje tragiczne dziary. O np. swastyce na czole czy gwiazdkach na skroni nie wspomne
tatuaż jak każda ozdoba ciała powinien się przede wszystkim podobać osobie go posiadającej...

estetyka jest rzeczą subiektywną...
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:36   #3726
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
tatuaż jak każda ozdoba ciała powinien się przede wszystkim podobać osobie go posiadającej...

estetyka jest rzeczą subiektywną...
a o gustach sie nie dyskutuje

komus moze sie podobac motylek a komus kwadrat

wiadomo ze kazdy jakos osadza innych po wygladzie, ale kwestia wychowania jest nie mowienie co sie mysli o niektorych rzeczach
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:54   #3727
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
tatuaż jak każda ozdoba ciała powinien się przede wszystkim podobać osobie go posiadającej...

estetyka jest rzeczą subiektywną...
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 15:31   #3728
kotek12148
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 17
Dot.: Macie tatuaż?

Niepotrzebnie się obsypujecie kolejnymi argumentami,chciała kwadraty to je ma Mi osobiście się nie podobają,ale nie będę ich oceniała,bo sama mam motyla,którego wiele ludzi okrzyknęło oklepanym i co z tego Każdy ma inny gust i nie powinniśmy go oceniać,bo sami nie jesteśmy idealni A tak przy okazji istnieje powszechnie znany obraz "czarny kwadrat na białym tle" i niby nic wielkiego a jednak każdy wie o jego istnieniu
kotek12148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 17:00   #3729
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez kotek12148 Pokaż wiadomość
A tak przy okazji istnieje powszechnie znany obraz "czarny kwadrat na białym tle" i niby nic wielkiego a jednak każdy wie o jego istnieniu
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 17:05   #3730
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez kotek12148 Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie się obsypujecie kolejnymi argumentami,chciała kwadraty to je ma Mi osobiście się nie podobają,ale nie będę ich oceniała,bo sama mam motyla,którego wiele ludzi okrzyknęło oklepanym i co z tego Każdy ma inny gust i nie powinniśmy go oceniać,bo sami nie jesteśmy idealni A tak przy okazji istnieje powszechnie znany obraz "czarny kwadrat na białym tle" i niby nic wielkiego a jednak każdy wie o jego istnieniu
Od tego jest forum
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 03:08   #3731
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a o gustach sie nie dyskutuje

komus moze sie podobac motylek a komus kwadrat

wiadomo ze kazdy jakos osadza innych po wygladzie, ale kwestia wychowania jest nie mowienie co sie mysli o niektorych rzeczach
Sralis mazgalis. Mowic nie, ale zatrudnic czy wyrzucic z pracy mozna he he. No coz, takie zycie. rijal łorld pozdrawia .
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 11:32   #3732
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Sralis mazgalis. Mowic nie, ale zatrudnic czy wyrzucic z pracy mozna he he. No coz, takie zycie. rijal łorld pozdrawia .
Ale to już jest problem tej laski, zresztą nie w każdej robocie jest tak, że wywalają/nie zatrudniają przez dziary
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:54   #3733
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Macie tatuaż?

Witajcie
Nie mogłam nie napisać, bo własnie planuje zrobić swó pierwszy tatuaż, tak jak co niektórzy mówią,że tycie,chudnięcie czy później wiek mają wpływ na wygląd tatuażu,bo skóra się zmienia, dlatego ja chcę wytatułować sobie obie stopy,w czółenkaach do pracy nie będzie tego widać,w sandałach japonkach już tak. Moja szefowa wie,że chcę sobie zafundować tatuaż i nie jest przeciwna,zapewne wie,że nie będę się nim chwalić w pracy przy klientach.
Zastanawiam się czy wytrzymam bólowo,ale skoro poród przeżyłam to z pewnością przezyję i to
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 13:33   #3734
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie mogłam nie napisać, bo własnie planuje zrobić swó pierwszy tatuaż, tak jak co niektórzy mówią,że tycie,chudnięcie czy później wiek mają wpływ na wygląd tatuażu,bo skóra się zmienia, dlatego ja chcę wytatułować sobie obie stopy,w czółenkaach do pracy nie będzie tego widać,w sandałach japonkach już tak. Moja szefowa wie,że chcę sobie zafundować tatuaż i nie jest przeciwna,zapewne wie,że nie będę się nim chwalić w pracy przy klientach.
Zastanawiam się czy wytrzymam bólowo,ale skoro poród przeżyłam to z pewnością przezyję i to
spokojnie wytrzymasz
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:36   #3735
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Sralis mazgalis. Mowic nie, ale zatrudnic czy wyrzucic z pracy mozna he he. No coz, takie zycie. rijal łorld pozdrawia .
E tam! Bez przesady. Ja mam tatuaż na ramieniu, że latem nawet krótki rękawek go nie zakryje. I jakoś pracę już kilka razy dostałam, a na rozmowach bywałam też w krótkim rękawku jeżeli to było lato. No i nikt mnie jeszcze nie wyrzucił z pracy i nie kazał zakryć tatuażu. Chociaż jakby kazał zakrywać z uzasadnionych powodów to nie miałabym nic przeciwko. A pracowałam w takich miejscach, gdzie do głowy by pewnie ci nie przyszło, że można paradować tam z tatuażem
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:25   #3736
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Macie tatuaż?

hej no to i ja się dołączę. Ja swój pierwszy tatuaż zrobiłam w wieku 18 lat. Była to gwiazdka na zew stronie ręki- blisko nadgarstka. gwiazdka nie była duża, więc nie rzucała się tak w oczy. a dlaczego gwiazdka? bo je uwielbiam! później dorobiłam za uchem oczywiście gwiazdkę, ale malutką. nastepnie znak chiński oznaczający miłość poniżej karku. Później stwierdziłam,że gwiazdka na ręce jest za mała, więc postanowiłam ją przerobić i powiekszyć. Będąc w UK dorobilam 2 gwiazdki za uchem i zróbilam prawy bok w kwiatach. z jednego tatuazu zrobiło się 6. jak na razie więcej nie planuje, ale przyznaje się bez bicia,że to wciąga
uwielbiam mój każdy tatuaż i żadnego nie żałuje. warto było pocierpieć
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:32   #3737
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: Macie tatuaż?

Ponoć wciąga - ja mam jeden, też zrobiony w wieku 18 lat, potem troszkę poprawiony i ,,odświeżony" i nie żałuję, że go mam.
Ale następnego nie planuje, ten jeden mi wystarczy.
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:06   #3738
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
spokojnie wytrzymasz
Dziękuję za słowa pocieszenia
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:16   #3739
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Prisha Pokaż wiadomość
E tam! Bez przesady. Ja mam tatuaż na ramieniu, że latem nawet krótki rękawek go nie zakryje. I jakoś pracę już kilka razy dostałam, a na rozmowach bywałam też w krótkim rękawku jeżeli to było lato. No i nikt mnie jeszcze nie wyrzucił z pracy i nie kazał zakryć tatuażu. Chociaż jakby kazał zakrywać z uzasadnionych powodów to nie miałabym nic przeciwko. A pracowałam w takich miejscach, gdzie do głowy by pewnie ci nie przyszło, że można paradować tam z tatuażem
To TY masz TERAZ taka prace, ze nie przeszkadza. Aktywni zawodowo jestesmy przez ponad 40 lat. Wiekszosc z nas bedzie pewnie pracowac w miejscu, gdzie tatuazu demonstrowac nie wolno . Swoja droga, na wiekszosci odpowiedzialnych stanowisk w duzych firmach nie wolno. Mi tez sie wydawalo, ze nie bede pracowac w miejscu, gdzie nie wolno, a teraz codziennie chodze do pracy w koszuli i nawet odkrytych palcow u stop miec nie moge.
Dlatego trrzeba to DOBRZE przemyslec,bo TERAZ ci nie wadzi, ale za 15 lat sie okaze, ze akurat pracujesz w takim miejscu, gdzie wadzi, i w +35C bedziesz pocinac z dlugim rekawem ;-)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 21:06   #3740
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Dlatego trrzeba to DOBRZE przemyslec,bo TERAZ ci nie wadzi, ale za 15 lat sie okaze, ze akurat pracujesz w takim miejscu, gdzie wadzi, i w +35C bedziesz pocinac z dlugim rekawem ;-)
Pewnie, że trzeba to przemyśleć, nie mówię że nie. Ja nie żałuję, a tym co będzie za 15 lat będę przejmowała się za 15 lat
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 07:00   #3741
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
To TY masz TERAZ taka prace, ze nie przeszkadza. Aktywni zawodowo jestesmy przez ponad 40 lat. Wiekszosc z nas bedzie pewnie pracowac w miejscu, gdzie tatuazu demonstrowac nie wolno . Swoja droga, na wiekszosci odpowiedzialnych stanowisk w duzych firmach nie wolno. Mi tez sie wydawalo, ze nie bede pracowac w miejscu, gdzie nie wolno, a teraz codziennie chodze do pracy w koszuli i nawet odkrytych palcow u stop miec nie moge.
Dlatego trrzeba to DOBRZE przemyslec,bo TERAZ ci nie wadzi, ale za 15 lat sie okaze, ze akurat pracujesz w takim miejscu, gdzie wadzi, i w +35C bedziesz pocinac z dlugim rekawem ;-)

mój bardzo ( bardzo ) dobry znajomy jest dyrektorem dużego i bardzo znanego centrum handlowego.
Ma wytatuowane całe plecy i ramiona i łydkę.....

Pracę się dostaje ( i utrzymuje ) w głównej mierze za kompetencje i umiejętności a nie za ozdoby ( lub ich brak ) na ciele
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 07:35   #3742
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Ja chcąc zrobić tatuaż myślałam właśnie o pracy.
Dlatego chcę go zrobić w takim miejscu, aby nie było problemu w przyszłości.

W mojej obecnej pracy problemu nie ma, ale wiadomo, że nie zostanę tu do końca życia
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:20   #3743
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Ja chcąc zrobić tatuaż myślałam właśnie o pracy.
Dlatego chcę go zrobić w takim miejscu, aby nie było problemu w przyszłości.

W mojej obecnej pracy problemu nie ma, ale wiadomo, że nie zostanę tu do końca życia
Jeżeli masz JAKIEKOLWIEK wątpliwości to zrób w miejscu niewidocznym .
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:45   #3744
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Macie tatuaż?

http://www.demoty.pl/wspolna-starosc-12444

__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 00:08   #3745
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
mój bardzo ( bardzo ) dobry znajomy jest dyrektorem dużego i bardzo znanego centrum handlowego.
Ma wytatuowane całe plecy i ramiona i łydkę.....

Pracę się dostaje ( i utrzymuje ) w głównej mierze za kompetencje i umiejętności a nie za ozdoby ( lub ich brak ) na ciele
Powiem ci tak: ostatnia prace dostalam z miejsca po 15 minutach rozmowy kwalifikacyjnej, przez telefon. Takze pracodawca nie mial pojecia nawet jaki mam kolor skory. Natomiast podczas zebrania ostatnio szef opowiedzia do "nowych" : widze, ze nikt nie ma widocznych piercingow lub tatuazy. To dobrze, bo nie mozemy wg prawa wam zakazac nosic/kazac wyjac/kazac zaslonic, ale po prostu by was nie wpuscili do budynkow w ktorych pracujecie. "

No, i co? CO z tego, ze mojemu pracodawcy nie przeszkadza wytatuowane ramie. Juz firmom, do ktorych mnie wysyla tak. I musialabym przy +40 C (a tu gdzie mieszkam teraz jest +25 C) zapindalac w dlugim rekawie. A kompetencje mam swietne, zapewniam cie. Takze wiesz, jak nigdy nie wiesz. Naiwnym jest sadzic, ze patrza wylacznie na nasze kompetencje.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:02   #3746
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość

doskonałe
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:32   #3747
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: Macie tatuaż?

santos istnieje jeszcze coś takiego jak prawo wyboru - rynek pracy nie ogranicza się do firm, w których nie tolerują tatuaży czy piercingów. No chyba, że ktoś jest np. prawnikiem bądź nauczycielem w przedszkolu to ten wybór ma ograniczony.
I nie mam na myśli wyłącznie pracy jako magazynier w supermarkecie ale też bardzo ambitne stanowiska gdzie liczą się wysokie kompetencje.
__________________


Edytowane przez Prisha
Czas edycji: 2011-01-25 o 10:34
Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:32   #3748
klaudiaaa86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 043
Dot.: Macie tatuaż?

Agnesuk poka poka pokazzzzzz dziarki
__________________
" If You find The Right Person Never let her go away"


http://www.suwaczek.pl/cache/fd6c8075da.png

Kocham Mojego Misia
23.09.2009r - Alanek
03.12.2009r. - Together forever
klaudiaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:35   #3749
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Musze TŻtowi wysłać
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:30   #3750
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Prisha Pokaż wiadomość
Musze TŻtowi wysłać
Dobre prawda
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.